Νέα

ΧΥΣΙΜΟ ΟΜΑΔΙΚΟ - Δήλωσε συμμετοχή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pablo michel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
682
Πόντοι
86
WelcUm to the club, αλλά σημασία θα είχε να το πει αυτό ο οικοδεσπότης. Προφανώς, όμως, δεν θέλει και άλλους. Σεβαστό.
Διόρθωση. Δεν είχα προλάβει να δω την απάντηση. Προφανώς slaveboyATH εσύ είσαι ευπρόσδεκτος.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
εεεεε κι εγώ θέλω χύσιμο!!!!

Μυστη μου ελα να σε χυσω να κανεις δερμα. στη παραλια θα βγεις πρεπει να εισαι σενιος

ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ αλλα για τα αλλα εχω δικιο

Τυπε δεν εισαι ο εαυτος σου οταν πεινας. Ελα να σε ταισω πουτσο
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
682
Πόντοι
86
Ωραία φάση και σίγουρα θα υπάρχουν πολλοί ακόμα και από εδώ μέσα που θα γούσταραν έστω να παίρνουν μάτι.
Ναι, αλλά δεν έχει ανακοινώσει ο οικοδεσπότης προς το παρόν συγκεκριμένα πράγματα: πόσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή έως τώρα, μέχρι ποια ημέρα και ώρα μπορεί να γίνει δήλωση συμμετοχής αλλά και ημερομηνία/ώρα που θα γίνει η φάση (ΟΚ, κατανοτό, το σημείο της φάσης δεν μπορεί να ανακοινωθεί δημόσια, αλλά, με απόφαση του οικοδεσπότη, μόνο σε όσους επιλέξει).
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
επειδη βλεπω καποιο ενδιαφερον απο καποια ατομα.
σε οσους ενδιαφερονται η φαση θα γινει σπιτι μου. Προαστιο Αθηνας 4 χλμ. απο το κεντρο.
Στειλτε μηνυμα οποιος ενδιαφερεται πραγματικα.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
682
Πόντοι
86
επειδη βλεπω καποιο ενδιαφερον απο καποια ατομα.
σε οσους ενδιαφερονται η φαση θα γινει σπιτι μου. Προαστιο Αθηνας 4 χλμ. απο το κεντρο.
Στειλτε μηνυμα οποιος ενδιαφερεται πραγματικα.
Εγώ ενδιαφέρομαι. Αλλά, νομίζω, ότι είναι σωστό να δοθούν εκ μέρους σου από τώρα συγκεκριμένη ημέρα και ώρα/διάρκεια πρώτον γιατί είναι οργανωτικά πιο σωστό και δεύτερον, για όσους ενδιαφέρονται, δίνει την δυνατότητα να το προγραμματίσουν (είναι, άλλωστε, καλοκαίρι, ένας λόγος παραπάνω, πολλοί, ενώ θέλουν, ίσως να έχουν προγραμματίσει διακοπές κλπ.). Το μέρος, φυσικά, πρέπει να ανακοινωθεί ξεχωριστά και ιδιωτικά, σε όσους επιλέξεις. Επίσης, καλό είναι να επισημάνεις αν κατά την διάρκεια της φάσης θα επιτρέπεται ή ΔΕΝ θα επιτρέπεται η ΜΗ συναινετική φωτογράφιση ή βιντεοσκόπηση.
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Εγώ ενδιαφέρομαι. Αλλά, νομίζω, ότι είναι σωστό να δοθούν εκ μέρους σου από τώρα συγκεκριμένη ημέρα και ώρα/διάρκεια πρώτον γιατί είναι οργανωτικά πιο σωστό και δεύτερον, για όσους ενδιαφέρονται, δίνει την δυνατότητα να το προγραμματίσουν (είναι, άλλωστε, καλοκαίρι, ένας λόγος παραπάνω, πολλοί, ενώ θέλουν, ίσως να έχουν προγραμματίσει διακοπές κλπ.). Το μέρος, φυσικά, πρέπει να ανακοινωθεί ξεχωριστά και ιδιωτικά, σε όσους επιλέξεις. Επίσης, καλό είναι να επισημάνεις αν κατά την διάρκεια της φάσης θα επιτρέπεται ή ΔΕΝ θα επιτρέπεται η ΜΗ συναινετική φωτογράφιση ή βιντεοσκόπηση.
εγραψα πιο πανω στειλε μηνυμα. Φωτο - βιντεο απαγορευονται αυστηρα.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
682
Πόντοι
86
Πάμπλο κολοτρυπιδαρ μην σχολιάζεις.....το κωλονημα σας να το βάλετε στην σωστή θέση του στο μπου.....στον αποπατο σας.....
Δηλαδή, εσύ να σχολιάζεις αλλά ο άλλος να μην απαντάει στο σχόλιο; Ωραίος! Και μια ερώτηση (που, βασικά, πρέπει να κάνεις στον εαυτό σου): Γιατί βρίσκεσαι, κατ' αρχάς εδώ μέσα, στα gay/lesbian θέματα και αναρτήσεις, αφού, κατά τα ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ, δεν είναι του γούστου σου;
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Δηλαδή, εσύ να σχολιάζεις αλλά ο άλλος να μην απαντάει στο σχόλιο; Ωραίος! Και μια ερώτηση (που, βασικά, πρέπει να κάνεις στον εαυτό σου): Γιατί βρίσκεσαι, κατ' αρχάς εδώ μέσα, στα gay/lesbian θέματα και αναρτήσεις, αφού, κατά τα ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ, δεν είναι του γούστου σου;
Γιατί πσλιοχλεχλε στην αρχή του νήματος που μπήκα δεν έλεγε όχι είναι στην κατηγορία για τους ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΕΣ.....κατάλαβες μωρή λουλου????
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
743
Like
682
Πόντοι
86
Γιατί πσλιοχλεχλε στην αρχή του νήματος που μπήκα δεν έλεγε όχι είναι στην κατηγορία για τους ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΕΣ.....κατάλαβες μωρή λουλου????
Αυτοψυχολογήσου ή (καλύτερα) ετεροψυχολογήσου αναθέτοντας σε κάποιον ειδικό. Σημείωση: για να υπάρχει επιτυχές αποτέλεσμα πρέπει να είσαι ειλικρινής, συνεπώς να κάνεις copy/paste και να πας στον ειδικό αντίγραφο όλων όσα γράφεις με τόσο μένος για τους "παλιόπουστες". Να είσαι, επίσης, έτοιμος να δεχτείς τα συμπεράσματα και τις προτεινόμενες ενέργειες για ανάνηψή σου. Αλλιώς, θα χαραμιστείς.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Αυτοψυχολογήσου ή (καλύτερα) ετεροψυχολογήσου αναθέτοντας σε κάποιον ειδικό. Σημείωση: για να υπάρχει επιτυχές αποτέλεσμα πρέπει να είσαι ειλικρινής, συνεπώς να κάνεις copy/paste και να πας στον ειδικό αντίγραφο όλων όσα γράφεις με τόσο μένος για τους "παλιόπουστες". Να είσαι, επίσης, έτοιμος να δεχτείς τα συμπεράσματα και τις προτεινόμενες ενέργειες για ανάνηψή σου. Αλλιώς, θα χαραμιστείς.
Αποδεξου αυτό που γεννήθηκες....πάνε σε κάνα ψυχίατρο.....μπινε.....
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Είμαι γυναίκα,straight. Μόνο η σκέψη ότι ένας άντρας παθιάζεται από το αντρικό σώμα και να το προσκύνα μου πυροδοτεί μια έκρηξη αισθήσεων. Θα ήθελα να δηλώσω τη συμμετοχή να το δω,με χαλάει το κατουρημα. Δυστυχώς δεν είμαι τόσο προοδευτική.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: xxxnnn
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Είμαι γυναίκα,straight. Μόνο η σκέψη ότι ένας άντρας παθιάζεται από το αντρικό σώμα και να το προσκύνα μου πυροδοτεί μια έκρηξη αισθήσεων. Θα ήθελα να δηλώσω τη συμμετοχή να το δω,με χαλάει το κατουρημα. Δυστυχώς δεν είμαι τόσο προοδευτική.
Kανενα προβλημα. Θα χαρω πολυ να σε υποδεχτω, και για παρτυ σου, το κατουρημα το αφηνουμε για αλλη φορα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Είμαι γυναίκα,straight. Μόνο η σκέψη ότι ένας άντρας παθιάζεται από το αντρικό σώμα και να το προσκύνα μου πυροδοτεί μια έκρηξη αισθήσεων. Θα ήθελα να δηλώσω τη συμμετοχή να το δω,με χαλάει το κατουρημα. Δυστυχώς δεν είμαι τόσο προοδευτική.
Βάλε κι εμένα μέσα!!! Δε συμμετέχω αλλά θα κοιτάω τη @Mantw που θα κοιτάει εσάς!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom