Νέα

Cd Claudia από Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

claudiacd_thess

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
εννοω πως μπορει να θελετε να με παρετε με καποιον φιλο σας.......για περισσοτερες λεπτομερειες  μεσω πμ οποιος ενδιεφερεται
 

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
η διαφορα ισως ειναι οτι μια cd απλα ντυνετε γυναικα μονο μεσα στο σπιτι της και το πρωι εργαζετε σαν αγορακι...η τραβεστι κυκλοφορει μονιμα  σαν γυναικα... :dancing: :dancing:

Με κάθε σεβασμό και χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τη γνώση σου στο αντικείμενο, να πω μόνο ότι η άποψη που αναφέρεις είναι αυτή που επικρατεί στην Ελλάδα.
Σε όλο τον υπόλοιπο κόσμο τραβεστί δηλαδή transvestite είναι η παλιότερη λέξη για τις crossdessers (CDs) και προέρχεται από τη λέξη "Vest" που σημαίνει "ρούχο". Τραβεστί δηλαδή είναι αυτή που απλά φοράει γυναικεία ρούχα. Απλά η λέξη θεωρήθηκε κάποια στιγμή στον υπόλοιπο πλανήτη προσβλητική και για αυτό και αντικαταστάθηκε απο τη λέξη crossdresser.

Aυτή η οποία ζει μόνιμα σαν γυναίκα, σε όλο τον κόσμο (εκτός από την Ελλάδα  :) ) ονομάζεται transsexual και είναι είτε pre-op transsexual (προεγχειρισμένη) είτε post-op transsexual (χειρουργημένη) και 99.9% οι αλλαγές πάνω της είτε είναι ελάχιστες είτε τεράστιες είναι μόνιμες και δεν περιορίζονται στα ρούχα...

Περισσότερα στο [URL unfurl="true"]http://en.wikipedia.org/wiki/Transgender#Transvestite[/url]
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Kαλησπερα σε ολους.. Καλησπερα claudia καλως ορισες στην παρεα μας..
 
OP
OP
C

claudiacd_thess

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
μια χαρουλα περναω ναι θεσσαλονικια ειμαι
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
μια χαρουλα περναω ναι θεσσαλονικια ειμαι
Μπραβο κοπελα μου εχει πολυ καλα παιδια η Θεσσνικη και καβλιαρικα να τα προσεχης ομως κιολας γιατι ειναι και λιγο ζορικα αλλα στο κρεβατι τα δινουν ολα... καβλες ειναι..
 
OP
OP
C

claudiacd_thess

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο κοπελα μου εχει πολυ καλα παιδια η Θεσσνικη και καβλιαρικα να τα προσεχης ομως κιολας γιατι ειναι και λιγο ζορικα αλλα στο κρεβατι τα δινουν ολα... καβλες ειναι..
το ξερω κουκλα μου οτι ειναι γλυκα και ζορικα τα αγορια μας εδω και να εισαι σιγουρη οτι τα προσεχω.... εσυ απο που εισαι;
 

Επισκέπτης
χερετο τι μεταλαγμενι γοργονα που απο τα βορεια λαγνα μονοπατια ιρθε να ταραξει τα κιματα τον αδισοπιτον και σεξοπορνοδιαστροφικον μπουρδελοκαυλεουμπον! :rockon:
καλοσ ιρθεσ λοιπον στιν πορνοπαρεα μασ ατακτι και τσαχπινα μεταλαγμενι σταχτοπουτα! :rockon:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
το ξερω κουκλα μου οτι ειναι γλυκα και ζορικα τα αγορια μας εδω και να εισαι σιγουρη οτι τα προσεχω.... εσυ απο που εισαι;
Μενω Αθηνα... Αλλα ειμαι Κρητηκια απο τα Χανια... Εδω μεσα ειναι ολοι τους πολυ καλα παιδια... αλλα τους αρεση και η πλακιτσα... ψωφανε για τετοια..  ετσι ειναι τα αγορακια ναζιαρικα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom