Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 380K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 98 39,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 18 7,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 24 9,6%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 31 12,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 8 3,2%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 32 12,8%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 13 5,2%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 9 3,6%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 10 4,0%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 29 11,6%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 1 0,4%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 15 6,0%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 7 2,8%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 3 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    250
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Φετος γαμησε κανενας ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα????
εγω ειχα μια ευκαιρια να μας βγαλω ασπροπροσωπους σαν ελληνες και σαν εραστες κυριως..και ολα αυτα με ακραια ταχυτητα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Εγώ είδα το καλοκαίρι κάτι κροατισες.. Τι να λέμε τώρα.. Άλλη ποιότητα οι ξένες.. Μέ το χαμόγελο στο στόμα και όλες fuckable, και οι 4.Και βλεπεις τις ελλεεινιδες τις μουντρουχες που είναι λες και τις σκοτώσανε το σκυλι.. Και σε πιανει κατάθλιψη..
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Παρελαση μπαζων της μασαμπουκας δηλαδη απο το Σουζη τρως. Ειδικα η πρωτη αριστερα σαν την εγγονη του Γκμοχ ειναι με σωματοτυπο Χομπιτ. Κατι παει να πει η πρωτη δεξια. Αλλα οι υπολοιπες χαλια μαυρα απο εμφανιση. :confused:
Πέρα απο τις παπαριές των ΜΜΕ περί τέλειας σεζόν τουρισμού, η αλήθεια είναι ότι πλέον έρχονται εδώ όλοι οι λούμπεν απο τας ευρώπας σε τέτοιου τύπου προορισμούς. Είμαι τέταρτη διαλογή πια για πολλούς λόγους, ανάμεσά τους η φρικτή εγκληματικότητα και η χωρίς λόγο ακρίβεια. Επίσης μας θεωρουν tourist trap χώρα και γενικά μπάχαλο, οπότε και αυτές καλές είναι. Αυτά περί Βαλκυριών εκ Βορρά, τέλος εδώ και πολλά χρόνια. Όσο γαμήσαμε γαμήσαμε. Πλέον μπαλότσες και πεταμένες μονο. Α, να ξέρετε ότι ιδίως αν πάτε με αγγλίδες και με καπότα μπορεί να γίνεται απο Συνταγματάρχης και πάνω.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Καμία τουρίστρια ελλεεινιδα εκεί στη Πάρο που πάνε διακοπές πηδηξατε?
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Φαντάσου τι αγαμία σε βαράει δηλαδή..
Απλά εδώ ελλαδα μας φαίνεται παράξενο να μας λες ότι γαμας ουκρανες.. Γιατί δεν έχουμε πολλές ξενες εδώ αλλά μόνο τις σαπίες τις ελλεεινιδες.. Οταν Αθήνα πχ οι μόνοι ξένοι που υπάρχουν.. Είναι οι πακηδες. Λογικό είναι να μην πιστεύεις ότι εχει Ρωσίδες και ουκρανες μουναρες στην Κύπρο.. Ελλάδα είναι είδος προς εξαφάνιση
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Τι εγινε ρε αλανια?
Κανενας δεν τιμησε την Ελλαδα φετος? Δεν ξεσκισατε καμια τουριστρια?
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
393
Πόντοι
300
καταλαβαινω την ματαιη προσπαθεια σου να κρατησεις ενα εντελως αδιαφορο νημα ανοιχτο αλλα ισως θα πρεπει να αλλαξεις τροπαριο. καθε 2-3 μηνυματα η ιδια ατακα ''αλανια γαμησατε καμια τουρστρια''
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
καταλαβαινω την ματαιη προσπαθεια σου να κρατησεις ενα εντελως αδιαφορο νημα ανοιχτο αλλα ισως θα πρεπει να αλλαξεις τροπαριο. καθε 2-3 μηνυματα η ιδια ατακα ''αλανια γαμησατε καμια τουρστρια''
Γιατι αδιάφορο? Εσένα δεν σε αρέσουν οι τουριστριες?
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.115
Πόντοι
206
Δεν έχεις καμμιά πρόχειρη ?
Παίξε την "τουρίστρια¨
Και σταμάτα να παίζεις τον γιατρό ..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Φύγανε και οι τουριστριες.. Και μείναμε πάλι με τις.. Ελλει-γιδες
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
θα πω μια ιστορια που μου έτυχε πριν κανα 3μηνο με μια μεξικάνα.(γυρω στο 7ρι-σωμα προσωπο 30ρα)Ημουν σουπερ μαρκετ λοιπον και βλεπω 2 γκόμενες να συζητάνε σε ενα σημειο που ειχε μελια..παω εκει,τους λεω "να αυτο ειναι καλο μελι" (παπαρια για μενα ειναι το αττικη αλλα ηθελα να πιασω πάρλα) η μια ηταν χοντρη η αλλη νορμαλ..η ολη κουβέντα στα αγγλικα. Η μια η χοντρη ηξερε και μερικα ελληνικα επειδη ηηταν μισο μεξικανη-ελληνιδα,η αλλη πρωτη φορα εδω.Μιλησαμε,συστηθηκαμε μου λεει η χοντρη "να κανονισουμε σημερα ολοι μαζι για ενα ποτο αλλα η φιλη μου θα βγει με ενα παληκαρι οποτε θα βγουμε οι δυο μας" ..μωρη χοντρη με ρωτησες αν θελω?? ηθελα να τις πω...τις ειπα εκει ενα τυπικο οκ,αλλαξαμε φβ και εφυγα.Παω σπιτι,μου ερχεται αιτημα απο τη χοντρη δεν το δεχομαι και τις γραφω ."κοιτα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα μαρεσει η φιλη σου" αμεσως περνει πισω το αιτημα και με κανει add η αλλη (η καλη)...τις λεω θα ηθελα πολυ να σε δω σημερα το βραδυ,μου λεει και γω αλλα εχω κανονισει με ενα παιδι ηδη και αυριο φευγω ειναι τελευταια μερα..τις λεω ξεκανονισε τον και βγες με μενα..μου λεει δυσκολο αλλα θα δω.Περνανε 2 ωρες τιποτα..τις στελω ολα οκ? τι εκανες τελικα? μου λεει σορρυ,μαρεσεις αλλα δε γινεται να βγουμε.Φτανει 10 τπ βραδυ,τις στέλνω μια καρδουλα,μου απαντάει και αυτη με καρδουλα. (άρχισα να μπερδευομαι)..φτανει 11 το βραδυ τις λεω που εισαι? τωρα μολις ξεμπερδεψα μου λεει και θα βγω με τη φιλη μου...(τι στο πουτσο γινεται εδω ρε γμτ λεω) τις ξανα λεω θελω να σε δε εστω και για λιγο..μου λεει θα δω για αργοτερα γιατι αυριο πετάω και πρεπει να ετοιμαστω αν θες ελά λιγο απεξω απο το ξενοδοχειο για κανα 10λεπτο να μιλησουμε...φτανει 1 το βραδυ,τιποτα...παω να τη πεσω για υπνο,μου σκαει μήνυμα..."κοιμασαι" τις απανταω οχι..."θες να ερθεις λιγο απο δω να τα πουμε?" το ξενοδοχειο 2 λεπτα απο το σπιτι μου....μπαινω στο αμαξι και βουρ για το ξενοδοχειο...τις λεω "κατεβα ειμαι απο κατω" οκ μ λεει ερχομαι σε 5 λεπτα...κατεβαινει,μπαινει στο αμαξι,φασωμα στο 5λεπτο..τις λεω προιλαβαινουμε για μια βολτα με το αμαξι? μου λεει οκ...βαζω μπρος,και τη πηγα κατευθειαν σπιτι.."εε μ λεει που με πας?" τις λεω δε θα κατσουμε πολυ...καθομαστε καναπε,αρχιζει φάσωμα και οπως ειμαι την πιανω και την βαζω απο πανω μου και βουρ για κρεβάτι...μεχρι τις 4 το πρωι τη γαμουσα..αφου τελειωσαμε μου λεει "ετσι ειστε ολοι οι ελληνες?κατευθειαν στο ψητο? " τις λεω εγω ναι για τους αλλους δε ξερω...τις λεω με τον αλλον τι εγινε δε βγηκες? βγηκα μου λεει αλλα δεν εγινε κατι (τωρα τι εγινε-δεν εγινε μου ειπε-δε μου ειπε αληθεια,δε ξερω και δε με νοιαζει)ακομα μιλαω με τη γκόμενα και με περιμενει μεξικο.Αυτα!
μπραβο μας εκανες περηφανους σαν εθνος κ στο μεξικο θα θελουν κ αλλες μεξικανες να ερθουνε ελλαδα να παρουνε γευση απο ελληνικο καυλι!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Αυτά. Οι Έλληνες έχουν καλή φήμη σε Ρωσίδες και Σέρβες που θέλουν γαμπρό που να σπρώχνει χρήμα.
Δλδ για να καταλαβω, τον Ελληνα τον θεωρεις <<λεφτα>> η εννοεις οτι οτι του απομενει (αυτα τα λιγα) να το δινει στην σχεση του και να παραμενει φτωχος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom