Νέα

Έχετε πει ποτέ σε πουτάνα «σ' αγαπώ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Και οι κορασίδες όμως μου λένε "σ'αγαπώ", συνέχεια κιόλας.

"Αγάπη μου τι κάνεις;"
"Ναι αγάπη μου"
"Χύσε με αγάπη μου"
"Είσαι καλά αγάπη μου"

Συνέχεια επιτυχίες αγάπης, εκατέρωθεν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
-Σ΄αγαπάω μωρή πουτάνα!
-Άντε γαμήσου ρε μαλάκα
-Μ αφου σ΄αγαπάω!
-Δώσε άλλο ένα πενηντάρικο
-Αντε γαμήσου ρε πουτάνα.....
Μετά από σαράντα επαναλήψεις αυτό λέγεται ΓΑΜΟΣ!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους...σε ολες εχω πει το ''σε αγαπω''...και να τα αποτελεσματα...ετσι και εγω σταματησα....!!!!
a7b6182f139ffadf2bccba32e6782a22.jpg
 

SilverAries

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
322
Κριτικές
34
Like
3.087
Πόντοι
5.271
Το σκηνικό εχει ως εξής: Αλβανίδα πόρνη γύρω στα 45-50 αφού έχει φάει ένα δυνατό σφυροκόπημα, γονατιζει κατοπιν παραγγελίας (και συμφωνίας) για ένα grand finale στο πρόσωπο της. Όπως είμαι στα μερακια και ψεκάζω την milfoφάτσα της μου φεύγει ασυναίσθητα ένα "πάρτα αγάπη μου". Αυτή δεν έδωσε σημασία είτε γιατί δεν το άκουσε, είτε γιατί μόνο μέλημα της εκείνη την στιγμή λογικά ήταν να τελειώνω να ξεφορτωθεί το DNA που μολις της είχα αδειάσει στο πρόσωπο. Πιο πολύ απόρησα εγώ με τον εαυτό μου και το απέδωσα στην μαλακυνση της στιγμής που παθαίνει ο εγκέφαλος εκείνη την ώρα:cheesy:
Σε αντίστοιχες περιπτώσεις προτιμώ τον Αγγλοσαξονικό όρο "πάρτα μωρή καργιόλα να με θυμάσαι...." αν και λίαν προσφάτως κορασίδα του χώρου και αφού της τα σκέπασα τα 2/3 του προσώπου με ρώτησε "τι κάνεις, ζωγραφίζεις?" για να πάρει ώς απάντηση "ναι.... αφηρημένη τέχνη". Με αγάπη πάντα
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
81
Like
56
Πόντοι
0
Σε αντίστοιχες περιπτώσεις προτιμώ τον Αγγλοσαξονικό όρο "πάρτα μωρή καργιόλα να με θυμάσαι...." αν και λίαν προσφάτως κορασίδα του χώρου και αφού της τα σκέπασα τα 2/3 του προσώπου με ρώτησε "τι κάνεις, ζωγραφίζεις?" για να πάρει ώς απάντηση "ναι.... αφηρημένη τέχνη". Με αγάπη πάντα
Εσύ εισαι σκληρός καργιόλης...
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.922
Κριτικές
37
Like
20.150
Πόντοι
4.646
Και οι κορασίδες όμως μου λένε "σ'αγαπώ", συνέχεια κιόλας.

"Αγάπη μου τι κάνεις;"
"Ναι αγάπη μου"
"Χύσε με αγάπη μου"
"Είσαι καλά αγάπη μου"

Συνέχεια επιτυχίες αγάπης, εκατέρωθεν.
Τό "γειά σου αγάπη" και "όλον αγάπη μου" ξέχασες :grin:
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
413
Like
1.449
Πόντοι
201
Έχει τύχη κάποιες φορές να περνάω τόσο καλά που να το πω και σ' αγαπώ και μωρό μου από ότι κατάλαβα τους άρεσε και το έδειξαν και στο σεξ.Δεν μου φαίνεται περίεργο έχει τύχη κοπελα από πρακτορείο να μου πει ότι οι περισσότεροι τους συμπεριφέρονται λες και είναι σκουπίδια.
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
81
Like
56
Πόντοι
0
Έχει τύχη κάποιες φορές να περνάω τόσο καλά που να το πω και σ' αγαπώ και μωρό μου από ότι κατάλαβα τους άρεσε και το έδειξαν και στο σεξ.Δεν μου φαίνεται περίεργο έχει τύχη κοπελα από πρακτορείο να μου πει ότι οι περισσότεροι τους συμπεριφέρονται λες και είναι σκουπίδια.
Όλοι έχουμε ανάγκη από λίγη τρυφερότητα. Ειδικά όταν η ζωή γύρω μας είναι σκληρή.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
Έχει συμβεί την ώρα του σεξ να μου λέει εκείνη, σε αγαπώ.....αγάπη μου...και άλλα παρόμοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom