Νέα

Είναι τελικά τόσο συμφεροντολόγες οι Ουκρανές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 530
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δυστυχώς αυτό ισχύει για πολυ κόσμο,ειδικά εδώ μέσα..
Έχω γράψει π.χ.ότι με budget τριημέρου κατω απο 350 ευρώ,
μπορεί να ερθει κάποιος Πράγα άμα θέλει να μάθει τι ρόλο βαράνε οι Τσέχες

Πλεόν με Ryan,airbnb,κ.λ.π. το κόστος είναι προσιτό.
Ας έρθουν για καμάκι και αν αποτύχουν,μέσα στα 350 ευρώ έχω πει ότι περιλαμβάνονται και 3 ωριαία γαμήσια σε Privat με πιτσιρίκες Τσέχες του 7 και άνω.

Το ίδιο μπορούν να κάνουν με έναν καλό προγραμματισμό σε κάθε χώρα.
Αλλά λιγοι το κάνουν..

Εγώ διάβαζα εδώ μέσα για Ουκρανία και σηκωθηκα και πήγα Κίεβο.
Kman περί Πολωνιας και πήγα για αυτοψία.

Άμα περιμέναμε να διαμορφωσουμε άποψη από ένα thread γμσ τα..

Ακριβώς γιατί εμένα τα ποστ είναι αντικειμενικά.Εγώ δεν αναφέρομαι στο τι μπορεί να κάνει ένας σαραντάρης με εισόδημα άνω των 4000 ευρώ το μήνα,σε μια βδομάδα στο Κίεβο.Αντίθετα το επεκτείνω για όλα τα πιθανά βαλάντια.Εγώ ξέρω τι μπορώ να κάνω απλά δίνω συμβουλές για όλους.
Εχω πει ξανά είναι όλα αναλογικά.Αν κάποιος έχει τα μισά λεφτά,διπλάσιο χρόνο,καλύτερη εμφάνιση,μικρότερη ηλικία,οι επιδόσεις προσαρμόζονται αναλόγως.
Κάποτε ήμουν και εγώ 10 χρόνια μικρότερος με τα μισά λεφτά ή ένα τρίτο των χρημάτων και περισσότερο χρόνο χωρίς να ξέρω τη γλώσσα και χωρίς εμπειρία,οπότε ξέρω τι γίνεται.
Τους λέω καθαρά για Τσεχία αφήστε Πράγα πιάστε Πίλσεν άντε Ολομούτς ή Οστράβα.Η ακόμα καλύτερα Βρότσλαβ 7 ώρες από Πράγα.Οχι οτι η Πράγα δεν είναι καλή απλά θα μπερδευτείτε με τον τουρισμό.Δεν έχει καθαρή κατάσταση με Τσέχες.Γιατί να τρέχεις όταν Πίλσεν είναι 100% Τσέχες και δε βιάζονται?Και αν δε σου κάθονται πας Κατοβίτσε 5 ώρες από Πράγα.Ο σλαβικός χώρος είναι ενιαίος.
Γενικά Πολωνία καλύτερη πίπα,Τσεχία πιο σταθερές και παρουσιάσιμες γκόμενες.Πάνω κάτω τα ίδια αν γαμάς την άλλη σε μίνι σχέση κάτω από μια βδομάδα.Απλά με την Πολωνέζα δεν κυκλοφορείς έξω μαζί ή αν κυκλοφορείς δεν την πιάνεις από το χεράκι για να μη ρεζιλευτείς.Ούτε την Τσέχα την αγκαλιάζεις απλά την αφήνεις να περπατάει δίπλα σου ενώ την Πολωνέζα την έχεις από πίσω σα σκυλάκι αλλιώς θα γίνεις ρεζίλι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
μα και να τη βρει ρε τυπε, αμα ειναι μαμουχαλος (που ειναι, αντι να καβαλησει ενα αεροπλανο να παει Κιεβο να γαμησει καμια Ουκρανη να αποκτησει ιδια αποψη καθεται εδω και νομιζει οτι θα παρει εγκυκλοπαιδικη μορφωση στη γυναικα) ΟΠΟΙΑ και να βρει, αμα την αμολυσει Ελλαδα θα προσαρμοστει στο περιβαλλον της. Οχι σ'ενα μηνα η σ'ενα χρονο, αλλα αργα η γρηγορα θα κοπιαρει οτι βλεπει γυρω της.

Οι Τσέχες και οι Πολωνέζες δεν προσαρμόζονται ποτέ στα ελληνικά δεδομένα.Οι Ουκρανέζες,Ρωσίδες σηκώνουν αμέσως τη μύτη και τη βλέπουν σαν τις Ελληνίδες.
Ο λόγος είναι οτι οι Τσέχες θεωρούν οτι έχουν ανώτερη κουλτούρα ενώ η ελληνική,βαλκανική για τη θέση της γυναίκας είναι για τον πούτσο και οτι οι Πολωνέζες έχουν κόμπλεξ κατωτερότητας συνεπώς δεν μπορούν ποτέ να σηκώσουν τη μύτη όπως οι Ελληνίδες.Θεωρούν δηλαδή οτι είναι de facto κατώτερες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Και μου το πε κιολας θα σε αγχωσω με τις απαιτησεις μου, οπως και τον προηγουμενο που ειχε. Παντως βρε παιδια μου λεει οτι στη ρωσια παντρευονται γρηγορα και στους 8 μηνες ζηταγε απο τον αλλο να κανει το βημα . Ο αλλος ηταν ενας σουηδοκινεζος ο οποιος δεν αντεξε αυτα που ζηταγε και τη χωρισε
φιλε εισαι το τελειο θυμα
κανε την χαρη στον εαυτο σου κ μην πας..
αν ερχεται στην αθηνα θα χαλας αυτα τα 700-1000 μεχρι να βαρεθεις
αν πας εκει θα σε παει για το ακριβοτερο  σουσι κ θα χαλασεις 700-1000 το πρωτο βραδυ μονο
παιχτα λαχεια πιο σοβαρη κινηση ειναι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι μουνάρες Ρωσίδες σε πάνε κατευθείαν στα μαγαζιά και σου δείχνουν τι θέλουν να αγοράσεις.Είναι οι ακριβότερες Σλάβες,μπροστά τους Ουκρανές,Πολωνές είναι γατάκια.
Είναι βέβαια πολύ πιο κυριλέ,παρουσιάσιμες κτλ.
Αν θες οικονομική Σλάβα πας σε εξαράκι Μιλφάκι και κάνεις τη δουλειά σου τζάμπα.Αλλιώς μην το σκέφτεστε εκτός κι αν είστε εμφανίσιμοι κάτω των 35 κτλ,δηλαδή πρακτικά αδύνατο.
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Είμαι 37 και σχετικά εμφανίσιμος, και φαίνομαι εμφανισιακά γύρω στα 30. Σε σχέση με εκείνη όταν είναι αβαφτη , δεν φαίνομαστε ξερετε σαν να λέμε τι θέλει αυτή η κουκλα με αυτόν. Δηλαδή στη μόσχα είναι τόσο ακριβά? επειδή βρήκα ξενοδοχείο σχετικά φθηνό, είχα την εντύπωση ότι δεν θα είναι και τόσο ακριβά. Εσείς δηλαδή που ξέρετε από μόσχα , πόσο περίπου μπορείς να ξοδέψεις την ημέρα χωρίς να κάνεις υπερβολές? 
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Είμαι 37 και σχετικά εμφανίσιμος, και φαίνομαι εμφανισιακά γύρω στα 30. Σε σχέση με εκείνη όταν είναι αβαφτη , δεν φαίνομαστε ξερετε σαν να λέμε τι θέλει αυτή η κουκλα με αυτόν. Δηλαδή στη μόσχα είναι τόσο ακριβά? επειδή βρήκα ξενοδοχείο σχετικά φθηνό, είχα την εντύπωση ότι δεν θα είναι και τόσο ακριβά. Εσείς δηλαδή που ξέρετε από μόσχα , πόσο περίπου μπορείς να ξοδέψεις την ημέρα χωρίς να κάνεις υπερβολές?  
μονος σοθυ την βγαζεις με 150 την μερα
μ αυτη θα θες 500 συν οτι αν σου ζητησει δωρα κ τετοια,σκαι ιζ  δε λιμιτ
δεν καταλαβαινω για ποιο λογο πας να χαλασεις τ αντερα σου να γαμησεις καποια που ηδη την πηδηξες τοσες πολλες φορες(δεκα ειπες) πριν..
εγω στη θεση σου ουτε που θα το σκεφτομουν,,αφορητη βαριομαρα,..με μια γκομενα σε ασχετο μερος κ να την εχω πηδηξει κ πριν .... :rolleyes: μονο αν ηταν παρτουζιαρα κ κανατε αλλαγες με αλλα ζεθγαρια θα αξιζε τον κοπο...
πηγαινε μυκονο ,τα μισα θα χαλασεις κ θα εισαι κ χαι... :grin:
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Είμαι 37 και σχετικά εμφανίσιμος, και φαίνομαι εμφανισιακά γύρω στα 30. Σε σχέση με εκείνη όταν είναι αβαφτη , δεν φαίνομαστε ξερετε σαν να λέμε τι θέλει αυτή η κουκλα με αυτόν. Δηλαδή στη μόσχα είναι τόσο ακριβά? επειδή βρήκα ξενοδοχείο σχετικά φθηνό, είχα την εντύπωση ότι δεν θα είναι και τόσο ακριβά. Εσείς δηλαδή που ξέρετε από μόσχα , πόσο περίπου μπορείς να ξοδέψεις την ημέρα χωρίς να κάνεις υπερβολές?  

ρε τυπε αυτα ειναι ακριβα σπορ. Αμα σε παρει και σε παει στο καφε πουσκιν το πρωτο βραδυ μετα 6 μερες θα τρως mcdonalds αμα εχεις budget 700 euro. H Μοσχα ειναι ακριβη πολη, κι αμα η αλλη ειναι ξοδεψε για παρτυ μου αντρα κιμπαρη τρως 700 ευρω τη μερα και δε ξερεις τι εγινε. Τι να σου πουμε εμεις, τη γκομενα εσυ την ξερεις

Αμα πας να φας δυο ατομα σε μεσο (οχι ακριβο, κρασια του 62 και ιστοριες) εστιατοριο 4000 ρουβλια τα θες.Χοντρικα 60 ευρω. Και δε σου μιλαω για αντιστοιχο του funky gourmet, για ενα μεσο εστιατοριο σου μιλαω. 2 καφεδες, ενα δεκαευρο. 2 ποτα, 20 και λιγα ειναι. Αμα τη βλεπεις μερα παρα μερα και ενδιαμεσα το λειωνεις στα mickeyd τη βγαζεις με 700. Αμα πας 7 μερες να σε γυροβολαει δε φτανουν με τπτ. Θα σε πει τσιγκουνη (classic φαπα απο σλαβα) και τσουπ στον επομενο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
μονος σοθυ την βγαζεις με 150 την μερα
μ αυτη θα θες 500 συν οτι αν σου ζητησει δωρα κ τετοια,σκαι ιζ  δε λιμιτ
δεν καταλαβαινω για ποιο λογο πας να χαλασεις τ αντερα σου να γαμησεις καποια που ηδη την πηδηξες τοσες πολλες φορες(δεκα ειπες) πριν..
εγω στη θεση σου ουτε που θα το σκεφτομουν,,αφορητη βαριομαρα,..με μια γκομενα σε ασχετο μερος κ να την εχω πηδηξει κ πριν .... :rolleyes: μονο αν ηταν παρτουζιαρα κ κανατε αλλαγες με αλλα ζεθγαρια θα αξιζε τον κοπο...
πηγαινε μυκονο ,τα μισα θα χαλασεις κ θα εισαι κ χαι... :grin:

Όπως στα έγραψε
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Δεν έχετε άδικο, αλλά και γω κάποια siteς στο internet ανοιξα για εξοδα στη μοσχα και λέει ότι κατά μέσο όρο ξοδεύεις σε μεσαία εστιατόρια, με μετρο κτλ 52 ευρώ την ημέρα το άτομο , και αυτό με ενημέρωση στις 20/5/2017. Έίναι τόσο off όλα αυτά? Και είναι τιμές που έχουν δώσει οι ίδιοι οι ταξιδιώτες.  
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Δεν έχετε άδικο, αλλά και γω κάποια siteς στο internet ανοιξα για εξοδα στη μοσχα και λέει ότι κατά μέσο όρο ξοδεύεις σε μεσαία εστιατόρια, με μετρο κτλ 52 ευρώ την ημέρα το άτομο , και αυτό με ενημέρωση στις 20/5/2017. Έίναι τόσο off όλα αυτά? Και είναι τιμές που έχουν δώσει οι ίδιοι οι ταξιδιώτες. 

κι εσυ εχεις την ενυπωση οτι η γκομενα σε ανεβαζει πανω για ζησει εμπειρια lonely planet φαε σαντουιτς στο δρομο και μακρυα απο αρμπατ γιατι ειναι ακριβα?
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Varge, να ξοδεψεις 500 ευρώ τη μέρα το θεωρώ εξωπραγματικό, 120-150 ευρώ τη μέρα 2 άτομα το θεωρώ πιο πιθανό.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Varge, να ξοδεψεις 500 ευρώ τη μέρα το θεωρώ εξωπραγματικό, 120-150 ευρώ τη μέρα 2 άτομα το θεωρώ πιο πιθανό.

μπορεις να ξοδεψεις α ν ε τ α και παραπανω απο 500, εξαρταται απο πια μαγαζια θα σε παει να της παρεις δωρακια. Φιλικη συμβουλη, αν ακουσεις τη λεξη Μπαρβικα αρχισε να τρεχεις.

Με 100 ευρω τη μερα 2 ατομα ξ ε χ ν α  τ ο. Εκτος κι αν σε ταιζει σπιτι της. 150 ισως αν το πας οικονομικα. 200 ειναι σχετικα ανετα αν δεν σε βαλει στο τριπακι παρε μου αυτο και παρε μου εκεινο
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Thanks man! Πάμε για ολιγοήμερη απόδραση στον αργοσαρωνικό τελικά..Nα σαι καλά!
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Η μαλακια εγινε τωρα. Καψουρευτηκα και θα παω αυγουστιατικα να τη δω.το θεμα ειναι πως να της κοψω την ιδεα οτι θα ξοδευω συνεχεια για αυτην.
Η «ωμή» πραγματικότητα, στο πως σκέπτεται μια ιερόδουλη – call girl η και μια strip Woman, περιγράφεται όπως παρακάτω, απευθύνομαι στους άντρες-πελάτες.
«Αγαπητοί, συν αθλητές του πληρωμένου σεξ…..
Αν θεωρείς πως νιώθουν μια έλξη προς εμάς, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν έχουν ποτέ καμία επιθυμία να πάνε στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό τους, είναι να βγάλουν λεφτά και γρήγορα.
Γιατί γρήγορα έμαθαν ότι τα “κόλπα” που μας έκαναν είναι για να “ολοκληρώνεις” γρήγορα, και το κάνουν μόνο και μόνο για να τελειώσουμε γρήγορα και να φύγουμε από πάνω τους όσο πιο γρήγορα γίνεται.
Κι όχι, δε τις ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια της πράξης. Ήταν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, έχουν την ευκαιρία να εξασκούνται στο να μη σκέπτονται τίποτα. Οι σκέψεις της, όσο είναι μαζί μας, ειναι αλλού….
Αν πιστεύεις ότι της κάνεις χάρη που την πληρώνεις για 60 λεπτά ή μια μιση ώρα, τότε κάνεις λάθος. Θα προτιμούσαν να γινόταν όλο αυτό πολύ πιο γρήγορα. Όταν θέλουμε να το παίξουμε σωτήρες…, ρωτώντας τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος…., η ότι τις βλέπουμε σαν φίλη μας και ακόμα και όταν σταματήσουν θέλουμε να παραμείνουμε φίλοι…. και άλλες τέτοιες μαλακιές… τότε χάνουμε το φωτοστέφανο μας.
Αν νομίζουμε πως χάρη στον ανδρισμό μας…, πιστεύουμε ότι μπορούμε να τις φέρουμε στη κορύφωση, θα πρέπει να καταλάβουμε ότι προσποιούνται κανονικά. Θα μπορούσαν να κερδίσουν χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. προσποιούνται τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο νούμερο πέντε, ή ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα.
Νομίζουμε ότι ερεθίζονται, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνουν σεξ με άντρες που δεν επιλέγουν….? Ούτε καν. Τα γεννητικά τους όργανα έχουν “καεί” από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Αν νομίζουμε ότι ακούει τις ψιλοκουβέντες μας, σας πληροφορώ ότι δεν έχουν κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες του στυλ δεν κάνω ερώτα με την γυναίκα μου….., σε βλέπω σοβαρά…., και διάφορες άλλες τρίχες. Επίσης είναι μεγάλο λάθος αν πιστεύουμε ότι μας συμπονούν και μας κατανοούν…, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθουν παρά περιφρόνηση για εμάς. (Και είναι και λογικό αφού για 80-100-120-160 ψωρο ευρώ… είναι αναγκασμένες να ανέχονται τον κάθε κωλόγερο των 50–60 ετων να είναι από πάνω τους και να το παιζουν και γαμιαδες τρομαρα τους) ….η και την κάθε ανωμαλίες μερικών
Όταν υμνούμε το σώμα τους, ή τις σεξουαλικές τους ικανότητες, απλά δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λέμε ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλει να ακούσει. Αντίθετα, λέμε αυτά που εμείς έχουμε ανάγκη να ακούσουμε…. Βασικά, δεν τους ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχουμε μόνο ένα στόχο, πληρώνοντας τες για να χρησιμοποιήσουμε το σώμα τους για ευχαρίστηση.
Και όχι, δεν πηγαίνουν σπίτι όταν εμείς τελειώνουμε... συνεχίζουν, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης και γιατί ενδιαφέρεσαι για τις σεξουαλικές σου ανάγκες.
Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες…
Τέτοιες γυναίκες είναι εθισμένες στο χρήμα, μιλάμε για πολύ χρήμα εκτός και άμα έχουν νταβατζή πράμα το οποίο πρέπει να ψάξεις καλά για να μη βρεθείς προ πολλών και διαφόρων εκπλήξεων. Επίσης και για το θέμα υγείας πρέπει να προσέξεις. Τώρα, τι πιστεύω εγώ, σαν μια ψυχολογική προσεγγίσει του θέματος. Μιά τέτοια γυναίκα πάσχει απο χαμηλή εκτίμηση όσο αφορά τον συναισθηματικό της κόσμο και το τί αξίζει σαν άνθρωπος, αυτό το χει φάει στη μάπα κάργα θα έλεγα. Αυτό το κενό προσπαθεί να το γεμίσει με κάποιον που είναι διευθετημένος να επενδύσει συναισθηματικά σε αυτήν, όπως αρκετοί δηλαδή. Μετά απο αυτό και αφού γεμίσει αυτό το συναισθηματικό της κενό έχοντας νοιώσει οτι αξίζει σαν οποιαδήποτε γυναίκα να της φερθούν τρυφερά, αγαπησιάρικα και ερωτιάρικα, κάποια στιγμή θα γίνει ένα πλάφ και θα σκάσει μιά φούσκα λόγο του κορεσμού που θα επέλθει αυτών πού θέλει και ζητάει τώρα απο εσένα, που της λείπουν τώρα και τα ψάχνει σε εσένα.
Μετά απο αυτό το πλάφ της φουσκίτσας θα έρθεις αντιμέτωπος με τον πραγματικό της χαρακτήρα, με αυτό που είναι πραγματικά και θα θέλει για αυτήν απο την καινούργια ενδοσκόπηση που θα κάνει μέσα της. Αλλος κόσμος τότε. Τι μπορεί να θέλει; Να βγάλει και άλλα λεφτά με τον τρόπο που ξέρει, να φύγει για την χώρα της κι άλλα πολλά. Τέλος αυτό που εχω να πω στην ερώτηση εάν είναι συμφεροντολόγες οι Ουκρανές σου λέω πως ΝΑΙ… και όχι μονο…. Ολες είναι το ίδιο είτε είναι από Ουκρανία – Ελλάδα – Πακιστάν κλπ…. Καντε ένα τεστ κόβοντας τις παροχές και τοτε θα δειτε το πραγματικο τους πρόσωπο…., δεν είναι τυχαίο που εχουν έφεση στους παντρεμένους και στα γεροντάκια…., Ο σώσων εαυτό σωθειτο………..  :hi: :hi:
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Δεν μιλαμε για call girl μαγκες. Μια τυπικη κοπελα στη μοσχα ειναι που ζει στο χιμκι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
κι εσυ εχεις την ενυπωση οτι η γκομενα σε ανεβαζει πανω για ζησει εμπειρια lonely planet φαε σαντουιτς στο δρομο και μακρυα απο αρμπατ γιατι ειναι ακριβα?
αν το καταλαβει αυτο σωθηκε
αν δεν το καταλαβει τωρα θα το πληρωσει κ θα το καταλαβειμετα...
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
midas69,η φωνη της λογικης στο συγκεκριμενο σιτε, ευχωμαι και ελπιζω καποιοι να τον ακουσουν και να σωθουν από τους τονους μπουρδες που αραδιαζει ο γνωστος βλακανιος τζομπανης.σε μια χωρα που ο μισθος είναι με την βια 1000 ευρω πως να χαλασεις 150 και 200 την ημερα? εξ αλλου η Ελλαδα για καλοκαιρι είναι μαστ, ολοι Ελλαδα θελουν να κατεβουν για τα νησια, θαλασσα κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom