Νέα

Cuckold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα keratas cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
Υπάρχουν Αλλά cuckold ζευγάρια εδώ μέσα?
Θα μας άρεσε γνωριμία με ζευγάρια σαν εμάς!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
1690483236924.png
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Φίλε με συγχωρείς αλλά εσύ ψάχνεις
Υπάρχουν Αλλά cuckold ζευγάρια εδώ μέσα?
Θα μας άρεσε γνωριμία με ζευγάρια σαν εμάς!
Φίλε με συγχωρείς αν ψάχνεις ζευγάρι αναζητάς swingers φάση κι όχι cuckold ή μήπως κάνω λάθος ?
 
OP
OP
keratas cuckold

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
Φίλε με συγχωρείς αλλά εσύ ψάχνεις

Φίλε με συγχωρείς αν ψάχνεις ζευγάρι αναζητάς swingers φάση κι όχι cuckold ή μήπως κάνω λάθος ?
Όχι καμία σχέση..Δεν αναζητώ ζευγάρι για παιχνίδι...απλά ζευγάρια με τα ίδια γούστα και ανταλλαγή απόψεων
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.545
Πόντοι
2.256
Πώς προφέρεται στα Ελληνικά;;; Τσάκολντ ή Κάκολντ;;; Και τι φάση είναι;;; Κάποιος που φτιάχνεται όταν τον κερατώνει η γυναίκα του στο φανερό;;; Είναι ο άντρας gay ή Bi ή μπορεί να είναι straight και απλά να γουστάρει να βλέπει;;; Μαλάκες μου, τι γίνεται;;; Έχω χάσει τη μπάλα, αλήθεια!!!
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.215
Κριτικές
9
Like
7.932
Πόντοι
2.036
Πώς προφέρεται στα Ελληνικά;;; Τσάκολντ ή Κάκολντ;;; Και τι φάση είναι;;; Κάποιος που φτιάχνεται όταν τον κερατώνει η γυναίκα του στο φανερό;;; Είναι ο άντρας gay ή Bi ή μπορεί να είναι straight και απλά να γουστάρει να βλέπει;;; Μαλάκες μου, τι γίνεται;;; Έχω χάσει τη μπάλα, αλήθεια!!!
Ψάξε στον Μπαμπινιώτη, στην λέξη ξεφτίλας, πούστης, ψυχανώμαλος, διεστραμμένος και θα σου λυθούν όλες οι απορίες...
 
OP
OP
keratas cuckold

keratas cuckold

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
149
Like
416
Πόντοι
21
Ψάξε στον Μπαμπινιώτη, στην λέξη ξεφτίλας, πούστης, ψυχανώμαλος, διεστραμμένος και θα σου λυθούν όλες οι απορίες...
Έψαξα στον Μπαμπινιώτη της λέξης..ξεφτίλας ,πουστης,ψυχανωμαλος, διεστραμμενος.....και με πέταξε στο ...bourdela.com Makedonas1971
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.215
Κριτικές
9
Like
7.932
Πόντοι
2.036

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Πώς προφέρεται στα Ελληνικά;;; Τσάκολντ ή Κάκολντ;;; Και τι φάση είναι;;; Κάποιος που φτιάχνεται όταν τον κερατώνει η γυναίκα του στο φανερό;;; Είναι ο άντρας gay ή Bi ή μπορεί να είναι straight και απλά να γουστάρει να βλέπει;;; Μαλάκες μου, τι γίνεται;;; Έχω χάσει τη μπάλα, αλήθεια!!!
Κάκολντ.Δεν εχεις ακουσει την εκφραση "παιζουν κακολντιλίκια μεταξύ τους;"
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.712
Like
6.601
Πόντοι
1.056
Πώς προφέρεται στα Ελληνικά;;; Τσάκολντ ή Κάκολντ;;; Και τι φάση είναι;;; Κάποιος που φτιάχνεται όταν τον κερατώνει η γυναίκα του στο φανερό;;; Είναι ο άντρας gay ή Bi ή μπορεί να είναι straight και απλά να γουστάρει να βλέπει;;; Μαλάκες μου, τι γίνεται;;; Έχω χάσει τη μπάλα, αλήθεια!!!
κακολντ. υπαρχουν πολλα και διαφορα γουστα και βιτσια στο πλανητη. και με το ιντερνετ πλεον τα μαθαινουμε ολα. αμα μπουμε και στο υπο-ιντερνετ, γαμησετα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.545
Πόντοι
2.256
Θεωρώ τις λέξεις "κέρατο" "κερατιλίκι" "αλλαξοκωλιές" κλπ πιο κοντά στην ιδιοσυγκρασία μας ως λαός :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.378
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
Έτσι και αλλιώς δεν το καταλαβαίνουν κάποιοι ,αλλά θα το γράψω μήπως κάποιος το έχει όντως απορία:

- Κερατάς: Ένας άντρας που η σύντροφός του πηγαίνει με άλλους άντρες χωρίς ο ίδιο να το γνωρίζει
- Cuckold: Ένας άντρας που ευχαριστιέται η γυναίκα του να πηγαίνει με άλλους άντρες και συνήθως θέλει να βλέπει.
- Bull ή μπαλαντέρ: Ο άντρας που πηγαίνει με τη γυναίκα του cuckold
- Τρίο με ζευγάρι: Όταν ένα ζευγάρι προσκαλεί ένα τρίτο πρόσωπο (άντρα, γυναίκα, trans) να πάει και με τους δύο σε συνδυασμούς που ήδη έχουν συμφωνηθεί.
- Swinging: Όταν δύο ζευγάρια συμφωνούν να κάνουν σεξ στο ίδιο δωμάτιο ,είτε με ανταλλαγή συντρόφων ,είτε χωρίς να αγγίζουν οι μεν τους δε.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Έτσι και αλλιώς δεν το καταλαβαίνουν κάποιοι ,αλλά θα το γράψω μήπως κάποιος το έχει όντως απορία:

- Κερατάς: Ένας άντρας που η σύντροφός του πηγαίνει με άλλους άντρες χωρίς ο ίδιο να το γνωρίζει
- Cuckold: Ένας άντρας που ευχαριστιέται η γυναίκα του να πηγαίνει με άλλους άντρες και συνήθως θέλει να βλέπει.
- Bull ή μπαλαντέρ: Ο άντρας που πηγαίνει με τη γυναίκα του cuckold
- Τρίο με ζευγάρι: Όταν ένα ζευγάρι προσκαλεί ένα τρίτο πρόσωπο (άντρα, γυναίκα, trans) να πάει και με τους δύο σε συνδυασμούς που ήδη έχουν συμφωνηθεί.
- Swinging: Όταν δύο ζευγάρια συμφωνούν να κάνουν σεξ στο ίδιο δωμάτιο ,είτε με ανταλλαγή συντρόφων ,είτε χωρίς να αγγίζουν οι μεν τους δε.
Αν ειναι να ανοιξουμε λεξικο,βαραμε μια μαλακια και τελειωνει η υποθεση
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.378
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
ό,τι σε βολεύει παίκτη
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.545
Πόντοι
2.256
Έτσι και αλλιώς δεν το καταλαβαίνουν κάποιοι ,αλλά θα το γράψω μήπως κάποιος το έχει όντως απορία:

- Κερατάς: Ένας άντρας που η σύντροφός του πηγαίνει με άλλους άντρες χωρίς ο ίδιο να το γνωρίζει
- Cuckold: Ένας άντρας που ευχαριστιέται η γυναίκα του να πηγαίνει με άλλους άντρες και συνήθως θέλει να βλέπει.
- Bull ή μπαλαντέρ: Ο άντρας που πηγαίνει με τη γυναίκα του cuckold
- Τρίο με ζευγάρι: Όταν ένα ζευγάρι προσκαλεί ένα τρίτο πρόσωπο (άντρα, γυναίκα, trans) να πάει και με τους δύο σε συνδυασμούς που ήδη έχουν συμφωνηθεί.
- Swinging: Όταν δύο ζευγάρια συμφωνούν να κάνουν σεξ στο ίδιο δωμάτιο ,είτε με ανταλλαγή συντρόφων ,είτε χωρίς να αγγίζουν οι μεν τους δε.
Ο μπαλαντέρης δεν τον αρπάζει;;;Μόνο τον δίνει;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom