Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στοκαδούρα,πας να πεις την εξυπνάδα σου και γράφεις μαλακίες.
Ο ίδιος έγραψα ότι τα χρειάστηκα εκεί και δεν έδειρα κανέναν.

Πάντως παιδιά, μπορεί η Παναγιώτα να το παίζει άνετη μιας και ξέρει ότι μένω εξωτερικό,
αυτό που δεν ξέρει όμως είναι ότι καταγόμαστε από τα ίδια μέρη και ότι ήδη ψάχνω κάποιο βόρειο μέλος να κάνει τον καμεραμάν
όταν κατέβω

 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    185,7 KB · Εμφανίσεις: 64
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Στοκαδούρα,πας να πεις την εξυπνάδα σου και γράφεις μαλακίες.
Ο ίδιος έγραψα ότι τα χρειάστηκα εκεί και δεν έδειρα κανέναν.

Πάντως παιδιά, μπορεί η Παναγιώτα να το παίζει άνετη μιας και ξέρει ότι μένω εξωτερικό,
αυτό που δεν ξέρει όμως είναι ότι καταγόμαστε από τα ίδια μέρη και ότι ήδη ψάχνω κάποιο μέλος να κάνει τον καμεραμάν

Γιατί δε το έστειλες σε μένα αυτό απευθείας; Έλα όποτε σου κάνει κέφι πασά μου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στοκαδούρα,πας να πεις την εξυπνάδα σου και γράφεις μαλακίες.
Ο ίδιος έγραψα ότι τα χρειάστηκα εκεί και δεν έδειρα κανέναν.

Πάντως παιδιά, μπορεί η Παναγιώτα να το παίζει άνετη μιας και ξέρει ότι μένω εξωτερικό,
αυτό που δεν ξέρει όμως είναι ότι καταγόμαστε από τα ίδια μέρη και ότι ήδη ψάχνω κάποιο μέλος να κάνει τον καμεραμάν

Γιατί δε το έστειλες σε μένα αυτό απευθείας; Έλα όποτε σου κάνει κέφι πασά μου.

Πως θα τις τρώς και θα κρατάς και την κάμερα ρε ηλίθιε;
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Πω ρε μαλακα βαλκανιε... απ’ αυτα που λες σε κόβω τι είσαι... γαμησε τον πρόλογο και απλά έλα...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πω ρε μαλακα βαλκανιε... απ’ αυτα που λες σε κόβω τι είσαι... γαμησε τον πρόλογο και απλά έλα...

Πάντως εσύ με κάλεσες και μου έστειλες από μόνος σου τη διεύθυνση.
Να τα θυμηθούμε αυτά όταν έρθει η ώρα.

Τύπε,επειδή 2 μέλη σταμάτησαν να γράφουν όταν άπλωσα το "μακρύ χέρι"
εσύ θα έχεις την τιμή να με δεις και αυτοπροσώπως.

Υπομονή,είσαι ιδανική περίπτωση να δουν κάποιοι ότι το internet έχει διάφορους κινδύνους και καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.227
Like
21.192
Πόντοι
5.506
Υπάρχει ένα ποστ που να γράφω ότι έχω κάνει κάτι με στραπ ή ως παθητικός με τρανς; Δηλαδή καταλαβαίνω ότι έχετε ανεβάσει και οι δυο πίεση επειδή σας βίασα επανηλειμμένα και ασαλιωτα και το ίδιο εξάλλου λένε όλα τα μέλη.

Αλλά μεταξύ μας τώρα... βαλκανιε και τροβαδούρε.. οι τρεις μας είμαστε... είστε εντελώς ηλίθιοι και ανίκανοι να βρείτε κάτι έξυπνο και αληθινό να πείτε;

Γιατί δε προσπαθείτε να βρείτε κάτι έξυπνο να πείτε; Κάτι βάσιμο; Δε μπορώ να ασχοληθώ με την πάρτη σας όταν ο ένας με λέει «τραβελογαμημενη» από το πουθενά και ο άλλος ποστάρει στην κυριολεξία ότι να νε ενώ έχει βγει διασταυρωμένα ότι είναι μια κρυφοαδερφή κακιά με λογαριασμούς που ψάχνει κρος και κοροϊδεύει άνθρωπο που μεγάλωνε ξένο παιδί.

Είναι η τελευταία φορά που σας απαντάω γιατί απλά ΔΕΝ έχει νόημα να σας γαμαω ξανά και ξανά λεκτικά και ψυχικα όταν ΔΕΝ έχετε κάτι ουσιαστικό να πείτε ως αντίλογο. Με αλλά λόγια είστε δυο ταγάρια που εκτελέστηκαν.

Αν θέλετε απάντηση από μένα από δω και πέρα, σας το λέω ειλικρινά, ΚΙΝΗΣΤΕ μου το ενδιαφέρον... γίνεται έξυπνοι και σπινθηροβόλοι.

Για την ώρα αφήστε με να καμακώσω την Παουλινα που φαινεται χυμώδης και τσαχπίνα.
Τύπε εσύ δεν απειλούσες κάποιον ότι τον ψάχνεις να τον σαπίσεις; Το Σαββ νομίζω και είχε χεστεί αυτός, γιατί έλεγε κάτι ηρωϊκά πριν και είχε χαθεί για ένα διάστημα απο το bou. Και είχες φάει ban; Και μετά μπήκες με άλλον κλώνο, τάχαμου κολλητό που μένατε στην ίδια πολυκατοικία και ξαναέφαγες ban; Και ξαναμπήκες με άλλον κλώνο και ξεχάστηκες και απειλούσες πάλι, δε θυμάμαι ποιόν και έφαγες εκ νέου ban;

Ναι ο Σαβ είχε αλλάξει όλα τα χρώματα του Ουρανίου τόξου. Αλλά τελικά δεν ήταν τόσο κακό παιδί. Πού θες να καταλήξεις φίλε μου;
Πουθενά. Απλά να προσέχεις. Ο Βαλκάνιος είναι κίλλερ κατά δήλωσή του. Είχε πλακώσει Ρώσσο μαφιόζο σε ταξίδι του στη Ρωσσία, επειδή η κοπέλα που είχε δίπλα του ήταν ομορφότερη από τον άσβερκο και αυτά, την ανισότητα στο ζευγάρι δηλαδή, δεν τα σήκωνε ο Βαλκάνιος και σάπισε τον μπλιάτ. Και ευτυχώς μπήκε η Ρώσσικη αστυνομία στη μέση και προστάτεψε το μαφιόζο και τελικά δεν τον σκότωσε στο ξύλο. Ο Βαλκάνιος έφυγε κύριος αλλά ένα μάθημα στον άσβερκο το έδωσε. Οπότε μη στέλνεις διευθύνσεις, αποδείξεις και ονόματα. Μπορεί να σκάσει και να ψάξει το κορμί σου πόντο πόντο. Και να πέσει το ξύλο των δύο ηπείρων και των πέντε θαλασσών. Δεν παίζουν με αυτά.

Στρατηγού Καλλάρη 4. Πριν έρθετε πεταχτείτε μέχρι την Εστία δίπλα και πάρτε μου μερικά κρουασάν με γαλοπούλα και μανούρι, τα λατρεύω.

Στόκα φίλε, ασφάλεια δουλεύω. Στ’ @@ μου όλα. Κανονικά δεν έπρεπε να το πω αλλά δε γαμιεται...


Παναγιώτη Πάνου, ρε τύπε, στην ασφάλεια σου έμαθαν να βάζεις τα στοιχεία σου οπουδήποτε, ακόμα και σε κάποιο σαιτ για μπουρδέλα;;;

Κάτι δεν πάει καλά με την εκπαίδευση στην ασφάλεια.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Υπάρχει ένα ποστ που να γράφω ότι έχω κάνει κάτι με στραπ ή ως παθητικός με τρανς; Δηλαδή καταλαβαίνω ότι έχετε ανεβάσει και οι δυο πίεση επειδή σας βίασα επανηλειμμένα και ασαλιωτα και το ίδιο εξάλλου λένε όλα τα μέλη.

Αλλά μεταξύ μας τώρα... βαλκανιε και τροβαδούρε.. οι τρεις μας είμαστε... είστε εντελώς ηλίθιοι και ανίκανοι να βρείτε κάτι έξυπνο και αληθινό να πείτε;

Γιατί δε προσπαθείτε να βρείτε κάτι έξυπνο να πείτε; Κάτι βάσιμο; Δε μπορώ να ασχοληθώ με την πάρτη σας όταν ο ένας με λέει «τραβελογαμημενη» από το πουθενά και ο άλλος ποστάρει στην κυριολεξία ότι να νε ενώ έχει βγει διασταυρωμένα ότι είναι μια κρυφοαδερφή κακιά με λογαριασμούς που ψάχνει κρος και κοροϊδεύει άνθρωπο που μεγάλωνε ξένο παιδί.

Είναι η τελευταία φορά που σας απαντάω γιατί απλά ΔΕΝ έχει νόημα να σας γαμαω ξανά και ξανά λεκτικά και ψυχικα όταν ΔΕΝ έχετε κάτι ουσιαστικό να πείτε ως αντίλογο. Με αλλά λόγια είστε δυο ταγάρια που εκτελέστηκαν.

Αν θέλετε απάντηση από μένα από δω και πέρα, σας το λέω ειλικρινά, ΚΙΝΗΣΤΕ μου το ενδιαφέρον... γίνεται έξυπνοι και σπινθηροβόλοι.

Για την ώρα αφήστε με να καμακώσω την Παουλινα που φαινεται χυμώδης και τσαχπίνα.
Τύπε εσύ δεν απειλούσες κάποιον ότι τον ψάχνεις να τον σαπίσεις; Το Σαββ νομίζω και είχε χεστεί αυτός, γιατί έλεγε κάτι ηρωϊκά πριν και είχε χαθεί για ένα διάστημα απο το bou. Και είχες φάει ban; Και μετά μπήκες με άλλον κλώνο, τάχαμου κολλητό που μένατε στην ίδια πολυκατοικία και ξαναέφαγες ban; Και ξαναμπήκες με άλλον κλώνο και ξεχάστηκες και απειλούσες πάλι, δε θυμάμαι ποιόν και έφαγες εκ νέου ban;

Ναι ο Σαβ είχε αλλάξει όλα τα χρώματα του Ουρανίου τόξου. Αλλά τελικά δεν ήταν τόσο κακό παιδί. Πού θες να καταλήξεις φίλε μου;
Πουθενά. Απλά να προσέχεις. Ο Βαλκάνιος είναι κίλλερ κατά δήλωσή του. Είχε πλακώσει Ρώσσο μαφιόζο σε ταξίδι του στη Ρωσσία, επειδή η κοπέλα που είχε δίπλα του ήταν ομορφότερη από τον άσβερκο και αυτά, την ανισότητα στο ζευγάρι δηλαδή, δεν τα σήκωνε ο Βαλκάνιος και σάπισε τον μπλιάτ. Και ευτυχώς μπήκε η Ρώσσικη αστυνομία στη μέση και προστάτεψε το μαφιόζο και τελικά δεν τον σκότωσε στο ξύλο. Ο Βαλκάνιος έφυγε κύριος αλλά ένα μάθημα στον άσβερκο το έδωσε. Οπότε μη στέλνεις διευθύνσεις, αποδείξεις και ονόματα. Μπορεί να σκάσει και να ψάξει το κορμί σου πόντο πόντο. Και να πέσει το ξύλο των δύο ηπείρων και των πέντε θαλασσών. Δεν παίζουν με αυτά.

Στρατηγού Καλλάρη 4. Πριν έρθετε πεταχτείτε μέχρι την Εστία δίπλα και πάρτε μου μερικά κρουασάν με γαλοπούλα και μανούρι, τα λατρεύω.

Στόκα φίλε, ασφάλεια δουλεύω. Στ’ @@ μου όλα. Κανονικά δεν έπρεπε να το πω αλλά δε γαμιεται...


Παναγιώτη Πάνου, ρε τύπε, στην ασφάλεια σου έμαθαν να βάζεις τα στοιχεία σου οπουδήποτε, ακόμα και σε κάποιο σαιτ για μπουρδέλα;;;

Κάτι δεν πάει καλά με την εκπαίδευση στην ασφάλεια.

Τα στοιχεία μας (όλα, από ταυτότητες αφμ κτλ) τα έχουν ήδη από αναρχικοί μέχρι ποιος ξερει. Βλέπεις να έχει σημασία; Εδώ είστε πιο φλαμπ κι από φρουι ζελέ.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.153
Like
25.856
Πόντοι
5.506
:confused::confused::confused:
εκτος απο παοκτσης ειναι και ασφαλιτης ο παναγης :confused::confused::confused:

ρε τι ζουμε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.227
Like
21.192
Πόντοι
5.506
Υπάρχει ένα ποστ που να γράφω ότι έχω κάνει κάτι με στραπ ή ως παθητικός με τρανς; Δηλαδή καταλαβαίνω ότι έχετε ανεβάσει και οι δυο πίεση επειδή σας βίασα επανηλειμμένα και ασαλιωτα και το ίδιο εξάλλου λένε όλα τα μέλη.

Αλλά μεταξύ μας τώρα... βαλκανιε και τροβαδούρε.. οι τρεις μας είμαστε... είστε εντελώς ηλίθιοι και ανίκανοι να βρείτε κάτι έξυπνο και αληθινό να πείτε;

Γιατί δε προσπαθείτε να βρείτε κάτι έξυπνο να πείτε; Κάτι βάσιμο; Δε μπορώ να ασχοληθώ με την πάρτη σας όταν ο ένας με λέει «τραβελογαμημενη» από το πουθενά και ο άλλος ποστάρει στην κυριολεξία ότι να νε ενώ έχει βγει διασταυρωμένα ότι είναι μια κρυφοαδερφή κακιά με λογαριασμούς που ψάχνει κρος και κοροϊδεύει άνθρωπο που μεγάλωνε ξένο παιδί.

Είναι η τελευταία φορά που σας απαντάω γιατί απλά ΔΕΝ έχει νόημα να σας γαμαω ξανά και ξανά λεκτικά και ψυχικα όταν ΔΕΝ έχετε κάτι ουσιαστικό να πείτε ως αντίλογο. Με αλλά λόγια είστε δυο ταγάρια που εκτελέστηκαν.

Αν θέλετε απάντηση από μένα από δω και πέρα, σας το λέω ειλικρινά, ΚΙΝΗΣΤΕ μου το ενδιαφέρον... γίνεται έξυπνοι και σπινθηροβόλοι.

Για την ώρα αφήστε με να καμακώσω την Παουλινα που φαινεται χυμώδης και τσαχπίνα.
Τύπε εσύ δεν απειλούσες κάποιον ότι τον ψάχνεις να τον σαπίσεις; Το Σαββ νομίζω και είχε χεστεί αυτός, γιατί έλεγε κάτι ηρωϊκά πριν και είχε χαθεί για ένα διάστημα απο το bou. Και είχες φάει ban; Και μετά μπήκες με άλλον κλώνο, τάχαμου κολλητό που μένατε στην ίδια πολυκατοικία και ξαναέφαγες ban; Και ξαναμπήκες με άλλον κλώνο και ξεχάστηκες και απειλούσες πάλι, δε θυμάμαι ποιόν και έφαγες εκ νέου ban;

Ναι ο Σαβ είχε αλλάξει όλα τα χρώματα του Ουρανίου τόξου. Αλλά τελικά δεν ήταν τόσο κακό παιδί. Πού θες να καταλήξεις φίλε μου;
Πουθενά. Απλά να προσέχεις. Ο Βαλκάνιος είναι κίλλερ κατά δήλωσή του. Είχε πλακώσει Ρώσσο μαφιόζο σε ταξίδι του στη Ρωσσία, επειδή η κοπέλα που είχε δίπλα του ήταν ομορφότερη από τον άσβερκο και αυτά, την ανισότητα στο ζευγάρι δηλαδή, δεν τα σήκωνε ο Βαλκάνιος και σάπισε τον μπλιάτ. Και ευτυχώς μπήκε η Ρώσσικη αστυνομία στη μέση και προστάτεψε το μαφιόζο και τελικά δεν τον σκότωσε στο ξύλο. Ο Βαλκάνιος έφυγε κύριος αλλά ένα μάθημα στον άσβερκο το έδωσε. Οπότε μη στέλνεις διευθύνσεις, αποδείξεις και ονόματα. Μπορεί να σκάσει και να ψάξει το κορμί σου πόντο πόντο. Και να πέσει το ξύλο των δύο ηπείρων και των πέντε θαλασσών. Δεν παίζουν με αυτά.

Στρατηγού Καλλάρη 4. Πριν έρθετε πεταχτείτε μέχρι την Εστία δίπλα και πάρτε μου μερικά κρουασάν με γαλοπούλα και μανούρι, τα λατρεύω.

Στόκα φίλε, ασφάλεια δουλεύω. Στ’ @@ μου όλα. Κανονικά δεν έπρεπε να το πω αλλά δε γαμιεται...


Παναγιώτη Πάνου, ρε τύπε, στην ασφάλεια σου έμαθαν να βάζεις τα στοιχεία σου οπουδήποτε, ακόμα και σε κάποιο σαιτ για μπουρδέλα;;;

Κάτι δεν πάει καλά με την εκπαίδευση στην ασφάλεια.

Τα στοιχεία μας (όλα, από ταυτότητες αφμ κτλ) τα έχουν ήδη από αναρχικοί μέχρι ποιος ξερει. Βλέπεις να έχει σημασία; Εδώ είστε πιο φλαμπ κι από φρουι ζελέ.


Κατάλαβα. Και συ από το παιδικό δωμάτιο μας γράφεις.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
:confused::confused::confused:
εκτος απο παοκτσης ειναι και ασφαλιτης ο παναγης :confused::confused::confused:

ρε τι ζουμε

Πρώτα δοκίμασε να βάλει στον κώλο της το γκλοπ και μετά πέρασε στο strapon η Παναγιώτα.

Καλά,αφού έγραψε ότι είναι και στην ασφάλεια φόρα παρτίδα,είμαι πλέον σίγουρος ότι μου έδωσε τα στοιχεία κάποιου γείτονα που δεν συμπαθεί για να πάω να του χτυπάω τα κουδούνια και να του φωνάζω:"Με θυμάσαι ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ,είμαι ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ από το bou" :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Στοκαδούρα,πας να πεις την εξυπνάδα σου και γράφεις μαλακίες.
Ο ίδιος έγραψα ότι τα χρειάστηκα εκεί και δεν έδειρα κανέναν.

Πάντως παιδιά, μπορεί η Παναγιώτα να το παίζει άνετη μιας και ξέρει ότι μένω εξωτερικό,
αυτό που δεν ξέρει όμως είναι ότι καταγόμαστε από τα ίδια μέρη και ότι ήδη ψάχνω κάποιο βόρειο μέλος να κάνει τον καμεραμάν
όταν κατέβω
Όπως είπα και στον Kman αν κάνω λάθος, επειδή πάει καιρός, το δέχομαι. Εκείνο που θέλω να πω, είναι πως αν μετράς δεν πουλάς πρόλογο στο νετ. Ειλικρινά μπορεί και οι δύο σας να είστε σκοτώστρες, μπορεί να είστε απλά κονιόρδοι. Έτσι κι αλλιώς όλοι άγνωστα νικ είμαστε εδώ. Εγώ που μιλάμε μπορεί να είμαι απλά ενας καμμένος και παρά το ότι φαίνεται να γράφω νορμαλ, μόλις εμφανιστεί κάποιος στην πόρτα μου να του φυτέψω μία των 9 στο δόξα πατρί.΄Η να του ρίξω μια κερατιά και να πάει άκλαυτος. Μπορεί να είμαι χέστης και να κατουρηθώ πάνω μου. Κανείς ποτέ δεν ξέρει αν δε με βρει στο ζωντανό. Κι αυτό ισχύει για τον καθένα από μας. Δε μπορεί κάποιος που λέει ότι έχει κάνει κάποια πράγματα στη ζωή του, κάποια από αυτά μέσα σε ένα ρινγκ ή σε ένα ταπί, να μην το γνωρίζει αυτό. Και να παριστάνει το κοκοράκι στο νετ. Ο πιο δολοφονικός άνθρωπος που έχω δει στη ζωή μου, ήταν 1,68, με μπόλικα κιλά και μια τεράστια μπακα, που δούλευε ασφάλεια προσώπων και τραβούσε χωρίς δισταγμό. Με άδεια βέβαια και καθόλα νόμιμος. Αλλά σκοτώστρα. Ο κάθε ένας απο μας τον έβλεπε και έλεγε τον έχω τον τσιπροφονιά. Αλλά δεν τον είχε. Αυτά τα λίγα λέω εγώ. Εσεις συνεχίστε.....
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Μπαρόκ φίλε είδες τζέρτζελο και ξέρω ότι θες να ξυθεις αλλά βλέπω το κουγκαρ τη Δραγούμη και ενοχλείς. Πριν από πολύ πολύ καιρό, είδαν ανοίξει τα αρχεία σε γραφείο αναρχικοί και τα πήραν όλα (μαζί και το δικό μου φάκελο). Εσυ πού νομίζεις ότι ζούμε; Σε ταινία του Χόλιγουντ; Χέστηκε η Φατμε. Βλάκα. Άι σύρε να δούμε, μην έρθετε όλοι μαζί μόνο γιατί το ασανσέρ είναι για τρεις το πολύ. Και σεμνά, έχει καφέ και ταβέρνες δίπλα, μη μας κρεμάσουν κουδούνια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.227
Like
21.192
Πόντοι
5.506
Α ρε πουτάνα καραντίνα, τα καλύτερα μυαλά της χώρας έκαψες. :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στοκαδούρα,πας να πεις την εξυπνάδα σου και γράφεις μαλακίες.
Ο ίδιος έγραψα ότι τα χρειάστηκα εκεί και δεν έδειρα κανέναν.

Πάντως παιδιά, μπορεί η Παναγιώτα να το παίζει άνετη μιας και ξέρει ότι μένω εξωτερικό,
αυτό που δεν ξέρει όμως είναι ότι καταγόμαστε από τα ίδια μέρη και ότι ήδη ψάχνω κάποιο βόρειο μέλος να κάνει τον καμεραμάν
όταν κατέβω
Όπως είπα και στον Kman αν κάνω λάθος, επειδή πάει καιρός, το δέχομαι. Εκείνο που θέλω να πω, είναι πως αν μετράς δεν πουλάς πρόλογο στο νετ. Ειλικρινά μπορεί και οι δύο σας να είστε σκοτώστρες, μπορεί να είστε απλά κονιόρδοι. Έτσι κι αλλιώς όλοι άγνωστα νικ είμαστε εδώ. Εγώ που μιλάμε μπορεί να είμαι απλά ενας καμμένος και παρά το ότι φαίνεται να γράφω νορμαλ, μόλις εμφανιστεί κάποιος στην πόρτα μου να του φυτέψω μία στο δόξα πατρί.΄Η να του ρίξω μια κερατιά και να πάει άκλαυτος. Μπορεί να είμαι χέστης και να κατουρηθώ πάνω μου. Κανείς ποτέ δεν ξέρει αν δε με βρει στο ζωντανό. Κι αυτό ισχύει για τον καθένα από μας. Δε μπορεί κάποιος που λέει ότι έχει κάνει κάποια πράγματα στη ζωή του, κάποια από αυτά μέσα σε ένα ρινγκ ή σε ένα ταπί, να μην το γνωρίζει αυτό. Και να παριστάνει το κοκοράκι στο νετ. Ο πιο δολοφονικός άνθρωπος που έχω δει στη ζωή μου, ήταν 1,68, με μπόλικα κιλά και μια τεράστια μπακα, που δούλευε ασφάλεια προσώπων και τραβούσε χωρίς δισταγμό. Με άδεια βέβαια και καθόλα νόμιμος. Αλλά σκοτώστρα. Ο κάθε ένας απο μας τον έβλεπε και έλεγε τον έχω τον τσιπροφονιά. Αλλά δεν τον είχε. Αυτά τα λίγα λέω εγώ. Εσεις συνεχίστε.....

Έχεις δίκιο σε όλα τα παραπάνω,κάποια από αυτά που λες τα έχω βιώσει.
Ο Ρώσος στη Μόσχα δεν ήταν ούτε 1.70,αλλά ήταν αυτός που ήταν..

Όσο για αυτά περί ρινγκ που λες θα σου απαντήσω μονάχα,
με όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις..
Ο δικός μου δάσκαλος με τις πιστοποιήσεις και τα πάντα όλα του,
ήταν και γνωστός μπράβος και η φιλοσοφία του κάθε άλλο παρά φιλειρηνική ήταν.

Απλά προσωπικά είναι πλέον πολύ αργά να συμμαζέψω τα ασυμμάζευτα.
Η μόνη λύση είναι να την κάνω τελείως από δω μέσα.


 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.132
Κριτικές
27
Like
3.914
Πόντοι
3.665
Κατάλαβα. Και συ από το παιδικό δωμάτιο μας γράφεις.

θα τον στενοχωρέσεις και θα φύγει σαν τον Σαβ και θα κλαίτε όλοι που έχει παει και τα σχετικά. Οχι τίποτα άλλο αλλά θα πάει χαμένο το ποπ κορν που πήρα για απόψε

 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Α ρε πουτάνα καραντίνα, τα καλύτερα μυαλά της χώρας έκαψες. :confused::confused::confused:

Μαλακα μπαρόκ άμα είναι να πετάς άτοπα για να τρολαρεις, μη μου ζαλίζεις τα παπάρια είναι 11 το βράδυ σε μια ώρα βγαίνω έξω. Έλα αύριο και τυραννησε με όσο θες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.227
Like
21.192
Πόντοι
5.506
Α ρε πουτάνα καραντίνα, τα καλύτερα μυαλά της χώρας έκαψες. :confused::confused::confused:

Μαλακα μπαρόκ άμα είναι να πετάς άτοπα για να τρολαρεις, μη μου ζαλίζεις τα παπάρια είναι 11 το βράδυ σε μια ώρα βγαίνω έξω. Έλα αύριο και τυραννησε με όσο θες.


Θα πας για κλαμπινγκ τύπε ή σου κλείνουν το ρουτερ στις 12;
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Α ρε πουτάνα καραντίνα, τα καλύτερα μυαλά της χώρας έκαψες. :confused::confused::confused:

Μαλακα μπαρόκ άμα είναι να πετάς άτοπα για να τρολαρεις, μη μου ζαλίζεις τα παπάρια είναι 11 το βράδυ σε μια ώρα βγαίνω έξω. Έλα αύριο και τυραννησε με όσο θες.


Θα πας για κλαμπινγκ τύπε ή σου κλείνουν το ρουτερ στις 12;

ΚΑΒΛΩΤΙΚΟ;;;

Άλφα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Μαλακα μπαρόκ άμα είναι να πετάς άτοπα για να τρολαρεις, μη μου ζαλίζεις τα παπάρια είναι 11 το βράδυ σε μια ώρα βγαίνω έξω. Έλα αύριο και τυραννησε με όσο θες.
Που θα πας ρε στις 12? Βόλτα το σκύλο? Όλα κλειστά είναι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom