Νέα

Elegance

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akarnan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
Εγώ πήρα τη Βαλέρια την αφεντικίνα πριν κάνα δυο εβδομάδες φουλ.Τα θέλει τα γαμησια της αλλά είναι λίγο μη μου απτό.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Από εμφάνιση, τι λέει;
οταν την ειχα δει εγω γυρο στο 1.70 θα ελεγα τσιμπουκοχειλα πλαστικα βυζια 3.5αρια αν εκρινα καλα απο αυτα πουο φορουσε ωραιο γυμνασμενο σωμα με μαυρο μαλλι. γενικα απο εμφανιση για τα δικα μου γουστα πολυ καλη αλλα μεσα στο δωματιο ειναι λιγο μη και μη με εμενα τουλαχιστον. Σε αντιθεση με νικολ που μεσα την ίδρωνε την φανελα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
οταν την ειχα δει εγω γυρο στο 1.70 θα ελεγα τσιμπουκοχειλα πλαστικα βυζια 3.5αρια αν εκρινα καλα απο αυτα πουο φορουσε ωραιο γυμνασμενο σωμα με μαυρο μαλλι. γενικα απο εμφανιση για τα δικα μου γουστα πολυ καλη αλλα μεσα στο δωματιο ειναι λιγο μη και μη με εμενα τουλαχιστον. Σε αντιθεση με νικολ που μεσα την ίδρωνε την φανελα.
Αυτή η Νικόλ ποια είναι?? Που μπορούμε τη βρούμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πήρα τη Βαλέρια την αφεντικίνα πριν κάνα δυο εβδομάδες φουλ.Τα θέλει τα γαμησια της αλλά είναι λίγο μη μου απτό.
Βαλέρια.....κάρφωμα κανονικό? Πόσο το μαλλί?
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Αυτή η Νικόλ ποια είναι?? Που μπορούμε τη βρούμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βαλέρια.....κάρφωμα κανονικό? Πόσο το μαλλί?
η νικολ απο οτι διαβασα σταματησε, βαλερια για στοματικο την πηρα στα 70 και δεν θα προχωρουσα σε φουλ επομενη φορα γιατι παρ οτι μου αρεσει νομιζω να ειναι ξεπετα
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
η νικολ απο οτι διαβασα σταματησε, βαλερια για στοματικο την πηρα στα 70 και δεν θα προχωρουσα σε φουλ επομενη φορα γιατι παρ οτι μου αρεσει νομιζω να ειναι ξεπετα
Βαλέρια γράφει εδώ?
Νικόλ γράφει?
Αναφερθείτε παρακαλώ.....
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
Αυτή η Νικόλ ποια είναι?? Που μπορούμε τη βρούμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βαλέρια.....κάρφωμα κανονικό? Πόσο το μαλλί?
150€ ζητάει αλλά αν κανείς παζάρια θα σε πάρει και με 100€.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Παιδιά το 30-50-70 & 100/150
Θα πει πετσέτα-φραπές-καλαμάκι & μπριζόλα?
πότε-πότε περνάω απο κανένα κρίσταλ και ποτέ εξτραδάκια, λέει για μία αλλαγή?
 

acapulco88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Μπορεί να δώσει κάποιος το τηλέφωνο του ιδρύματος. Για στοματικό ή και φουλ πρόγραμμα ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες;
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
310
Like
508
Πόντοι
81
Κάποιος το τηλε το έχασα γαμωτο μου
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Επίσκεψη πριν απο τις γιορτές. Μοναδική επιλογή ο συνδυασμός Σοφίας για μασαζ και Φένιας για τα υπόλοιπα. Καλό μασαζ για τέτοιο μαγαζί, η Φένια μου είπε πως έχει δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά της πόλης, κοντά στα 30, ξανθιά, καλό σώμα για τα γούστα μου, λίγο χαλαρή για την ηλικίας της, τυπική πίπα χωρίς σκούφο, ικανοποιητικά! Το 70άρι μάλλον αρκετό για όλη τη φάση.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.137
Like
8.081
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη πριν απο τις γιορτές. Μοναδική επιλογή ο συνδυασμός Σοφίας για μασαζ και Φένιας για τα υπόλοιπα. Καλό μασαζ για τέτοιο μαγαζί, η Φένια μου είπε πως έχει δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά της πόλης, κοντά στα 30, ξανθιά, καλό σώμα για τα γούστα μου, λίγο χαλαρή για την ηλικίας της, τυπική πίπα χωρίς σκούφο, ικανοποιητικά! Το 70άρι μάλλον αρκετό για όλη τη φάση.
Ρώτησές αν κάνει φουλ κ πόσο
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Γενικά δε θα σ ενδιέφερε η ειδικά με την συγκεκριμένη για κάποιο λόγο
Και τα 2 που αναφέρεις. Γενικά δεν τρελάθηκα με το κορίτσι για να δώσω περισσότερο απο 100 που σίγουρα θα ζητούσε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom