Νέα

Έχετε βιντεοσκοπήσει στη ζούλα μασαζοθεραπεία; Σας έχουν πιάσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papaPoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336
Γιατί μετά το τέλος της συνεδρίας αν έχετε πάει σε λαδομαγαζο δεν ζητάτε αντίγραφο απο την σεριφισα?
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
602
Πόντοι
81
Τυποι έχετε καμιά πρόταση για καλή μικροκαμερα:wink:

Πάρε καμια action camera τυπου go pro. Πρόσεχε τα έχει υψηλά frames, για να μην χασεις την ομαλοτητα της κίνησης όταν θα ανεβάζεις ρυθμους και θα δίνεις πόνο. Κυκλοφορουν και κινεζιές με 30+ ευρώ.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
5
Like
7.522
Πόντοι
1.336
Αν λεω σε πιασουν .. υπολογισε γυρω στα 5 χρονια φυλακη για το ποινικό σκέλος + την αγωγη
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Αν λεω σε πιασουν .. υπολογισε γυρω στα 5 χρονια φυλακη για το ποινικό σκέλος + την αγωγη

Σίγουρα.. :2funny: Εγώ λέω μπορεί να τον στείλουν και σε γκουλαγκ τυπε να σπάει πέτρες..

Όλα τα στούντια (το 95% των οποίων είναι παράνομα) έχουν κάμερες μέσα στα δωμάτια, αυτοί πόσα χρόνια πρέπει να φανε;

Ενα αρχιδι θα κλασουν
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
5
Like
7.522
Πόντοι
1.336
Αν λεω σε πιασουν .. υπολογισε γυρω στα 5 χρονια φυλακη για το ποινικό σκέλος + την αγωγη

Σίγουρα.. :2funny: Εγώ λέω μπορεί να τον στείλουν και σε γκουλαγκ τυπε να σπάει πέτρες..

Όλα τα στούντια (το 95% των οποίων είναι παράνομα) έχουν κάμερες μέσα στα δωμάτια, αυτοί πόσα χρόνια πρέπει να φανε;

Ενα αρχιδι θα κλασουν

ΤΥΠΕ....στα στουντιο και στα μασατζιδικα υπαρχει ταμπελα οτι υπαρχουν καμερες για ασφαλεια ....
Αρα υπαρχει προειδοποιηση
υπαρχει κατι που λεγετε GDPR ...αν το ξερεις
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Τυπε μιλάς για επιχειρήσεις που ξαναλέω το 95% δεν έχουν άδεια νόμιμης λειτουργίας τι GDPR μου τσαμπουνας;

Ας τον πάνε σε δική να δούμε ποιος θα βγει χαμένος απ τους 2

Ο μόνος κίνδυνος που διατρέχεις σε τέτοια περίπτωση είναι να φας ξύλο από κάνα φουσκωτό που και πάλι δε συμφέρει το στούντιο να χάσει πελάτη επειδή βιντεοσκοπησε τη πουτανα του, στα παπαρια του.

Όλα τα υπόλοιπα είναι αστεια
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
7
Like
9.014
Πόντοι
1.336
Αν λεω σε πιασουν .. υπολογισε γυρω στα 5 χρονια φυλακη για το ποινικό σκέλος + την αγωγη

Σίγουρα.. :2funny: Εγώ λέω μπορεί να τον στείλουν και σε γκουλαγκ τυπε να σπάει πέτρες..

Όλα τα στούντια (το 95% των οποίων είναι παράνομα) έχουν κάμερες μέσα στα δωμάτια, αυτοί πόσα χρόνια πρέπει να φανε;

Ενα αρχιδι θα κλασουν

ΤΥΠΕ....στα στουντιο και στα μασατζιδικα υπαρχει ταμπελα οτι υπαρχουν καμερες για ασφαλεια ....
Αρα υπαρχει προειδοποιηση
υπαρχει κατι που λεγετε GDPR ...αν το ξερεις






Για να ισχύει το GDPR πρέπει να έχεις υπογράψει για το ότι δίνεις τη συγκατάθεση σου , κάτι το οποίο φυσικά δεν γίνεται άρα και το GDPR δεν ισχυει
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.483
Κριτικές
5
Like
7.522
Πόντοι
1.336
Η εργαζόμενη πρεπει να δωσει τη συγκαταθεση ..Αν δεν την δωσει τοτε ισχυει και παρα ισχυει
Φιλε DPO officer ειμαι στην εταιρία που εργαζομαι και το ξερω
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
κάποτε σε ένα μπουρδελάκι αν θυμάμαι καλά στην Τρυφωνίου (ήταν σε όροφο σε μια ζουμερή μιλφ με 4άρια μεμε που μου διαφεύγει το όνομα κάτι σαν Μπέτυ νομίζω), πριν καμιά 10αριά χρόνια, περιμένοντας την σειρά μου να περάσω σε ένα από τα 3 δωμάτια (στο ένα ήταν το παλληκάρι που μόλις ντύνονταν για να φύγει κ θα πέρναγα εγώ και τα άλλα δύο δωμάτια ήταν γεμάτα με κόσμο που ήδη περίμενε μέσα),

βλέπω το μίλφ να περνά στον επόμενο πελάτη και μετά από μόλις ένα λεπτό να τον πετάει με τις κλωτσιές έξω γιατί είχε βάλει το κινητό του (ή κάμερα) να την καταγράψει .. Τον πήρε χαμπάρι, άρχισε η τύπισα να ουρλιάζει κ τον πέταξε αμέσως με τις κλωτσιές έξω .. Έγινε τζέρτζελο δυνατό. (τον κράτησε στο τσατσοδωμάτιο κ ήρθανε οι "τσιμπητοί"

Δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση του..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Εγώ πάντως πιστεύω ότι όταν φωνάζεις μασαζ στο σπίτι είναι ευκολάκι να το κάνεις.. Τώρα για τα μασατζίδικα ή τα μπουρδέλα.. Ακόμα και ρολόγια έχουν με κάμερες πχ έχει το νούμερο 10 μία μικρή τρυπούλα που με τον φωτισμό των δωματίων ούτε καν την βλέπεις γιατί και το 10 είναι μαύρο.. Εγώ πάντα κάνω ένα τσεκ πριν μπώ πάντως για πιθανά σημεία αλλά δεν είναι βλάκες.. αν θέλουν να το κρύψουν δεν το βρίσκεις καν.. Αν θέλουν να σε απειλήσουν μετα κλπ μπορούν γιατί έχουν το βίντεο που μπαίνεις και βγαίνεις.. Αυτές οι κάμερες πάντα φαίνονται αλλά μου μοιάζει πολύ απίθανο να το κάνουν
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Προσωπικά οπου πάω,μετά τη συννενόηση και πριν μπω στο κτήριο ,απενεργοποιώ το κινητό εντελώς.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
95
Like
12.550
Πόντοι
18.036
Στα android -δεν ξερω αν υπάρχει και στο ιος νομιζω οχι-,υπάρχουν εφαρμογες κρυφης καμερας στο παρασκηνιο,δηλαδη το κινητο ειναι κλειστο ή κλειδωμενο ή οτιδηποτε αλλο αλλα γραφει κανονικα βιντεο.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Σε μπουρδέλο έχω γυρίσει 5-6 βίντεο! Το ένα μόνο ήταν κατόπιν συναίνεσης, τα υπόλοιπα στη ζούλα!

Με CG σε επαγγελματικό ταξίδι στην Γερμανία, έχω γυρίσει κανονική ταινία με ψηφιακή φωτ. μηχανή σε τρίποδο! Εννοείται κατόπιν συναίνεσης (και extra 100 ευρώπουλων!). :tooth:

Δεν έχει πάρει χαμπάρι κανείς, οπότε έχω και τα βλέπω!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
παντα να υπαρχει συννενοση με τις κοπελες εγω συνηθως τραβαω φωτο με το κινητο αφου πρωτα της ρωτησω και εχω παρει το οκ

καποιες μ εχουν αρνηθει, αλλες δε θελουν προσωπο, μια ποζαρε κανονικα με προσωπο, συνηθως οι περισσοτερες θελουν απο πισω φωτο και στηνονται για να βγαλεις κωλαρακι

μια αλλη την τραβηξα ενω μου επαιρνει πιπα αλλα ηταν πορνοσταρ της σιρινα
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Ανοίγω αυτο το topic γιατί όλοι μας πιστεύω θα θέλαμε (ή έχουμε κάνει), να βιντεοσκοπήσουμε μια λαδοκόρη να κάνει τα κόλπα της πάνω μας, κάτω μας, δεξία-αριστερά μας.

Εγω το έχω κάνει και εν αγνοία αλλά και με την συγκατάθεση 1-2 κοριτσιών που μάλιστα έδωσαν και ρέστα στο πρόγραμμα, ειδικά όταν κοιτούσαν τον φακο.

μοιραστείτε τις εμπειρίες σας
Μπραβο ρε μάγκα μου κατέγραφε μέχρι να σε πιάσουν και να σε κανουν ρόμπα μετά... μάγκες μην το παρά ξεφτιλίσουμε το θεματάκι ο σεβασμός είναι απαραιτητος προς το πρόσωπο των κοριτσιών άσχετα με το τι κάνει η κάθε κοπέλα...
Πρέπει να είσαι πολύ μαλακας να κάθεσαι να καταγράφεις ένα άτομο διχως την συγκατάθεση του μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις τις αρρώστιες σου μετά...
Μάγκες η έχουμε αρχιδια φοράμε τα παντελόνια μας και τα τιμάμε ή είμαστε λουλούδες. Καλή η όλη φάση αυτή αλλά Ο Σεβασμός είναι απαραίτητος στο παιχνίδι αυτό.. μην τα γαμάμε οοοοολα???
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
338
Πόντοι
21
Πηγα στο βριλισου 46 μπηκα στο δωματιο κ εστησα τη κάμερα απο κινιτο μ ορθια Και μποστα τα ρουχα και εβγαλα ολο σεχακι βιντεο με την κοπελα που λεγετε μελιντα , η αλιως το ονομα της εμι κ θα την δουμε σουγκαρ μπεημπης μαλον αργοτερα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Πηγα στο βριλισου 46 μπηκα στο δωματιο κ εστησα τη κάμερα απο κινιτο μ ορθια Και μποστα τα ρουχα και εβγαλα ολο σεχακι βιντεο με την κοπελα που λεγετε μελιντα , η αλιως το ονομα της εμι κ θα την δουμε σουγκαρ μπεημπης μαλον αργοτερα
Εγω οχι ποτέ,μονο φωτο με την συγκαταθεση της κοπελας..
Ενας φιλος παλιοτερα εβαζε το κινητο κρυφα καπου αναμεσα στα ρουχα και τραβουσε βιντεο...σε μπουρδελο αυτο που αναφερω.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Πηγα στο βριλισου 46 μπηκα στο δωματιο κ εστησα τη κάμερα απο κινιτο μ ορθια Και μποστα τα ρουχα και εβγαλα ολο σεχακι βιντεο με την κοπελα που λεγετε μελιντα , η αλιως το ονομα της εμι κ θα την δουμε σουγκαρ μπεημπης μαλον αργοτερα
Για ποιό λόγο να πεις και το όνομα της κοπέλας και να φαίνεται δημόσια ότι κάποιος έχει βίντεο με αυτήν?
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
119
Πόντοι
0
Πηγα στο βριλισου 46 μπηκα στο δωματιο κ εστησα τη κάμερα απο κινιτο μ ορθια Και μποστα τα ρουχα και εβγαλα ολο σεχακι βιντεο με την κοπελα που λεγετε μελιντα , η αλιως το ονομα της εμι κ θα την δουμε σουγκαρ μπεημπης μαλον αργοτερα
Η αποκάλυψη πως μιά γυναίκα - σεξεργάτρια βιντεοσκοπήθηκε ή φωτογραφήθηκε κατά τη διάρκεια των υπηρεσιών της, χωρίς να ζητηθεί η συγκατάθεση της, προκαλεί πόνο σ' αυτή και ντροπιάζει αυτόν που έχει κάνει τη ματσαράγκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom