Νέα

Έχετε σκεφτεί ποτέ να εγκαταλείψετε το άθλημα του μπουρδελιάρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladimir1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
vladimir1980

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Για μένα, είναι ιδεολογία και τρόπος ζωής. Και γκόμενα να έχω, πηγαίνω. Δεν το κόβω. Έχει κάτι το καλτ. Πάντα μου άρεσε να πηγαίνω με διαφορετική κάθε φορά, να υπάρχει ποικιλία. Και είναι σαν να παίρνω "εκδίκηση" από κάθε σνομπ και φεμινιστρια εκεί έξω. Βέβαια, κατανοώ πως είναι κάτι το προβληματικό, το σεξ με πληρωμή δηλαδή. Αλλά τη τουλάχιστον δεν πληγωνομαι συναισθηματικά ή δεν σπαταλώ χρόνο για να πηδηξω την κάθε τύπισσα που γνωρίσω κάπου έξω και τελικά δεν μου κάτσει. Είναι η εύκολη λύση, αλλά μαρεσει. Όταν έχω χρήματα πηγαίνω μια φορά τη βδομαδα

Δεκτό, σεβαστό, αλλά το να νοιώθεις ότι παίρνεις "εκδίκηση" από κάθε σνομπ και φεμινίστρια... δεν ακούγεται ωραίο στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον.
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Δεκτό, σεβαστό, αλλά το να νοιώθεις ότι παίρνεις "εκδίκηση" από κάθε σνομπ και φεμινίστρια... δεν ακούγεται ωραίο στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον.
Όχι, εκδίκηση ακριβώς. Μας απορρίπτουν, ε τους απορρίπτουμε κι εμείς. Έτσι βλέπω και την ζωή. Κάνω το κέφι μου και σ'οποιον αρέσει.
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
42
Like
1
Πόντοι
0
Για μένα, είναι ιδεολογία και τρόπος ζωής. Και γκόμενα να έχω, πηγαίνω. Δεν το κόβω. Έχει κάτι το καλτ. Πάντα μου άρεσε να πηγαίνω με διαφορετική κάθε φορά, να υπάρχει ποικιλία. Και είναι σαν να παίρνω "εκδίκηση" από κάθε σνομπ και φεμινιστρια εκεί έξω. Βέβαια, κατανοώ πως είναι κάτι το προβληματικό, το σεξ με πληρωμή δηλαδή. Αλλά τη τουλάχιστον δεν πληγωνομαι συναισθηματικά ή δεν σπαταλώ χρόνο για να πηδηξω την κάθε τύπισσα που γνωρίσω κάπου έξω και τελικά δεν μου κάτσει. Είναι η εύκολη λύση, αλλά μαρεσει. Όταν έχω χρήματα πηγαίνω μια φορά τη βδομαδα

Ολοι οι λάνθασμένοι, μη υφιστάμενοι λόγοι σε ένα κείμενο.

Ο λόγος που κάτι γίνεται εθιστικό, είναι γιατί χαμηλώνει ή ανεβάζει τα επίπεδα σε κάτι άλλο, στα νεύρα κυρίως. Στην ψυχολογία κτλ. Ο παντρεμένος που περνάει χάλια και δεν βλέπει φως, μπορεί κάλλιστα να πηγαίνει συστηματικά με εκδιδόμενη γιατί αυτό τον βοηθάει. Μπορεί βέβαια να πηγαίνει και στο καζίνο. Ή να ανοίξει μια επιχείρηση με φίλο του και να ξημεροβραδιάζεται πάνω σε αυτό το αντικείμενο.

Κάτι μας λείπει ή μας προβληματίζει, άρα ψαχνουμε λύση. Μερικές φορές έχουμε την ψυχική δύναμη να το αντιμετωπίσουμε πρόσωπο με πρόσωπο και να βρούμε μια ουσιαστική λύση. Άλλες φορές επιλέγουμε να το υπερκαλύψουμε από πάνω με κάτι αλλο (όπως ο αγοραίος έρωτας). Δεν υπάρχει καλτίλα, πληγωμένα αηδόνια και άλλες τέτοιες χαζομάρες. Είμαστε άντρες, πρέπει να τα βλέπουμε όλα ρεαλιστικά και με το κεφάλι ψηλά.

Ποτέ μην νιώσεις οτι χρωστάς κάτι σε εμένα ή αλλον για την επιλογή σου να πηγαίνεις συστηματικά σε μπουρδέλο. Αλλά γνώριζε πραγματικά για τι το κάνεις. Η αλήθεια βρίσκεται στο κομμάτι της ζωής σου ΠΡΙΝ το ξεκινήσεις και θα πρέπει να ανατρέξεις εκεί.

Να μην φοβάσαι να πληγωθείς συνσαισθηματικά. Εδώ μεγάλο ρόλο παίζουν οι φίλοι, δυστυχώς. Αν δεν έχεις κράτημα, σε καταλαβαίνω, φοβάσαι. Αλλά το να μένουμε στο μικρό δωμάτιο ασφαλείας που χτίσαμε για να αποφύγουμε δυσάρεστες εμπειρίες είναι με μαθηματική ακρίβεια ένας αργος θάνατος. Με τα χρόνια το δωμάτιο αυτό γίνεται ολο και μικρότερο και αντέχουμε ολο και λιγότερα. Αποψή μου? Βγες και πάλεψε το.
 
OP
OP
vladimir1980

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Ολοι οι λάνθασμένοι, μη υφιστάμενοι λόγοι σε ένα κείμενο.

Ο λόγος που κάτι γίνεται εθιστικό, είναι γιατί χαμηλώνει ή ανεβάζει τα επίπεδα σε κάτι άλλο, στα νεύρα κυρίως. Στην ψυχολογία κτλ. Ο παντρεμένος που περνάει χάλια και δεν βλέπει φως, μπορεί κάλλιστα να πηγαίνει συστηματικά με εκδιδόμενη γιατί αυτό τον βοηθάει. Μπορεί βέβαια να πηγαίνει και στο καζίνο. Ή να ανοίξει μια επιχείρηση με φίλο του και να ξημεροβραδιάζεται πάνω σε αυτό το αντικείμενο.

Κάτι μας λείπει ή μας προβληματίζει, άρα ψαχνουμε λύση. Μερικές φορές έχουμε την ψυχική δύναμη να το αντιμετωπίσουμε πρόσωπο με πρόσωπο και να βρούμε μια ουσιαστική λύση. Άλλες φορές επιλέγουμε να το υπερκαλύψουμε από πάνω με κάτι αλλο (όπως ο αγοραίος έρωτας). Δεν υπάρχει καλτίλα, πληγωμένα αηδόνια και άλλες τέτοιες χαζομάρες. Είμαστε άντρες, πρέπει να τα βλέπουμε όλα ρεαλιστικά και με το κεφάλι ψηλά.

Ποτέ μην νιώσεις οτι χρωστάς κάτι σε εμένα ή αλλον για την επιλογή σου να πηγαίνεις συστηματικά σε μπουρδέλο. Αλλά γνώριζε πραγματικά για τι το κάνεις. Η αλήθεια βρίσκεται στο κομμάτι της ζωής σου ΠΡΙΝ το ξεκινήσεις και θα πρέπει να ανατρέξεις εκεί.

Να μην φοβάσαι να πληγωθείς συνσαισθηματικά. Εδώ μεγάλο ρόλο παίζουν οι φίλοι, δυστυχώς. Αν δεν έχεις κράτημα, σε καταλαβαίνω, φοβάσαι. Αλλά το να μένουμε στο μικρό δωμάτιο ασφαλείας που χτίσαμε για να αποφύγουμε δυσάρεστες εμπειρίες είναι με μαθηματική ακρίβεια ένας αργος θάνατος. Με τα χρόνια το δωμάτιο αυτό γίνεται ολο και μικρότερο και αντέχουμε ολο και λιγότερα. Αποψή μου? Βγες και πάλεψε το.

Ο original Θάνος Ασκητής;;;;  :hi:

Υιοθετώ όλα όσα έγραψες, είναι αυτό ακριβώς τιποτ' άλλο.
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
42
Like
1
Πόντοι
0
Ο original Θάνος Ασκητής;;;;  :hi:

Δυστυχώς όχι. Είμαι άνεργος, δεν έχω βγάλει καμία σχολή, δεν έχω διαβάσει ουτε ενα βιβλίο ψυχολογίας ή βιβλιο γενικότερα (τα απαιχθάνομαι), αλλά έχω πολύ καλή μνήμη και παρατηρώ τον κόσμο. Ότι γράφω είναι μέσα απο προσωπικές μου εμπειρίες ή απο καταστάσεις που είδα, άκουσα και έζησα και ανέλυσα με το όσο μυαλό διαθέτω.
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Δυστυχώς όχι. Είμαι άνεργος, δεν έχω βγάλει καμία σχολή, δεν έχω διαβάσει ουτε ενα βιβλίο ψυχολογίας ή βιβλιο γενικότερα (τα απαιχθάνομαι), αλλά έχω πολύ καλή μνήμη και παρατηρώ τον κόσμο. Ότι γράφω είναι μέσα απο προσωπικές μου εμπειρίες ή απο καταστάσεις που είδα, άκουσα και έζησα και ανέλυσα με το όσο μυαλό διαθέτω.

Ασκητής απο τα Lidl
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Τύπε ο μόνος λόγος για να εγκαταλείψεις το άθλημα του μπουρδελιάρη είναι να έχεις σχέση με κοπέλα που δεν ήθελες να στεναχωρίσεις ή δεν θα ρισκάριζες να χάσεις με το να το μάθει. Σε κάθε άλλη περίπτωση την ευκολία και ποικιλία της σημερινής εποχής ιστορικά μόνο προσωπικότητες τύπου Τζενκις Χαν, Αλη πασάς κτλ είχαν. Εκμεταλεύσου το όσο μπορείς.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Οι αντρες ειμαστε πολυγαμικα οντα. Σημερα το πρωι εκανα την πρωτη ολοκληρωμενη τσαρκα και ξαναενιωσα την ελευθερια που τοσο καιρο ελειπε. Δεν ειναι θεμα συναισθηματων, οτι δεν αγαπας  την γυναικα ,συντροφο, γκομενα. Θες να γαμας διαφορετικες γυναικες γιατι ανανεωνεσαι. Εισαι καλυτερος σε ολα μετα.
Τελικα η κοπελα που κατεληξα σημερα ,σημειωσε στο τελος οτι νομιζε οτι ηταν με το αγορι της.
"Ενιωσα οτι ειμαι με το boyfriend μου, ειχες πολυ παθος" . Κανονισαμε να τα πουμε εκτος δουλειας. Δεν ξερω αν ειναι λογω αποχης απο τον αγοραιο ερωτα ή απλα θεμα χημειας. Βαλαμε ραντεβου, δεν ξερω αν θα τη ξαναδω και η αληθεια ειναι οτι δεν ελπιζω σε κατι. Ομως καταλαβα οτι ενα κομματι του εαυτου μου ειναι μπουρδελιαρης(με την ευροια εννοια) και αυτο δεν μπορει να σταματησει. Γιατι αυτο σιγουρα με κανει καλυτερο επαγγελματια,καλυτερο συντροφο, καλυτερο ανθρωπο.
Γιατι να πρεπει να το σταματησω;
Η απαντηση λοιπον ειναι οτι αν και παλια το ειχα σκεφτει,πλεον εχω αποδεχτει τη φυση μου και την ιδιαιτεροτητα μου.
 

piii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
6
Like
273
Πόντοι
281
Απο την μία νιώθω τύψεις, απο την άλλη όχι. Δεν ξέρω....
Αν έβρισκα και πάλι την κατάλληλη πιθανότατα θα το έκοβα.
Ούτως η άλλως το ξεκίνησα γιατί δεν έπαιρνα απο την σύζυγό μου αυτά που μου έδινε παλιά
και έτσι καλώς η κακώς φτάσαμε στο χωρισμό.
Ομολογώ ότι ήταν το μεγαλύτερο αδιέξοδο που έζησα στην ζωή μου....
Απο την μία είχα την εταίρα που καθόταν σαν κούκλα πλαστική κατα την διάρκεια του σεξ, και άκουσα το αείμνηστο, να σου πληρώσω γυναίκα να σου κάνει αυτά που θέλεις και απο την άλλη βέβαια δεν έχεις την "ζεστασιά" της σχέσης στο σέξ με την ιερόδουλη. Απλά ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Κόβεται, αρκεί αυτό που θα το αντικαταστήσει να είναι συναισθηματικά πολύ δυνατό και να σε γεμίζει. Καμιά φορά ζηλεύω αυτούς που δεν πάτησαν σε μπουρδέλο και δεν εθίστικαν από νωρίς.Από την άλλη το μπουρδέλο, αποτελεί τρομερή εκπαίδευση για τον άντρα πάνω στο σεξ αλλά και στην ψυχολογία του με τις γυναίκες, με τις αρνητικές αλλά και θετικές καταλήξεις. Αρνητικές όπως πχ ο άντρας μπορεί σε καυγά με την σχέση του να πάει να ξεσπάσει στο μπουρδέλο, για μένα μέγα λάθος αυτό καθώς συνεχώς ολισθαίνει σε βαθύτερα αίτια των πραγματικών των προβλημάτων του.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Από τότε που ήμουνα 16 και με πήγε ένας φίλος στη Φυλής το έτος 1995 μήνα Οκτώβρη μαγεύτηκα.

Σέξυ,σκοτεινό,παρακμιακό...φωτισμός με ντισκομπάλες μυρωδιά χλωρίνης στα σφουγγαρισμένα πατώματα τσιγαρίλας...
Η αντίθεση της κακάσχημης τσατσάς με το αγαλματένιο αγγελικό κορίτσι που σαλόναρε με τα εσώρουχά της...ο ήχος των τακουνιών..

Στη ζωή μου γνώρισα γυναίκες.

Αλλά τις πουτάνες τις "αγάπησα" ως μια αξία σταθερή.

Ως μια πηγή ανεξάντλητης ποικιλίας.

Θυμάμαι πάντα έβαζα στοίχημα με τον κολλητί συμπουρδελιάρη πως θα είναι ντυμενη η ιεροδουλος αν θα φορα μαυρα η κοκκινα εσωρουχα ζαρτιερες η οχι,κτλ

Τί πίπα θα κάνει...τί αίσθηση θα έχει το μουνί της στο γαμήσι...

Όχι δε μου πέρασε καν από το μυαλό να το κόψω

Είναι λατρεία αρκεί να προσέχεις τις κακοτοπιές

Ποτέ χωρίς προφυλακτικό.

Ποτέ φιλίες με ιερόδουλη.

Επίσης ποτέ δεν είδα τον αγοραίο έρωτα ως υποκατάστατο συναισθηματικής σχέσης

Η γυναίκα έχει το σεξ σε μεγάλη προσφορά γι αυτό και είναι πολύ χαμηλά στη λίστα των αναγκαιοτήτων της.

Ο άνδρας το έχει νούμερο 1.Αν δε γαμήσει θα τρελαθεί.
Αυτό οι γυναίκες το ξςρουν και παίζουν ένα παιχνίδι στο οποίο σε "ξεγελούν" να τις αγαπήσεις και να γίνεις σύζυγος τους,να τους κανεις παιδια.

Ενω εσυ ηθελες απλα να γαμησεις αντε και να περασεις κοινωνικα "καλα" η ζωντας το μεγαλειο ενος ερωτα,αλλα χωρις γαμους παιδια και υπογραφες.

Η παρακαμψη ολης αυτης της διαδικασιας που οι γυναικες μας βαζουν για να μας δωσουν σεξ,ειναι τα πορνεια.



 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Επισης να προσθεσω στο συλλογισμο μου:

Γι αυτο δεν υπαρχουν πορνεια για γυναικες.

Οι γυναικες βρισκουν ανετα σεξ αρκει να πανε σε ενα μπαρ και να ζητησουν απο καποιον να τις γαμησει.Ετσι στεγνα.

Και ουτε κουκλες ουτε πλουσιες ουτε προσωπικοτητες με κοινωνικο στατους πρεπει να ειναι για να το πετυχουν.

Αρκει ενα γαμησιμο σωματακι κι ενα προσωπο λιγο πιο ομορφο απο σκυλας.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Επισης να προσθεσω στο συλλογισμο μου:

Γι αυτο δεν υπαρχουν πορνεια για γυναικες.

Οι γυναικες βρισκουν ανετα σεξ αρκει να πανε σε ενα μπαρ και να ζητησουν απο καποιον να τις γαμησει.Ετσι στεγνα.

Και ουτε κουκλες ουτε πλουσιες ουτε προσωπικοτητες με κοινωνικο στατους πρεπει να ειναι για να το πετυχουν.

Αρκει ενα γαμησιμο σωματακι κι ενα προσωπο λιγο πιο ομορφο απο σκυλας.


Ακριβώς αμα κουνήσουν την ουρά τους οι γκόμενες θα βρεθεί κάποιος να της γαμήσειγια πλάκα,για αυτό είναι και δύσκολες γιατί μέχρι και κάτι τελείως μπάζα βρίσκουν κάποιον να τις σμπρώξει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Από τότε που ήμουνα 16 και με πήγε ένας φίλος στη Φυλής το έτος 1995 μήνα Οκτώβρη μαγεύτηκα.

Σέξυ,σκοτεινό,παρακμιακό...φωτισμός με ντισκομπάλες μυρωδιά χλωρίνης στα σφουγγαρισμένα πατώματα τσιγαρίλας...
Η αντίθεση της κακάσχημης τσατσάς με το αγαλματένιο αγγελικό κορίτσι που σαλόναρε με τα εσώρουχά της...ο ήχος των τακουνιών..

Στη ζωή μου γνώρισα γυναίκες.

Αλλά τις πουτάνες τις "αγάπησα" ως μια αξία σταθερή.

Ως μια πηγή ανεξάντλητης ποικιλίας.



Θυμάμαι πάντα έβαζα στοίχημα με τον κολλητί συμπουρδελιάρη πως θα είναι ντυμενη η ιεροδουλος αν θα φορα μαυρα η κοκκινα εσωρουχα ζαρτιερες η οχι,κτλ

Τί πίπα θα κάνει...τί αίσθηση θα έχει το μουνί της στο γαμήσι...

Όχι δε μου πέρασε καν από το μυαλό να το κόψω

Είναι λατρεία αρκεί να προσέχεις τις κακοτοπιές

Ποτέ χωρίς προφυλακτικό.

Ποτέ φιλίες με ιερόδουλη.

Επίσης ποτέ δεν είδα τον αγοραίο έρωτα ως υποκατάστατο συναισθηματικής σχέσης

Η γυναίκα έχει το σεξ σε μεγάλη προσφορά γι αυτό και είναι πολύ χαμηλά στη λίστα των αναγκαιοτήτων της.

Ο άνδρας το έχει νούμερο 1.Αν δε γαμήσει θα τρελαθεί.
Αυτό οι γυναίκες το ξςρουν και παίζουν ένα παιχνίδι στο οποίο σε "ξεγελούν" να τις αγαπήσεις και να γίνεις σύζυγος τους,να τους κανεις παιδια.

Ενω εσυ ηθελες απλα να γαμησεις αντε και να περασεις κοινωνικα "καλα" η ζωντας το μεγαλειο ενος ερωτα,αλλα χωρις γαμους παιδια και υπογραφες.

Η παρακαμψη ολης αυτης της διαδικασιας που οι γυναικες μας βαζουν για να μας δωσουν σεξ,ειναι τα πορνεια.


Με συγκίνησες ρε αλάνι. Έτσι ακριβώς. Δεν αποκλείω (και πιστεύω όλοι θα συμφωνήσουν) να υπάρχει ικανοποιητική σεξουαλική ζωή σε μία σχέση και διακοπές και μέσα στο γάμο, swinging αλλά το μπορυρδελίζειν είναι κάτι άλλο. Φυσικά και θα ερωτευτείς και θα απογοητευτείς και μια σχέση που ξεκίνησε με πάθος θα ξεφουσκώσει όλα αυτά είναι κομμάτια της αντρικής μας ζωής αλλά όπως το λέει και ο troubaman - είναι η σταθερή αξία, είναι το τελετουργικό, η προετοιμασία το να μην ξέρεις τι μπορεί να περιμένεις, να απογοητεύεσαι από το σαλονάρισμα και να πηγαίνεις δίπλα, να κλείνεις δωμάτιο και να προετοιμάζεις το χώρο (ή και το σπίτι σου) για να έρθει η κοπέλα, το τι θα της ζητήσεις, τι θα φοράει, οι εναλλαγές όλα αυτό είναι κάτι πολύ παραπάνω από το "πάω να ξεφορτώσω κι έρχομαι". Είναι τρόπος ζωής.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Πότε σταματάει ο αμετανόητος σκληρός χύστης τις πουτάνες ;;;;;;;

ΙΔΟΥ Η ΜΕΡΑ !!!!!!!

kideia-oneirokritis.jpg
 
OP
OP
vladimir1980

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Με την ιερόδουλη κάνεις sex. Έρωτα δεν θα κάνεις ποτέ. Έρωτα κάνεις με την κοπέλα/γυναίκα σου αν ο ένας γουστάρει τον άλλον. Η διαφορά είναι τεράστια, όσοι είχαν την ευλογία να ερωτευτούν και να τους ερωτευτούν καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Προσωπικά πάντα έβλεπα το sex με ιερόδουλη ως σωματική ανάγκη και τον έρωτα με γκόμενα (και τώρα με τη γυναίκα μου) ως ψυχική-συναισθηματική ανάγκη.
 

alexsar

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
Με την ιερόδουλη κάνεις sex. Έρωτα δεν θα κάνεις ποτέ. Έρωτα κάνεις με την κοπέλα/γυναίκα σου αν ο ένας γουστάρει τον άλλον. Η διαφορά είναι τεράστια, όσοι είχαν την ευλογία να ερωτευτούν και να τους ερωτευτούν καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Προσωπικά πάντα έβλεπα το sex με ιερόδουλη ως σωματική ανάγκη και τον έρωτα με γκόμενα (και τώρα με τη γυναίκα μου) ως ψυχική-συναισθηματική ανάγκη.

Σωστός..

Εγώ το κάνω ακόμα για δύο λόγους

1. Μου αρέσει η ποικιλία, ακόμα όμως με καυλώνει η γυναίκα μου.

2. Μου ανανεώνει τη σχέση από την δική μου οπτική.

Μεγάλο πρόβλημα με τον ιό τώρα θέλω να κανονίσω ένα ραντεβού αλλά..
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Σωστός..

Εγώ το κάνω ακόμα για δύο λόγους

1. Μου αρέσει η ποικιλία, ακόμα όμως με καυλώνει η γυναίκα μου.

2. Μου ανανεώνει τη σχέση από την δική μου οπτική.

Μεγάλο πρόβλημα με τον ιό τώρα θέλω να κανονίσω ένα ραντεβού αλλά..
αυτο το αθλημα κοβεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom