Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
ρε φίλε μήπως θέλεις να τσοντάρει και το κράτος κανένα εισιτήριο σεξοτουρισμού για να μπορείς να πας κ εσυ στα κολομπαρα? μιλάς για ανθρώπους που πεινάνε,για μαγαζιά που κλείνουν και το δίνεις σαν παράδειγμα αυτό, ώστε να πέσουν οι τιμές στα κολόμπαρα? είσαι ντιπ για ντιπ μαλακας? η μας κάνεις πλάκα???  :idiot: :headbang:

Βλεπω οτι εισαι της συζητησης μπουφε...
Τεσπα, δουλεψε με αυτες τις τιμες....και καλη επιτυχια...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ,,,,10ΕΥΡΟ ΠΟΤΟ 10ΧΟΡΟΣ,ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ,,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ DREAMS ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΠΕΡΕΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΩ ΑΡΓΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΠΕΞΩ,ΤΟ ΠΟΛΥ 5 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ,,,ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΙΔΙΕΣ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΜΑΔΙΣΕΤΕ ΜΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ...
στο οτι βαρανε μυγες μαλλον θα συμφωνησω κ εγω
μενω κ εγω ανατολικα κ οσες φορες περασα ειναι η αληθεια οτι δεν ειχε αυτοκινητα απ εξω κ εχω περασει διαφορες ωρες
κ αργα κ νωρις
τωρα αν τα αφηνουν αλλου κ δεν τα παρκαρουν εκει μπροστα για να αποφευγουν τα αδιακριτα βλεματα οι πελατες δεν το γνωριζω
αλλα γενικοτερα νομιζω οτι οι τιμες ειναι αποτρεπτικες για εναν που θελει να περασει καλα σε ενα αξιολογο μαγαζι
εγω ας πουμε πολλες φορες το εχω σκεφτει να μπω να ριξω μια ματια να δω τι παιζει φετος αλλα φοβαμαι οτι θα με γδαρουν
αν ηταν λιγο πιο προσιτες οι τιμες,σιγουρα θα ειχα παει αρκετες φορες....
επισης αυτο που ειπε ο ηλιας, τα γουστα κτλ κτλ για να τα σταξουμε,δεν ειναι ετσι ακριβως
πολλα γουστα εχουν πεσει σε τιμη για να εξακολουθουν να ειναι γουστα κ οχι απαγορευμενα εξοδα για το 80% του αγοραστικου κοινου
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
αυτα ολλα που λετε εχετε δικιο για τις τιμες κτλ κτλ,αλλα οταν στην παραλια δινεις 4,50 ευρω να πιεις 1 καφε πως μπορει να εχει το dreams ας πουμε 6-7 ευρω το ποτο;και μην ξεχνατε και τις ανωμαλαρες που κυκλοφορουν που βγαζουν τι ψυχη απο τις γυναικες,λες και ειναι κτημα τους,η λες και αυτες περιμενουν αυτους για να τις βγαλουν εξω για ποτο κτλ κτλ,και δεν μπορουν να καταλαβουν οτι και αυτες ειναι ανθρωποι και εχουν δικια τους ζωη.και για να ξαναγυρισω στις τιμες που λετε ολοι και που εχετε δικιο,ας ριξουν πρωτα τις τιμες απο τα ενοικια και μετα τα αλλα ειναι ευκολα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
αυτα ολλα που λετε εχετε δικιο για τις τιμες κτλ κτλ,αλλα οταν στην παραλια δινεις 4,50 ευρω να πιεις 1 καφε πως μπορει να εχει το dreams ας πουμε 6-7 ευρω το ποτο;και μην ξεχνατε και τις ανωμαλαρες που κυκλοφορουν που βγαζουν τι ψυχη απο τις γυναικες,λες και ειναι κτημα τους,η λες και αυτες περιμενουν αυτους για να τις βγαλουν εξω για ποτο κτλ κτλ,και δεν μπορουν να καταλαβουν οτι και αυτες ειναι ανθρωποι και εχουν δικια τους ζωη.και για να ξαναγυρισω στις τιμες που λετε ολοι και που εχετε δικιο,ας ριξουν πρωτα τις τιμες απο τα ενοικια και μετα τα αλλα ειναι ευκολα.

εχεις ενα καποιο δικιο...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτα ολλα που λετε εχετε δικιο για τις τιμες κτλ κτλ,αλλα οταν στην παραλια δινεις 4,50 ευρω να πιεις 1 καφε πως μπορει να εχει το dreams ας πουμε 6-7 ευρω το ποτο;και μην ξεχνατε και τις ανωμαλαρες που κυκλοφορουν που βγαζουν τι ψυχη απο τις γυναικες,λες και ειναι κτημα τους,η λες και αυτες περιμενουν αυτους για να τις βγαλουν εξω για ποτο κτλ κτλ,και δεν μπορουν να καταλαβουν οτι και αυτες ειναι ανθρωποι και εχουν δικια τους ζωη.και για να ξαναγυρισω στις τιμες που λετε ολοι και που εχετε δικιο,ας ριξουν πρωτα τις τιμες απο τα ενοικια και μετα τα αλλα ειναι ευκολα.
ηλια εχεις δικιο σε οτι κ να πεις γιατι οι τιμες ειναι ενα γενικοτερο μπαχαλο
επειδη ομως η δουλεια μου εχει να κανει με την διασκεδαση του κοσμου πιστεψε με τα μαγαζια μπορει να ειναι γεματα
ειτε καφε ειτε μπαρακια,αλλα οι μαγαζατορες μπαινουν μεσα
κ αυτο γιατι με εναν καφε η ενα ποτο καθονται οι αλλοι με τις ωρες κ τζαμπα πιανουν τραπεζι η σταντακι
πανε οι καταναλωσεις που γινοταν καποτε κ οι επαναληψεις σε ποτα κ οι τζιροι
καταλαβες?τα ενοικια επισης εχουν πτωση
ο ελληνας τον καφε κ το ποτο δεν θα τα κοψει ποτε,μπορει να μην εχει να φαει αλλα τον καφε στην παραλια θα τον πιει κ με 5ε θα το παιζει ωραιος επι 3 ωρες
τα κωλομπαρα κ τα στριπτιζαδικα ειναι κατι το εντελως διαφορετικο
εκει με το καλημερα θες ενα 20ρικο να πιεις ενα ποτο κ ενα 20ρικο να κανεις ενα χορο
με το ποτο στα 10 κ τον χορο στα 15 θα δεις οτι θα γινεται πανικος
κ μην επικαλεισαι την ανωμαλια του καθενος,στην αθηνα υπαρχουν πολλοι περισσοτεροι ανωμαλοι,οι τιμες γιατι δεν ειναι πολυ πιο πανω?
ισα ισα μπαινεις εκει μεσα κ ξοδευεις ενα 20ρικο κ εισαι αρχοντας
μην τα παραλες για τις κοπελες,ο ανωμαλος ειτε δωσει 20ε, ειτε δωσει 40ε το ιδιο ανωμαλος θα ειναι αρα δεν στεκει κ πολυ η δικαιολογια αυτη
ριξτε τις τιμες κ αν δειτε οτι δεν εχετε κερδος τοτε ξαναανεβαζετε κ ειστε το ιδιο αδειοι
ενα 2μηνο αρκει για να δειτε οτι θα εχετε τεραστια διαφορα στα ταμεια σας
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
ηλια εχεις δικιο σε οτι κ να πεις γιατι οι τιμες ειναι ενα γενικοτερο μπαχαλο
επειδη ομως η δουλεια μου εχει να κανει με την διασκεδαση του κοσμου πιστεψε με τα μαγαζια μπορει να ειναι γεματα
ειτε καφε ειτε μπαρακια,αλλα οι μαγαζατορες μπαινουν μεσα
κ αυτο γιατι με εναν καφε η ενα ποτο καθονται οι αλλοι με τις ωρες κ τζαμπα πιανουν τραπεζι η σταντακι
πανε οι καταναλωσεις που γινοταν καποτε κ οι επαναληψεις σε ποτα κ οι τζιροι
καταλαβες?τα ενοικια επισης εχουν πτωση
ο ελληνας τον καφε κ το ποτο δεν θα τα κοψει ποτε,μπορει να μην εχει να φαει αλλα τον καφε στην παραλια θα τον πιει κ με 5ε θα το παιζει ωραιος επι 3 ωρες
τα κωλομπαρα κ τα στριπτιζαδικα ειναι κατι το εντελως διαφορετικο
εκει με το καλημερα θες ενα 20ρικο να πιεις ενα ποτο κ ενα 20ρικο να κανεις ενα χορο
με το ποτο στα 10 κ τον χορο στα 15 θα δεις οτι θα γινεται πανικος
κ μην επικαλεισαι την ανωμαλια του καθενος,στην αθηνα υπαρχουν πολλοι περισσοτεροι ανωμαλοι,οι τιμες γιατι δεν ειναι πολυ πιο πανω?
ισα ισα μπαινεις εκει μεσα κ ξοδευεις ενα 20ρικο κ εισαι αρχοντας
μην τα παραλες για τις κοπελες,ο ανωμαλος ειτε δωσει 20ε, ειτε δωσει 40ε το ιδιο ανωμαλος θα ειναι αρα δεν στεκει κ πολυ η δικαιολογια αυτη
ριξτε τις τιμες κ αν δειτε οτι δεν εχετε κερδος τοτε ξαναανεβαζετε κ ειστε το ιδιο αδειοι
ενα 2μηνο αρκει για να δειτε οτι θα εχετε τεραστια διαφορα στα ταμεια σας
[/quot

Συμφωνώ απόλυτα , ένας επίσης καλός τρόπος crash test που παίζει πολύ στο εξωτερικό είναι το "birthday weekend" δηλαδή μία δωρεάν διαφήμηση (μέσω bourdela.com)  του επόμενου παρασκευοσάββατου λόγω της επετείου των 5 χρόνων λειτουργίας του καταστήματος (μαλακίες ! - λέμε τώρα...) 10 ευρώ τα ποτά και οι χοροί 2 στη τιμή του 1 ...
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ναι αυτο ειναι καλο που λες για σαβ.κυριακο,και για τον φιλο τον deker,το εχουμε δοκιμασει πιο παλια με τις τιμες,και το τι εγινε ασε να μην τα γραφω εδω,καμια μερα απο κοντα για καφε,και θα δεις εχω απολυτο δικιο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ναι αυτο ειναι καλο που λες για σαβ.κυριακο,και για τον φιλο τον deker,το εχουμε δοκιμασει πιο παλια με τις τιμες,και το τι εγινε ασε να μην τα γραφω εδω,καμια μερα απο κοντα για καφε,και θα δεις εχω απολυτο δικιο.
διακρινω μια ειρωνια προς το προσωπο μου αλλα θα επρεπε να ξερεις οτι αυτα που λεω ισως κ να εκφραζουν τους περισσοτερους
αν περιμενεις απο μενα να πλουτισεις κ με χαμηλες τιμες μαλλον θα περιμενεις πολυ
το θεμα ειναι να μπορει κιολας ο αλλος να ερθει κ να το ευχαριστηθει κ οχι να ποναει η τσεπη του η να το μετανοιωνει καθε φορα που ερχεται
 

ilias...

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
οχι λαθος καταλαβες,εγω σου εκανα και προταση για καφε και να γνωριστουμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Οπως βρισκουν ακρη στην Αθηνα και εχουν τετοιες τιμες να βρουνε και εδω..και σιγα τωρα τις μουναρες που εχουν εδω..οι ιδιες και οι ιδιες εδω και 5 χρονια...αν ειναι να ξοδεψεις 100ε για 2 ποτα και ενα χορο καλυτερα να τα δωσεις να γαμησεις.Αν παλι εισε ανθρωπος του διαλογου με 100ε καθεσε ολο το βραδυ σε ενα κολομπαρο και εχεις και τις πιθανοτητες σου να κανεις και αλλη "συμφωνια"
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
γενικά η πόλη έχει αδειάσει απο καινούρια & ποιοτικά "κομάτια" λόγω γενικής αναδουλειάς ....κάτι τριτοκλασάτες έρχονται και κάποιες παλιοσειρές οι οποίες συντηρούνται απο συγκεκριμένους χορηγούς . Κάποτε τα κορίτσια νοίκιαζαν μεζονέτες σε Πανόραμα & Καλαμαριά και τώρα μένουν 3 μαζί σε 2άρι στους Αμπελόκηπους και τη Ξηροκρήνη ... Μετά απο 3-4 μήνες φυσικά καταιβαίνουν Αθήνα που έχει ακόμη ψωμί ...Οι δε κωλομπαρούδες την έχουν κάνει για επαρχία σε αναζήτηση γαμπρού-χορηγού !
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
γενικά η πόλη έχει αδειάσει απο καινούρια & ποιοτικά "κομάτια" λόγω γενικής αναδουλειάς ....κάτι τριτοκλασάτες έρχονται και κάποιες παλιοσειρές οι οποίες συντηρούνται απο συγκεκριμένους χορηγούς . Κάποτε τα κορίτσια νοίκιαζαν μεζονέτες σε Πανόραμα & Καλαμαριά και τώρα μένουν 3 μαζί σε 2άρι στους Αμπελόκηπους και τη Ξηροκρήνη ... Μετά απο 3-4 μήνες φυσικά καταιβαίνουν Αθήνα που έχει ακόμη ψωμί ...Οι δε κωλομπαρούδες την έχουν κάνει για επαρχία σε αναζήτηση γαμπρού-χορηγού !

...και εμεις μειναμε εδω με το λιπου στο χερι...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Eχει αποψη καποιος συναγωνιστης τί παιζει σήμερα? Εχω τρελη ότεξη για μεγαλα βυζια να γλυψω και να παιξω...Εχει κανενα καλο κομματι εδω ή σε άλλο μαγαζί? Ζητω συγγνωμη που το αναρτω σε 3 μαγαζια,αλλα δεν θελω να φανει ως διαφημιση σε κανενα....Απλα αν γνωριζει καποιος να μου δωσει καποια πληροφορια για το οποιοδηποτε απο τα 3
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ποτε ανοιγει?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
και μετα το iguana,εδω....και εδω πρωτη φορα...
Ρε μαλακες,20€ εισοδο????????Πατε καλα?Βλατε 10,να με μου τα παρετε μεσα....Αφου ειναι πολυ καλυτερο απο αλλα της πολης,μπορειτε να τα περνετε μεσα...Οταν ακουω 20 στην εισοδο,λογικο να κανω μεταβολη και να φυγω...
Εκανα ενα παζαρι στην εισοδο και μπηκα ετσι.Αλλα θα επαιρνα χορο μονο(20€)
Αφου μου ρθαν 2-3 ,ενα μελαχροινο σκυλι ρουμανικο,καλο και μια ξανθια γαλλιδα,τελικα επαθα το σοκ με τη Denise με την οποια πηγα για χορο...και τελικα...δεν περιγραφω αλλο...Απο τις καλυτερες που εχω δει στ τετοια μαγαζια...Μαζι με Μιχαελα απο platinum,tzoulia απο le cabaret,τη μικαελα απο le cabaret, τη michelle απο le cabaret συμπληρωνει πλεον την top-5 ,hall of fame...(με βαση τη δικη μου μικρη εμπειρια)
Αυτα λοιπον απο τη χθεσυνη βολτα σε τρια μετωπα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
αχ αυτη η Ντενις, καλο μουνακι. μενει ευοσμο μερια.
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
Κοπέλες γύρω στις 15 με κάποιες πραγματικά να κλέβουν την παράσταση καθώς και δυο άντρες χορευτές.

Αντικειμενικά μια πανέμορφη και στιλάτη Τσέχα με κοντό μαλλί και φοβερό σώμα αλλά με πολύ στυλ και ύφος το οποίο ενισχύει το καταπληκτικά μεγάλο συλικονουχο στήθος της που είναι μια πραγματική απόλαυση. Μια πολύ εντυπωσιακή ψιλή Ανατολική με επίσης ενισχυμένο στήθος, καθώς και δυο εντυπωσιακές σκούρες πλαισιώνουν τη πρώτη πεντάδα αλλά σε γενικές γραμμές οι περισσότερες κοπέλες είναι αρκετά πάνω του μέσου όρου.

Οι χοροί στη πιστά διαδοχικοί στο μεγαλύτερο μέρος της βραδιάς, πήγαμε γύρω στις 2.30 και αρκετά απολαυστικοί. Ο φωτισμός δε βόηθα ιδιαίτερα, θα μπορούσε να είναι πλουσιότερος και πραγματικά δεν καταλαβαίνω το λόγο που δεν το αντιλαμβάνονται οι ‘αρκετοί’ υπεύθυνοι του καταστήματος. 

Το μεγάλο επίτευγμα της βραδιάς είναι ο δεύτερος χορευτής (!!), κάποια στοιχεία για το πρώτο κύριο, ένας αρκετά ψιλός και χαμογελαστός με ωραίο και γυμνασμένο χωρίς υπερβολές σώμα αλλά του οποίου ο χορός ήταν πολύ βιαστικός και καθόλου αποκαλυπτικός. Ο δεύτερος όμως μας αποζημίωσε πλήρως. Εμφανίστηκε γύρω στις 3.30 με ένα set άσπρης φόρμας και λικνιζόταν σε ένα περίεργο χορό στο πρώτο τραγούδι. Στη συνέχεια ξεκούμπωσε τη ζακέτα του και η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ, ένα απίστευτο γυμνασμένο και γραμωμενο σώμα σε επίπεδο Bodybuilding. Στη συνέχεια προχώρησε αφαιρώντας την υπόλοιπη φόρμα και για κάποιο χρόνο έμεινε με ένα λευκό string χωρίς όμως πολλά δικαιώματα. Μετά τυλίχθηκε με μια Αμερικάνικη σημαία και αφαίρεσε το string. Συνοπτικά ένα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ σώμα το οποίο δεν συναντάς συχνά και τα θερμά μας συγχαρητήρια στο Dreams για την επιλογή. Μια πρόταση, έχετε τον να χορεύει για περισσότερο χρόνο και επίσης ας χορεύει μαζί με μια κοπέλα, πραγματικά αξίζει το κόπο.
 

vikas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ανοιξε το dreams??ξερει κανενας??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom