Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.838
Like
18.106
Πόντοι
3.656
Έχω διαβάσει το βυζοσκαμπιλιασμένα ύψη, το οποίο έχετε γράψει με ψευδώνυμο. Καλό ήταν, αλλά οι χαρακτήρες ήθελαν λίγο δούλεμα ακόμη. Ειδικά η Κινέζα υπηρέτρια και ο υδραυλικός θα μπορούσαν να έχουν πολύ ψωμί.
Δεν ετυχε να διαβασεις το "Οσα παιρνει ο κωλος της" μιλαμε παει για πουλιτζερ:coffee::confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Έχω διαβάσει το βυζοσκαμπιλιασμένα ύψη, το οποίο έχετε γράψει με ψευδώνυμο. Καλό ήταν, αλλά οι χαρακτήρες ήθελαν λίγο δούλεμα ακόμη. Ειδικά η Κινέζα υπηρέτρια και ο υδραυλικός θα μπορούσαν να έχουν πολύ ψωμί.
Αυτό πρόκειται να γίνει και ταινία σε διεθνή παραγωγή, γυρίσματα σε τρείς χώρες Λετονία Σουηδία και στο εξοχικό μου στο Πόρτο Ράφτη, απλά ψάχνω να βρω τη πρωταγωνίστρια που θα κάνει την Κινέζα,το ρόλο του υδραυλικού θα τον παίξω εγώ καθότι είμαι και σεναριογράφος και ηθοποιός.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
Αυτό πρόκειται να γίνει και ταινία σε διεθνή παραγωγή, γυρίσματα σε τρείς χώρες Λετονία Σουηδία και στο εξοχικό μου στο Πόρτο Ράφτη, απλά ψάχνω να βρω τη πρωταγωνίστρια που θα κάνει την Κινέζα,το ρόλο του υδραυλικού θα τον παίξω εγώ καθότι είμαι και σεναριογράφος και ηθοποιός.
Να βαλεις και εναν ηλεκτρολογο μεσα για την ποκιλια και για να προβληθει ο φιλος βαρος
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
SgwsE.gif
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Eιπα να συνεισφερω στην καλλιτεχνικη αναγεννηση του σαη αλλα για το μονο που ειστε ειναι βιντεακια απο τσαρουμπειτ.
Στουρνοι ησασταν στουρνοι θα μεινετε.

τυπε για την αρνητικη επιρροη που εχουv τα σεντονια του ντοπα christos savvidis σε εγκριτους χυστες οπως εσυ,πρεπει να εκτελεσουμε ολους του κλωνους του με βομβα νετρονιου,την ιδια μερα που θα ριξουμε το ναπαλμ στους γυφτους :confused::confused::confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.207
Κριτικές
90
Like
32.269
Πόντοι
24.700
Δεν ετυχε να διαβασεις το "Οσα παιρνει ο κωλος της" μιλαμε παει για πουλιτζερ:coffee::confused::confused::confused:
Όχι. Αλλά έχω διαβάσει το : Στο τραίνο θα στον σφυρίξω τρεις φορές. Ωραία αλληγορία αλλά μονότονη.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Αυτό πρόκειται να γίνει και ταινία σε διεθνή παραγωγή, γυρίσματα σε τρείς χώρες Λετονία Σουηδία και στο εξοχικό μου στο Πόρτο Ράφτη, απλά ψάχνω να βρω τη πρωταγωνίστρια που θα κάνει την Κινέζα,το ρόλο του υδραυλικού θα τον παίξω εγώ καθότι είμαι και σεναριογράφος και ηθοποιός.


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom