Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Ψάχνουμε κανέναν νατονεγαμήσουμε επειδή έκανε σεξ με γνωριμία από το διαδίκτυο; Μπερδεύτηκα.. Εχω και πονοκέφαλο...
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Είσαι σίγουρος πως το koronadates δεν έχει κόσμο πληρωμένο που γράφει για να τρως τα νομίσματα σε μηνύματα;
Πολύ μούφα δείχνει και από τα προφιλ και από την πορεία των διιαλόγων...
με αυτες που μιλησα και με αυτες που βγηκα μου ειπαν οτι τους ζητησαν σελφι για να γραφτουν.τωρα με καποιες οντως δεν εβγαζα ακρη αλλες φαινοντουσαν οτι να ναι αλλα οκ δεν μπορουμε να τεριαζουμε ολοι με ολους και σιγουρα δεν γινεται να μας γουσταρουν ολες.και εξω να την πεσεις σε 20 ποσες θα σου κατσουν?υποτιθεται γι αυτο μιλαμε για να δουμε κατα ποσο εκπεμπουμε στα ιδια μηκη και να αξιζει και η συναντηση.αλλοι μπορει να εχουν φραγκα ωστε να πιασουν καποια για σουγκαρ.παντως με αυτες που βγηκα ηταν αγανακτικσμενες με το οτι τους ζητανε οι περισσοτεροι κατευθειαν τηλεφωνο η να πανε σε αλλο σαιτ και με αλλους που ηταν εντελως σαικο.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Αρχές 00s μια Μαρία από Αθήνα που σπούδαζε ΤΕΙ Κοζάνης από mirc. Μου είχε κάνει εντύπωση είχε ringtone όταν έπαιρνες τηλέφωνο να ακούς όσο καλούσε, το νινί σέρνει καράβι. Απίστευτο τσιμπούκι ξεπερνούσε και τη μεγαλύτερη πορνό σταρ. Απλα προτιμούσε αυτό αντί γαμησι. Τρελή φάση τρελή εμπειρία. Δεν ξέρω αν έπεσε κ στα νύχια άλλου συναγωνιστή εδώ μέσα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
με αυτες που μιλησα και με αυτες που βγηκα μου ειπαν οτι τους ζητησαν σελφι για να γραφτουν.τωρα με καποιες οντως δεν εβγαζα ακρη αλλες φαινοντουσαν οτι να ναι αλλα οκ δεν μπορουμε να τεριαζουμε ολοι με ολους και σιγουρα δεν γινεται να μας γουσταρουν ολες.και εξω να την πεσεις σε 20 ποσες θα σου κατσουν?υποτιθεται γι αυτο μιλαμε για να δουμε κατα ποσο εκπεμπουμε στα ιδια μηκη και να αξιζει και η συναντηση.αλλοι μπορει να εχουν φραγκα ωστε να πιασουν καποια για σουγκαρ.παντως με αυτες που βγηκα ηταν αγανακτικσμενες με το οτι τους ζητανε οι περισσοτεροι κατευθειαν τηλεφωνο η να πανε σε αλλο σαιτ και με αλλους που ηταν εντελως σαικο.
Και πόσα πλήρωσες για να μιλάς σε κάθε κοπέλα από αυτές που είδες έξω;
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Και πόσα πλήρωσες για να μιλάς σε κάθε κοπέλα από αυτές που είδες έξω;
παιζουν πολλα ρολο η περιοχη που μενει η δουλεια το ποσο οικειότητα θα αισθανθει μαζι σου κτλ.μια μου πηρε κανα διβδομαδο.οι αλλες λογο συνθηκων δλδ της δουλειας μου και της δικιας της περισσοτερο
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
παιζουν πολλα ρολο η περιοχη που μενει η δουλεια το ποσο οικειότητα θα αισθανθει μαζι σου κτλ.μια μου πηρε κανα διβδομαδο.οι αλλες λογο συνθηκων δλδ της δουλειας μου και της δικιας της περισσοτερο
Καμία απάντηση ως προς το πόσα έδωσες...
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Πριν καμιά δεκαετία που είχα άπλετο χρόνο επαιζα στο badoo, ήθελε πολύ μπλα μπλα αλλά ήμουν με τις ώρες μέσα. Από όλες τις ώρες έβγαλα 5 τυπισσες κ άλλη μια που δε προχώρησε από κοντά.
Άλλη μια απο fb όταν ήμουν ελεύθερος κ δε με ένοιαζε.
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
Καμία απάντηση ως προς το πόσα έδωσες...
εγω εβαζα το πακετο με τα 1500 credits που ειναι γυρο στα 42 ευρω στην αρχη τακτικα αλλα οταν κατασταλαξα με αυτες που τεριαξα εβαζα πολυ πιο αραια μεχρι να βρεθουμε.σου εχω αναφερει και αλλες λεπτομερειες και αλλου.σε αυτα με την συνδρομη που μου λεγες ποσα ξοδεψες?βγηκες με καποιες?πηγε καλα?μετα απο ποσο καιρο τσατ βγηκες?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
εγω εβαζα το πακετο με τα 1500 credits που ειναι γυρο στα 42 ευρω στην αρχη τακτικα αλλα οταν κατασταλαξα με αυτες που τεριαξα εβαζα πολυ πιο αραια μεχρι να βρεθουμε.σου εχω αναφερει και αλλες λεπτομερειες και αλλου.σε αυτα με την συνδρομη που μου λεγες ποσα ξοδεψες?βγηκες με καποιες?πηγε καλα?μετα απο ποσο καιρο τσατ βγηκες?
1.500 credits είναι κάπου 74€. Δεν αρκούν ούτε για ζήτω!
Επαναλαμβάνω, ντεμέκ κοπέλες στα τρώνε για πλάκα σε μια ώρα.
Για τα άλλα, seeking ας πούμε έχει συνδρομή 100€/μήνα, έχω βγει με 10+ κοπέλες σε 2 μήνες. Και έχω τηλέφωνα για άλλες τόσες.
Μην προμοτάρετε site μούφες.
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0
1.500 credits είναι κάπου 74€. Δεν αρκούν ούτε για ζήτω!
Επαναλαμβάνω, ντεμέκ κοπέλες στα τρώνε για πλάκα σε μια ώρα.
Για τα άλλα, seeking ας πούμε έχει συνδρομή 100€/μήνα, έχω βγει με 10+ κοπέλες σε 2 μήνες. Και έχω τηλέφωνα για άλλες τόσες.
Μην προμοτάρετε site μούφες.
τα 1500 credits ειναι σχεδον 43 ευρω. σου ειπα και αλλου εν μερη μπορεις να εχεις δικιο αλλα απο την αλλη ειδα απο κοπελα που βρεθηκα τι τους στελνανε και οντως και αυτες ειχαν δικιο.δλδ με το καλημερα στελνανε νουμερα τηλεφωνικα θελανε με το καλημερα να πανε σε αλλα σοσιαλ κτλ συν τα fake πουλια που στελνανε για εντυπωσιασμο. θα τσεκαρω το seeking να δω το ισχυει εκει και θα επανελθω.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
τα 1500 credits ειναι σχεδον 43 ευρω. σου ειπα και αλλου εν μερη μπορεις να εχεις δικιο αλλα απο την αλλη ειδα απο κοπελα που βρεθηκα τι τους στελνανε και οντως και αυτες ειχαν δικιο.δλδ με το καλημερα στελνανε νουμερα τηλεφωνικα θελανε με το καλημερα να πανε σε αλλα σοσιαλ κτλ συν τα fake πουλια που στελνανε για εντυπωσιασμο. θα τσεκαρω το seeking να δω το ισχυει εκει και θα επανελθω.
Ποια fake πουλιά τύπε.. τα δικά μας στέλνουμε..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: socos

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.094
Like
3.853
Πόντοι
456
εχω 2ο τηλεφωνο και το δινω αμεσως. οποια θελει ενδιαφερεται. εστω με αποκρυψη τις πρωτες 2-3 φορες. απο εκει και επειτα αν δεν δινει τηλεφωνο, ειναι χασιμο χρονου για μικρα παιδακια. μιλαω απο προσωπικης πειρας σε οποιαδηποτε σελιδα γνωριμιων. και σε βαθος 22 ετων.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
τα 1500 credits ειναι σχεδον 43 ευρω. σου ειπα και αλλου εν μερη μπορεις να εχεις δικιο αλλα απο την αλλη ειδα απο κοπελα που βρεθηκα τι τους στελνανε και οντως και αυτες ειχαν δικιο.δλδ με το καλημερα στελνανε νουμερα τηλεφωνικα θελανε με το καλημερα να πανε σε αλλα σοσιαλ κτλ συν τα fake πουλια που στελνανε για εντυπωσιασμο. θα τσεκαρω το seeking να δω το ισχυει εκει και θα επανελθω.
Παραπληροφορείς. Φίλος πλήρωσε χθες για 1.500 νομίσματα 74€
 

ιχνηλατης

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
68
Like
30
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης_20230120_033423.png
    Στιγμιότυπο οθόνης_20230120_033423.png
    915,7 KB · Εμφανίσεις: 114

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom