Νέα

Έχει πηδήξει κανείς με το «πόσα θες για ένα βράδυ»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Στην Ελλάδα, τώρα με τα social ακόμα και ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΕΣ έχουν πέραση. Τα μηνύματα 100άδες από κάμακες και μαλάκες είτε παντρεμένους είτε ελευθερους.
Ελάχιστοι έχουμε μείνει που πάμε κατά κάποιο τρόπο έστω σπάνια στον πληρωμένο έρωτα. Οι πιο πολλοί ψάχνουν να γαμήσουν ό,τι να ναι και τη πέφτουν σε κάθε μπάζο. Εδώ έχω γνωστή μου, μπάζο του κερατά, που βρέθηκε να τη γαμάει ένα πολύ ωραιο παλικάρι για 3μηνο - που εγώ και να με πλήρωνε δεν θα πήγαινα μαζί της
Εμείς φίλε μου είμαστε ρομαντικοί άνθρωποι, ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ. Για αυτό είμαστε επιλεκτικοί και δεν κυνηγάμε το πήδημα.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
3
Like
10.344
Πόντοι
3.506
Το πιο γρήγορο και εύκολο πήδημα το εκανα αμέσως μετά απο γνωριμία σε γάμο, ύστερα από το γαμήλιο γλέντι,σε κοπέλα συγγενή του γαμπρού.
Απ οτι έχω ακούσει στους γάμους γίνονται τα καλύτερα καμάκια. Ίσως η ζήλεια που νοιώθουν οι λεύτερες για τη νύφη,τις κάνει να
τρελαίνονται και τα δίνουν όλα χωρίς καμιά αναστολή.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Οταν ο Ζαν Κλωντ πρότεινε να κυκλοφορούμε με το πενηντάευρο στο χέρι εσύ πού ήσουνα μικρέ;

Μου θυμίζεις έναν τύπο που είχε πει σε γκομενα "Λοιπόν, να σε κεράσω ένα ποτό ή να σου δώσω τα λεφτά;"

Ρε παίκτη αν μια γυναίκα είχε ανάγκη τα χρήματα τόσο που να μην τη νοιάζει να κάτσει σε ένα άγνωστο θα ήταν ήδη του επαγγέλματος. Αν δεν ήταν θα σου έλεγε ότι δεν παίρνει κάτω από χιλιάρικο. Αφού βλέπει ότι είσαι διατεθιμένος να τα σκάσεις γιατί να μη στα πάρει στο πενταπλάσιο από ότι τα έσκορτ; Φταίει αυτή που είσαι τόσο θύμα που δεν πάς με έσκορτ και θες να τα σκάσεις σε εκείνη; Και αν είναι ακόμη πιο έξυπνη θα βρει τρόπο να στα πάρει και να μη σου κάτσει.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
593
Πόντοι
301
Εγω το δοκιμασα μια φορα και δεν πετυχε μετα βγηκαν αυτα με τα meetoo και τους βιασμους και χεστηκα πανω μου μην μου κανει καμια μηνυση και τρεχω αλλα παλι καλα δεν εγινε. Απο τοτε ποτε ξανα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Οταν ο Ζαν Κλωντ πρότεινε να κυκλοφορούμε με το πενηντάευρο στο χέρι εσύ πού ήσουνα μικρέ;

Μου θυμίζεις έναν τύπο που είχε πει σε γκομενα "Λοιπόν, να σε κεράσω ένα ποτό ή να σου δώσω τα λεφτά;"

Ρε παίκτη αν μια γυναίκα είχε ανάγκη τα χρήματα τόσο που να μην τη νοιάζει να κάτσει σε ένα άγνωστο θα ήταν ήδη του επαγγέλματος. Αν δεν ήταν θα σου έλεγε ότι δεν παίρνει κάτω από χιλιάρικο. Αφού βλέπει ότι είσαι διατεθιμένος να τα σκάσεις γιατί να μη στα πάρει στο πενταπλάσιο από ότι τα έσκορτ; Φταίει αυτή που είσαι τόσο θύμα που δεν πάς με έσκορτ και θες να τα σκάσεις σε εκείνη; Και αν είναι ακόμη πιο έξυπνη θα βρει τρόπο να στα πάρει και να μη σου κάτσει.
Αυτό μου θυμίζει μια παροιμία που λέει "οι γυναίκες και οι γάτες θα παίρνουν πάντα αυτό που θέλουν, οι άντρες και οι σκύλοι καλύτερα να συνηθίσουν στην ιδέα".
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.808
Like
6.848
Πόντοι
1.056
Ναι, έχει συμβεί...

Σερβιτόρα σε ροκ μπαρ, που δεν την έπιανε το μάτι σου με τίποτα, μικροκαμωμένη και συντηρητικά ντυμένη, μέσα στις τουαλέτες, σχολίασε την "χρυσή" καδένα που φορούσε ένας βλαμμένος gangster wannabe, και λέει: "Πω, πολύ πλούσιος πρέπει να είναι αυτός".

Δεν την ήξερα, ούτε της είχα ξαναμιλήσει, ούτε σε εμένα το είπε, στη φίλη της μιλούσε.

Γυρνάω στο άσχετο και της λέω: "Αν είναι αληθινή, που δε νομίζω, είναι γύρο στα 300gr, άρα γύρω στα €10.000, δεν είσαι πλούσιος με €10.000".
(Αυτό έγινε 2018 που ο χρυσός είχε γύρω στα €30Κ - €35Κ το κιλό).

Μου απαντάει: "Αν είχα €10Κ θα ήμουν πλούσια".
Και της λέω: "Να στα δώσω εγώ αν θες".

Έτσι ξεκίνησε για πλάκα, και κατέληξε να έρχεται σπίτι μου όποτε ήθελε χρήματα!
Μετά έκανε πάσα μία φίλη της στον κολλητό μου, εξίσου μικροκαμωμένη, ξανθό, που δεν την έπιανε το μάτι σου... (με το αζημίωτο).

Σημειωτέον, βοήθησε και το ότι της το έκανα σαφές πως μένω εξωτερικό μόνιμα, και πηγαινοέρχομαι, άρα δεν υπήρχε ο "κίνδυνος" να το μάθει κανείς!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Σοβαρά ρε μάγκες. Το ακούω σαν meme εδώ μέσα αλλά όντως έχει δουλέψει σε κανέναν ; Υπάρχει κανείς που απλά πλησίασε μια κοπέλα "θα σου δώσω (οποιοδήποτε μεγάλο ποσό) να περάσουμε ένα βράδυ μαζί ;

Η απάντηση είναι όχι.

Δεν το έχει πει τόσο ανοιχτά αλλά έχω ρίξει σπόντες σε δύο τύπισσες που με είχαν καυλώσει πολύ.

Είχα δώσει όμως χρήματα σε μια πρώην μου (πραγματική μηχανή του σεξ) που στα 20 κάτι της γούσταρε τα σενάρια.

Ήμασταν σε επαγγελματικό ταξίδι στο Άμστερνταμ και από τους πολλές βιτρίνες και τους πολλούς μπάφους, την είχε δει εκδιδόμενη.

Ωραία γαμήσια είχαν πέσει τότε.

Ευτυχώς την έβγαλα με ένα εικοσάρικο.
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21
Σοβαρά ρε μάγκες. Το ακούω σαν meme εδώ μέσα αλλά όντως έχει δουλέψει σε κανέναν ; Υπάρχει κανείς που απλά πλησίασε μια κοπέλα "θα σου δώσω (οποιοδήποτε μεγάλο ποσό) να περάσουμε ένα βράδυ μαζί ;
Το 2014 την Ανθή Καρασάββα με μια τυρόπιτα
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Ενα καλο αυτοκινητο να την κυκλοφορεις ενα ακριβο δωρο ενα ακριβο εστιατοριο ενα κονταροσελφι για να απαθανατισει ολα αυτα στα σοσιαλ και γαμησες. Δεν χρειαζεται να κανεις ανηθικη προταση.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Σε περιοδικό lifestyle των 90s Κωστοπουλέικης αισθητικής, μία γυναίκα υποτίθεται αρθρογράφος που έγραψε για το τότε σύγχρονο καμάκι, προέτρεπε σε ατάκες "θέλεις να κερδίσεις ένα 30χίλιαρο;" (δραχμές) . Τότε βέβαια δεν υπήρχε η νομοθεσία ή σημερινή δικαιωμαστική νοοτροπία. Θεωρώ τότε στα 90s η πορνεία ήταν στο peak της.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.081
Πόντοι
456
Το πιο γρήγορο και εύκολο πήδημα το εκανα αμέσως μετά απο γνωριμία σε γάμο, ύστερα από το γαμήλιο γλέντι,σε κοπέλα συγγενή του γαμπρού.
Απ οτι έχω ακούσει στους γάμους γίνονται τα καλύτερα καμάκια. Ίσως η ζήλεια που νοιώθουν οι λεύτερες για τη νύφη,τις κάνει να
τρελαίνονται και τα δίνουν όλα χωρίς καμιά αναστολή.
Γαμάς από κύκλο που λένε. Εκει θα βρεις κοπέλες απονήρευτες, που δεν ξεμυτίζουν συνήθως από το σπίτι τους. Σου λέει αφού είναι καλεσμένος καλός θα είναι και αυτός για γάμο, να βολευτούμε κι εμείς. Εσύ βέβαια γαμάς και μετά γεια και έτσι δημιουργείς νέες ξυνισμένες ελεηνίδες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.545
Like
11.303
Πόντοι
3.656
εγώ όταν έχω αφραγκίες πάω στις γκόμενες και ρωτάω πόσα δίνεις για να μην σου την πέσω στην ψύχρα και μαζεύω κάνα χαρτζιλίκι για το σαββατοκύριακο :coffee:
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Κατ’ αρχάς υπάρχουν υποτίθεται κυριλέ μαγαζιά στην Αθηνά με δικές τους βίζιτες, που σπρώχνουν και ουσίες άμα γουστάρεις, και σε πάνε σε ημιυπόγεια διαμερίσματα - γαμιστρώνες που έχουν στα πέριξ των μαγαζιών για γίνει η φάση. Σύγχρονο κονσομασιόν δηλαδή…
Πάντα υπήρχαν τέτοια αλλά θέλει πολλά λεφτά εκεί να περάσεις καλά. Μια βόλτα κάνεις και φαίνεται ποια είναι του μαγαζιού.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Σε περιοδικό lifestyle των 90s Κωστοπουλέικης αισθητικής, μία γυναίκα υποτίθεται αρθρογράφος που έγραψε για το τότε σύγχρονο καμάκι, προέτρεπε σε ατάκες "θέλεις να κερδίσεις ένα 30χίλιαρο;" (δραχμές) . Τότε βέβαια δεν υπήρχε η νομοθεσία ή σημερινή δικαιωμαστική νοοτροπία. Θεωρώ τότε στα 90s η πορνεία ήταν στο peak της.
Πολλές που τώρα έχουν " καριέρα και λεφτά " τα έκαναν τότε με τα κορμιά τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε μένα έτυχε αλλά δεν πιάνεται γτ το έκανε γενικοτερα
Backstory παίζει η μπα ;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Τυπε αυτα μονο ο Picker τα κανει.
Και Ζαν Κλω, βεβαίως βεβαίως.
Οταν ο Ζαν Κλωντ πρότεινε να κυκλοφορούμε με το πενηντάευρο στο χέρι εσύ πού ήσουνα μικρέ;

Μου θυμίζεις έναν τύπο που είχε πει σε γκομενα "Λοιπόν, να σε κεράσω ένα ποτό ή να σου δώσω τα λεφτά;"

Ρε παίκτη αν μια γυναίκα είχε ανάγκη τα χρήματα τόσο που να μην τη νοιάζει να κάτσει σε ένα άγνωστο θα ήταν ήδη του επαγγέλματος. Αν δεν ήταν θα σου έλεγε ότι δεν παίρνει κάτω από χιλιάρικο. Αφού βλέπει ότι είσαι διατεθιμένος να τα σκάσεις γιατί να μη στα πάρει στο πενταπλάσιο από ότι τα έσκορτ; Φταίει αυτή που είσαι τόσο θύμα που δεν πάς με έσκορτ και θες να τα σκάσεις σε εκείνη; Και αν είναι ακόμη πιο έξυπνη θα βρει τρόπο να στα πάρει και να μη σου κάτσει.
Με πρόλαβες, αλλά τον σκέφτηκα ήδη πριν φτάσω στο σχόλιό σου. Ζαν Κλω, αξέχαστος.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.716
Πόντοι
456
Θέματαρα. Εγώ πιστεύω ότι αν πας σε δέκα ελλεηνιδες στη τύχη τις δώσεις ένα διακοσάρι για μισή ωριτσα.. 7 στις δέκα ναι θα πούνε.. Σκεφτείτε ρε αλάνια ότι οι πιο πολλές ελλεηνιδες το κάνουνε. Τζάμπα με κάτι χάλια τύπους.. Επειδή μόνο μια μόνο είναι στην ίδια παρέα..
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Το πιο γρήγορο και εύκολο πήδημα το εκανα αμέσως μετά απο γνωριμία σε γάμο, ύστερα από το γαμήλιο γλέντι,σε κοπέλα συγγενή του γαμπρού.
Απ οτι έχω ακούσει στους γάμους γίνονται τα καλύτερα καμάκια. Ίσως η ζήλεια που νοιώθουν οι λεύτερες για τη νύφη,τις κάνει να
τρελαίνονται και τα δίνουν όλα χωρίς καμιά αναστολή.

Ισχύει ..
εγώ τουλάχιστον το διάστημα 1998-2013 που είχα βαρεθεί να πηγαίνω σε γάμους εργαζόμενος σε μεγάλες Εταιρίες με 300+ υπαλλήλους κ είχαμε συνέχεια "γαμήλια πάρτυ κ δεξιώσεις", έβρισκες εύκολα θηράματα .. ήταν η χαρά του εργένη και όχι τυχαία, η όλη φάση.

Το ζευγάρι (κυρίως οι νύφες) κανόνιζε έτσι τα τραπέζια (8άρια ή 12ρια ροτόντες) ώστε να γίνονται γνωριμίες.. Πάντα εργένησες κ εργένηδες μαζί στο ίδιο τραπέζι.

Άσε που οι φίλες της νύφης, γνωρίζανε ολόκληρο το CV μας (σχέσεις, Ε9, αυτοκίνητο, εισόδημα, που πήγαμε διακοπές κλπ). Υπήρχε προεργασία.. Γυναικεία αλληλεγγύη.

Δεν θα ξεχάσω ποτέ το 2008 που σε γάμο που έγινε στην Πάρο από Αθηναίους συναδέλφους (Ντε κ καλά highλικι), ήμουν "μιλημένος" για μια κορασίδα (από το ζευγάρι), αλλά το 4μερο της παραμονής μου πήρα αλλά 3 τηλέφωνα (το πάρτυ παραμονή του γάμου κ το βράδυ της δεξίωσης) αλλά η είδηση είναι ότι όλες γνώριζαν ποιος είμαι κ τι κάνω ... ΟΙ τύπισες ήταν δοσμένες σε άλλα παλληκάρια που απλά δεν κόλλησε χημεία ή δεν γουσταραν ο ένας τον αλλον..

Από τα 3+1 τηλ, έπεσε καπέλο σε όλες σε βάθος εξαμήνου, σε σημείο να με στραβοκοιτάει η σύζυγος του τότε συναδέλφου και να μην με θέλει άλλο στην παρέα (στα παπάρια μου και μένα ..)
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Δεν κατάλαβες. Έτσι κι αλλιώς θα τα στάξεις για να γαμήσεις. Βάλε να βγείτε για φαγητό, μετά για ποτό. Όσο καλύτερο κομμάτι είναι τόσο σε πιο ακριβά έχεις να πας. Προφανώς θα κεράσεις. Οπότε ναι, πάλι πληρώνεις με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom