Νέα

Διαγραφή λογαριασμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mkp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mkp

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Πως μπορούμε να διαγράψουμε το λογαριασμό μας αν θέλουμε? Δεν βρήκα πουθενά την επιλογή
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
777
Πόντοι
361
Αγαπητέ δειαχειριστή, εσύ που διαβάζεις αυτό το μήνυμα, έχω ήδη δημιουργήσει 3 λογαριασμούς και έχουν μπλοκαριστεί χωρίς να ξέρω γιατί.
Έχω ήδη στείλει μηνύματα στην υποστήριξη χωρίς όμως απάντηση.
Δεν έκανα τίποτα παράνομο ή επιθετικό οπότε δε βρίσκω λόγο να μπλοκαριστούν οι λογαριασμοί μου.
Απλώς σε μερικά topics εκανα μερικές απλές ερωτήσεις χωρίς κακό περιεχόμενο.
Παρακαλώ να μην μπλοκαριστεί αυτός ο λογαριασμός ή τουλάχιστον να έρθει μία απάντηση στο mail που καταχώρησα για το τι έκανα λάθος.
Επίσης όταν πατάω να δω τους όρους χρήσης, με βγάζει Error 404 οπότε ακόμα και αν κάνω κάτι λάθος, δεν ξέρω και δεν μπορώ να μάθω τι.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.967
Like
25.614
Πόντοι
4.656
Καλησπέρα και απο μένα.
Για διαγραφή λογαριασμού τι χρειάζεται?
Επειδή αυτό το θέμα έρχεται στην επιφάνεια και δεν υπάρχει καμία επιλογή για διαγραφή λογαριασμού (ωπος στο kanesex για παράδειγμα)προτείνω να κάνεις κάτι (ψιλό)χρονοβόρο αλλά αποτελεσματικό.
Φτιάξε έναν λογαριασμό στο γιαχου (ακόμα και με βοήθεια ενός φίλου αν χρειαστεί,εγώ αυτό θα έκανα αν δεν το είχα ιδιαίτερα), μετά βάλε το νέο λογαριασμό ως Μεηλ εδώ και μην ξαναασχοληθεις με το σαητ.Τοσο απλά.Ελπιζω να βοήθησα.
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
777
Πόντοι
361
Επειδή αυτό το θέμα έρχεται στην επιφάνεια και δεν υπάρχει καμία επιλογή για διαγραφή λογαριασμού (ωπος στο kanesex για παράδειγμα)προτείνω να κάνεις κάτι (ψιλό)χρονοβόρο αλλά αποτελεσματικό.
Φτιάξε έναν λογαριασμό στο γιαχου (ακόμα και με βοήθεια ενός φίλου αν χρειαστεί,εγώ αυτό θα έκανα αν δεν το είχα ιδιαίτερα), μετά βάλε το νέο λογαριασμό ως Μεηλ εδώ και μην ξαναασχοληθεις με το σαητ.Τοσο απλά.Ελπιζω να βοήθησα.
Καθόλου χρονοβόρο όμως με το temp-mail
Εναλλακτικά στέλνεις μήνυμα στην υποστήριξη να σου τον σβήσουν επιλέγοντας "Επικοινωνία" κάτω-κάτω (το θεωρώ καλύτερη λύση).
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Πως μπορεί να σβήσει ο λογαργιασμος;
Ποια η διαδικασία;

Γιατί μας πουλάς έτσι χρονιάρες μέρες ρεεέεεεε τύπε;;;;; ?
ΔΕΝ σου αρέσει εδώ μέσα;;;; ?
ΔΕΝ βρήκες αυτό που αναζητούσες;;;;; ?
Μήπως σε πείραξε κάποιος;;;;; ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Γιατί μας πουλάς έτσι χρονιάρες μέρες ρεεέεεεε τύπε;;;;; ?
ΔΕΝ σου αρέσει εδώ μέσα;;;; ?
ΔΕΝ βρήκες αυτό που αναζητούσες;;;;; ?
Μήπως σε πείραξε κάποιος;;;;; ?
Ποια είναι η διαδικασία ξέρεις;
Παρακαλω απάντησε
Ευχαριστω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΤΑ ΜΕΛΗ....ΚΑΠΟΙΟΙ ΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ή ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΛΕΟΣ !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΤΑ ΜΕΛΗ....ΚΑΠΟΙΟΙ ΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ή ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΛΕΟΣ !
Απαντήστε οποία και αν είναι η απάντηση
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΣΤΑ ΜΕΛΗ....ΚΑΠΟΙΟΙ ΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ή ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΛΕΟΣ !
Απαντήστε οποία και αν είναι η απάντηση
Σάκη σου έχουμε κάνει κάτι και θες ντε και καλά να διαγραφείς;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.039
Κριτικές
94
Like
46.340
Πόντοι
17.311

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
ρε το μπουστη το δοτη τον μπαρμπασταθη.
τι μαναφουκια μας εβαλε ο καργιολης απο το πουθενα? :confused:
Τρελε μου το γελας?Ριξε μια ματια τις τελευταιες μερες ποσο ανεβηκαν οι επισκεπτες στα νηματα.Μας εμαθαν τωρα και αρκετοι βρισκουν και το φορουμ ενδιαφερον λογο του κοτσομπολιου και της καλτιλας που πεφτει.Ακομα και οι φεμινιστριες και οι λοατκι αραζουν στα νηματα και παρακολουθουν με ενδιαφερον τι γραφουν τα αληθινα αρσενικα γλομπεομυστες και λοιποι ΨΩΛΑΡΑΔΕΣ που εχουν ασπρισει τα μαλλια τους στα ερωτικα σπιτακια και στον αγοραιο ερωτα :rockon::rockon::rockon::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.039
Κριτικές
94
Like
46.340
Πόντοι
17.311
Τρελε μου το γελας?Ριξε μια ματια τις τελευταιες μερες ποσο ανεβηκαν οι επισκεπτες στα νηματα.Μας εμαθαν τωρα και αρκετοι βρισκουν και το φορουμ ενδιαφερον λογο του κοτσομπολιου και της καλτιλας που πεφτει.Ακομα και οι φεμινιστριες και οι λοατκι αραζουν στα νηματα και παρακολουθουν με ενδιαφερον τι γραφουν τα αληθινα αρσενικα γλομπεομυστες και λοιποι ΨΩΛΑΡΑΔΕΣ που εχουν ασπρισει τα μαλλια τους στα ερωτικα σπιτακια και στον αγοραιο ερωτα :rockon::rockon::rockon::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:
δε μπορεις να φανταστεις ποσες σκεψεις περνανε απο το μυαλο μου, αλλα δε μπορω να γραψω γι'αυτον ακριβως το λογο κιολας.
αυτο μονο εχω να πω και πιστευω να με καταλαβαινεις (εστω καπως).
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
δε μπορεις να φανταστεις ποσες σκεψεις περνανε απο το μυαλο μου, αλλα δε μπορω να γραψω γι'αυτον ακριβως το λογο κιολας.
αυτο μονο εχω να πω και πιστευω να με καταλαβαινεις (εστω καπως).
Καλα κανεις,εγω προσωπικα τους γραφω στα αρχιδια μου.Εδω ειναι ΑΝΔΡΙΚΟ φορουμ ας το καταλαβουν επιτελους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom