Νέα

Δομινικανή Δημοκρατία-Sosúa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Φυσικά και θέλω παιχνίδι με τα κορίτσια αλλά και για επαγγεματιες μέσω τι Τιντερ η στο δρόμο ξέρουμε πάνω κάτω τι τιμές παίζουν ;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Sosúa πήγες η έμεινες μόνο νότια ;
Γιατί είπες γύρισες όλο τον Δομήνικο ..
Εγώ ειλικρινά το ξέρω ότι είναι καραϊβική και σίγουρα θα έχει πολλά όμορφα μέρη αλλά ειλικρινά έχω δει κάποια βιβυεο και το μουνι μου κάνει εμενα φουλ !!! Με τρελαίνουν οι τεράστιες κολαρες τους λες και είναι από άλλο πλανήτη ρε φιλε …!
Πάω καθαρά για να γαμησω όσες περισσότερες τέτοιες κόλαρες μπορέσω!!!
Ελπίζω σοσουα να θεωρείται όλη τουριστική και να είναι ασφαλής .
Πήγα σοσουα τη δεύτερη φορά που πήγα Άγιο Δομίνικο μετά την Κόστα Ρίκα .....αξίζει σοσουα κ έχει κ ωραίες θάλασσες τριγυρο κ πιάτσα κ τιντερ κ το captain bailee disco bar έχει απίστευτα μωρά

Για πριν 3-4 χρόνια μιλω
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Απο σοσουα είναι εύκολο να πάει κανείς κοστα ρικα 2-3 μέρες;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Απο σοσουα είναι εύκολο να πάει κανείς κοστα ρικα 2-3 μέρες;
Πρέπει να πας αεροδρόμιο πούντα κάνα η Σάντο Ντομίνγκο κ από εκεί μέσω Παναμά ή κάποιες λίγες απευθείας πτήσεις για σαν Χοσέ Κόστα Ρίκα αλλά η Κόστα Ρίκα θέλει μέρες διότι έχει μαζί με Ισλανδία νέα Ζηλανδία τον κορυφαίο αγροτουρισμό του κοσμου
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Έχω ψηθει πολύ άσχημα…!
Θα κάνω τα κουμάντα μου να πάω σοσουα ..! Αυτός θα είναι ο στόχος δλδ και μετά αν έρθει όρεξη πάμε και άλλου…Εκτός αν με ρουφήξουν οι κόλαρες αυτές οι τρελές και κολλήσω εκεί …!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστώ για το χρονο σας και τις απαντήσεις σας !!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
Μόλις γύρισα από Σάντο Ντομίνγκο, (πρωτεύουσα).
Βασικά Ισπανικά, νομίζω απαραίτητα, ούτε μια επιγραφή στους δρόμους στα Αγγλικά.
Την γυναίκα μου είχα πάει τις προάλλες σε γιατρό στην Ρομάνα και δεν μίλαγε ουτε μία λέξη στα αγγλικά. Ευτυχώς η ορολογία στα περισσότερα είναι ελληνικά.
Σε όλη την κλινική (ιδιωτική) μόνο μια κοπέλα μιλαγε αγγλικά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
Και λίγο καραόκε σε ψαροταβέρνα του Μπαγιαχιμπε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
206
Κριτικές
3
Like
700
Πόντοι
81
7A941C61-71BA-4085-8E9C-A46DAD8F24FE.jpeg
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
206
Κριτικές
3
Like
700
Πόντοι
81
Μάγκες έτυχε να είμαι κι εγώ τον περασμένο Ιούλη να είμαι Δομήνικο . Έμεινα μια μέρα στην πόλη του δομινικου και τις άλλες bayahibe . Πολύ ήσυχο μέρος και μόνο να ηρεμήσεις . Οι γκόμενες βασικά από la romana έρχονται εκεί . Γούσταρα isla saona που πήγα 2 φορές . Από γυναίκες με μια από Venezuela τούμπανο έκανα φάση . Την επόμενη φορά θα ρίξω και μια εκδρομή Sousa.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
206
Κριτικές
3
Like
700
Πόντοι
81
Φίλε κωλογερε μακάρι να ήμουν κάτω . Πάντως bayahibe εμένα σε ένα γαματο ξενοδοχείο το residential paraíso ! Εσύ νομίζω playa dominicus είσαι . Εγώ ήμουν μέσα στο χωριό
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
Φίλε κωλογερε μακάρι να ήμουν κάτω . Πάντως bayahibe εμένα σε ένα γαματο ξενοδοχείο το residential paraíso ! Εσύ νομίζω playa dominicus είσαι . Εγώ ήμουν μέσα στο χωριό
Ναι εγώ πλάγια Ντομινικο είμαι. Ταμαριντο λέγεται το συγκρότημα με βίλες που μένω. Το διάλεξα πιο πολύ επειδή βγάζει σε καλή παραλία και έχει και 3 πισίνες.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
206
Κριτικές
3
Like
700
Πόντοι
81
Να πω ότι για αυτό το ταξίδι με παρακίνησε ο volcano και τον ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που έδωσε απλόχερα στο forum. Μετά τον δομινικο βέβαια πήγα ταυλανδη παταγια που πάντα περνάω καλά εκεί
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.074
Πόντοι
18.565
Νοίκιασα αυτοκίνητο χθες και πήγα στο Σάντο Ντομίνγκο. Στην επιστροφή με σταματησαν 2 μπάτσοι και μου είπαν ότι πήγαινα με 116 χιλ. μου έδειξαν το μηχάνημα. Δεν παω συνήθως πάνω από 100-105 (το όριο είναι 100).
Σκέφτηκα ότι μπορεί να έκανα λάθος και ήμουν έτοιμος να δώσω το δίπλωμα για να μου γράψει κλήση (100 δολ.) Τότε πετιέται γυναίκα μου και του λέει σταρ αγγλικά, "είμαστε τουρίστες δεν έχουμε λεφτά" και βγάζει από την τσάντα 20 ευρώ, μόνο αυτά έχουμε. Τότε ο μπάτσος κοιτώντας μήπως τον βλέπει ο συνάδελφός του παίρνει το 20ευρω μου δίνει το δίπλωμα και μου λέει "βάγια κον ντιος".
Σήμερα όμως στον ίδιο δρόμο, πάλι 2 άλλοι μπατσοι με σταμάτησαν. Εννοείται ότι δεν πήγαινα σε καμμία περίπτωση πάνω από 90 Χιλ. Μου δείχνει πάλι το μηχάνημα 116 Χιλ. Έβαλα τις φωνές, ο μπάτσος μου λέει οκ. Οκ. μου δίνει το δίπλωμα και με άφησε να φύγω.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Ναι εγώ πλάγια Ντομινικο είμαι. Ταμαριντο λέγεται το συγκρότημα με βίλες που μένω. Το διάλεξα πιο πολύ επειδή βγάζει σε καλή παραλία και έχει και 3 πισίνες.
ε ναι , εσυ δεν εισαι για ανοιχτη θάλασσα , μπορουμε να βρουμε το κουφαρι σου σε κανα Γιβραλτάρ
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Να πω ότι για αυτό το ταξίδι με παρακίνησε ο volcano και τον ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που έδωσε απλόχερα στο forum. Μετά τον δομινικο βέβαια πήγα ταυλανδη παταγια που πάντα περνάω καλά εκεί
Γεια σου φίλε και εγώ πρόσφατα ήμουνα 2 μήνες παταγια ! Παταγια και ξερό ψωμί ..!!!

Αλλά για πες τώρα ,πως θα μπορούσες να κανείς μια σύγκριση από την εμπειρία σου εκεί που πηγές με την παταγια …
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Να πω ότι για αυτό το ταξίδι με παρακίνησε ο volcano και τον ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που έδωσε απλόχερα στο forum. Μετά τον δομινικο βέβαια πήγα ταυλανδη παταγια που πάντα περνάω καλά εκεί
Εγώ σοσουα ψήνομαι πολύ να πάω σύντομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom