Νέα

Δεν μπορώ να κοιμηθώ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόση ώρα σας παίρνει να κοιμηθείτε?

  • 0-5 λεπτα

    Ψήφοι: 18 16,8%
  • 5-15 λεπτα

    Ψήφοι: 34 31,8%
  • 30-45 λεπτα

    Ψήφοι: 30 28,0%
  • μια ωρα-μια ώρα και ενα τεταρτο

    Ψήφοι: 6 5,6%
  • μια ώρα και ένα τέταρτο και πάνω

    Ψήφοι: 19 17,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    107

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
θα το δοκιμάσω αλλά μαλλον σε χάπια το βλέπω στου γιατρου...

τις τελευταίες μερες το κακο οχι μονο δυσκολεύομαι να κοιμηθώ αλλά και ο γειτονάς + γειτονισσα μου ο ένας προσπαθεί να γίνει ντιζεη και βάζει τέρμα την μουσισκή σε ξυπνάει απότομα και η αλλη τσακώνεται και σκυλοβρίζεται με τον γκομενο της και φέρνει και άλλο γκομενο και πηδιεται και πάλι σε ξεσηκώνει...


:think:
τα χαπια να τα αφησεις σαν τελαιευτεα λυση..αν πεις του γιατρου να σου δωσει κατι για τον υπνο θα σε βοηθησει...αλλα επειδη επαιρνα για χρονια τετοια χαπια υπνωτικα ηρεμιστηκα υπνωγονα στο τελος εχασα την μπαλα και δεν μπορουσα και να τα κοψω,,ειχα φτασει σε σημειο να ξυπναω να φυγω για δουλεια και να κουμπονω  6,7 hipnosedon για να μπορεσω να συγκεντροθω να πλυθω να ντυθω εστω και για να πιω απλα εναν καφε και να καπνισω ενα τσιγαρο.....και ειμουνα και μεσα στην υπερενταση στα νευρα,ασε σου λεω ειναι καριολικη σκετο αυτα τα χαπια........
γνωμη μου,,,ασκηση κανενα γαλα κανενα τσαι και λιγο ζορισου......τιποτα δεν ευκολο
 

Επισκέπτης
Υπαρχουν σημαντικότερα πραγματα να ασχοληθω παρα να δω μπικ μαλακια  :jerking: ...

Εχω σταματήσει να βλεπω τηλ, κανα λαζοπουλο θα δω, καμια ταινια καλη, και κανα ντοκιμαντερ..


Και γω,κάποτε πριν κάποια χρόνια για μια περίοδο είχα σταματήσει να βλέπω τηλ.,γιατί το θεωρούσα κουλ και έτσι.....μαλακία μου βέβαια.....αλλά τότε ήταν κουλ.....τώρα όμως έχει γίνει καραμέλα η φράση "δε βλέπω τηλεόραση,δείχνει αηδίες"......ουστ :birdman:
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
Και γω,κάποτε πριν κάποια χρόνια για μια περίοδο είχα σταματήσει να βλέπω τηλ.,γιατί το θεωρούσα κουλ και έτσι.....μαλακία μου βέβαια.....αλλά τότε ήταν κουλ.....τώρα όμως έχει γίνει καραμέλα η φράση "δε βλέπω τηλεόραση,δείχνει αηδίες"......ουστ :birdman:
:2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης

Ναι ρε παλιά ακόμα και το ίντερνετ ήταν πιο κουλ....


Μετά το 2006 χάλασε που γίναν μοδα τα σκατομπλόγκς,και άρχισε να ανοίγει ο κάθε μαλακοπίτουρας που δεν έχει γνώσεις μια σελίδα στο ίντερνετ,και γράφει τις πίπες του,και κάνει προπαγάνδα να "ξυπνήσουμε".....και λέω δεν έχει γνώσεις,γιατί για να φτιάξεις μια κανονική σελίδα χρειάζονται γνώσεις...ενώ μπλογκ ανοίγει ακόμα και ένας κωλόβλαχος που ήρθε από τα βουνά....βρε άει στο διάολο
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
Ναι ρε παλιά ακόμα και το ίντερνετ ήταν πιο κουλ....


Μετά το 2006 χάλασε που γίναν μοδα τα σκατομπλόγκς,και άρχισε να ανοίγει ο κάθε μαλακοπίτουρας που δεν έχει γνώσεις μια σελίδα στο ίντερνετ,και γράφει τις πίπες του,και κάνει προπαγάνδα να "ξυπνήσουμε".....και λέω δεν έχει γνώσεις,γιατί για να φτιάξεις μια κανονική σελίδα χρειάζονται γνώσεις...ενώ μπλογκ ανοίγει ακόμα και ένας κωλόβλαχος που ήρθε από τα βουνά....βρε άει στο διάολο
με το ιντερνετ η διαφορα ειναι οτι επιλεγεις εσυ τη θες να δεις να διαβασεις ποιον θελεις να βρισεις,,τωρα δεν νομιζω να επηρεαζεσαι απο την προπαγανδα του καθενος ασχετου σχετικου ρε κιθαρα,,δεν εισαι κανενας πιτσιρικος,απο την αλλη με την κολο tv καθεσε και βλεπεις οτι μαλακια σου σερβιρουνε με σκοπο την αποχαυνωση,πχ big brother next top model τα τουρκικα τη ζωη της αλλης λες και μας ενδιαφερει:tooth: :tooth:
και καθε λογης μαλακια
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Aναλογα το ποσο κουρασμενος
Σε περιπτωση που μεθυσω καμια φορα απο κανενα ξενυστι κοιμαμαι επιτοπου
Σε περιπτωση επισης που δεν νιωθω τα ποδια μου απ την κουραση παλι με παιρνει
ο υπνος αμεσως.
Σε περιπτωση  ομως που μου το λεει η μητερα  μου να κοιμηθω επειδη ειναι αργα
η πρεπει να κοιμηθω επειδη την επομενη μερα το πρωι εχω καποιες εκκρεμοτητες
τοτε κανω ισαμε  20 λεπτα με μιση ωρα  μεχρινα κοιμηθω!!!
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Εδώ και ενα μηνα έχω πρόβλημα με αυπνίες....Δεν μπορώ να κοιμηθώ ενώ είμαι κουρασμένος Σε σημείο που μπορεί να νιωθω κομμενα τα γόνατα μου αλλά πάλι... έχω δοκιμάσει και πριν παω για υπνο να πιω κατι αλκοολουχο αλλά παλι τιποτα... Επειδή η κατάσταση εχει φτασει στο απροχώρητο.. χθες έκανα 4 ώρες να κοιμηθώ θα σκέφτομαι να πάρω υπνωτικά-ηρεμιστικά χαπια αφου πάω στο γιατρό και τον συμβουλευτω . εσείς έχετε παρόμια εμπειρία ? 
Μαν παιζει ρολο το αγχος!!! Για μενα ειναι το α και το ω!!! η διατροφη που κανεις..Εγω παλια απο την κουραση κοιμομουν 10 ωρες αλλα δεν ξεκουραζομουν..Το πιο βασικο για μενα ειναι το αγχος..η εσωτερικη ηρεμια.Παιζει ρολο φυσικα και το σεξ γιατι ειναι φυσικη αναγκη.. Λιγο απο ολα με μετρο.. σωστη διατροφη, δουλεια,  Γυμναστικη,  σεξ, κτλ.. αλκολ ενα ποτηρι κρασι την ημερα ειναι καλο..Απο καφε 1 με 2 ελληνικους..η Πιο βασικη αιτια ειναι το αγχος για να μην κοιματε καποιος...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
φιλε κ εγω  εχω πολλες φορες το ιδιο προβλημα με σενα αλλα εχω βρει τη λυση ενα τσιγαρακι και ταβλα.με χαλαρωνει τελειως και ξερενομαι
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
αυτό πάει γάντι....
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
βαλεριανα ρε μαλακεs παρτε υγειηνο και ταβλα
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Tyrael, σιγουρα ακουει αυτο...δεν παιζει να μην το χορεψεις  :grin:


 

Συνημμένα

  • 13.10.06 Λτήκ First - Γξύξωρφςι λ First-08.jpg
    13.10.06 Λτήκ First - Γξύξωρφςι λ First-08.jpg
    65,4 KB · Εμφανίσεις: 40

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom