Νέα

Χ_Dream Αγ. Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Μάγκες ας πει κάποιος όντως ακούγεται τόσο πολύ τα γανησια απο τα δίπλα δωμάτια γιατί ένα βίτσιο να στήνουμε αφτί το έχουμε

Ακούγονται στο συγκεκριμένο. Ειδικά αν έχεις δωμάτιο στο 2ο, απένατι από το ασανσέρ.

ΥΓ. Εγώ, όποτε βρεθώ σε γαμωχοτέλι, έχω βίτσιο να ξεκωλιάζω τη δικιά μου όρθια, κόντρα στη πόρτα του δωματίου, για να χαρίζω πόνο στα αυτιά των συναγωνιστών.
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Υπάρχει κάποιο άλλο χοτέλι πιο κοντά στο αεροδρόμιο;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Υπάρχει κάποιο άλλο χοτέλι πιο κοντά στο αεροδρόμιο;
Υπαρχει το hill που ειναι κοντα στο x dream αλλα δεν ειναι ανακαινισμενο. Υπαρχει κι ενα στο Μαρκοπουλο οχι ημιδιαμονης.
 

MKUltra94

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Όποιο ζευγάρι ενδιαφέρεται καλύπτω το δωμάτιο στο xdream στη αγια, να σας πάρω ματι, χωρίς συμμετοχή δική μου!!
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
περασα το απογευμα δωματιο στο δευτερο οροφο μικρο και καθαρο ...,,,,Εξω ο χωρος ειναι συμπαθητικος ..
ηχομόνωση μηδεν..οποτε ειπα να μην τους ταραξω και πολυ εδωσα στον πελατη μου ενα μαξιλαρι να δαγκωνει και γεια σας.....
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.371
Like
4.551
Πόντοι
456
περασα το απογευμα δωματιο στο δευτερο οροφο μικρο και καθαρο ...,,,,Εξω ο χωρος ειναι συμπαθητικος ..
ηχομόνωση μηδεν..οποτε ειπα να μην τους ταραξω και πολυ εδωσα στον πελατη μου ενα μαξιλαρι να δαγκωνει και γεια σας.....
Αφού είσαι στη γειτονιά μας ευκαιρία να είμαι ο επόμενος πελάτης σας κυρία μου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

dimitrisgk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
237
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
301
Αν το βλέπει ο συναγωνιστής που πήρε χθες ένα ψηλό υπερτούμπανο μελαχρινό με τατουάζ στις 16:00 για δωμάτιο 101 θα εκτιμούσα αν μου έδινε στοιχεία επαφής της... δεν επιχείρησα contact επειδή στην αναμονή ήταν μαζί...
 

Sandra~

Call-Girl
Εγγρ.
28 Μαΐ 2024
Μηνύματα
71
Like
4.106
www.bourdela.com/hotel/athens/x-dream-hotel-agia-paraskeuh/]Το thread αναφέρεται στη σχετική καταχώρηση στον κατάλογο[/url]

ευκολο parking. ανακαινιζεται και γαμουσαυπο τους ηχους τρυπανιων ενω στα μπαλκονια πηγαινοερχονταν εργατες :2funny: Ευτυχως η παρτενερ ειχε χιουμορ και το πηραμε στη πλακα.

φτηνο, 20€, καθαρό, αλλα πολυ μικρα δωματια. φανταζομαι μετα την ανακαινηση να ειναι οκ.

και το κυριωτερο: μπηκα μαζι με 2 απίθανα ψηλα, ξανθά ρωσιδακια (που πηγαν στη μοναδική σουιτα) του μαγαζιου. Ρωτησα ευθεως - και πήρα- τα τηλ τους. Αποφευγονατς το γραφειο τους (κ. ναταλία μου ειπαν, ποιος ξέρει ποια είναι αυτή) οι τιμες ειναι -50€. 200€ το δυπλό, δηλαδή, αντι 300€ μεσω γραφειου. Θα δοκιμασω αμεσα.
Σε γενικές γραμμές πάρα πολύ καλό και σε καλή τοποθεσία
 

Isnaider88d

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
50
Like
54
Πόντοι
0
Να αφήσω μ εγώ την κριτική μου. :) δωμάτια καθαρά, τιμή θα έλεγα οκ. Το μόνο αρνητικό άποψη μου είναι ότι 1-2 δωμάτια έχουν στρώματα χάλια.. αυτό μόνο. Θα μπορούσε να διορθωθεί.
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
Ίσως το πιο γύφτικο ξενοδοχείο της Αθήνας 30€ το δωμάτιο και δε σου κερνανε ουτε τα νεράκια, έχω πάει σχεδόν σε όλα τα ημιδιαμονης ξενοδοχεία της Αττικής πουθενά δεν εχω πληρώσει τα νεράκια
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.782
Like
7.787
Πόντοι
2.306
Να αφήσω μ εγώ την κριτική μου. :) δωμάτια καθαρά, τιμή θα έλεγα οκ. Το μόνο αρνητικό άποψη μου είναι ότι 1-2 δωμάτια έχουν στρώματα χάλια.. αυτό μόνο. Θα μπορούσε να διορθωθεί.

Είναι τα στρώματα γενικώς σκληρά; Έχει κάποιες συγκεκριμένες σουίτες με προσεγμένο φωτισμό, τζακούζι κλπ.

Μήπως ξέρεις;
 

trflr13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
0
Αν είσαι βόρεια είναι μια χαρά. Κανείς υποχωρήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom