Νέα

Έκρηξη σε οίκο ανοχής στη Βριλησσού!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lex80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
ο ψινακης δοκιμασε αλλα δεν τα καταφερε.  :2funny: :2funny: :2funny:

και όμως βρε μάγκες το ξέρατε πως ήταν παντρεμένη μέχρι πρόσφατα ? Ποιός killer την είχε παντρευθει ? Γιατι πρέπει να είσαι killer για να πάς με αυτό το πράγμα...
 
OP
OP
lex80

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
και όμως βρε μάγκες το ξέρατε πως ήταν παντρεμένη μέχρι πρόσφατα ? Ποιός killer την είχε παντρευθει ? Γιατι πρέπει να είσαι killer για να πάς με αυτό το πράγμα...

μηπως ηταν ο Φραν της Ρουλας Βροχοπουλου?  :dancing:

καλα το θεμα το εχουμε ξεσκισει λιγο ε?  :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε παιδια αν μια σαν την ρουλα σας εσταζε 400 ευρα
για να πλαγιασετε μαζι της θα πηγαινατε;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ρε παιδια αν μια σαν την ρουλα σας εσταζε 400 ευρα
για να πλαγιασετε μαζι της θα πηγαινατε;
πριν 10 χρονια ισως με τις αφραγκιες που παιζαν...το ιδιο θα απαντα κι ο φραν σε 10 χρονια φανταζομαι....
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
εγω λεω να δουμε ποιος ειχε βαλει τελευταιος αρνητικη κριτικη εδω μεσα για το εν λογω μαγαζι... :2funny:
Σίγουρα κάποιος πελάτης που δεν έμεινε ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες θα το'κανε  :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Σούπερ πόρισμα. Μπράβο. Ευφυές. Το λύσαν και αυτό το θεμα. Case Closed.

κατά την τακτική της τροχαίας...
όλα τα ατυχήματα στους δρόμους οφείλονται σε "υπερβολική ταχύτης"....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
και γω ξεκαθαρισμα λογαριασμων πιστευω οτι ηταν ,παντως γουσταρω οσο μεγαλωνει ο ανταγωνισμος - αυξανεται η ποιοτητα  :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σούπερ πόρισμα. Μπράβο. Ευφυές. Το λύσαν και αυτό το θεμα. Case Closed.
γιατι ? μπορει να ''παιζει'' κατι αλλο, οταν σκαει μπομπα εξω/μεσα/εντος και επι τα αυτά, απο ενα μπουρδελο ? σου ερχεται κατι (αλλο) στο μυαλο ?


το αλλο το στουντιο που ειναι απεναντι απο αυτο της φρατζη στο στενακι (ξεχναω οδο αυτη τη στιγμη), γιατι εχει καεί 2-3 φορες ????

απ τη ζεστη πηραν φωτια τα επιπλα ???? και μαλιστα ολες τις φορες στις 3 με 5 τα ξημερωματα ????  :tooth: :tooth:
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Για ποιό λόγο αυτό το θρέντ δεν συγχωνεύτηκε με το ήδη υπάρχον?
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Εγω παλι πιστευω και φοβαμαι οτι θα φτασουμε σε μονοπωλειακες καταστασεις. Καθε αλλο αυξανεται ο ανταγωνισμος..Απλα οι μεγαλες αλυσιδες μαλλον θελουν να κλεισουν η μια την αλλη ή να συνεργαστουν και να κλεισουν τα ανεξαρτητα μαγαζια..και αυτο ειναι ΚΑΚΟ για τον πελατη γιατι μετα θα πλασσαρουν οτι γουσταρουν
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Εγω παλι πιστευω και φοβαμαι οτι θα φτασουμε σε μονοπωλειακες καταστασεις. Καθε αλλο αυξανεται ο ανταγωνισμος..Απλα οι μεγαλες αλυσιδες μαλλον θελλουν να κλεισουν η μια την αλλη ή να συνεργαστουν και να κλεισουν τα ανεξαρτητα μαγαζια..και αυτο ειναι ΚΑΚΟ για τον πελατη γιατι μετα θα πλασσαρουν οτι γουσταρουν
κιθαριστα τα ειπες ολα :rockon: :rockon:
+10000000000000000
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εγω παλι πιστευω και φοβαμαι οτι θα φτασουμε σε μονοπωλειακες καταστασεις. Καθε αλλο αυξανεται ο ανταγωνισμος..Απλα οι μεγαλες αλυσιδες μαλλον θελουν να κλεισουν η μια την αλλη ή να συνεργαστουν και να κλεισουν τα ανεξαρτητα μαγαζια..και αυτο ειναι ΚΑΚΟ για τον πελατη γιατι μετα θα πλασσαρουν οτι γουσταρουν
θα γινουν ολα καρφουρ-μπουρδελα.....παει ο μικρος ψιλικατζης...τον εφαγε η παγκοσμιοποιηση...λες να ανοιξουν βαρδαρη και κινεζικα μπουρδελα γαμαικανε μαζι με τα κινεζικα  mall;θα γαμησουμε και ασιατισσες στην σαλονικα;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
θα γινουν ολα καρφουρ-μπουρδελα.....παει ο μικρος ψιλικατζης...τον εφαγε η παγκοσμιοποιηση...λες να ανοιξουν βαρδαρη και κινεζικα μπουρδελα γαμαικανε μαζι με τα κινεζικα  mall;θα γαμησουμε και ασιατισσες στην σαλονικα;
δεν ξερω φιλε
αλλα εγω τον βαρδαρη τον αποφευγω
σε οικονομικο επιπεδο ειμαι ικανοποιητικα
οποτε γιατι να μην τιμαω στουντιακι
ρε στο βαρδαρη θα κολησουμε καμια γουρουνογριπη :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Εγω παλι πιστευω και φοβαμαι οτι θα φτασουμε σε μονοπωλειακες καταστασεις. Καθε αλλο αυξανεται ο ανταγωνισμος..Απλα οι μεγαλες αλυσιδες μαλλον θελουν να κλεισουν η μια την αλλη ή να συνεργαστουν και να κλεισουν τα ανεξαρτητα μαγαζια..και αυτο ειναι ΚΑΚΟ για τον πελατη γιατι μετα θα πλασσαρουν οτι γουσταρουν
μονος σου το λες ρε φιλε
,απλα το συμπερασμα σου δε συναδει με τον ανωτερω συλλογισμο σου  ;)
εκτος αν εισαι κομμουνιστης και συ ,και δε γουσταρεις τον πουτανο-καπιταλισμο  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μονος σου το λες ρε φιλε
,απλα το συμπερασμα σου δε συναδει με τον ανωτερω συλλογισμο σου  ;)
εκτος αν εισαι κομμουνιστης και συ ,και δε γουσταρεις τον πουτανο-καπιταλισμο  ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
μονος σου το λες ρε φιλε
,απλα το συμπερασμα σου δε συναδει με τον ανωτερω συλλογισμο σου  ;)
εκτος αν εισαι κομμουνιστης και συ ,και δε γουσταρεις τον πουτανο-καπιταλισμο  ;)
Φιλε Rigormorti που ακριβως δεν πιανεις τον συλλογισμο μου?Μηπως δεν κατανοεις την γλωσσα που γραφω?Αν ναι κανενα προβλημα.Και επισης δεν σηκωνω χαρακτηρισμους απο καποιον που μαλιστα δεν εχω χαρακτηρισει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom