Νέα

Έχω ελπίδες να κρεμάσω τα παπούτσια ή άδικα θα το επιχειρήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εχω ελπιδες?

  • ειναι τοσο φλου που δεν εχω ιδεα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Κανεις δεν κανει τον αλεκο
Ο αντρας εκ φυσεως ειναι πολυγαμικος
Η γυναικα εκ φυσεως ειναι μονογαμικη
Και οι δυο εχουν ως στοχο τη διαιωνιση του DNA τους, αλλα η γυναικα κανει παιδια, οποτε ειναι περιορισμενη στο ποσα θα κανει
Γιαυτο και η γυναικα επιλεγει την ποιοτητα
Δηλαδη ψαχνει το πιο δυνατο αρσενικο, να της δωσει τα πιο δυνατα παιδια που εχουν τις περισσοτερες πιθανοτητες να διαιωνισουν το DNA
Αντιθετα ο αντρας δεν κυοφορει, μπορει να γαμαει συνεχεια και να σπερνει παιδια αβερτα
Γιαυτο γαμαει οτι κινειται
Μεσω της ποσοτητας δηλαδη προσπαθει να διαιωνισει το DNA του και στοχευει στο αν κανει πολλα παιδια, καποια βαση στατιστικης, θα ειναι δυνατα
Απλη βιολογια ειναι
Γιαυτο και οι αντρες γαμανε οτι βρουν ενω οι γυναικες βαζουν κριτηρια
Γιαυτο και ο αντρας κερατωνει και η γυναικα οχι
Με τη

Τονισα τα γραμματα για να κανω εκει φοκους.
Ειδες που εχεις να μαθεις πολλα ακομη για την αγαπη;
Σωστα λεει ο @papaphilips την κερατωνες τοσο καιρο.Κι εχεις κι απωθημενα.
Ομως την αγαπας και εχεις καθε διαθεση να τη σεβαστεις.
Δεν εχει κανενα νοημα να σταματησεις το σπορ λοιπον.
Επισης προσπαθησε να μαθεις να βλεπεις μια μελλοντικη απιστια της συντροφου σου πιο χαλαρα.
Θα σε βοηθησει πολυ να μη χαλασεις την ψυχικη σου υγεια και το μελλοντικο σου σπιτικο.
Φιλικα
Την αγαπάω αλλά είμαι ένα αδύναμο ον και κάνω λάθη, τα οποία προσπαθώ να μειώσω βελτιώνοντας τον εαυτό μου
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
παιχτη εγω ενα μονο εχω να σου πω.
αν ολα αυτα που εχεις απωθημενα οπως λες (μαζι και καποιες ανωμαλιες βαζω εγω), ΔΕΝ τα κανεις με αυτην που γουσταρεις, το παιχνιδι ειναι ηδη χαμενο απο τα αποδυτηρια και θα εισαι συνεχεια στη γυρα μετα απο λιγο.
πας αλλου, οταν η γυναικα σου ΔΕ σε καλυπτει πλεον. το ιδιο και ο αντρας σου εννοειται, για τις γυναικες.
χωριζεις λοιπον και πας παρακατω.
η περιπτωση ΜΕ παιδια, θελει αλλη κουβεντα σαφως.
αν ξενοπηδας εφοσων εισαι καλυμμενος σεξουαλικα, η φασουλα παει προς το αρρωστο.
αν στο παραπανω εχεις και παιδια, το αρρωστο παει επι... βαλε εσυ οτι θες νουμερο.
ολα τα αλλα ειναι να'χαμε να λεγαμε για να περασει η ωρα και σημερα.
Γι αυτό και μίλησα εξ αρχής για εθισμό-αρρώστια
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Αλλο σκοτωνω καποιον αλλο γαμαω φιλε.
Μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.
Αγαπη για σενα ειναι ενας εγωισμος.
Γαμησες καλα καλα για δυο χρονια και ξαφνικα θυμηθηκες να επιστρεψεις στον ισιο για σενα δρομο.
Αν σου λεγε η δικια σου οτι αυτα τα δυο χρονια πηδιοταν δεξια αριστερα αλλα αποφασισε οτι θελει να μπει στο ισιο δρομο θα την συγχωρουσες;
Απαντα ειλικρινα και μετα κανε την αυτοκριτικη σου.
Έχω απαντήσει ήδη ότι δεν θα μπορούσα να διαχειριστώ ούτε μια στραβή της και υποθέτω το ίδιο και για εκείνη
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Έχω απαντήσει ήδη ότι δεν θα μπορούσα να διαχειριστώ ούτε μια στραβή της και υποθέτω το ίδιο και για εκείνη
Οποτε φιλε μου εχεις δυο επιλογες:η αλλαξε mindset και μυαλα,η αλλαξε τακτικη και μη πολυσκας.
Κοιτα να κρατησεις τη σχεση σου και συνεχισε να γαμας πουτανες.Ειναι οτι πιο ανωδυνο για να μη χαλασει μια σχεση γιατι πας γαμας τελειωνεις και δεν υπαρχει φοβος να σε τσακωσουν.
Αν τελος σε κανει ευτυχισμενο να τις κοψεις και να δοθεις ολοκληρωτικα στη συντροφο σου καντο.
Κι αν σου λειψουν οι πουτανες ξαναπιαστες χωρις να βασανιζεσαι αδικα μεσα σου απο τυψεις.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
η λογικη παιχτη λεει οτι αντρας και γυναικα, παρολο που ειναι διαφορετικοι οργανισμοι, εχουν τα ιδια και ισα δικαιωματα παντου, σαν ανθρωποι που ειναι και οι δυο.
επι της ουσιας.
εχω καβλες και θελω να γαμησω αυτην και την αλλη, το ιδιο εχει καβλες και θελει να γαμηθει με αυτον και τον αλλον.
τοσο απλα.
εχουμε διαφορετικους οργανισμους για να πολλαπλασιαζεται το ειδος του ανθρωπου.
αυτο ολο το πιανεις η' συνεχιζεις την παπαρια με τις κουλοεπιστημες σου, γιατι προφανως το αλληγορικο παραδειγμα δεν το καταλαβες.
νταξει βλεπω οτι προφανως εισαι πλανεμενος και μαλλον δεν εχει νοημα να συζηταω αλλο μαζι σου
αυτα περι ισων δικαιωματων ειναι τσιοδροκουλοπαπαριες οπως λες κι εσυ
ποτε στην ιστορια δεν ειχαν ισα δικαιωματα και ολα τα προβληματα απο εκει ξεκινανε
απο που κι ως που ισα δικαιωματα αφου σε ολα ο αντρας ειναι ανωτερος;
εξυπνοτερος, δυνατοτερος και καλυτερος σε ολα;
με ποια λογικη ισα δικαιωματα σε μη ισα πραγματα;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
Γι αυτό και μίλησα εξ αρχής για εθισμό-αρρώστια
επομένως η άλλη δε σου φταίει σε κάτι να την εχεις σα στεπινκγ στόουν π.χ., γιατί αν μάθει ότι εσύ ξενοπηδας ταυτόχρονα, ενώ της λες τα γνωστά παραμύθια (αυτά που θέλουν να ακούνε οι γυναίκες), αυτομάτως την έχεις "σκοτώσει" ψυχικά, της έχεις δημιουργήσει ψυχολογικά (ίσως και παραπάνω από ότι κουβαλάει) και όλα αυτά περί παιδιών, οικογένειας κλπ ροζ συννεφάκια πάνε καζανάκι, στα οποία εσύ πάτησες και το κουμπί η' τράβηξες την αλυσίδα (αν είσαι ολντσκουλ).
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
νταξει βλεπω οτι προφανως εισαι πλανεμενος και μαλλον δεν εχει νοημα να συζηταω αλλο μαζι σου
αυτα περι ισων δικαιωματων ειναι τσιοδροκουλοπαπαριες οπως λες κι εσυ
ποτε στην ιστορια δεν ειχαν ισα δικαιωματα και ολα τα προβληματα απο εκει ξεκινανε
απο που κι ως που ισα δικαιωματα αφου σε ολα ο αντρας ειναι ανωτερος;
εξυπνοτερος, δυνατοτερος και καλυτερος σε ολα;
με ποια λογικη ισα δικαιωματα σε μη ισα πραγματα;
τελικά βλέπω ότι είσαι όντως τιμωρός.
αλλά του εαυτού σου και της μαλακίας που κουβαλάς τόσα χρόνια.
επομένως μην τον αδικείς και αστον ελεύθερο, όπως και πολύ καλά κάνεις και μπράβο σου άλλωστε.
έχεις να δώσεις πολύ μαλακία ακόμα στο περιβάλλον που συναναστρέφεσαι
και είμαι βέβαιος ότι οι δίπλανοι σου, σίγουρα θα το έχουν πελώρια ανάγκη.
κιπ γουόκινγκ το λοιπόν.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
τελικά βλέπω ότι είσαι όντως τιμωρός.
αλλά του εαυτού σου και της μαλακίας που κουβαλάς τόσα χρόνια.
επομένως μην τον αδικείς και αστον ελεύθερο, όπως και πολύ καλά κάνεις και μπράβο σου άλλωστε.
έχεις να δώσεις πολύ μαλακία ακόμα στο περιβάλλον που συναναστρέφεσαι
και είμαι βέβαιος ότι οι δίπλανοι σου, σίγουρα θα το έχουν πελώρια ανάγκη.
κιπ γουόκινγκ το λοιπόν.
οταν μουνοδουλοι και βητα papaphilipsres τσαντιζονται με αυτα που λεω, ειναι ακομα ενα σημαδι οτι εχω δικιο
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
οταν μουνοδουλοι και βητα papaphilipsres τσαντιζονται με αυτα που λεω, ειναι ακομα ενα σημαδι οτι εχω δικιο
τσαντιστηκα επειδή εσύ είσαι Α μαλακας και μου το κονφιρμαρεις τόση ώρα δηλαδή ?
:rolleyes:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
οταν μουνοδουλοι και βητα papaphilipsres τσαντιζονται με αυτα που λεω, ειναι ακομα ενα σημαδι οτι εχω δικιο
Όσοι δεν είναι μισογύνιδες σαν και εσένα είναι μουνοδουλοι και beta,ε;Σε λυπάμαι πραγματικά
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
απο που κι ως που ισα δικαιωματα αφου σε ολα ο αντρας ειναι ανωτερος;
εξυπνοτερος, δυνατοτερος και καλυτερος σε ολα;
με ποια λογικη ισα δικαιωματα σε μη ισα πραγματα;
Μισογύνης alert
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Τι από μία ηλικία ;
Το πήδημα για τις γυναίκες, είναι σαν τον αβανταδόρο των παπατζήδων .
Σαν τα δωρεάν ποτά στα καζίνο ... ή τους φθηνούς μπουφέδες σε κάτι λας βέγκας .....

Παίρνεις κάτι τσάμπα .... μετά σου παίρνουν τα σώβρακα ... και μετά παίρνεις τα αρχίδια σου.
Θα το χρησιμοποιήσω αυτό εκτός μπου

Μη σου πω θα το κορνιζάρω κιόλας να μη το ξεχάσω
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Αν σου λεγε η δικια σου οτι αυτα τα δυο χρονια πηδιοταν δεξια αριστερα αλλα αποφασισε οτι θελει να μπει στο ισιο δρομο θα την συγχωρουσες;
Εγώ θα τη συγχωρούσα.
Αλλά δεν παίζει ρε τύπε.
Αφού μετά τις γυμναστικές .... κάνουν μπάνια 1.5 ώρα .... βάζουν κρέμες και μαλακίες άλλη μία ....
και πάνω για ύπνο 21.30 ... για να έχουν καθαρό δέρμα ....
ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ.

Είναι πολύ απλό !
Γιατί δεν το δέχεστε ;
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
επομένως η άλλη δε σου φταίει σε κάτι να την εχεις σα στεπινκγ στόουν π.χ., γιατί αν μάθει ότι εσύ ξενοπηδας ταυτόχρονα, ενώ της λες τα γνωστά παραμύθια (αυτά που θέλουν να ακούνε οι γυναίκες), αυτομάτως την έχεις "σκοτώσει" ψυχικά, της έχεις δημιουργήσει ψυχολογικά (ίσως και παραπάνω από ότι κουβαλάει) και όλα αυτά περί παιδιών, οικογένειας κλπ ροζ συννεφάκια πάνε καζανάκι, στα οποία εσύ πάτησες και το κουμπί η' τράβηξες την αλυσίδα (αν είσαι ολντσκουλ).
Προφανώς και γι αυτό ξέρω ότι πρέπει να το κόψω. Για την ακρίβεια δεν έπρεπε να το έχω ξεκινήσει καν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom