Νέα

Διαφορά ηλικίας που θα μπαίναμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seasunsex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάντα μεταξύ ενηλίκων, η διαφορά ηλικίας που θα έμπαινα χωρίς ντροπή είναι

  • Με μεγαλύτερη 20+ χρόνια

    Ψήφοι: 34 28,6%
  • Με μεγαλύτερη 14-19 χρόνια

    Ψήφοι: 18 15,1%
  • Με μεγαλύτερη 8-13 χρόνια

    Ψήφοι: 24 20,2%
  • Με μεγαλύτερη 2-7 χρόνια

    Ψήφοι: 33 27,7%
  • Με +1-1 χρόνια

    Ψήφοι: 25 21,0%
  • Με μικρότερη 2-7 χρόνια

    Ψήφοι: 32 26,9%
  • Με μικρότερη 8-13 χρόνια

    Ψήφοι: 41 34,5%
  • Με μικρότερη 14-19 χρόνια

    Ψήφοι: 30 25,2%
  • Με μικρότερη 20+χρόνια

    Ψήφοι: 46 38,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    119

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.163
Πόντοι
456
Μετά το χτύπημα μου σε 65χρονη γιαγια ,:wink::sunglasses::angel::headbaning2:έχω νέους ορίζοντες...
Η 65χρονη πως ήταν; Δηλαδή έκρυβε χρόνια;
Τι σε τράβηξε;
Ρωτάω από καθαρή περιέργεια χωρίς διάθεση τρολαρίσματος επειδή είναι κάτι που δεν θα μπορούσα με την καμία.
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
336
Like
544
Πόντοι
81
Θα εμπαινα σε οποιαδηποτε ηλικια απο 18 και πανω. Αν καποια 60χρονη πχ εχει ακομα τα προσοντα και την σεξουαλικη αυρα να μου κανει την ψωλη καγκελο με περισσια ορεξη θα την ξεσκισω και θα την χαρω και πολυ παραπανω απο πχ μια ξυνομουνα με τα μισα της χρονια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.134
Πόντοι
8.530
Η 65χρονη πως ήταν; Δηλαδή έκρυβε χρόνια;
Τι σε τράβηξε;
Ρωτάω από καθαρή περιέργεια χωρίς διάθεση τρολαρίσματος επειδή είναι κάτι που δεν θα μπορούσα με την καμία.
Βασικά μιλάμε για Ρωσίδα άρα παραδοσιακά μιλάμε για ωραίο δέρμα κάτι που σημαίνει ότι ειναι νεότερης εμφάνισης.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.134
Πόντοι
8.530
Θα εμπαινα σε οποιαδηποτε ηλικια απο 18 και πανω. Αν καποια 60χρονη πχ εχει ακομα τα προσοντα και την σεξουαλικη αυρα να μου κανει την ψωλη καγκελο με περισσια ορεξη θα την ξεσκισω και θα την χαρω και πολυ παραπανω απο πχ μια ξυνομουνα με τα μισα της χρονια
Σε τιμά αυτό που λες όμως γίνεσαι στόχος των πιπινολατρων...ας μάθουν ότι είμαστε πολλοί!:sunglasses::rockon:
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
336
Like
544
Πόντοι
81
Σε τιμά αυτό που λες όμως γίνεσαι στόχος των πιπινολατρων...ας μάθουν ότι είμαστε πολλοί!:sunglasses::rockon:

Δεν κατατασσω τον εαυτο μου καπου και δεν υπαρχει λογος αντιπαραθεσης πιπινολατρεις vs mature lovers. Αντρες ειμαστε ολοι και γουσταρουμε μουνι και γυναικες που βγαζουν καβλα ειτε ειναι γκομεναρες, ειτε γυναικες της διπλανης πορτας, ειτε λεπτες, ειτε γεματουλες κτλ. Προφανως και μιλωντας αντικειμενικα αρκετα περισσοτερες γυναικες 25 ετων θα μας κανουν πιο πολυ κλικ απο γυναικες 55 ετων, αλλα αυτο δεν σημαινει πως θα σνομπαρουμε το καλο ωριμο μουνι. Η καβλα ειναι μυστηριο και ανικητο πραγμα, υπαρχουν μερες που ξυπνας και θες να γαμησεις κωλαρακι 20αρας και αλλες μερες που θες μιλφαρα να σου μασαει τα αρχιδια μεχρι να μουλιασουν
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.280
Like
7.115
Πόντοι
1.056
ειμαι 43 και θα πυγαινα οπωσ και εχω παει με οποια ξερω οτι θα περασω καλα ανεξαρτητου ιληκιασ.και 20 χρονια μεγαλυτερη μου εχω γαμησει,και πολλεσ φορεσ.και εξακολουθω να το κανω.και μαζι τησ εχω βγει και βολτα και για καφε.και το ιδιο θα κανω και με 20 χρονια μικροτερη μου αν ξερω οτι θα περασω καλα.σ αυτα για μενα δεν υπαρχει πρεπει.υπαρχει μονο θελω.θελουμε μαλλον.και εγω και αυτη.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.280
Like
7.115
Πόντοι
1.056
Σχέση έχω κάνει από -12 εως +14 . Ξεπέτα από -16 εως +20 . Ηλικιες απο 16 εως 52. Εχω καλυψει καθε δεκαετια εκτενώς.
Πλεον , πατησα τα 40 , τα περιθωρια με μεγαλυτερες ειναι περιορισμενα. Νομιζω στεκομαι ανετα με 25ρα .
γιατι ειναι περιορισμενα.εδω εγω τα περασα τα 40 ειμαι 43 και ακομα ψοφαω για μιλφαρεσ δεν τισ αλλαζω με την πιο μουναρα πιτσηρικα.κατ αρχην ξερουν και γουσταρουν να γαμηθουν,εν αντυθεση με τισ πιτσηρικεσ που σπανε αρχιδια.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.280
Like
7.115
Πόντοι
1.056
Ειναι σχετικο αυτο. Γενικα στους οικους θα μπεις οπου σου κανει κλικ δλδ οπου η εργαζομενη θα στον ''σηκωσει'' επι τη εμφανισει ανεξαρτήτως ηλικιας. Ψυχραιμα παντως οταν ημασταν πιτσιρικαδες λογικα πηγαιναμε και μας αρεσε με μεγαλυτερες και με μεγαλη διαφορα κιολας. Τωρα που ''πουρεψαμε'' μας τραβαει η φρεσκια σαρκα της πιτσιρικας αλλα οπως ανεφερα ειναι θεμα κλικ.
εκει για μενα,επειδη εχω μεγαλη πυρα επη του θεματοσ καθ οτι πολυ παλιοσ στο αθλημα,οταν βλεπεισ περασμενησ ηλικιασ και να μην βλεπεται σε πρωσσοπο και σωμα μπεσ χωρισ 2η σκεψη.με κλειστα τα ματια,οταν δεισ 20 αρα 25αρα μουναρο μεταβολη μαρσ λουησ.το γιατι νομηζω το καταλαβαινεισ.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.280
Like
7.115
Πόντοι
1.056
Έχω κάτσει πάνω από 10 χρόνια ταμείο, στην πληρωμή των Συντάξεων. Εκεί είδα ξεκάθαρα ότι η Βιολογική Ηλικία, αυτή που γράφει η ταυτότητα, δεν έχει και πολύ σχέση με την εμφάνιση των ατόμων. Έβλεπες 75χρονο άτομο το οποίο στεκόταν ευθυτενές και με στεντόρεια φωνή σου έδινε τα στοιχεία του, κι έβλεπες 70χρονο, για το οποίο αναρωτιόσουν αν θα κατάφερνε να βγει έξω χωρίς να καλέσεις το 166 να το πάει στα Επείγοντα.

Εξειδίκευση για τη γυναικεία σεξουαλικότητα τώρα. Υπάρχουν 65χρονες οι οποίες έχουν 15 χρόνια να κάνουν σεξ, κι 65χρονες οι οποίες γυρίζουν πορνό με Gangbang και όλες τις τρύπες τους βουλωμένες, σε όλες τις στάσεις. Υπάρχουν γυναίκες στην κατηγορία milf οι οποίες δεν βλέπονται, κι άλλες στην ίδια ηλικία για τις οποίες ξεροχύνεις.
Η Τζένιφερ Λόπεζ είναι εδώ στα 54α γενέθλιά της
Snapinsta.app_361869336_18402788272037720_6059058679967659863_n_1080-480x600.jpg
να ξερεισ ομωσ οτι η εμφανηση δεν μετραει παντα.μπορει η αλλη να ειναι μουναροσ και στο γαμησι να ειναι μαπα.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
γιατι ειναι περιορισμενα.εδω εγω τα περασα τα 40 ειμαι 43 και ακομα ψοφαω για μιλφαρεσ δεν τισ αλλαζω με την πιο μουναρα πιτσηρικα.κατ αρχην ξερουν και γουσταρουν να γαμηθουν,εν αντυθεση με τισ πιτσηρικεσ που σπανε αρχιδια.

Περιορισμένα ηλικιακά εννοώ. Οι πιο πολλές βαριά μεχρι τα 45 κρατιούνται , αντε να βρεις σπάνια και καμια 50ρα. Παραπάνω δε πας αν σεβεσαι τον εαυτο σου.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.280
Like
7.115
Πόντοι
1.056
Περιορισμένα ηλικιακά εννοώ. Οι πιο πολλές βαριά μεχρι τα 45 κρατιούνται , αντε να βρεις σπάνια και καμια 50ρα. Παραπάνω δε πας αν σεβεσαι τον εαυτο σου.
σχετικο ειναι.αυτο.αναλογα πωσ το βλεπει ο καθενασ.εγω και με 60 αρα εχω παει.μια συγκεκρυμενη ακρυβωσ τοσο που σου λεω ειναι,εχω χασει το λογαριασμο ποσεσ φορεσ την εχω γαμησει κι αλλεσ τοσεσ την ξανα γαμαω ανετα.το γιατι με μια λεξη θα σου το πω.τι βλεπεισ στισ τσοντεσ.ολλα τα κανει.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
σχετικο ειναι.αυτο.αναλογα πωσ το βλεπει ο καθενασ.εγω και με 60 αρα εχω παει.μια συγκεκρυμενη ακρυβωσ τοσο που σου λεω ειναι,εχω χασει το λογαριασμο ποσεσ φορεσ την εχω γαμησει κι αλλεσ τοσεσ την ξανα γαμαω ανετα.το γιατι με μια λεξη θα σου το πω.τι βλεπεισ στισ τσοντεσ.ολλα τα κανει.

To θεμα ειναι βλεπεται ; Αν ναι εισαι τυχερος , εγω δεν εχω γνωρισει ποτε 60ρα που να βλεπεται. Ο,τι κι αν κανει στο κρεβάτι , εγω ειμαι οπτικος τυπος , αν δε μου αρεσει εμφανισιακα δε μου σηκώνεται.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Τύποι έχε χάρη που βγήκε το ίντερνετ και τα social media έγιναν τόσο διαδεδομένα και στις μεγαλύτερες ηλικίες.
Αλλιώς θα έβλεπες πρεζόμιλφα - και γκιλφ της δεκάρας να την έβγαζαν με υδροσωλήνες.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.280
Like
7.115
Πόντοι
1.056
To θεμα ειναι βλεπεται ; Αν ναι εισαι τυχερος , εγω δεν εχω γνωρισει ποτε 60ρα που να βλεπεται. Ο,τι κι αν κανει στο κρεβάτι , εγω ειμαι οπτικος τυπος , αν δε μου αρεσει εμφανισιακα δε μου σηκώνεται.
εγω παλυ το ακρυβωσ αντυθετο.δεν μ ενδιαφερει καθολου ουτε η ιληκια ουτε η εμφανηση,αν με το που θα πεσουμε στο κρεβατι με πλακωσει στα γλωσσηδια και στην πιπα μια χαρα μου σηκωνεται δεν πα να ειναι και σωσιασ τησ βασηλειαδου και 200ον χρονων.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Στα 36 που είμαι τώρα σίγουρα θέλω να είναι πάνω από 25.

Όταν ήμουν 22-23 είχα πάει με 35αρα αλλά και με 45αρα απλά επειδή έκατσε το σκηνικό.

Προτιμώ 30αρες-35αρες γιατί θεωρώ ότι είναι η καλύτερη ηλικία, το ίδιο και οι 40ρες.

Αν μια γυναίκα "το έχει" που λέμε, μπορεί να είναι κάβλα και στα 50 και στα 55 γιατί όχι...Το έχω ξαναγράψει, βλέπω στο γυμναστήριο 50ρες που είναι τούμπανα,γυμνασμένες φουλ...

Αν μιλάμε καθαρά μόνο για σεξ όλες οι ηλικίες άνω των 25 μου κάνουν αρκεί να έχει προσεγμένη εμφάνιση. Μέχρι τα 55 αντε 60 μια γυναίκα είναι γαμεύσιμη αρκεί να προσέχει τον εαυτό της.
 

NudistSalonica

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
14
Πόντοι
0
έχω πάει και με 19 χρόνια μεγαλύτερη. 31 εγώ και 50 εκείνη. Με μικρότερη μέχρι 7 χρόνια διαφορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom