Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 329K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

underw

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2011
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Σήμερα γύρω στις 3 με 4 το μεσημέρι λέω να επισκεφτώ για πρώτη φορά το σινεμά.
Υπάρχει κόσμος αυτή την ωρα ?
Εχω πολύ όρεξη να γαμηθώ.
 

peoplayer41

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
80
Like
68
Πόντοι
0
Σήμερα γύρω στις 3 με 4 το μεσημέρι λέω να επισκεφτώ για πρώτη φορά το σινεμά.
Υπάρχει κόσμος αυτή την ωρα ?
Εχω πολύ όρεξη να γαμηθώ.
ειδικά τέτοια ώρα που ΘΑ πας θα σαι εσύ και ο υπάλληλος..Με την όρεξη θα μένεις κανα μπάρμπα απλυτο ποιό πιθανό να βρεις.Περαστικά σου.
 

underw

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2011
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ήρθα τελικά πέντε αλλά είναι αδειο
 

Manito96

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Τι γίνεται ? Υπάρχει κίνηση? Κάνα ωραίο κρασάκι παίζει να κατέβει μέσα στην εβδομάδα?
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
744
Like
686
Πόντοι
86
Ήρθα τελικά πέντε αλλά είναι αδειο
Σχεδόν πάντα έτσι είναι, τουλάχιστον όσες φορές έχει τύχει να πάω κι εγώ. Από τότε μάλιστα που έκλεισε το υπόγειο, έχει "στενέψει" πολύ ο χώρος.
 
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καληεμρα στην παρέα ! 2 ξαδέρφια από επαρχία καυλωμενα φουλ με τη ψωλη στο χέρι 15 μέρες τώρα . Λέμε να επισκεφτούμε το κατάστημα για πρώτη φορά .. Αύριο απόγευμα κατά 7 λέμε να πάμε .. θα υπάρχει καμία τρύπα ανεξάρτητου ηλικίας (όχι 90 χρόνων ) να καταθέσουμε τα χυσια μας στο μουνι τους η στις κωλοτρυπιδες του !!!
 

Vjweb

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2021
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Καληεμρα στην παρέα ! 2 ξαδέρφια από επαρχία καυλωμενα φουλ με τη ψωλη στο χέρι 15 μέρες τώρα . Λέμε να επισκεφτούμε το κατάστημα για πρώτη φορά .. Αύριο απόγευμα κατά 7 λέμε να πάμε .. θα υπάρχει καμία τρύπα ανεξάρτητου ηλικίας (όχι 90 χρόνων ) να καταθέσουμε τα χυσια μας στο μουνι τους η στις κωλοτρυπιδες του !!!
Θα πάτε τελικά σημερα; Είμαι χοντρούλης παθ. με αφράτη κολάρα και έχω πολύ καιρό να γαμηθω.
 

Fc3s

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κανείς να πάει σήμερα;
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Θα πάτε τελικά σημερα; Είμαι χοντρούλης παθ. με αφράτη κολάρα και έχω πολύ καιρό να γαμηθω.
σε αυτο το σινεμα που συχναζεις τι περιμενεις ρε φιλε,3 ατομα και αυτα παθητικα ζομπι βλεπεις συνεχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom