Νέα

Δωράκια σε πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 763
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα δίνατε φιλοδώρημα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 25 28,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 38 43,7%
  • Ισως

    Ψήφοι: 24 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Σε εργαζόμενες το θεωρώ κουτό να κάνεις δώρο. Αυτομάτως κατατάσσεσαι στους μαλάκες αγαπούληδες. Πληρώνεις για μια υπηρεσία, αν την προσφέρει όπως πρέπει καλώς. Ξαναπάς και γίνεσαι πελάτης. Αν όχι, αντίο.

Να προσθέσω και κάτι ακόμα. Και στις γκόμενες με μέτρο. Ειδικά αν δεν έχεις γαμήσει, είναι φουλ λάθος. Εδώ την έχω πατήσει. Έχω κάνει δώρα σε κανά δυο γκόμενες πριν μπω και μαντέψτε. Δεν μπήκα. Και δεν μιλάμε να κεράσεις καφέ ή φαγητό που κι αυτό μετά από κανά δυο φορές αμά δεν γαμήσεις, είναι λάθος για πολλούς λόγους. Μιλάω για κανά κόσμημα, κανά Pandora κανά τέτοιο.

Μαθαίνουν οι γυναίκες και μετά αφού τους κάνεις αυτά που θέλουν, δεν βρίσκουν λόγο να σου κάτσουν. Καλωσήρθες στο friendzone.

Όλοι θεωρώ την έχουμε πατήσει μικροί. Όσο όμως αποκτάς εμπειρία και αντιλαμβάνεσαι τη ψυχοσύνθεση και το σκεπτικό της γυναίκας, τέτοια λάθη απαγορεύονται, αλλιώς συνεχίζεις να είσαι μαλάκας μια ζωή.

Κερνάς στο πρώτο-δεύτερο άμα το νιώθεις και το γουστάρεις να δείξεις ενδιαφέρον. Αν το ενδιαφέρον δεν είναι και από τις δύο πλευρές, το μπούλο. Παρακαλετό γαμήσι, ξινό γαμήσι.
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
233
Like
189
Πόντοι
1
Οποιος θελει να κανει δωρα επειδη ετσι του βγαινει γιατι οχι; Αρκει να μην τα μπλεξει στο μυαλο του και νομιζει οτι ειναι κατι παραπανω απο πελατης.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ναι ρε μαλακες, πως θα πατε ετσι να γαμησετε μονο με ενα μπλου τικετ?

Κανα αρκουδακι, σοκολατακι, λουλουδακια παντα (τα εκτιμουν). Και σιγουρα οτι αλλο μπορειτε

Οι πυρφοροι καταστρεψαν την Ελλαδα
 

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.429
Κριτικές
22
Like
9.897
Πόντοι
3.446
κανονιζω ραντεβου με μια τανα που την ειχα δει κανα 3αρι φορες-πελατης δλδ- σταματα να παρω τσιγαρα βλεπω τις σοκολατες λεω κατσε να της παω 2 δωρο. Τις βλεπει "εμενα μου εχουν κανει δωρα και δωρα μου λεει με τις σοκολατες θα με τουμπαρεις;;;;" τις ριχνει στην τσαντα θα τις εφαγε ο νταβας στο αμαξι χαχαχαχαχ.

Οποιος εχει ανεση οικονομικη μεγαλη μην τα πεταει με δωρα, κρατατε τα λεφτα σας και ριχτετα παλι στο σπορ. Παρτε δυνατες και ακριβες τανες παρτε μεγαλα ραντεβου ή super πολυτελη δωματια οχι ομως δωρα σε τανες τα φοραει με τον νταβα,αγαπητικο, γκομενο και γελανε σε βαρος μας.
Αυτη ειναι η αποψη μου

 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.673
Κριτικές
25
Like
9.952
Πόντοι
4.746
Τα κοριτσια του χωρου δεν χρειαζονται δωρα ηδη το εχουν παρει :wink:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.550
Κριτικές
96
Like
46.928
Πόντοι
17.311
AdP
"Εδώ την έχω πατήσει. Έχω κάνει δώρα σε κανά δυο γκόμενες πριν μπω και μαντέψτε. Δεν μπήκα. Και δεν μιλάμε να κεράσεις καφέ ή φαγητό που κι αυτό μετά από κανά δυο φορές αμά δεν γαμήσεις, είναι λάθος για πολλούς λόγους. Μιλάω για κανά κόσμημα, κανά Pandora κανά τέτοιο.

Όλοι θεωρώ την έχουμε πατήσει μικροί.
Όσο όμως αποκτάς εμπειρία
τέτοια λάθη απαγορεύονται, αλλιώς συνεχίζεις να είσαι μαλάκας μια ζωή."


εσυ μαστορα εισαι ειδικοτατη κατηγορια πυρφοροαγαπουλοκαρδουλη με μεγαλη δοση αρχιμαλακιας.
πρεπει να σου κανουν αποκλειστικο thread... μονο για σενα!!!
:tooth:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.673
Κριτικές
25
Like
9.952
Πόντοι
4.746
Αν αφησεις επιλεον δωρακι της ξηγιεσαι τι λες γιατι τα αφηνεις .Για να φυγουν τα συννεφακια που θα προκυψουν στο κεφαλι της την προσγειωνεις ομαλα στην πραγματικοτητα :wink: .Επισης υπαρχουν και οι λεγομενες φολες που δεν χρειαζονται δωρο αλλα το δινεις εκει και αν πιανομαστε μαλακες
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
Κάπου είχα διαβάσει την άποψη ότι σε στανταρακια δεν είναι καλό να πηδάς και τα άλλα κορίτσια που δουλεύουν μαζί τους, στο ίδιο μαγαζί. Ότι μπορεί να δημιουργηθεί θέμα.

Εγώ φροντίζω πάντα να πηδάω όλα τα κορίτσια του μαγαζιού, αρκεί να μ' αρέσουν βέβαια.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Το καλυτερο δωρο που εχω κανει σε πουτανα ηταν κατι λουλουδάκια που ειχα μαζεψει απο το δρομο ανοιξιατικα τα ειχα κανει ενα μικρο μπουκετακι και της τα εδωσα στο τελος της συνεδρίας , τα πηρε και μου εσκασε χαμογελακι τρελο :smitten:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.101
Κριτικές
89
Like
10.552
Πόντοι
25.015
Εμενα γιατι οι πουτανες μου κανουν δωρα και οχι εγω σε αυτες? Η αλλη προχθες μου εδωσε μια εξαδα αναξυκτικα αφου τελιωσαμε το ραντεβου και ειμουν ο τελευταιος της πελατης. ΛοΛ.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.550
Κριτικές
96
Like
46.928
Πόντοι
17.311
Eric
Το καλυτερο δωρο που εχω κανει σε πουτανα ηταν κατι λουλουδάκια...

ποια πουτανα-χουφτα εννοεις... την αριστερη η' τη δεξια μωρη γιαπωνεζικη ericoστρουμφιτα???
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Μια επαγγελματίας πόρνη αποφεύγει τα συναισθήματα διότι είναι ένα διαταραγμένο άτομο. Προτιμά τους πελάτες που έρχονται να κάνουν τη δουλειά τους χωρίς πολλά πολλά. Συμπέρασμα: Το να κάνεις δώρο σε μια πουτάνα είναι ό' τι πιο γελοίο μπορεί να κάνει κάποιος. Δηλαδή θα τον συζητάνε μεταξύ τους οι πουτάνες και θα γελάνε. Τα μπουρδέλα φτιάχτηκαν για να ξαμολύσεις το ένστικτό σου πάνω στην πουτάνα, μακριά από ταμπού και πολιτισμούς μάπετ σόου . Αν τη σεβαστείς θα χάσεις, αν τής επιβληθείς είσαι νικητής.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.227
Κριτικές
62
Like
40.878
Πόντοι
8.530
Εννοειται οτι δωρακια κανουμε στα στανταρακια μας.Αλλο αισθηματιας αλλο μαλακας...και εννοειται επισης οτι δεν αφηνουμε απληρωτους λογαριασμους και λοιπες υποχρεωσεις για δωρακια.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εμετοί είστε ρε παιδιά.
Στην χιλιογαμημένη, ψωλοχυμένη που λέγεται πουτάνα, που όλως ο κόσμος την έχει για σπερματοδοχείο, κι εσείς πάτε με λουλούδια και σοκολατάκια;
Και μετά σας κάνει καμιά υπηρεσία παραπάνω κι εσείς νομίζετε ότι είστε οι εκλεκτοί της καρδιάς της, ενώ έχει άλλους 100 σαν κι εσάς.
Ξεφτίλα εντελώς.
Δεν πάει παρακάτω. Έχετε πιάσει πάτο.

:vomit:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εντάξει μαλακία μου το παραδέχομαι.
Αλλά μπήκα στο site και μου βάλατε μυαλό.
Γιαυτό τα λέω, μπας και συνετιστούν και άλλοι σαν κι εμένα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.875
Κριτικές
15
Like
11.635
Πόντοι
3.846
Κακομοίρη στραβογαμημενε Karamani ακόμα περιμένουμε να ακούσουμε τι δουλειά κάνεις στο άλλο θέμα.
Αν δουλεύεις βέβαια και δεν ζεις με επίδομα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom