Νέα

Δε με κατουράς κι εσύ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
286
Like
321
Πόντοι
21
Χαιρετώ όλα τα αρσενικά της σελίδας.
Τις τελευταίες μέρες στη δουλειά πηγαίνω στις αντρικές τουαλέτες και γλείφω σταγόνες από τα κάτουρα συναδέλφων/εργαζόμενων του κτιρίου.
(Το γραφείο μας είναι ακριβώς απέναντι από την τουαλέτα και έτσι βλέπω ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει, και είναι πάντα καθαρά γιατί περνάει καθαρίστρια ανά μία ώρα)

Αυτό μου άνοιξε την όρεξη... :drooling-face:

Οπότε σκέφτηκα να ψάξω εδώ για ωραίους γνήσιους άντρες να με λούσουν με τα κάτουρά τους.

Ενδιαφέρομαι (κατά προτίμηση) για ηλικίες 18-48, με ωραίο, αθλητικό ή γυμνασμένο σώμα και ωραία, καθαρή πούτσα.
Τώρα αν είσαι και 60αρης με τριχωτό γεροδεμένο σώμα οικοδόμου και ψωλάρα δεν θα έλεγα όχι...

Αν λοιπόν σου αρέσει να κατουράς πουστράκια ή είναι κάτι που θέλεις να το δοκιμάσεις για πρώτη φορά σαν εμπειρία στείλε μου μήνυμα.
(αν είσαι επισκέπτης... γίνε μέλος :confused: δεν βλέπω να υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας νομίζω)

Εγώ είμαι 35, σαν τον κύριο της φώτο

tumblr_m8dwwwY9t01rzsqrko1_500.png
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Χαιρετώ όλα τα αρσενικά της σελίδας.
Τις τελευταίες μέρες στη δουλειά πηγαίνω στις αντρικές τουαλέτες και γλείφω σταγόνες από τα κάτουρα συναδέλφων/εργαζόμενων του κτιρίου.
(Το γραφείο μας είναι ακριβώς απέναντι από την τουαλέτα και έτσι βλέπω ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει, και είναι πάντα καθαρά γιατί περνάει καθαρίστρια ανά μία ώρα)

Αυτό μου άνοιξε την όρεξη... :drooling-face:

Οπότε σκέφτηκα να ψάξω εδώ για ωραίους γνήσιους άντρες να με λούσουν με τα κάτουρά τους.

Ενδιαφέρομαι (κατά προτίμηση) για ηλικίες 18-48, με ωραίο, αθλητικό ή γυμνασμένο σώμα και ωραία, καθαρή πούτσα.
Τώρα αν είσαι και 60αρης με τριχωτό γεροδεμένο σώμα οικοδόμου και ψωλάρα δεν θα έλεγα όχι...

Αν λοιπόν σου αρέσει να κατουράς πουστράκια ή είναι κάτι που θέλεις να το δοκιμάσεις για πρώτη φορά σαν εμπειρία στείλε μου μήνυμα.
(αν είσαι επισκέπτης... γίνε μέλος :confused: δεν βλέπω να υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας νομίζω)

Εγώ είμαι 35, σαν τον κύριο της φώτο

tumblr_m8dwwwY9t01rzsqrko1_500.png
Μα τη Παναγία είσαι ένας λόγος που σκέφτομαι να (ξανά) σβήσω το προφίλ μου γιατί μου έρχεται να ξερασω
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
286
Like
321
Πόντοι
21
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
286
Like
321
Πόντοι
21

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.220
Πόντοι
446
Που μένεις να περάσω μια βόλτα με τον σκύλο μου...εδω σε μένα εχουν κοψει ολα τα δέντρα και ταλαιπωρείται το φουκαριάρικο....θα φυτρώσει φοινικόδεντρο πάνω σου αν σε κατουρήσει..εγγύηση!!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Δε με κατουράς κι εσύ; Αφού δεν είναι ενάντια σε κάποιον κανόνα ρε καυλιάρη.
Έτσι έκανε κι ένας τύπος, πώς τον έλεγαν ρε 'σεις, που έψαχνε Αλβανούς να τον ξεφτιλίσουν και μετά έλεγε για μασάζ και κατουρήματα και τέτοια;;;; Μέχρι που νοίκιασε διαμέρισμα για να δέχεται γαμιάδες!!! Μόλις έβαλε και κόμιστρο, πήρε τον πούλο!!! Κι αυτός και τα νήματά του!!!
Ποδολάγνος νομίζω ;;;
 

Jimoglou

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2017
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Μα τη Παναγία είσαι ένας λόγος που σκέφτομαι να (ξανά) σβήσω το προφίλ μου γιατί μου έρχεται να ξερασω
Μπορεί να αστειεύεται ο άνθρωπος, έτσι για το καλό των ημερών.
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
286
Like
321
Πόντοι
21
Έτσι έκανε κι ένας τύπος, πώς τον έλεγαν ρε 'σεις, που έψαχνε Αλβανούς να τον ξεφτιλίσουν και μετά έλεγε για μασάζ και κατουρήματα και τέτοια;;;; Μέχρι που νοίκιασε διαμέρισμα για να δέχεται γαμιάδες!!! Μόλις έβαλε και κόμιστρο, πήρε τον πούλο!!! Κι αυτός και τα νήματά του!!!
Ποδολάγνος νομίζω ;;;

Δωρεάν το κάνω βρε τσίπη. Σου δίνω και τίποτα αν θες να τραγουδάς τα κάλαντα όσο με κατουράς. :D:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορεί να αστειεύεται ο άνθρωπος, έτσι για το καλό των ημερών.

ακριβώς... ψάχνω μερικούς να μου γεμίσουν μπανιέρα για να βουτήξω των φώτων... :confused::2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Δωρεάν το κάνω βρε τσίπη. Σου δίνω και τίποτα αν θες να τραγουδάς τα κάλαντα όσο με κατουράς. :D:
Όχι και τσίπης ρε τύπε!!! Μη με απαξιώνεις έτσι!!!
Δεν είμαι του αθλήματος, απλά σχολιάζω στα νήματά σου!!! Δε μου πέφτει λόγος τι κάνει ο καθένας στο wc!!! :wink:
Πάντως κι ο τύπος Ποδολάγνος, δωρεάν είχε ξεκινήσει!!!
 

Vio Feet

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Στείλε μου προσωπικό μήνυμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom