Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αν εννοείς ότι έχεις πηδήξει 4 τσατσάδες, σε θεωρώ τυχερό.
Κοίτα, για μένα δεν είναι η δωρεά του σεξ από την τσατσά που το καθιστά θελκτικό. Είναι ότι προσέρχεσαι στον οίκο ανοχής όντας σε θέση αδυναμίας (πληρώνεις, δεν "γαμάς") και η αδυναμία αυτή γίνεται συγγνωστή απ' την τσατσά (σε περίπτωση που συναινέσει στο σεξ μαζί σου). Η αδυναμία αυτή δηλαδή αναγνωρίζεται και γίνεται αποδεκτή, τόσο ηθικά όσο και πρακτικά. Κατά την άποψή μου , στην πρόταση που κάνεις στην τσατσά ενυπάρχουν όλα τα παραπάνω. Κι εφόσον αναγνωρίζεσαι και γίνεσαι αποδεκτός μες στην αδυναμία σου, είσαι ελεύθερος να εκδηλώσεις κάθε ανωμαλία, κάθε βίτσιο και κάθε παρέκκλιση. Αυτά αρκούν για να καταστήσουν ακόμα και το απλό σεξ μια απογειωμένη και ξέφρενη εκδοχή του...

Τουλάχιστον προοπτικά...

Αν διαφωνούσα θα ήμουν τουλάχιστον αφελής. Έχεις δίκιο και συμφωνώ στην προέκταση που κανείς.
Πάνω κάτω λεμε τα ίδια.
Προσθετω ότι εκείνη την στιγμή της προσέγγισης στην τσατσά , χτυπας μία χορδή της σε ένα τέμπο που την παινεύει.
Την τοποθετεις πάνω από την πουτανα η οποία είναι κι ο εντολέας της ασχέτως αν η τσατσα ιεραρχικά είναι ανώτερη.
Εκείνη την στιγμή σπας στεγανά
και η τσατσα ως υποτακτική με σκούπα
και φαράσι αποκτά "αντικειμενική αξία" την οποία εκμεταλλεύεται αν της αρέσεις για να γαμηθει δυνατά σαν γυναίκα.
Ένα ον περήφανο και ανασφαλες
που κολυμπάει στην ωραιοπαθεια.
Εκείνη την στιγμή η τσατσα εκδικείται την πουτανα γιατί είναι ελεύθερη γυναίκα που δεν πήρε φράγκο οπότε και συναινεί στο να την γαμησεις ανερυθρίαστα.
Αν παρει λεφτά, το γαμήσι δεν θα βγει τόσο καλό. Θα επιμείνω σε αυτό.
Σύμμαχος στο γαμήσι είναι βέβαια
κι η διαφορετικότητα του θέματος που γεννά ορμονες.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Από τις πουτανες που γαμουσα πριν 30 χρονια πολλες θαναι τώρα τσατσαδες. Άρα εχω πάει με πολλες.
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Αν διαφωνούσα θα ήμουν τουλάχιστον αφελής. Έχεις δίκιο και συμφωνώ στην προέκταση που κανείς.
Πάνω κάτω λεμε τα ίδια.
Προσθετω ότι εκείνη την στιγμή της προσέγγισης στην τσατσά , χτυπας μία χορδή της σε ένα τέμπο που την παινεύει.
Την τοποθετεις πάνω από την πουτανα η οποία είναι κι ο εντολέας της ασχέτως αν η τσατσα ιεραρχικά είναι ανώτερη.
Εκείνη την στιγμή σπας στεγανά
και η τσατσα ως υποτακτική με σκούπα
και φαράσι αποκτά "αντικειμενική αξία" την οποία εκμεταλλεύεται αν της αρέσεις για να γαμηθει δυνατά σαν γυναίκα.
Ένα ον περήφανο και ανασφαλες
που κολυμπάει στην ωραιοπαθεια.
Εκείνη την στιγμή η τσατσα εκδικείται την πουτανα γιατί είναι ελεύθερη γυναίκα που δεν πήρε φράγκο οπότε και συναινεί στο να την γαμησεις ανερυθρίαστα.
Αν παρει λεφτά, το γαμήσι δεν θα βγει τόσο καλό. Θα επιμείνω σε αυτό.
Σύμμαχος στο γαμήσι είναι βέβαια
κι η διαφορετικότητα του θέματος που γεννά ορμονες.

Γιατί θα ήσουν αφελής αν διαφωνούσες; Θα μπορούσε κάλλιστα να ερμηνεύω τις καταστάσεις αυτές λάθος, ή έστω μονομερώς, ώστε να επιβάλλω την ερμηνεία μου σε όλες εν είδει κανόνα.

Όταν γράφω αδυναμία, πάντως, επειδή παίζουν πολλά ψυχοσωματικά σ' αυτές τις καταστάσεις, ιδιαίτερα στις περιπτώσεις που δεν γίνονται αισθητές ως τέτοιες -σου λέει ο άλλος εγώ έχω χρήματα και γαμάω-, εννοώ μειονεξία.

Για μένα αυτός που πληρώνει και δεν είναι σε θέση να απολαμβάνει το σεξ ή τον έρωτα ελεύθερα, βρίσκεται σε μειονεκτική θέση.

Για τα υπόλοιπα που έγραψες, στα οποία ζωγράφισες, δεν διαφωνώ αλλά και δεν σπεύδω να συνηγορήσω προτού σκεφτώ κάπως το πράγμα.

Όπως είπα, άμεση εμπειρία με τσατσάδες δεν έχω οπότε οι σκέψεις μου θα έχουν θεωρητική αξία.

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Διοτι γράφεις αντικειμενικά
κι αμερόληπτα.
Οπότε θα ήμουν αφελής αν δεν συμφωνούσα. Έχεις ήδη πιάσει παλμό.
Η θεωρητική σου πλευρά είναι καθρεπτίζουσα πράξη.
Και μόνο που εγραψες ότι αυτός που πληρώνει κτλ, βρίσκεται σε μειονεκτική θέση, δείχνει ότι δεν τρως με όρεξη
τα ημίμετρα.

 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Στο Κολωνου 48 το πρωι (την εχω δει και στα δυο 48αρια) δουλευει μια τσατσα ρωσσιδα μαλλον ποντια κοντουλα,αδυνατη,με συμπαθητικο προσωπο,50αρα,με 2 πεπονια στητα για βυζια.Οποτε με βλεπει ειναι ευγενικη,χαμογελαστη και καπως πιο διαχυτικη απο τις υπολοιπες τσατσαδες που ειναι μεσα στη μιρλα.
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Στο Κολωνου 48 το πρωι (την εχω δει και στα δυο 48αρια) δουλευει μια τσατσα ρωσσιδα μαλλον ποντια κοντουλα,αδυνατη,με συμπαθητικο προσωπο,50αρα,με 2 πεπονια στητα για βυζια.Οποτε με βλεπει ειναι ευγενικη,χαμογελαστη και καπως πιο διαχυτικη απο τις υπολοιπες τσατσαδες που ειναι μεσα στη μιρλα.

Ε, κάτι θα της κάνεις κι εσύ, δεν μπορεί να γίνεται διαχυτική με τον πρώτο τυχόντα!

Όλο και κάπου θα πέφτει το μάτι σου κι όλο και κάποια απαγόρευση θα επιβάλλεις στον εαυτό σου προτού αναγκάσεις αυτή την κυρία να προστατέψει την τιμή της, υφιστάμενη την άσεμνη πρότασή σου.

Κι εκείνη θα βλέπει αυτή την πάλη και θα σου χαμογελά...
Γιατί της αρέσουν τα σωστά παλικάρια...
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Πολλές φορές η τσατσά είναι πιθανόν πιο καβλώσιμη από την εκδιδιδομένη
 

Philippus Aureolus

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα . προσπαθω προσωπικα να  κανω  σεξ με τσατσαδες , ειναι οτι καλυτερο  για εμενα στα 20 καταραμενα χρονια που γυρνω  στα μπουρδελα μονος μου  εχω γαμησει καμια δεκαρια .
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
άσχετο....

πόσες φορές παίζει να έχει πάει κανείς σε μπουρδέλο για να καταφερει να πηδήξει 4 τσατσάδες...

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
άσχετο....

πόσες φορές παίζει να έχει πάει κανείς σε μπουρδέλο για να καταφερει να πηδήξει 4 τσατσάδες...

Δεν πάει έτσι. Πάει με τύχη κι ικανότητα αυτό. Δεν ισχύει το στις τοσες-τοσες.
Υπάρχουν τσατσοκυνηγοι που πάνε μονο γι αυτό αρα παίζουν με πιθανότητες καλύτερες απο εμάς αφού δεν έχουν άλλη ασχολια.
Υπάρχουν και τσατσαδες πρώην πουτανες οι οποίες προσμετρωνται ως τσατσαδες αλλά δεν είναι απολυτες τσατσαδες.
Υπάρχουν τσατσαδες που έγιναν πουτανες για να επιβιώσουν οικονομικά.
Υπάρχουν και τσατσαδες που δεν βλεπονται αλλά το δίνουν σε παλιούς πελάτες που απορω πως στον πουτσο πάνε μαζί με αυτές.
Βασικά για να πας με τσατσα των άνω κατηγοριών κατ εμέ πρέπει να τυχει, να το έχεις να χωνεσαι σε θηλυκα, να είναι καλοστεκουμενη γυναίκα άνω του 7 ως πακέτο και να μην θυμίζει πολυ πουτανα στο στυλ.
Αλλιώς δεν έχει διαφορά. Δύσκολα πράγματα. Μόνο λίγες σε βάθος χρόνου.
Οι περισσότερες δεν βλεπονται καν.
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Το 2015 φιλοι συναγωνιστες ειχα παει στο Ιασωνος 2α στο Μεταξουργειο πρωι ηταν θυμαμαι με σκοπο να πηδηξω την Μαργαριτα την ρωσιδα που αργοτερα δουλευε στο Ιασωνος 2β η ξανθια η μιλφ θυμαστε και τοτε ηταν σε δωματιο και χρεη υπηρεσιας εκανε η Αλεξανδρα που τωρα εκδιδεται σε αυτο το μπουρδελο και οπως περιμενα στο σαλονι ερχεται η Αλεξανδρα και μου λεει θες να μπω εγω στο δωματιο και της λεω τι να κανεις εσυ στο δωματιο???εκανα πως δεν καταλαβαινω εγω για να επιβεβαιωσω αυτο που επροκειτο να γινει και μου λεει να παρεις εμενα αντι για την αλλη και λεω οκ.Μετα απο λιγο μπαινει η Αλεξανδρα και εγινε το ελα να δεις πραγματικα με εξιταρε παρα πολυ το γεγονος οτι πηρα τσατσα και το γεγονος οτι δεν μπηκε στο δωματιο τσιτσιδι αλλα με τα ρουχα της.Αυτη ηταν η δικη μου εμπειρια.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.287
Πόντοι
3.886
Το 2015 φιλοι συναγωνιστες ειχα παει στο Ιασωνος 2α στο Μεταξουργειο πρωι ηταν θυμαμαι με σκοπο να πηδηξω την Μαργαριτα την ρωσιδα που αργοτερα δουλευε στο Ιασωνος 2β η ξανθια η μιλφ θυμαστε και τοτε ηταν σε δωματιο και χρεη υπηρεσιας εκανε η Αλεξανδρα που τωρα εκδιδεται σε αυτο το μπουρδελο και οπως περιμενα στο σαλονι ερχεται η Αλεξανδρα και μου λεει θες να μπω εγω στο δωματιο και της λεω τι να κανεις εσυ στο δωματιο???εκανα πως δεν καταλαβαινω εγω για να επιβεβαιωσω αυτο που επροκειτο να γινει και μου λεει να παρεις εμενα αντι για την αλλη και λεω οκ.Μετα απο λιγο μπαινει η Αλεξανδρα και εγινε το ελα να δεις πραγματικα με εξιταρε παρα πολυ το γεγονος οτι πηρα τσατσα και το γεγονος οτι δεν μπηκε στο δωματιο τσιτσιδι αλλα με τα ρουχα της.Αυτη ηταν η δικη μου εμπειρια.

Η τσατσά έγινε πουτανα...;Ωραία σκηνικα
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Πώς τη λεγανε ρε τυποι μια μιλφοτσατσα στη Φυλής που ολοι θελαμε να τη γαμησουμε? Τελευταία φορά ηταν με την Αννα / Ιλονα αν θυμάμαι καλά (χρόνια πριν).

Τη γαμησε τελικά κανείς αυτήν?
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Ένας ακόμη λόγος που η ιδέα της ερωτικής συνεύρεσης με μια τσατσά τυχαίνει να έχει τη γενική, αν όχι την καθολική, αποδοχή του αρσενικού πληθυσμού, είναι ότι στο πρόσωπό της γαμάμε αυτήν ή αυτόν που κρατάει λογαριασμό.

Γιατί ας μην ξεχνάμε, και για όσους τυχόν δεν το ξέρουν καλό είναι να το πληροφορηθούν, ότι μονάχα ένα μέρος των όσων σκεφτόμαστε κι αισθανόμαστε γίνεται συνειδητό απ' τον εαυτό μας, η κορυφή ενός παγόβουνου φερ' ειπείν, η συντριπτικά μεγαλύτερη μάζα του οποίου βρίσκεται κάτω απ' την επιφάνεια των παγωμένων ωκεανών, του Αρκτικού και του Νότιου.

Δεν ξέρουμε τι μας γίνεται.

Η συνεύρεσή μας λοιπόν -ερωτική πάντοτε- με μία τσατσά, επισημαίνει, είτε το θέλουμε είτε όχι, μια άνευ προηγουμένου απενοχοποίηση για τον καταταλαιπωρημένο, βασανισμένο και μωλωπισμένο από τις τύψεις εσωτερικό εαυτό,

το σκόρπισμα των δυνάμεων του οποίου, κατά τους ημίθεους που πάτησαν το πόδι τους σ' ετούτη τη γη κι άνοιξαν το στόμα τους να μιλήσουν, κρίνεται ως ασυγχώρητο.

Η συνείδησή μας γαληνεύει, τα τραύματά μας επουλώνονται, κι ο Άγιος Πέτρος ως άλλος ταμίας του Παραδείσου νεύει καταφατικά στο εναγώνιο βλέμμα μας από μακριά.

Γαμάμε την τσατσά και περνάμε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές η ξανθιά καβλιάρα ώριμη τσατσά με τις βυζάρες που ήταν απόγευμα στο Κεραμεικού 15 άλλαξε βάρδια; Πέρασα τώρα το απόγευμα και δεν ήταν εκεί
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom