Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
πήγα goldy, τα θετικά: πολύ ωραίο πρόσωπο, ωραίες βυζάρες (πλαστικές) χωρίς σημάδια, ωραίο τουρλωτό κωλί, πολύ καλή πίπα, γενικά αντέχει και ιδρώνει τη φανέλα. στις φωτογραφίες πιστεύω μεγαλοδείχνει είναι καλύτερη απο κοντά.
αρνητικά : η κοπέλα είναι κοντή μην περιμένετε μοντέλο στο ύψος, ψεκάζει τον πούτσο με με μια αλκοολούχα μαλάκια πριν τον βάλει στο στόμα, και γενικά την είδα σφιχτή με το χρόνο χωρίς όμως να χρονοτριβεί ή να προσπαθεί να αποφύγει το δευτερο μπαλάκι.
Κάποιος αγαπούλης της πήγε ένα κουτί γλυκά, μια ανθοδέσμη και μάλλον τα κρασιά που είχε στο ψυγείο. έφαγα τέσσερα τυλιχτά και ήπια και ένα νεροπότηρο λευκό κρασί στο ημίχρονο για να πάρω δυνάμεις. το μωρό μένει θεσσαλονίκη μόνιμα και σπουδάζει στο απθ (τσεκαρισμένο, ξέρει τουλάχιστο ποια είναι τα μαθήματα της σχολής) γιαυτό μιλάει και λίγα ελληνικά, ηλικιακά πιστεύω είναι όσο μου είπε, 27 δηλαδή         
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.341
Κριτικές
40
Like
19.023
Πόντοι
26.096
πήγα goldy, τα θετικά: πολύ ωραίο πρόσωπο, ωραίες βυζάρες (πλαστικές) χωρίς σημάδια, ωραίο τουρλωτό κωλί, πολύ καλή πίπα, γενικά αντέχει και ιδρώνει τη φανέλα. στις φωτογραφίες πιστεύω μεγαλοδείχνει είναι καλύτερη απο κοντά.
αρνητικά : η κοπέλα είναι κοντή μην περιμένετε μοντέλο στο ύψος, ψεκάζει τον πούτσο με με μια αλκοολούχα μαλάκια πριν τον βάλει στο στόμα, και γενικά την είδα σφιχτή με το χρόνο χωρίς όμως να χρονοτριβεί ή να προσπαθεί να αποφύγει το δευτερο μπαλάκι.
Κάποιος αγαπούλης της πήγε ένα κουτί γλυκά, μια ανθοδέσμη και μάλλον τα κρασιά που είχε στο ψυγείο. έφαγα τέσσερα τυλιχτά και ήπια και ένα νεροπότηρο λευκό κρασί στο ημίχρονο για να πάρω δυνάμεις. το μωρό μένει θεσσαλονίκη μόνιμα και σπουδάζει στο απθ (τσεκαρισμένο, ξέρει τουλάχιστο ποια είναι τα μαθήματα της σχολής) γιαυτό μιλάει και λίγα ελληνικά, ηλικιακά πιστεύω είναι όσο μου είπε, 27 δηλαδή           

:thumbsup:
1.Από φιλιά τι γίνεται; Γλώσσα;
2. Τα 200 είναι VFM;
3. Καλό θα ήταν να αναρτήσετε και μία κριτική.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
πήγα goldy, τα θετικά: πολύ ωραίο πρόσωπο, ωραίες βυζάρες (πλαστικές) χωρίς σημάδια, ωραίο τουρλωτό κωλί, πολύ καλή πίπα, γενικά αντέχει και ιδρώνει τη φανέλα. στις φωτογραφίες πιστεύω μεγαλοδείχνει είναι καλύτερη απο κοντά.
αρνητικά : η κοπέλα είναι κοντή μην περιμένετε μοντέλο στο ύψος, ψεκάζει τον πούτσο με με μια αλκοολούχα μαλάκια πριν τον βάλει στο στόμα, και γενικά την είδα σφιχτή με το χρόνο χωρίς όμως να χρονοτριβεί ή να προσπαθεί να αποφύγει το δευτερο μπαλάκι.
Κάποιος αγαπούλης της πήγε ένα κουτί γλυκά, μια ανθοδέσμη και μάλλον τα κρασιά που είχε στο ψυγείο. έφαγα τέσσερα τυλιχτά και ήπια και ένα νεροπότηρο λευκό κρασί στο ημίχρονο για να πάρω δυνάμεις. το μωρό μένει θεσσαλονίκη μόνιμα και σπουδάζει στο απθ (τσεκαρισμένο, ξέρει τουλάχιστο ποια είναι τα μαθήματα της σχολής) γιαυτό μιλάει και λίγα ελληνικά, ηλικιακά πιστεύω είναι όσο μου είπε, 27 δηλαδή           
Ωραία ενημέρωση,αν θές γράψε κ μία κριτική όπως είπε και ο κ.blizardeye.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
:thumbsup:
1.Από φιλιά τι γίνεται; Γλώσσα;
2. Τα 200 είναι VFM;
3. Καλό θα ήταν να αναρτήσετε και μία κριτική.

αντισθένη ένα προφίλ πολύ παθιάρικα φιλιά με γλώσσα γενικά καλό gfe, αντέχει όμως και συμμετέχει ενεργά και σε πιο hardcore καταστάσεις
για τα 200ε γνώμη μου είναι οτι καμία δεν είναι vfm, όμως πιστεύω η συγκεκριμένη τα τίμησε    
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.341
Κριτικές
40
Like
19.023
Πόντοι
26.096
αντισθένη ένα προφίλ πολύ παθιάρικα φιλιά με γλώσσα γενικά καλό gfe, αντέχει όμως και συμμετέχει ενεργά και σε ποιο hardcore καταστάσεις
για τα 200ε γνώμη μου είναι οτι καμία δεν είναι vfm, όμως πιστεύω η συγκεκριμένη τα τίμησε   

Ωραίος!
Ευχαριστώ!
 

Επισκέπτης
Λοιπόν παίκτες μόλις έφαγα ήττα από την Ντιάνα του Ριτς. Κουκλάρα αλλά πιό ερασιτέχνης πεθαίνεις. Ούτε το προφυλακτικό δεν μπορούσε να βάλει  :2funny: Όσο για τα υπόλοιπα άστα να πάνε προσπαθεί αλλά είπαμε Δ ερασιτεχνική. Αν θέλετε να  :knockinb: κούκλα οκ αλλιώς δοκιμάστε άλλη.
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
ε όχι και κούκλα η Ντιάνα...καθόλου θηλυκότητα και σαγιονάρα δεκαετίας 80...
Αντισθένη βάλε προφιλ για Ντιάνα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
ε όχι και κούκλα η Ντιάνα...καθόλου θηλυκότητα και σαγιονάρα δεκαετίας 80...
Αντισθένη βάλε προφιλ για Ντιάνα
Αν παει καποιος ας τη παρει κανενα ζευγαρι..
Λιγο πιο περα απο το ξενοδοχειο εχει κατι φτηνες προσφορες!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.777
Πόντοι
5.646
Η Lena του rich είναι η Lena που εχουν γράψει κριτική o Nikiforos κ ο Nick1000?
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
παιδες χτες κατηφορισα προς το γνωστο και στανταρακι μου πλεον χοτελι επι της μοναστηριου( αν δεν παω πλεον 1 φορα την εβδομαδα κατι παθαινω)  :2funny: και  στελνω στο ριτζορα μηνυμα να δω 3 μωρακια που τα εχει καβαντζομενα στο χοτελι.αρχιζω με παμελα μπαινω στο δωματιο και βλεπω το γκομενακι με 40 τις εκατο και βαλε φωτοσοπ.ποιο κρυα γκομενα δεν εχω συναντηση ρε φιλε.στελνω μην στο γραφειο και παω απευθειας στην σαντρα.μπαινω την κοβω απο πανω ως κατω ψηλη αλλα ατσουρμπαλη γκομενα.της λεω θελω να σε δω με τα εσωρουχα και μου αρχιζει τα ρωσσομπλιατ και αρχιδια και της λεω αντε και γαμησου πουτανακι και την κανω κ απο εκει.καταληγω στο λενακι που ηταν σαν να την ηξερα καμια δεκαετια .απιστευτο γκομενακι με φοβερο κορμι λογο μπαλετου και χορου απο οτι με ειπε και τρομερη στην δουλεια της.φυσικα επεσε και τηλ απο το μωρο για κλαμποεξοδο αφου την επεισα οπως και παρα πολλα εσκορτ με το καταλληλο προλογοταιμινκ που εχω για να της δειξω και πως περναμε εδω στην μακεδονια εμεις τα αλανια της πολης!!!Νικ ευοσμος S3!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
Μαγκες...
Το ΓΚΟΛΝΤΕΝ επιστρεφει δυναμικα μεχρι τις γιορτες...

Υπογραφη...ΦΑΚΙΡΗΣ..

:rockon: :rockon: :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
Ελπιζω πως οχι..
Ε,εσυ μπορεις να το επιβεβαιωσεις κι ολας!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom