Νέα

Brigitta Bulgari (aka Brigitta Bui/Brigitta Kocsis)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkalelris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.570
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Εξαιρετική κι η Ramona δε λέω.  :boobies:

Αλλά προτιμώ Brigitta.  :grin: :cum:

 

Επισκέπτης
Πρόκειται όντως περί απίστευτου μουνιού, διαστημικού.

Αλλά με συγχωρείτε αισθησιασμό εμένα προσωπικά δεν μου βγάζει! Γαμιέται με απίστευτη απάθεια, σαν να ξεσκονίζει ας πούμε.

Για τα λεφτά ιατρέ ....

Αν γαμιέται για να γουστάρει , δεν ξέρεις πως θα είναι.
 

Kastoras33

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Στις κορυφαιες πορνοσταρ μαζι με Sofia Gucci,Valentina canali και Bambola...
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Παγερα αδιαφορη σ αυτο που κανει φανταζομαι ετσι ειναι και στην ζωη της
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Στις τσόντες μεροκάματο δεν είναι ;;
Άδικο έχω ;;
Οταν ξεσκιζεται μπρος και πισω ταυτοχρονα με δυο γαιδουροπουτσες και δεν βγαζει αχνα μην περιμενης οτι θα βρεθει καποιος που θα την κανει να παρει φωτια
 

Επισκέπτης
Οταν ξεσκιζεται μπρος και πισω ταυτοχρονα με δυο γαιδουροπουτσες και δεν βγαζει αχνα μην περιμενης οτι θα βρεθει καποιος που θα την κανει να παρει φωτια

Παρόλα αυτά ... θα θέλαμε να της τον ακουμπήσουμε ... έτσι ;;;
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Πρόκειται όντως περί απίστευτου μουνιού, διαστημικού.

Αλλά με συγχωρείτε αισθησιασμό εμένα προσωπικά δεν μου βγάζει! Γαμιέται με απίστευτη απάθεια, σαν να ξεσκονίζει ας πούμε.
Με δυό τεράστιες ψολές σαν γουδοχέρια, την μία στο μουνί και την άλλη στον κώλο, το πρόσωπό της δεν κάνει ούτε μία σύσπαση και τελειώνοντας παρτούζα με τρεις άντρες η κόμμωση και το μακιγιάζ έχουν μείνει άθικτα!!
Μου θυμίζει την Άντζελα την Ουκρανή που πηδιέται κάπως έτσι, αλλά τουλάχιστον αυτή είναι φτηνοβίζιτα του 80άρικου.

Γιατί δεν βάζουν σε όλα αυτά τα Ανατολικοευρωπαϊκά μοσχάρια εντατικά φροντιστήρια να δουν τσόντες των μιλφοαμερικανίδων, Lisa Ann, Shyla Stylez και Veronica Avluv (ιδίως της τελευταίας!) να μάθουνε τι σημαίνει γαμήσι και καύλα; Πρώτα απ' όλα σημαίνει πως ξεκινάω το πήδημα (πόσο μάλλον την παρτούζα!) χτενισμένη και βαμμένη στην εντέλεια και τελειώνω ξεμαλλισμένη και με τα μακιγιάζ να έχουν γίνει σκατά, σαν κλόουν.
Εγώ που δεν είμαι πορνοστάρ να πηδήσω μια γυναίκα, βίζιτα ή όχι, αυτό το θεωρώ βασική και απαραίτητη ένδειξη επιτυχημένου πηδήματος.

Θα μου πεις αν δεν το έχει η γυναίκα...

Αν και εχεις δικιο σε γενικες γραμμες, δεν μπορεις να πεις οτι ειναι μια γκομενα που δεν τσαλακωθηκε οσο εκανε τσοντες.

Εγλειψε κωλοτρυπιδα, την ξεκωλιασανε ασυστολα, πηρε ακομα και δυο ψωλες στον κωλο.

Αυτο που λες μαλλον δεν ειναι απαθεια αλλα το στιλ της. Ειμαι σιγουρος οτι το γουσταρει το γαμησι σαν σκυλα, αν δεν το γουσταρε θα ειχε αλλου τυπου ξινιλα και οχι αυτο το στιλ που εχει. Περιεργο να το περιγραψω ακριβως  :2funny:

Η Avluv και αυτες που λες ειναι σκυλια του πολεμου, αλλη κατηγορια. Αν και γενικα η Αμερικη βγαζει πολλες ψευτογκομενες με κραυγες και δηθενιες στα γαμησια που ειναι απιστευτα ξενερωτικα.

Η Brigitta ειναι και diva στην εμφανιση/συμπεριφορα και δεν την ντρεπεται την ψωλη και τα χυσια να τα παρει με παθος.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Αναμφιβολα πολυ ομορφη, και πραγματικα εκπεμπει ψυχρότητα η γκομενα
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Νταξ ρε Αντισθενη το καταλαβαμε οτι την γουστάρεις  :tits:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.746
Πόντοι
1.206
Η Avluv και αυτες που λες ειναι σκυλια του πολεμου, αλλη κατηγορια. Αν και γενικα η Αμερικη βγαζει πολλες ψευτογκομενες με κραυγες και δηθενιες στα γαμησια που ειναι απιστευτα ξενερωτικα.



Καλά πάρε τώρα μερικές σκηνές από την ξενερωτική, "δήθεν", ψευτογκόμενα και σύγκρινέ τες με αυτές του ευρωπαϊκού παγόβουνου - όμορφου επίπλου...
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26


Καλά πάρε τώρα μερικές σκηνές από την ξενερωτική, "δήθεν", ψευτογκόμενα και σύγκρινέ τες με αυτές του ευρωπαϊκού παγόβουνου - όμορφου επίπλου...
Ξεκωλιαρα  :pipa3: απο τις λιγες,θα επρεπε να εχει εδω δικο της νιμα  :rockon:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775


Καλά πάρε τώρα μερικές σκηνές από την ξενερωτική, "δήθεν", ψευτογκόμενα και σύγκρινέ τες με αυτές του ευρωπαϊκού παγόβουνου - όμορφου επίπλου...

Σου ειπα για την Avluv οτι ειναι ξενερωτικη και ψευτογκομενα?  :idiot: :idiot:

Για την αμερικανικη σκηνη μιλαω που το 70% ειναι μουναρες αλλα απο performance ειναι πιο πολυ εφε και τιποτα παραπανω.

Η Avluv γαμαει.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.570
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Η Brigitta είναι άλλη κλάση όπως και να το κάνουμε. Σιγά μη συγκρίνεται με την Avluv ναούμε. Και καμία ψυχρότητα. Hi-class συνειδητοποιημένη σκυλοπουτανιά μοντελοντίβας είναι το στιλ της.

:cum:

:headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:

Την Avluv βεβαια την αγαπαω ( κανονικα, οχι οπως με τις γαμιολες που γνωριζω στην πραγματικοτητα  :2funny: ) γιατι το κωλαντερο της ειναι διαλυμενο. Πρεπει να της το αναγνωρισουμε.  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom