Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Είμαι ο γνωστός ΤΑΚΜΑΝ (δεν το έχω με τα passwords).
Από 19 Ιανουαρίου έως 2 Φεβρουαρίου ήμουν Αθήνα για διακοπές και είχα πολλές εμπειριες με άλφα καπέλο (γυναίκες ηλικίας 65+ ετών με φουστα και τρικ-τρικ) και με Ιταλο-κογκολεζες (γυναίκες ηλικίας 50-64 ετών με φουστα και τρικ-τρικ).

1) Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020.
Σε ένα μπουρδελο της φυλής ήταν μια υπηρεσία, η οποία έβγαζε την αυρα της συνταξιούχου καθαρίστριας από την Τυφλιδα. Φορούσε μαύρη φουστα, χρυσά ριγκακια, και ήταν ηλικίας 60-64 ετών.
Της έδωσα 60 ευρώ και μπήκε στο δωμάτιο για πεπονοτρυπητη. Αξίζει να σημειωθεί ότι κατά τη διαρκεια του σπορ αισθανομουν τόσο εκστασιασμενος που τραγουδούσα το "attention" και το "perfect". Φυσικά στο χαρτί κουζίνας που βρισκόταν πάνω από το πουτανοσεντονο έχυσα μέσα σε 30 δευτερόλεπτα.

Admin: Please keep only this message for this topic and delete the previous two. I tried just to correct my message.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Η τσατσα απο Μ Αλεξανδρου 28 το υπογειο,που σπονσοναρει την Αντριαννα,η τσατσα με το καρε μαλλι,τραβηγμα στο προσωπο,πλαστικα χειλη,ισως και λιγη σιλικονη στο στηθος,αυτη η τσατσα λετε να αρπαζει κανα τυχερο? ή δεν την αφηνει η Αντριαννα???


Τυπε για αυτήν έσκαγα άνετα 20αρικο...είναι το απόλυτο θυληκο...της εγλειφα τα μουνοχειλα χωρις ενδοιασμούς, της έχω πει ότι είναι η ομορφότερη υπηρεσία που έχω δει πολλές φορές και μου έχει απαντήσει ευχαριστώ, για κάποιο λόγο έχω κολωσει να της προτείνω γαμησακι, πάντως θα με έφτιαχνε να της δώσω 10 ή 20 ευρώ για να μπει στο δωμάτιο και απλά να με δει πως γαμαω την ανδριαννα.

Πως θα γινει να την σπασουμε στη μεση την συγκεκριμενη?ΠΩΣ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Δυστυχως παιδια εχει πεσει ξεραιλα.Εγω εχω προτεινει σε Μεταξουργειο κυριως απογευματινη βαρδια για να μπει στο δωματιο αλλα ευγενικα το αρνουνται.Επισης το ιδιο στο Ιωαννινων 3 με τις σκαλες.Πολλες λενε οτι ερχονται πελατες και οτι δεν θελουν να το βλεπουν οι υπολοιποι για να μην γινει συστημα που οκ εχει μια λογικη γιατι αν την παρουν χαμπαρι μετα θα γινει σχοινι κορδωνι απο πολλους οι οποιοι γουσταρουν αυτη τη διαδικασια.Αν ομως καποιος εχει κατι νεοτερο ας πει.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Δυστυχως παιδια εχει πεσει ξεραιλα.Εγω εχω προτεινει σε Μεταξουργειο κυριως απογευματινη βαρδια για να μπει στο δωματιο αλλα ευγενικα το αρνουνται.Επισης το ιδιο στο Ιωαννινων 3 με τις σκαλες.Πολλες λενε οτι ερχονται πελατες και οτι δεν θελουν να το βλεπουν οι υπολοιποι για να μην γινει συστημα που οκ εχει μια λογικη γιατι αν την παρουν χαμπαρι μετα θα γινει σχοινι κορδωνι απο πολλους οι οποιοι γουσταρουν αυτη τη διαδικασια.Αν ομως καποιος εχει κατι νεοτερο ας πει.
Κ εμένα θα μου άρεσε να γίνει σκηνικό με τσατσά.
Τώρα αυτό που λενε ότι να μην το δουν οι υπόλοιποι πελάτες είναι μια φθηνή δικαιολογία  κ είναι δύσκολο να είναι πιστευτό, θα μπορούσε αν ήθελε να μας κάνει το χατήρι να πει έλα στο τέλος, συγκεκριμένη ώρα, σαν τελευταίος πελάτης η στην αρχή της βάρδιας πριν ανοίξουν, να κλειδώσει κ να γίνει η όλη φάση.
Σίγουρα δεν περίμεναν από εμένα να ακούσουν την μαγική λύση, τα ξέρουν από μόνες τους απλώς δεν γουστάρουν, δεν κάνουν κέφι.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Κ εμένα θα μου άρεσε να γίνει σκηνικό με τσατσά.
Τώρα αυτό που λενε ότι να μην το δουν οι υπόλοιποι πελάτες είναι μια φθηνή δικαιολογία  κ είναι δύσκολο να είναι πιστευτό, θα μπορούσε αν ήθελε να μας κάνει το χατήρι να πει έλα στο τέλος, συγκεκριμένη ώρα, σαν τελευταίος πελάτης η στην αρχή της βάρδιας πριν ανοίξουν, να κλειδώσει κ να γίνει η όλη φάση.
Σίγουρα δεν περίμεναν από εμένα να ακούσουν την μαγική λύση, τα ξέρουν από μόνες τους απλώς δεν γουστάρουν, δεν κάνουν κέφι.
Συμφωνώ απόλυτα, αν θέλει πολύ εύκολα μπορεί να βρεθεί λύση. Πάντως και εγώ σε 2-3 που έχω χωθεί το τελευταίο διάστημα έχω φάει άκυρο
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Συμβουλή: Προσφέρετε στην τσατσά τουλάχιστον το διπλάσιο του απλού προγράμματος (π.χ. στη Φυλής για πεπονοτρυπητη δίνω συνήθως 60-70 ευρώ).
Σημείωση: Επόμενη προγραμματισμενη επίσκεψη στην Ελλάδα: 24/12/2020 - 07/01/2021.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.706
Κριτικές
30
Like
7.237
Πόντοι
3.886
Ειδα χθες την πιο ωραία τσατσα..Κασσάνδρας 6 βραδινη βαρδια..Ξανθιά ήταν, ξερει κάνεις τπτ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Πριν κανα 20ήμερο πέτυχα μια γαμεύσιμη Ρωσίδα, ξανθιά μιλφογκρανι τσατσα στο Περδίκα 3...επέμενε να περάσω..με είχε πιάσει και δε μ αφηνε να φυγω...Εγώ δε γούσταρα να περάσω και της πρότεινα να πάμε μαζί.
Μού είπε ότι δεν το κάνει....τελικά έφυγα...η αλήθεια είναι ότι δεν της πρότεινα ποσό...ίσως και να δεχόταν με κανένα 30άρι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
339
Πόντοι
20
ρε σεις εχω ενα σοβαρο φετιχ δεν θα το ελεγα αλλα κατι σαν φαντασιωση

να παω σε σπιτι να δω κλασικα τα κοριτσια στο σαλοναρισμα και εκει που ειναι η τσα2 να την πω ποσα θελει για να παρω αυτη
δεν με νοιαζει πως ειναι η αν ειναι νεα γρια ομορφη ασχημη

3 φορες που μιλησα και ειπα εσυ ποσα θελεις η απαντηση ηταν η γνωστη
εχω αποσυρθει εγω απο αυτα, τοσα κοριτσια εχουμε εδω ή θα ζητησει πολλα χρηματα 30€ τα κοριτσια σε σπιτι η αλλη ηθελε 100€

και δεν μιλαω για σπιτια που καθεται μια απο τις κοπελες μπροστα αλλα για κανονικη τσα2

ειμαι ο μονος?
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
339
Πόντοι
20
δεν λεω αν το εχετε προσπαθησει ή αν το εχετε πετυχει
εννοω αν θελετε να παρετε και εσεις σαν φαντασιωση την τσα2
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
339
Πόντοι
20

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
ωω δεν το ηξερα
ευχαριστω αρκουδε
αν μπορει καποιος ας κλεισει το thread
Άμα έχεις όρεξη να ψάξεις, θα βρεις κι άλλα νομίζω!!! Επίσης στο εξ χάμστερ θα βρεις βίντεο που λέγεται "γαμιώντας την πουτάνα και την τσατσά μαζί"
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Σε ποιό σπίτι σου ζήτησαν 30;
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
Παλιά τα μπου είχαν και άντρες τσατσα.. χαχαχα
ισχυει ειχα πετυχει και εγω πολλες φορες τσατσους , συνηθως ηταν γκει - νορμαλ τυποι οχι βοδια 2 μετρα.

σταματησαν οι τσατσοι?
 

Hunter milf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
301
Πόντοι
290
Φιλιππίδου 11β είναι μια τσατσα ψηλή ξανθιά μέτριο πρόσωπο κανονικό στήθος κανονικό κωλαρακι φοράει συνεχώς άσπρα ρούχα , μπαίνει δωματιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom