Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 126K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ποτέ σεξ με ιερόδουλη χωρίς προφύλαξη;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 263 38,9%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 413 61,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    676

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Γηρασκω αεί διδασκόμενος! Μόλις έμαθα ότι το bedadin σκοτώνει το ιό του aids,της ηπατίτιδας c, σύφιλης,γονοροιας,....Ουφ ευτυχώς .!!  :heavymetalbig:
.
  ρε αυτό κατάλαβες ; Δεν ξέρουμε  αν είχε κάτι η κοπέλα καν !! Ο τύπος ήταν απλά τυχερός !!!
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Τέλος 70 αρχές 80 υπήρχε στη Μενάνδρου μπουρδελάκι σε όροφο. Εργαζόταν μια μελαχρινή (Μαρίνα νομίζω) η οποία δεν χρησιμοποιούσε ποτέ προφυλακτικά. Όλα γυμνά!!!  Ίσως από τύχη δεν πήραμε κάποιο παράσημο. Κοπάνα απ το σχολείο κάναμε και πηγαίναμε...
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.747
Πόντοι
216
Γηρασκω αεί διδασκόμενος! Μόλις έμαθα ότι το bedadin σκοτώνει το ιό του aids,της ηπατίτιδας c, σύφιλης,γονοροιας,....Ουφ ευτυχώς .!!  :heavymetalbig:
.
Το betadine σκοτώνει τα πάντα. Κυριολεκτικά. Αν πάρεις δείγμα οποιουδήποτε μικροοργανισμού, και ρίξεις πάνω του betadine, δεν θα μείνει κύτταρο ζωντανό. Απλά, όταν μιλάμε για αφροδίσια, κάθε είδους, το να τριφτείς με betadine είναι απλά πράξη απελπισίας, γιατί η μόλυνση έχει ήδη γίνει.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τέλος 70 αρχές 80 υπήρχε στη Μενάνδρου μπουρδελάκι σε όροφο. Εργαζόταν μια μελαχρινή (Μαρίνα νομίζω) η οποία δεν χρησιμοποιούσε ποτέ προφυλακτικά. Όλα γυμνά!!!  Ίσως από τύχη δεν πήραμε κάποιο παράσημο. Κοπάνα απ το σχολείο κάναμε και πηγαίναμε...

Σε ένα ερείπιο νεοκλασικό. Ευτυχώς που δεν την είχα πάρει ποτέ. Έλεγε μάλιστα "Ελα να σε πάρω χωρίς καπότα. Καθαρός είσαι"
Όπου φύγει φύγει!

:shit: :shit:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Έχει αναφερθεί, γραφτεί ότι κατασκευάστηκε στα στρατιωτικά εργαστήρια στην ΗΠΑ για να χρησιμοποιηθεί σε εξολόθρευση του εχθρού.Βεβαια κάτι διαφορετικό ήθελαν να φτιάξουν. Πρότειναν σε κάποιους βαρυποινιτες να χρησιμοποιηθούν σαν πειραματόζωα με αντάλλαγμα ύστερα από ένα διάστημα να αφεθούν ελεύθεροι.Και επειδη τότε ο ιός δεν ανιχνεύονται σε σύντομο χρονικό διάστημα,και δεν νόσησαν σε ένα δυο μήνες τους απελευθέρωσαν.Αυτο είχε σαν αποτέλεσμα να μεταδοθεί ο ιός.Βεβαια και αυτό είναι μια θεωρία, χωρίς να σημαίνει ότι αληθεύει.Αλλα ποτέ μη λες ποτέ!
    :hi:

Αυτά είναι παπαριές
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Τέλος 70 αρχές 80 υπήρχε στη Μενάνδρου μπουρδελάκι σε όροφο. Εργαζόταν μια μελαχρινή (Μαρίνα νομίζω) η οποία δεν χρησιμοποιούσε ποτέ προφυλακτικά. Όλα γυμνά!!!  Ίσως από τύχη δεν πήραμε κάποιο παράσημο. Κοπάνα απ το σχολείο κάναμε και πηγαίναμε...

Άλλες εποχές..!
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Έχει αναφερθεί, γραφτεί ότι κατασκευάστηκε στα στρατιωτικά εργαστήρια στην ΗΠΑ για να χρησιμοποιηθεί σε εξολόθρευση του εχθρού.Βεβαια κάτι διαφορετικό ήθελαν να φτιάξουν. Πρότειναν σε κάποιους βαρυποινιτες να χρησιμοποιηθούν σαν πειραματόζωα με αντάλλαγμα ύστερα από ένα διάστημα να αφεθούν ελεύθεροι.Και επειδη τότε ο ιός δεν ανιχνεύονται σε σύντομο χρονικό διάστημα,και δεν νόσησαν σε ένα δυο μήνες τους απελευθέρωσαν.Αυτο είχε σαν αποτέλεσμα να μεταδοθεί ο ιός.Βεβαια και αυτό είναι μια θεωρία, χωρίς να σημαίνει ότι αληθεύει.Αλλα ποτέ μη λες ποτέ!
     :hi:


εις τον μπούτζον μας  :bigdick:
κι εμάς
Κωστής Παλαμάς
:2funny: :2funny: :grin: :tooth: :tooth:
 

Συνημμένα

  • KOUKOYNAΣτιγμιότυπο 2018-12-08, 18.27.41.png
    KOUKOYNAΣτιγμιότυπο 2018-12-08, 18.27.41.png
    559,4 KB · Εμφανίσεις: 162
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Έχει αναφερθεί, γραφτεί ότι κατασκευάστηκε στα στρατιωτικά εργαστήρια στην ΗΠΑ για να χρησιμοποιηθεί σε εξολόθρευση του εχθρού.Βεβαια κάτι διαφορετικό ήθελαν να φτιάξουν. Πρότειναν σε κάποιους βαρυποινιτες να χρησιμοποιηθούν σαν πειραματόζωα με αντάλλαγμα ύστερα από ένα διάστημα να αφεθούν ελεύθεροι.Και επειδη τότε ο ιός δεν ανιχνεύονται σε σύντομο χρονικό διάστημα,και δεν νόσησαν σε ένα δυο μήνες τους απελευθέρωσαν.Αυτο είχε σαν αποτέλεσμα να μεταδοθεί ο ιός.Βεβαια και αυτό είναι μια θεωρία, χωρίς να σημαίνει ότι αληθεύει.Αλλα ποτέ μη λες ποτέ!
    :hi:
απο ποιους σοβαρους κυριους εχει αναφερθει?
απο ουφολογους ή απο αυτους που λενε οτι μας ψεκαζουν ενω μπορουν να ριξουν το 1 δισεκατομυριοστο της ποσοτητας σε ενα υδραγωγειο και να μην τους βλεπει κανεις , ενω απο τα αεροπλανα υποτιθεται φαινονται οι ψεκασμοι?

οι ιος HIV εχει αδερφακι ιό στον πρασινο πιθηκο της αφρικης, ειτε περασε αυτος ιος στους μαυρους αρχικα που τον τρωνε ειτε περασε στα εμβολια της πολιομυελιτιδας που κατασκευαζονται απο το 1950 σε κυτταροκαλλιεργειες πρασινου πιθηκου. πληροφοριακα αυτο το ειδος μακακου, ο πρασινος πιθηκος ειναι το πειραματοζωο στου οποιου τα κυτταρα κανουμε βιολογικα πειραματα και ερευνες κυριως οι επιστημονες και οχι σε κυτταρα πχ χιμπατζη ή γοριλα που ειναι ακομη πιο συγγενικοι με εμας

πχ ως φοιτητες βιολογιας καναμε ψεκασμο με ερπητοϊο σε κυτταρα αυτου του ζωου (σε κυτταροκαλλιεργεια) για να δουμε πως τα καταστρεφει
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
οι ιος HIV εχει αδερφακι ιό στον πρασινο πιθηκο της αφρικης, ειτε περασε αυτος ιος στους μαυρους αρχικα που τον τρωνε ειτε περασε στα εμβολια της πολιομυελιτιδας που κατασκευαζονται απο το 1950 σε κυτταροκαλλιεργειες πρασινου πιθηκου. πληροφοριακα αυτο το ειδος μακακου, ο πρασινος πιθηκος ειναι το πειραματοζωο στου οποιου τα κυτταρα κανουμε βιολογικα πειραματα και ερευνες κυριως οι επιστημονες και οχι σε κυτταρα πχ χιμπατζη ή γοριλα που ειναι ακομη πιο συγγενικοι με εμας

της πολυομελυτιδας ξερω εμφανισε νευρολογικα προβλήματα.
τον πρασινο πιθηκο εκει κατω στο κονγκο τον ετρωγαν μιας και από εκει κολλησαν.
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Μην φοβάσαι να αποκαλύψεις το όνομά της! Σίγουρα θα σου έλεγε ότι το έκανε ακάποτα μόνο μαζί σου, μόνο που αυτό το έλεγε και σε άλλους 10 ακάποτους καβαλάρηδες!

Κι εμένα η Ρίτα το 1990 μου τον έπερνε ακάποτα από παντού (στόμα-μουνί-κώλο) χωρίς να με ρωτήσει ποτέ! Το 1991 αποφάσισα να σταματήσω αυτή την επικίνδυνη επαφή μαζί της διακόπτωντας τις επαφές μου μαζί της οριστικά.
Η γνωστή Ρίτα? καλά πόσο χρονών πρέπει να είναι τώρα αν είναι στη δουλειά από το 1990? Εγώ την ξέρω καμία δεκαετία
 

Επισκέπτης
Η γνωστή Ρίτα? καλά πόσο χρονών πρέπει να είναι τώρα αν είναι στη δουλειά από το 1990? Εγώ την ξέρω καμία δεκαετία

Πού εργάζεται αυτή που ξέρεις εσύ; Αυτή που λέω εγώ έχει σήμερα την ηλικία της Νανάς (55-60).
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Πού εργάζεται αυτή που ξέρεις εσύ; Αυτή που λέω εγώ έχει σήμερα την ηλικία της Νανάς (55-60).
Τότε άλλη είναι.Αυτή που λέω εγώ κάνει πιάτσα συνήθως μπροστά στο Ροτόντα και πρέπει να είναι γύρω στα 35.Οταν τη ρώτησα πριν λίγα χρόνια πόσο χρονών είναι μου είπε 29.Είναι η γνωστή ξανθιά με το βλέμμα αγελάδας όπως την χαρακτηρίζουν οι συναγωνιστές στο forum
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
απο ποιους σοβαρους κυριους εχει αναφερθει?
απο ουφολογους ή απο αυτους που λενε οτι μας ψεκαζουν ενω μπορουν να ριξουν το 1 δισεκατομυριοστο της ποσοτητας σε ενα υδραγωγειο και να μην τους βλεπει κανεις , ενω απο τα αεροπλανα υποτιθεται φαινονται οι ψεκασμοι?

οι ιος HIV εχει αδερφακι ιό στον πρασινο πιθηκο της αφρικης, ειτε περασε αυτος ιος στους μαυρους αρχικα που τον τρωνε ειτε περασε στα εμβολια της πολιομυελιτιδας που κατασκευαζονται απο το 1950 σε κυτταροκαλλιεργειες πρασινου πιθηκου. πληροφοριακα αυτο το ειδος μακακου, ο πρασινος πιθηκος ειναι το πειραματοζωο στου οποιου τα κυτταρα κανουμε βιολογικα πειραματα και ερευνες κυριως οι επιστημονες και οχι σε κυτταρα πχ χιμπατζη ή γοριλα που ειναι ακομη πιο συγγενικοι με εμας

πχ ως φοιτητες βιολογιας καναμε ψεκασμο με ερπητοϊο σε κυτταρα αυτου του ζωου (σε κυτταροκαλλιεργεια) για να δουμε πως τα καταστρεφει

"ειτε περασε στα εμβολια της πολιομυελιτιδας που κατασκευαζονται απο το 1950 σε κυτταροκαλλιεργειες πρασινου πιθηκου"

Τί εννοείς με αυτό? Ποια κυτταρική σειρά πράσινου πιθήκου? Μπορείς να γίνεις ποιο συγκεκριμένος με κάποιες πηγές ίσως?

Π
 

galatsicity

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
οι ιος HIV εχει αδερφακι ιό στον πρασινο πιθηκο της αφρικης, ειτε περασε αυτος ιος στους μαυρους αρχικα που τον τρωνε ειτε περασε στα εμβολια της πολιομυελιτιδας που κατασκευαζονται απο το 1950 σε κυτταροκαλλιεργειες πρασινου πιθηκου. πληροφοριακα αυτο το ειδος μακακου, ο πρασινος πιθηκος ειναι το πειραματοζωο στου οποιου τα κυτταρα κανουμε βιολογικα πειραματα και ερευνες κυριως οι επιστημονες και οχι σε κυτταρα πχ χιμπατζη ή γοριλα που ειναι ακομη πιο συγγενικοι με εμας

πχ ως φοιτητες βιολογιας καναμε ψεκασμο με ερπητοϊο σε κυτταρα αυτου του ζωου (σε κυτταροκαλλιεργεια) για να δουμε πως τα καταστρεφει
:respect:
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Εγώ είχα την τύχη και την ατυχία, να γνωρίσω κάποιες κοπέλες πιο υψηλών προδιαγραφών (εκτός κυκλωμάτων, ερασιτέχνες, τσουλάκια που κολλάνε σε τύπους οι οποίοι το παίζουν κάποιοι κι έχουν τη θεσούλα τους), που μόνο τα τελευταία λίγα χρόνια άρχισαν να ανοίγονται προς το ευρύ κοινό. Αυτό που με τσάτισε όμως, είναι ότι γηραιότερους και ασχημότερους τους αφήνανε να το πάνε όλο τέρμα ενώ εμένα όχι κι από εμένανε πάντα έπαιρναν πολλά περισσότερα λεφτά, ωστόσο το έκαναν αγγαρεία... Βασικά, έκαναν ό,τι μπορούσαν για να με ξενερώσουν και να με διώξουν, γιατί έπαιζαν κι άλλα πράγματα από πίσω δεν βλεπόμασταν μόνο στο σεξ, μαθήματα, εργασίες, περιβάλλοντα που δεν πιάνονται από το μάτι σου με την καμμία για ψωνιστήρια τάνων, μέσα στα οποία κυκλοφορούσαν καθημερινά μέχρι και παιδιά! Το συνολικό ρεκόρ κυμαίνεται κάπου στις 10 διαφορετικές κοπέλες (έχασα το μέτρημα δεν έχω ακριβή αριθμό), από τις οποίες μονάχα για 4 κόβει φλέβα κανείς ότι δεν έχουν κάτι και ταυτόχρονα, άξιζε η φάση να γίνει έτσι (δεν δίνω ονόματα). Παράσημα δεν υπήρξαν και πάντοτε έκανα τεστ (πακέτο μάλιστα, είχε προσφορές τότε για αφροδίσια), 1 μήνα μετά την επαφή με νέο πρόσωπο. Παιδάκι αν προέκυπτε θα κοίταζα να της το πάρω και δεν θα χαλιόμουν, απεναντίας μάλιστα, γιατί είμαι σε περίεργη φάση που δεν μου "επιτρέπεται" να έχω υγιείς σχέσεις κι ακόμη κι αν χτυπήσω νορμάλ γκόμενα, κάτι θα γίνει και θα το χαλάσουν (όπως συνέβη, όταν κάποια που πήγα κάποτε, θέλησε να αφήσει τη δουλειά μετά). Δεν αξίζει κι ας το κάνω. Εγώ το ζητάω περισσότερο όχι από λόξα ή μαλακία, αλλά γιατί έχω και θέμα με στύση και σκληράδα, ενώ λόγω πιοτού και μικροκαταχρήσεων από το μακρινό παρελθόν, είμαι σχεδόν "ανίκανος". Δεν γαμιέμαι και πολύ συχνά, οπότε δεν ζορίζομαι και πολύ να βρω αυτό το πράγμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ναι έχω κάνει....και για καλή μου τύχη είμαι καλά....πέρασα όσες φορές και να το έκανα υπέροχα....αλλά πάρτε με παράδειγμα προς αποφυγήν.....
το εχω κάνει και γω...το προβλημα ξεκιναει οταν νομιζεις οτι το κάνει χωρις μονο μαζι σου
 

alex69_69

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
το έχω στεφτεί αλλά δεν το έχω τολμίσει....και δεν νομίζω κι όλας...

από την άλλη σε one night stand αρκετές φορές... ευτυχώς όλα τα τεστ μετά ήταν αρνητικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom