Νέα

Δεμα ελτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blooddead
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Παιδες για να στειλω κατι πραγματακια μικρου μεγεθους τι χρειαζεται να κανω? Δεν εχω ξαναστειλει ποτε και δεν εχω ιδεα. Μπορω να τα παω στο ταχυδρομειο να τα συσκευασουν σε ενα δεματακι και να τα στειλουν? Κυριως το μερος της συσκευασιας με ενδιαφερει γιατι δεν εχω ιδεα πως να το κανω μονος μου και ουτε θελω να ασχοληθω προσωπικα. Ευχαριστω.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.419
Πόντοι
506
Παιδες για να στειλω κατι πραγματακια μικρου μεγεθους τι χρειαζεται να κανω? Δεν εχω ξαναστειλει ποτε και δεν εχω ιδεα. Μπορω να τα παω στο ταχυδρομειο να τα συσκευασουν σε ενα δεματακι και να τα στειλουν? Κυριως το μερος της συσκευασιας με ενδιαφερει γιατι δεν εχω ιδεα πως να το κανω μονος μου και ουτε θελω να ασχοληθω προσωπικα. Ευχαριστω.
:think:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
παρε ενα κουτι απο παπουτσια πχ και βαλε αυτο που θες μεσα στειλτο με απλο δεμα ειναι οικονομικο 1,5 ευρω εως 3 κιλα και σε 1-2 μερες το εχει ο παραληπτης!Και επισης βλεπεις που ειναι το δεμα απο το κωδικο που θα εχει ξ αποδειξη τοσο απλο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.241
Πόντοι
24.596
τετοια πραματακια τυπε :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • small-dildo.jpg
    small-dildo.jpg
    241,1 KB · Εμφανίσεις: 40
OP
OP
blooddead

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
παρε ενα κουτι απο παπουτσια πχ και βαλε αυτο που θες μεσα στειλτο με απλο δεμα ειναι οικονομικο 1,5 ευρω εως 3 κιλα και σε 1-2 μερες το εχει ο παραληπτης!Και επισης βλεπεις που ειναι το δεμα απο το κωδικο που θα εχει ξ αποδειξη τοσο απλο

Δεν θα μου πουν τιποτα που θα χτυπανε τα πραγματα μεσα? Να το γεμισω με τιποτα? Ειναι και για εξωτερικο δεν ξερω αν εχει σημασια.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Δεν θα μου πουν τιποτα που θα χτυπανε τα πραγματα μεσα? Να το γεμισω με τιποτα? Ειναι και για εξωτερικο δεν ξερω αν εχει σημασια.
μπορεις να βαλεις κομματια απο εφημεριδα μεσα για να μην χτυπαει η αεροπλαστ αν το λεω καλα
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
το κουτι ετσι το παω η πρεπει να του βαλω καμια ταινια κλπ?
τυπε δεν το σφραγισεις με ζελοτειπ?ετσι θα το πας?προφανως και θα βαλεις και αν μπορεις γραψε και τα στοιχεια σε ενα χαρτι κολλατο πανω στο κουτι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Παιδες για να στειλω κατι πραγματακια μικρου μεγεθους τι χρειαζεται να κανω? Δεν εχω ξαναστειλει ποτε και δεν εχω ιδεα. Μπορω να τα παω στο ταχυδρομειο να τα συσκευασουν σε ενα δεματακι και να τα στειλουν? Κυριως το μερος της συσκευασιας με ενδιαφερει γιατι δεν εχω ιδεα πως να το κανω μονος μου και ουτε θελω να ασχοληθω προσωπικα. Ευχαριστω.
Τι τους περασες του ΔΥ να συσκευαζουν πραγματα; Πακιστανους; Εδω περα χρειαζομαστε να ερθουν αλλα 3 εκατομμυρια ξενοι, να δουλευουν και εμεις να διευθυνουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom