Νέα

Casa Rosso - Live sex show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
15
Like
1.962
Πόντοι
2.477
παιδες , γνωρίζει κανεις τι παίζει στο εν λόγο μαγαζί; διαβάζω οτι κάθε μια ώρα υπάρχουν παραστασεις livesex. Έχει παρακολουθήσει κανεις; Το κοινό απο κάτω είναι φρόνημο ή μπορει δίπλα μου να δω καμια πίπα ; Εχει κανεις να προτεινει τπτ καλο για ζευγαρι στο αμστερνταμ μιας και θα πάμε τέλος Ιουλίου;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Είχα πάει πριν πολλά χρόνια. Δεν ξέρω εάν είναι το ίδιο.

Αυτό που είχα πάει εγώ ήταν αίθουσα θεάτρου, με τους θεατές να κάθονται και να βλέπουν τη σκηνή. Τότε είχε στριπτίζ, είχε ετεροφυλικό sex-show. Σε κάπου 2 ώρες έβλεπες πάνω στη σκηνή διάφορα πορνονούμερα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Νομίζω το έλεγαν Casa Rossa.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
15
Like
1.962
Πόντοι
2.477
Καλά τα λες, αλλά αυτά τα διάβασα και στο σάιτ τους. Το θέμα είναι, από κάτω έπαιζε κάνα παιχνίδι στα κλεφτα; Ή έχεις να προτείνεις κάτι καλό;
 

dg67

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Για παιχνίδι μέσα στο Casa Rosso, θάλεγα ότι έχεις αργήσει καμμιά 30αριά χρόνια.
Όταν ήταν μόνο ένα και ξεκίναγε τα live shows με τον ανταγωνισμό με το banana bar, μπορεί να ξέφευγε κάτι στο κοινό.

Τώρα... είναι ένα κανονικό θέατρο με ταξιθέτες και μπράβους για την επιβολή κόσμιας συμπεριφοράς. Θα είσαι μαζί με διάφορα γκρουπ τουριστών με τους ξεναγούς τους, για να δείτε ένα στημένο σόου. Στην καλύτερη περίπτωση θα είναι ήρεμοι, αλλά μπορεί να φωνάζουν ή να χαχανίζουν.

Άλλο αντίστοιχο με show και παιχνίδι κοινού δε νομίζω να υπάρχει στην ευρύτερη περιοχή Άμστερνταμ. Από τσοντοσινεμά πρέπει να δουλεύει ακόμα το B1, με μια αίθουσα για στρέιτ και μία για γκέι. Εκεί γίνεται κάποιο παιχνίδι, αλλά προφανώς το περιβάλλον είναι χειρότερο.

Υπάρχουν και τα μηνιαία swinger parties κλπ., αλλά ξεφεύγει από αυτό που ρώτησες.

Ξεχνώντας τα μαζικά τουριστικά, για ζευγάρι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις για να περάσετε υπέροχα είναι να προσλα΄βεις τη Dita ή κάποια από Society Service. Αλλά κοστίζει.
 

jimackos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
11
Like
419
Πόντοι
310
Εδώ Άμστερνταμ!
Τετάρτη 4/1/23,επίσκεψη στο Casa Rosso,κατ'απαίτηση της συνβίας!
Εγώ έχοντας διαβάσει διάφορες κριτικές ήμουν σίγουρος ότι δεν άξιζε τη όλη φάση,αλλά τι να κάνω...?
Πρόκειται για μια καλοστημένη μπίζνα που αποφέρει τεράστια έσοδα στον ιδιοκτήτη!
Ουρά ατελείωτη απέξω!
Όλες οι φυλές του Ισραήλ!
Όλες οι ηλικίες !
Ζευγάρια, γκρουπ ανδρών,γκρουπ γυναικών,άνδρες
IMG_20230104_235929.jpg
μόνοι,γυναίκες μόνες τα πάντα όλα,απροι,μαύροι ,κίτρινοι...
Δεν υπάρχουν προκρατήσεις!
Όλοι στην ουρά!
60€ το άτομο πλέον και το ποτό ένα!
Μπήκαμε λοιπόν ...
Πρόκειται για ένα στενό θεατράκι με καμμιά 250 θέσεις κάτω και εξώστη...
Ένας χαμός μέσα , διότι η παράσταση αποτελείται από επαναλαμβανόμενα σόου από τις 7 ως τις 2,ότι ώρα θες σηκώνεσαι και φεύγεις....,οπότε επικρατεί μπάχαλο,γιατί για να μπεις η να βγεις από τις μέσα θέσεις πρέπει να σηκωθεί όλη η σειρά ,να βγει στο διάδρομο κτλ κτλ ...
Είχα εξαρχής σκοπό να πάμε πρώτη σειρά για αυτό το λόγο ,όπως και έγινε ..!!
Ενας μαύρος με ένα δίσκο κυκλοφορούσε πάνω κάτω το διάδρομο και έφερνε τα ποτά της μισής μερίδας(!!) και ένας άλλος μάζευε τα άδεια ποτήρια,τα οποία δεν είχες που να τα ακουμπήσεις ...
Το σόου αποτελείται από στριπ τιζ και χρήση δονητή,στριπ τιζ με Πόουλ ντανσιγκ και κάτι κεριά μέσα στο μουνί της κοπελλιάς,ένα ζευγάρι που έκανε σεξ υποτίθεται (πίπα,γλυφομούνι,πήδημα ιεραποστολικό,στα τέσσερα )και ...κόψιμο στον αέρα...,μια χοντρούλα που τράβηξε 3 εθελοντές στη σκηνή και έκανε κάτι μαλακίες με μια μπανάνα και ένα γορίλλα δήθεν και άλλο ένα ζευγάρι με ένα πραγματικά εντυπωσιακό μαύρο ,πολύ γυμνασμένο και ... εργαλείο max,αλλά από σεξ σαν το πρηγούμενο....,έπεσε η σκηνή και τέλος...
Εν πάσι περιπτώσει η όλη φάση κράτησε 1 ωρα και 10 λεπτά,είδαμε μουνιά μπροατά στη μούρη μας,η δικιά μου εσφιγγε το χέρι και εγώ σκεφτόμουν τα καθέκαστα...
Βγήκαμε ,...η ουρά απέξω ίδια,περπατήσαμε λίγο αμίλητοι,...ξαφνικά με τραβάει και με βάζει κατευθείαν σε ένα σεξ σοπ!
-Θέλω να κάνουμε αυτά που δεν είδαμε μου λέει...
-Ότι πεις ,αγάπη μου...
IMG20230105094055.jpg

Διάλεξε έναν δονητή ,βγήκαμε εξώ,πάμε κατευθείαν στο jolly joker καφέ,πήραμε κι από κεί λίγο μπαφάκι και δρόμο για το διαμέρισμα rbnb,όπου μένουμε...
Τι έγινε μετά?...τσιγαράκι,ουισκάκι και ακολούθησε
γαμήσι αρχοντικό!
Τελείωμα με dp,δονητής στο μουνί και εγώ στον κώλο...
Μας άκουσε όλη η πολυκατοικία...
Γενική σούμα?
Ακριβό το Άμστερνταμ!
100€ φαγητό+40€ ποτά+129€ casa rosso+30€ δονητής+25€ μαυράκι+...=ένα ξέσκισμα κώλου...
Έτσι πάει...
Μπορεί να θέλει και σήμερα να της τον ξεσκίσω,την βλέπω ξυπνάει καυλωμένη,οκ ...
IMG_20230103_235549.jpg
 

jimackos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
11
Like
419
Πόντοι
310
Εδώ Άμστερνταμ!
Τετάρτη 4/1/23,επίσκεψη στο Casa Rosso,κατ'απαίτηση της συνβίας!
Εγώ έχοντας διαβάσει διάφορες κριτικές ήμουν σίγουρος ότι δεν άξιζε τη όλη φάση,αλλά τι να κάνω...?
Πρόκειται για μια καλοστημένη μπίζνα που αποφέρει τεράστια έσοδα στον ιδιοκτήτη!
Ουρά ατελείωτη απέξω!
Όλες οι φυλές του Ισραήλ!
Όλες οι ηλικίες !
Ζευγάρια, γκρουπ ανδρών,γκρουπ γυναικών,άνδρες
IMG_20230104_235929.jpg
μόνοι,γυναίκες μόνες τα πάντα όλα,απροι,μαύροι ,κίτρινοι...
Δεν υπάρχουν προκρατήσεις!
Όλοι στην ουρά!
60€ το άτομο πλέον και το ποτό ένα!
Μπήκαμε λοιπόν ...
Πρόκειται για ένα στενό θεατράκι με καμμιά 250 θέσεις κάτω και εξώστη...
Ένας χαμός μέσα , διότι η παράσταση αποτελείται από επαναλαμβανόμενα σόου από τις 7 ως τις 2,ότι ώρα θες σηκώνεσαι και φεύγεις....,οπότε επικρατεί μπάχαλο,γιατί για να μπεις η να βγεις από τις μέσα θέσεις πρέπει να σηκωθεί όλη η σειρά ,να βγει στο διάδρομο κτλ κτλ ...
Είχα εξαρχής σκοπό να πάμε πρώτη σειρά για αυτό το λόγο ,όπως και έγινε ..!!
Ενας μαύρος με ένα δίσκο κυκλοφορούσε πάνω κάτω το διάδρομο και έφερνε τα ποτά της μισής μερίδας(!!) και ένας άλλος μάζευε τα άδεια ποτήρια,τα οποία δεν είχες που να τα ακουμπήσεις ...
Το σόου αποτελείται από στριπ τιζ και χρήση δονητή,στριπ τιζ με Πόουλ ντανσιγκ και κάτι κεριά μέσα στο μουνί της κοπελλιάς,ένα ζευγάρι που έκανε σεξ υποτίθεται (πίπα,γλυφομούνι,πήδημα ιεραποστολικό,στα τέσσερα )και ...κόψιμο στον αέρα...,μια χοντρούλα που τράβηξε 3 εθελοντές στη σκηνή και έκανε κάτι μαλακίες με μια μπανάνα και ένα γορίλλα δήθεν και άλλο ένα ζευγάρι με ένα πραγματικά εντυπωσιακό μαύρο ,πολύ γυμνασμένο και ... εργαλείο max,αλλά από σεξ σαν το πρηγούμενο....,έπεσε η σκηνή και τέλος...
Εν πάσι περιπτώσει η όλη φάση κράτησε 1 ωρα και 10 λεπτά,είδαμε μουνιά μπροστά στη μούρη μας,η δικιά μου εσφιγγε το χέρι και εγώ σκεφτόμουν τα καθέκαστα...
Βγήκαμε ,...η ουρά απέξω ίδια,περπατήσαμε λίγο αμίλητοι,...ξαφνικά με τραβάει και με βάζει κατευθείαν σε ένα σεξ σοπ!
-Θέλω να κάνουμε αυτά που δεν είδαμε μου λέει...
-Ότι πεις ,αγάπη μου...
img20230105094055-jpg.927570

Διάλεξε έναν δονητή ,βγήκαμε εξώ,πάμε κατευθείαν στο jolly joker καφέ,πήραμε κι από κεί λίγο μπαφάκι και δρόμο για το διαμέρισμα rbnb,όπου μένουμε...
Τι έγινε μετά?...τσιγαράκι,ουισκάκι και ακολούθησε
γαμήσι αρχοντικό!
Τελείωμα με dp,δονητής στο μουνί και εγώ στον κώλο...
Μας άκουσε όλη η πολυκατοικία...
Γενική σούμα?
Ακριβό το Άμστερνταμ!
100€ φαγητό+40€ ποτά+120€ casa rosso+30€ δονητής+25€ μαυράκι+...=ένα ξέσκισμα κώλου...
Έτσι πάει...
Μπορεί να θέλει και σήμερα να της τον ξεσκίσω,την βλέπω ξυπνάει καυλωμένη,οκ ...
Όπερ και εγένετο ..
IMG_20230103_235549.jpg
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
15
Like
1.962
Πόντοι
2.477
Μπράβο ρε φίλε, καλή χρονιά !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom