Νέα

Χαρίζονται αξεσουάρ BDSM

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jojolie56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Καινούργιο δεν είναι. Απλά το κράτησα σε χαμηλούς τόνους μέχρι που χάρισα τα πράγματα. Τώρα κάνω τη πλάκα μου με αυτά που γράφονται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τελικά δεν είναι walkman;
Οι χειρότεροι να ξες ειναι οι κατωθι:
Τζορμακας κάπως ετσι
Τροβαδουρος ο κακοφωνίξ
Εντούρος
Ρετρός ο λύνω παρεξήγηση.

Ακαθάρματα όλοι τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ταραξίες κατ εξακολούθηση.
Όνειδος του μπου
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.567
Κριτικές
31
Like
12.241
Πόντοι
5.097
Είδες τι λένε όσοι ξέρουν μόνο να πουλάνε σέσκουλα στις λαϊκές; Πληροφοριακά λέγεται electro-torture και ρώτησε να σου πουν τι είναι.
υπαρχει εκλεκτο μελος @sescoulas παρακαλω να προσεχετε που αναφερεστε,ευχαριστω. :rolleyes:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.552
Πόντοι
3.346
Οι χειρότεροι να ξες ειναι οι κατωθι:
Τζορμακας κάπως ετσι
Τροβαδουρος ο κακοφωνίξ
Εντούρος
Ρετρός ο λύνω παρεξήγηση.

Ακαθάρματα όλοι τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ταραξίες κατ εξακολούθηση.
Όνειδος του μπου
Εγώ που είμαι? :(
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Ρε τύποι το Νο 21 τι είναι;
Και καλά χαλασμένο γουοκμαν που μασάει την κασέτα και σου τρυπάει τα μηλίγκια;

5a-jpg.864005
Τόσο καιρό εδώ μέσα κ δεν ξέρεις;


Κ μετά σας φταίει ο Χίος και οι Illuminati.
 
OP
OP
jojolie56

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
υπαρχει εκλεκτο μελος @sescoulas παρακαλω να προσεχετε που αναφερεστε,ευχαριστω. :rolleyes:

Τόσο καιρό εδώ μέσα κ δεν ξέρεις;


Κ μετά σας φταίει ο Χίος και οι Illuminati.
Το 90% αυτών που μπαίνουν στο site δεν ξέρουν πόσο μάλλον χρησιμοποιήσει. Είναι σαν να βλέπει ο Homo Sapiens ένα διαστημόπλοιο. Τι θα πει; ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Το 90% αυτών που μπαίνουν στο site δεν ξέρουν πόσο μάλλον χρησιμοποιήσει. Είναι σαν να βλέπει ο Homo Sapiens ένα διαστημόπλοιο. Τι θα πει; ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ.
Το λες κ επιστήμη.


Φιλόσοφος ειπαμε ότι είσαι;
 
OP
OP
jojolie56

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Το λες κ επιστήμη.


Φιλόσοφος ειπαμε ότι είσαι;
Απλά ο Θεός μου έδωσε κάτι που λέγεται μυαλό και το χρησιμοποιώ. Μία παροιμία λέει πριν πεις κάτι βούτηξε τη γλώσσα σου στο μυαλό σου. Στα Νέα Ελληνικά μεταφράζεται: Σκέψου πριν πεις τη μ@λ@κία σου και πιό πολύ πριν τη γράψεις.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Είδες τι λένε όσοι ξέρουν μόνο να πουλάνε σέσκουλα στις λαϊκές; Πληροφοριακά λέγεται electro-torture και ρώτησε να σου πουν τι είναι.
Οκ άκυρο εξηγησες. Κινεζικα γράφει πάνω. Δε θα το επαιρνα ούτε τζάμπα. να χαλασει η κινεζική μπαχατελα,να μη σταματάει να βγάζει ρεύμα και να γίνεις ψητός.
 
OP
OP
jojolie56

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
ξέρετε ή να φροτίσετε να ενημερωθείτε πρώτα χωρίς να Οκ άκυρο εξηγησες. Κινεζικα γράφει πάνω. Δε θα το επαιρνα ούτε τζάμπα. να χαλασει η κινεζική μπαχατελα,να μη σταματάει να βγάζει ρεύμα και να γίνεις ψητός.
Αν νομίζεις ότι με 2 μπαταρίες ΑΑΑ θα γίνεις ψητός πάω πάσο. Γιατί ότι μ@λ@κία σας κατέβει στο κεφάλι τη ξεφουρνίζετε χωρίς να φροντίσετε να ενημερωθείτε πρώτα ή έστω να ρωτήσετε; Δεν κάνει καλό να δείχνεις ηλίθιος.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Αν νομίζεις ότι με 2 μπαταρίες ΑΑΑ θα γίνεις ψητός πάω πάσο. Γιατί ότι μ@λ@κία σας κατέβει στο κεφάλι τη ξεφουρνίζετε χωρίς να φροντίσετε να ενημερωθείτε πρώτα ή έστω να ρωτήσετε; Δεν κάνει καλό να δείχνεις ηλίθιος.
Τότε γιατί συνεχίζεις το νήμα ρε τύπε ;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
OP
OP
jojolie56

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Τότε γιατί συνεχίζεις το νήμα ρε τύπε ; αρέσει
Ρε τύπε, όπως κατάλαβες δεν μπορώ να αφήσω αναπάντητες τις όποιες παπαριές εξακοντίζει ο κάθε άσχετος που τον ενδιαφέρει πόσα μηνύματα έχει γράψει. Γενικά το site στερείται σοβαρότητας και δεν μπορούν να αναπτυχθούν θέματα με υπεύθυνες και σοβαρές απαντήσεις. Το νήμα το άφησα να ατονήσει για να μην αποθαρυνθούν οι 5-10 σχετικοί που θα ενδιαφέρονταν. Είχα κάποιες καλές επικοινωνίες μέσω προσωπικών μηνυμάτων και μόλις τελείωσα και χάρισα τα αξεσουάρ είπα να το διασκεδάσω και να δώσω τις πρέπουσες απαντήσεις. Δεν είχα ούτε έχω την όρεξη να αρχίσω αντιδικίες και καυγάδες αλλά δεν μου αρέσει ο εξυπνακισμός που ξεχειλίζει στο site.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Ρε τύπε, όπως κατάλαβες δεν μπορώ να αφήσω αναπάντητες τις όποιες παπαριές εξακοντίζει ο κάθε άσχετος που τον ενδιαφέρει πόσα μηνύματα έχει γράψει. Γενικά το site στερείται σοβαρότητας και δεν μπορούν να αναπτυχθούν θέματα με υπεύθυνες και σοβαρές απαντήσεις. Το νήμα το άφησα να ατονήσει για να μην αποθαρυνθούν οι 5-10 σχετικοί που θα ενδιαφέρονταν. Είχα κάποιες καλές επικοινωνίες μέσω προσωπικών μηνυμάτων και μόλις τελείωσα και χάρισα τα αξεσουάρ είπα να το διασκεδάσω και να δώσω τις πρέπουσες απαντήσεις. Δεν είχα ούτε έχω την όρεξη να αρχίσω αντιδικίες και καυγάδες αλλά δεν μου αρέσει ο εξυπνακισμός που ξεχειλίζει στο site.
αστους μπαχαλους τυπε, δεν σεβαστηκαν τιποτα στα νιατα τους, τωρα στα γεραματα ειναι καμενα χαρτια, τσογλανια με πιστοποιηση.

απαντα σε εμενα που εχω σοβαρες και ενδιαφερουσες αποριες. Λοιπον,
Ποιο αξεσουαρ θα σου λειψει περισσοτερο απο ολα, αν επεστρεφες και διαλεγες ενα μονο δηλαδη στο τσακιρ κεφι, ποιο θα ηταν αυτο;
 
OP
OP
jojolie56

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Αυτό είναι που κόβει το φύλλο για τα τυροπιτάκια ρε!!! Άσχετοι τελείως ρε πούστη μου!!

Αυτό είναι που κόβει το φύλλο για τα τυροπιτάκια ρε!!! Άσχετοι τελείως ρε πούστη μου!!!
Είχα και το πλάστη που άνοιγε το φύλλο για τα τυροπιτάκια αλλά έσπασε στη πλάτη κάποιου που πούλαγε εξυπνάδα. Επειδή το 99 % όσων επισκέπτονται το site δεν ξέρουν τι είναι το 27 και επειδή νοιώθω την ανάγκη να επιμορφώσω ορισμένους σε πληροφορώ ότι λέγεται Wartenberg Wheel. Είναι ιατρικό εργαλείο και χρησιμοποιείται από νευρολόγους για να δουν τις αντιδράσεις των νεύρων σε διάφορα σημεία του σώματος (όπως πχ το σφυράκι στο γόνατο). Είναι ακίνδυνο, δεν τρυπάει και προκαλεί πόνο ανάλογα με τη πίεση και το σημείο που εξασκείται.
ΥΓ Δεν θα ήθελα να μπαχαλευτεί άλλο το νήμα και είμαι διαθέσιμος να λύσω οποιαδήποτε απορία κάποιου που θα ρωτήσει με πραγματικό ενδιαφέρον.
 
OP
OP
jojolie56

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
αστους μπαχαλους τυπε, δεν σεβαστηκαν τιποτα στα νιατα τους, τωρα στα γεραματα ειναι καμενα χαρτια, τσογλανια με πιστοποιηση.

απαντα σε εμενα που εχω σοβαρες και ενδιαφερουσες αποριες. Λοιπον,
Ποιο αξεσουαρ θα σου λειψει περισσοτερο απο ολα, αν επεστρεφες και διαλεγες ενα μονο δηλαδη στο τσακιρ κεφι, ποιο θα ηταν αυτο;
Έχω κρατήσει 2-3 που έχουν σχέση με το nipple torture (πόνος στις θηλές).
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Είχα και το πλάστη που άνοιγε το φύλλο για τα τυροπιτάκια αλλά έσπασε στη πλάτη κάποιου που πούλαγε εξυπνάδα. Επειδή το 99 % όσων επισκέπτονται το site δεν ξέρουν τι είναι το 27 και επειδή νοιώθω την ανάγκη να επιμορφώσω ορισμένους σε πληροφορώ ότι λέγεται Wartenberg Wheel. Είναι ιατρικό εργαλείο και χρησιμοποιείται από νευρολόγους για να δουν τις αντιδράσεις των νεύρων σε διάφορα σημεία του σώματος (όπως πχ το σφυράκι στο γόνατο). Είναι ακίνδυνο, δεν τρυπάει και προκαλεί πόνο ανάλογα με τη πίεση και το σημείο που εξασκείται.
ΥΓ Δεν θα ήθελα να μπαχαλευτεί άλλο το νήμα και είμαι διαθέσιμος να λύσω οποιαδήποτε απορία κάποιου που θα ρωτήσει με πραγματικό ενδιαφέρον.
Αυτό το ήξερα πάντως και ας μην είμαι μερακλής
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom