Νέα

Διαφορά ηλικίας που θα μπαίναμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seasunsex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάντα μεταξύ ενηλίκων, η διαφορά ηλικίας που θα έμπαινα χωρίς ντροπή είναι

  • Με μεγαλύτερη 20+ χρόνια

    Ψήφοι: 34 28,6%
  • Με μεγαλύτερη 14-19 χρόνια

    Ψήφοι: 18 15,1%
  • Με μεγαλύτερη 8-13 χρόνια

    Ψήφοι: 24 20,2%
  • Με μεγαλύτερη 2-7 χρόνια

    Ψήφοι: 33 27,7%
  • Με +1-1 χρόνια

    Ψήφοι: 25 21,0%
  • Με μικρότερη 2-7 χρόνια

    Ψήφοι: 32 26,9%
  • Με μικρότερη 8-13 χρόνια

    Ψήφοι: 41 34,5%
  • Με μικρότερη 14-19 χρόνια

    Ψήφοι: 30 25,2%
  • Με μικρότερη 20+χρόνια

    Ψήφοι: 46 38,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    119

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.283
Like
7.127
Πόντοι
1.056
Η γυναικα που σταζει καβλα σταζει καβλα παει και τελειωσε. Αν ειναι ξενερωτη τη να τη κανεις; Προτιμω μια 60αρα καβλομενη παρα ενα πιπινακη αστερία στο κρεβατι και ας εχει το καλυτερο κορμι.
μαζι σου.επαυξανω οχι απλα συμφονω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.780
Κριτικές
62
Like
40.141
Πόντοι
8.530
μεχρι 45,46,47... αναλογα πως κρατιεται. το προβλημα δεν ειναι η ηλικια. το προβλημα ειναι να βρεις καποια που να σε θελει. να σε βλεπει σαν αντρα και οχι σαν φιλο, η σαν ενα ακομα γνωστο της που της ειναι αδιαφορος.
Ειδικά σε μικρές κοινώνιες είναι πρόβλημα αυτό, μεγάλε...
Οι μόνες σε τέτοια ηλικία είναι τίγκα στα ψυχολογικά και έτοιμες για ψυχοφαρμακα .
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.163
Πόντοι
456
Αν στόχος είναι η διαφορά ηλικίας προς τα πάνω και το έχεις βίτσιο πιστεύω υπάρχει πεδίο δόξας λαμπρό.
Είχα πάει σε πιτσαρία να πάρω την παραγγελία και ακούω δίπλα μια γυναίκα να λέει για σας είμαι το κορίτσι που είχε πάρει τηλέφωνο για την τάδε παραγγελία. Γυρνάω και τι να δω, βλέπω μια γυναίκα τουλάχιστον 60 χρονών ντυμένη σαν τη Σάττι στο ζάρι.
Μου φάνηκε εντελώς γελοίο μια 60χρονη να περιγράφει τον εαυτό της ως κορίτσι και να νομίζει πως είναι. Βέβαια το έχω δει και σε κάτι ομάδες στο fb συμπεθέρες να λέει η μία την άλλη κοπέλα μου και κορίτσι μου αλλά live είναι ακόμα πιο σουρίαλ.

Δηλαδή αν σε ένα καφενείο με συνταξιούχους έλεγε ο ένας τον άλλο αγόρι μου εκεί που κατεβάζουν μαλαματίνες θα γέλαγαν και τα τσιμέντα. Οι άντρες έχουμε αυτογνωσία.

Πιστεύω οι πιο πολλοί από εμάς έχουμε γνώση πόσο μας παίρνει. Αν η μπογιά σου περνάει θα κάνεις κίνηση και σε πολύ νεώτερη 15 χρόνια plus. Αν όχι, απλά δεν μπαίνεις καν στη διαδικασία. Οι γυναίκες δεν το έχουν αυτό. Αν πας σε μία μεγαλύτερη κατά 10-15 χρόνια και πετάξεις κανένα μικροδείχνεις είσαι ήδη στο 50%.

Οι αιώνιες γεροντοκόρες δεν θα γυρίσουν ποτέ να κοιτάξουν συνομήλικο τους σε όσο τραγική κατάσταση και αν βρίσκονται.

Δηλαδή ακόμα και κάτι διάσημες όπως η Τζένιφερ Άνιστον, η Μπρίτνει και η Μαντόνα ή η δικιά μας η Σολωμού που νομίζουν πως τις περνάνε ακόμα για 20χρονες καταντάνε να αυτογελοιοποιούνται.

Μιλάμε καθαρά για φάσεις, γιατί σε θέμα σοβαρής σχέσης πιστεύω πρέπει να υπάρχει διαφορά ηλικίας υπέρ του άνδρα καθαρά για πρακτικούς λόγους όπως αν θέλεις παιδιά κτλ.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
114
Πόντοι
0
Στα 22 εγώ με Γαλλίδα καθηγήτρια γιόγκα στα 55 αυτή αλλά δεν έδειχνε πάνω από 40, φοβερό DNA .
Στα.40 με ενα 23χρονο τούμπανο Ελληνίδα (δεν έχυνε)
Στα 50 με 33 χρονη Ρουμάνα πρώην αθλήτρια ενόργανης (45 κιλά με μικρό κόλπο)
Στα 50 επίσης με Ελληνίδα 31 petite ζουμερη κάβλα.

Στο ενδιάμεσο κάποιες Ελληνίδες, συνήθως διαζευγμένες αγάμητες η συναισθηματικά παρατημένες.
Το καλό πάντως με όσες είναι η έχουν περάσει εμμηνόπαυση ότι μπορείς να τελειώσεις άκα μέσα.
Εν τέλει η μεγάλη διαφορά υπέρ μας ευνοεί την ευζωϊα και την ποιότητα των κυττάρων μας .
Αυτό το θέλουμε.
Γεια σου ρε φιλε, απο καποιες κουβεντες σου,
εισαι ατομο πολυ πολυ σωστα τοποθετημενο....
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Γενικά οι ηλικίες που μου αρέσουν είναι οι 25 με μέσα 30 δλδ ούτε πολύ μεγάλες , ούτε πολύ μικρές.

Από εκεί και πέρα άμα γνωρίσω κάποια μεγαλύτερη που μου αρέσει γιατί όχι. Απλά έχω καταλάβει πως οι πουτάνες σε αυτές τις ηλικίες είναι φοβερά ξενερωμένες ( όσες έχω βρει εγώ μη με φάτε ) , οπότε προτιμώ ως 30 που δίνουν και ένα φιλότιμο στο κρεβάτι. Οι μεγαλύτερες απλά θέλουν να βγάλουν τα λεφτά τους και τέρμα. Λογικό το βρίσκω.

Οι πιτσιρίκες απλά δε μου κάνουν κλικ. Άμα είναι η άλλη από 18/22 νιώθω σαν να είμαι με παιδί. Απλά δε μου βγαίνει σεξουαλικά.
Η ηλικία σου τύπε;
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Αν στόχος είναι η διαφορά ηλικίας προς τα πάνω και το έχεις βίτσιο πιστεύω υπάρχει πεδίο δόξας λαμπρό.
Είχα πάει σε πιτσαρία να πάρω την παραγγελία και ακούω δίπλα μια γυναίκα να λέει για σας είμαι το κορίτσι που είχε πάρει τηλέφωνο για την τάδε παραγγελία. Γυρνάω και τι να δω, βλέπω μια γυναίκα τουλάχιστον 60 χρονών ντυμένη σαν τη Σάττι στο ζάρι.
Μου φάνηκε εντελώς γελοίο μια 60χρονη να περιγράφει τον εαυτό της ως κορίτσι και να νομίζει πως είναι. Βέβαια το έχω δει και σε κάτι ομάδες στο fb συμπεθέρες να λέει η μία την άλλη κοπέλα μου και κορίτσι μου αλλά live είναι ακόμα πιο σουρίαλ.

Δηλαδή αν σε ένα καφενείο με συνταξιούχους έλεγε ο ένας τον άλλο αγόρι μου εκεί που κατεβάζουν μαλαματίνες θα γέλαγαν και τα τσιμέντα. Οι άντρες έχουμε αυτογνωσία.

Πιστεύω οι πιο πολλοί από εμάς έχουμε γνώση πόσο μας παίρνει. Αν η μπογιά σου περνάει θα κάνεις κίνηση και σε πολύ νεώτερη 15 χρόνια plus. Αν όχι, απλά δεν μπαίνεις καν στη διαδικασία. Οι γυναίκες δεν το έχουν αυτό. Αν πας σε μία μεγαλύτερη κατά 10-15 χρόνια και πετάξεις κανένα μικροδείχνεις είσαι ήδη στο 50%.

Οι αιώνιες γεροντοκόρες δεν θα γυρίσουν ποτέ να κοιτάξουν συνομήλικο τους σε όσο τραγική κατάσταση και αν βρίσκονται.

Δηλαδή ακόμα και κάτι διάσημες όπως η Τζένιφερ Άνιστον, η Μπρίτνει και η Μαντόνα ή η δικιά μας η Σολωμού που νομίζουν πως τις περνάνε ακόμα για 20χρονες καταντάνε να αυτογελοιοποιούνται.

Μιλάμε καθαρά για φάσεις, γιατί σε θέμα σοβαρής σχέσης πιστεύω πρέπει να υπάρχει διαφορά ηλικίας υπέρ του άνδρα καθαρά για πρακτικούς λόγους όπως αν θέλεις παιδιά κτλ.
Αν όντως ήταν 60, γελάει όλη η βιολογία και η ψυχολογία μαζί της.
Μήπως όμως ήταν 35 και είχε σπάσει από τις πίπες, τις βότκες και τις κόκες;
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.163
Πόντοι
456

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.708
Πόντοι
456
Στα 22 εγώ με Γαλλίδα καθηγήτρια γιόγκα στα 55 αυτή αλλά δεν έδειχνε πάνω από 40, φοβερό DNA .
Στα.40 με ενα 23χρονο τούμπανο Ελληνίδα (δεν έχυνε)
Στα 50 με 33 χρονη Ρουμάνα πρώην αθλήτρια ενόργανης (45 κιλά με μικρό κόλπο)
Στα 50 επίσης με Ελληνίδα 31 petite ζουμερη κάβλα.

Στο ενδιάμεσο κάποιες Ελληνίδες, συνήθως διαζευγμένες αγάμητες η συναισθηματικά παρατημένες.
Το καλό πάντως με όσες είναι η έχουν περάσει εμμηνόπαυση ότι μπορείς να τελειώσεις άκα μέσα.
Εν τέλει η μεγάλη διαφορά υπέρ μας ευνοεί την ευζωϊα και την ποιότητα των κυττάρων μας .
Αυτό το θέλουμε.
Χαχα και μετά ξύπνησες?άντε και στα 60 με 22αρα ξανθιά σουηδέζα..
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Πάντοτε μου άρεσαν οι "μαμάδες" από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Πλέον στα 36μου έχω μια ελεύθερη σχέση με μια 62αρα, φλερτάρω μια χωρισμένη 45αρα φίλη της αδελφή μου και . Μικρότερη είχα σχέση με μία κατά 3 χρόνια αλλά δεν μου έβγαζε γούστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom