Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 331K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kagg22

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Αξίζει ρε μάγκες εκεί για κάποιον str8; η μαζεύει gay κ crossakia κ δεν θα έχεις την ησυχία σου;
 

michaliscrete

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Like
27
Πόντοι
0
Τελικά πάει κανένας εκεί;
2 φορές έχω πάει και βλέπω έναν που τον είχα δει και στο κοσμοπολιτ (πολύ γαμάτος είναι η αλήθεια που έχει πάει τη μυθομανία σε άλλα επίπεδα).
Λογικά θα παίρνει σβάρνα όλα του είδους και θα δίνει έναν άλλον τόνο στους χώρους.
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Καλησπέρα ! αποψε μετά τις 10 θα είμαι στο Blue .. Μακάρι να έχει κόσμο και δη ..καβλωμένο ! :)
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
καλησπέρα !! για σήμερα καμμία ... συνάντηση καλή στο Blue ?
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
δε βλέπω ...συμμετοχή αλλά επειδή μπορεί να υπάρχει ''ανάγνωση'' , μετα τις 9 μιση θα ειμαι εκεί :)
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
δε βλέπω ...συμμετοχή αλλά επειδή μπορεί να υπάρχει ''ανάγνωση'' , μετα τις 9 μιση θα ειμαι εκεί :)

πήγαινε ρε φίλος και όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε  :pipa3: :pipa3: :2on1: :2on1:
δεν είναι ανάγκη να το πει δω ότι θα πάει...  :headbang:
 

linacd

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
kalimera piga 2 fores mesa se 1 bdomada tin 1 fora gnorisa enan kouklo kai perasame teleia
thn 2 fora xalia maura eixe arketous alla mono na tin paixoun thelane
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
kalimera piga 2 fores mesa se 1 bdomada tin 1 fora gnorisa enan kouklo kai perasame teleia
thn 2 fora xalia maura eixe arketous alla mono na tin paixoun thelane

καλά... έλα AT να φτιαχτείς!!! δε θα προλαβαίνεις τις πουτσες αν είσαι σωστή!
αν και από ότι είδα μόνο για πίπα λέει...
πολύ σπυρί στο σώμα και ειδικά στον κωλο!
τι γίνεται? γιατι ετσι?
 

linacd

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλά... έλα AT να φτιαχτείς!!! δε θα προλαβαίνεις τις πουτσες αν είσαι σωστή!
αν και από ότι είδα μόνο για πίπα λέει...
πολύ σπυρί στο σώμα και ειδικά στον κωλο!
τι γίνεται? γιατι ετσι?


kalispera gnorizomaste apo kapou???
einai apo to xirisma ta spirakia
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
kalispera gnorizomaste apo kapou???
einai apo to xirisma ta spirakia


να μη βάζεις ξυράφι εκεί γιατί τα αποτελέσματα δεν είναι και τόσο ωραία! Ούτε για το μάτι αλλά ούτε και για το χέρι!
Δε το λέω με κακία…
 

ΓιάνναCD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ας ξεκινησουμε λοιπον απο εδω με αφορμη την υπεροχη βραδυα της ΝΙΚΟΛΕΤΑ CROSS !! :dancing:
Νομιζω οτι το νεο στεκι απο εδω και περα μετα απο την υπεροχη και πανω απ΄'ολα καθαρη βραδυα γεματη καυλα θα ειναι το Blue vision.
ΩΡΑ αφιξης 9.30 η Νικολ ηταν επανω στον οροφο ντυμενη και οπως παντα μια καυλα .σαν γνωριμος της την χαιρετησα και μετα πηγα να εξερευνησω τον χωρο .
σε μια αλλη καμπινα ηταν ενα ζευγαρι (30 περιπου) το οποιο καποια στιγμη καλεσε την Νικολετα για παιχνιδι.η τυπισα ειχε πολυ καυλα απο οτι φανηκε μεσα της .αφου καλεσαν την Νικολ στην καμπινα τους την εβαλε να της γλυφει τα βυζια :tits2: και αυτος την εσκιζε δυνατα και ασταματητα  αφου εχυσε :fuck2: αποχωρησαν χωρις να κανει κανενας αλλος παιχνιδι μαζι τους . :headbang:
η ΝΙΚΟΛΕΤΑ οπως παντα απολαυσε ολους  οσους ειχαν ερθει για να την ξεσκισουν  χαριζοντας τους απιστευτη καυλα .
Οι παρτουζες σχεδον 2 ατομα παντα μαζι :2on1: εδειναν και επερναν φτανοντας περιπου τους 8 συναγωνιστες στο τελος της βραδυας και φευγοντας με της καλυτερες εντυπωσεις απο το μαγαζι οπως μου ειπε . :rockon: :rockon:
Να την ευχαριστησω κιολας για την τριπλη πιπα :pipa1: που μου προσεφερε με αλλους 2 συναγωνιστες. :dancing:
η ωρα ειχε φτασει 2.00 και μετα απο τοσο ξεσκισμα χαιρετηθηκαμε και υποσχεθηκε για νεο ραντεβου ανακοινωνοντας το εδω πλεον .
ΥΓ.θα ηθελα και την γνωμη αυτων των 2 απο το site που ηταν εχθες μαζι μας να γραψουν την εμπειρια τους .
ΝΙΚΟΛΕΤΑ εισαι πολυ καυλα και αχορταγη!!!! :hi:

Εάν βρω το κουράγιο θα πάω και εγώ.....
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
για απόψε το βράδυ μετα τις 10 κάποιος ( ή και καποιοι) καβλωμενος ενεργητικός  ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom