Νέα

BLACKLIST αγγελιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xenitemenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1


Το σκέφτηκα αρκετά, προτού κάνω αυτή την ανάρτηση. Κυρίως γιατί αντιλαμβάνομαι ότι για κάποιες είναι βιοποριστικό. Αλλά σορρυ, κάποια πράματα έχουν και τα όρια τους...
Έστειλα μήνυμα στην συγκεκριμένη κυρια ένα πρωί. Μου έστειλα το γνωστό τιμολόγιο.50 ευρώ για σεξ, πίπα, μασάζ για 30 λεπτά. Της είπα ότι είναι οκ και θα περνούσα το απόγευμα. Μου απάντησε ότι θα μου έστελνε λεπτομέρειες για την τοποθεσία 1,5 ώρα πριν. Τίποτε.. Έστειλα εγώ ξανά μήνυμα 45 λεπτά για το ραντεβού για να ρωτήσω ξανά λεπτομέρειες. Απάντησε λέγοντας ότι είναι ένα διαμέρισμα κοντά στην Καλλιπολεως. Πήγα..Με το που μπήκα ζήτησε αμέσως τα λεφτά και άρχισε η ιστορία.. Έκανε ότι ήθελε.. ότι ζητούσα εγώ δεν γινόταν.. οτιδήποτε θεωρούσε η ίδια ότι έπρεπε να γίνει για να τελειώνουμε.. και αυτό δεν ήταν το χειρότερο.. Σε κάποια φάση κτύπησε το κουδούνι.. ενώ ήμασταν μαζί, σηκώθηκε άνοιξε και ακούστηκε μια γυναικεία φωνή. Επέστρεψε και απλά τράβηξε την κουρτίνα του δωματίου, το οποίο δεν είχε πόρτα και είχε άμεση επαφή με το σαλόνι όπου έκατσε η αλλη!!!, την ρώτησα τι γινόταν και μου είπε ότι ήταν απλά η συγκάτοικος της και δεν υπήρχε πρόβλημα! Το σαλόνι λέω ξανά ότι το χώριζε από την γαμιστρωνα μόνο μια κουρτίνα, και υπήρχε εννοείται πλήρης ακουστική επαφή. Δεν ξέρω αν κάποιους από σας σας καβλωνει μια τεθκια κατάσταση, αλλά εγώ προσωπικά ξενέρωσα..  ήταν αδύνατο να λειτουργήσω. Σηκώθηκε μετά από δυο λεπτά νευριασμενη, και μου είπε ότι δεν γίνεται τίποτα και μάλλον έπρεπε να φύγω.. Τα μάζεψα και βγήκα έξω όπου είδα και την άλλη που μάλλον ήταν της πιάτσας.. Το θεωρώ το λιγότερο άθλιο και αντιεπαγγελματικο να βάλει άλλον άτομο στο διαμέρισμα ειδικά από την ώρα που δεν υπήρχε πόρτα.. Κανονικά έπρεπε να ζητήσω το 50 ευρώ πίσω,  αλλά είπα καλύτερα να μην γίνει φασαρία και μας ακούσουν και τα αλλά διαμερίσματα..Από μένα τουλάχιστον ένα τεράστιο Χ.. Σε έτσι εποχές άμα δίνω 50 ευρώ, έχω την απαίτηση να με σέβονται.
 

lorenzo99

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν κοπελες που να προσφερουν με συνεπεια ενα καλο επιπεδο υπηρεσιων...ετσι καταντησαμε αντι να πηγαινουμε για σεξ να αισθανομαστε οτι παμε να παιξουμε κουμαρι τζε μαλιστα 50 ευρω την γυρα.....
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
Έτσι ακριβώς κατάντησε φίλε.. Κουμαρι των 50 ευρώ (μπορεί και παραπάνω) και αν κάτσει η ζαριά, έκατσε...
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846

Το σκέφτηκα αρκετά, προτού κάνω αυτή την ανάρτηση. Κυρίως γιατί αντιλαμβάνομαι ότι για κάποιες είναι βιοποριστικό. Αλλά σορρυ, κάποια πράματα έχουν και τα όρια τους...
Έστειλα μήνυμα στην συγκεκριμένη κυρια ένα πρωί. Μου έστειλα το γνωστό τιμολόγιο.50 ευρώ για σεξ, πίπα, μασάζ για 30 λεπτά. Της είπα ότι είναι οκ και θα περνούσα το απόγευμα. Μου απάντησε ότι θα μου έστελνε λεπτομέρειες για την τοποθεσία 1,5 ώρα πριν. Τίποτε.. Έστειλα εγώ ξανά μήνυμα 45 λεπτά για το ραντεβού για να ρωτήσω ξανά λεπτομέρειες. Απάντησε λέγοντας ότι είναι ένα διαμέρισμα κοντά στην Καλλιπολεως. Πήγα..Με το που μπήκα ζήτησε αμέσως τα λεφτά και άρχισε η ιστορία.. Έκανε ότι ήθελε.. ότι ζητούσα εγώ δεν γινόταν.. οτιδήποτε θεωρούσε η ίδια ότι έπρεπε να γίνει για να τελειώνουμε.. και αυτό δεν ήταν το χειρότερο.. Σε κάποια φάση κτύπησε το κουδούνι.. ενώ ήμασταν μαζί, σηκώθηκε άνοιξε και ακούστηκε μια γυναικεία φωνή. Επέστρεψε και απλά τράβηξε την κουρτίνα του δωματίου, το οποίο δεν είχε πόρτα και είχε άμεση επαφή με το σαλόνι όπου έκατσε η αλλη!!!, την ρώτησα τι γινόταν και μου είπε ότι ήταν απλά η συγκάτοικος της και δεν υπήρχε πρόβλημα! Το σαλόνι λέω ξανά ότι το χώριζε από την γαμιστρωνα μόνο μια κουρτίνα, και υπήρχε εννοείται πλήρης ακουστική επαφή. Δεν ξέρω αν κάποιους από σας σας καβλωνει μια τεθκια κατάσταση, αλλά εγώ προσωπικά ξενέρωσα..  ήταν αδύνατο να λειτουργήσω. Σηκώθηκε μετά από δυο λεπτά νευριασμενη, και μου είπε ότι δεν γίνεται τίποτα και μάλλον έπρεπε να φύγω.. Τα μάζεψα και βγήκα έξω όπου είδα και την άλλη που μάλλον ήταν της πιάτσας.. Το θεωρώ το λιγότερο άθλιο και αντιεπαγγελματικο να βάλει άλλον άτομο στο διαμέρισμα ειδικά από την ώρα που δεν υπήρχε πόρτα.. Κανονικά έπρεπε να ζητήσω το 50 ευρώ πίσω,  αλλά είπα καλύτερα να μην γίνει φασαρία και μας ακούσουν και τα αλλά διαμερίσματα..Από μένα τουλάχιστον ένα τεράστιο Χ.. Σε έτσι εποχές άμα δίνω 50 ευρώ, έχω την απαίτηση να με σέβονται.

Όχι ρε φίλε, με την Ρουμάνα που έφτυσα 3 φορές στην Λάρνακα την πάτησες έτσι;;
Αυτή την πετυχα αρκετές φορές τις προηγούμενες βδομάδες σε αγγελία με άλλες φώτο. Άλλη περίμενα και άλλη έβγαινε. Δεν ήξερα ότι είχε τελικά και αγγελία με δικές της φώτο.
Δεν μου άρεσε καθόλου από φάτσα και έφευγα όταν την έβλεπα.
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Και αυτό ήθελα να το ποστάρω για θέμα συμπεριφοράς της κοπέλας αυτής από Ρουμανία.

Λοιπόν η γκόμενα υπέρμουνο.... Αληθινές οι φώτο. Καυλιάρα φάτσα, τούρλα κώλος και στητά σιλικονάτα βυζιά.
Στο πρώτο ραντεβού να πω ότι με έστησε, καθώς στην ώρα που είχαμε πει φτάνω και μου στέλενει μήνυμα περίμενε έρχομαι γιατί είμαι στον δρόμο. Εγώ έφυγα τότε γιατί βιαζόμουν.
Κανονίζεται δεύτερο ραντεβού, μπαίνω μέσα, με υποδέχεται με χαμόγελο, βλέπω αυτή την γκόμενα και λέω καλά πάμε.Συμφωνούμε στα 60ευρώ για 20λεπτά και είμαι έτοιμος να της τα δώσω. Αλλά εκεί βγήκε ο κωλοχαρακτήρας της.
Καταρχήν στράβωσε που ζήτησα να κάνω μπάνιο!! Αν είναι δυνατόν, που είναι καλό για εκείνη κιόλας να μην μυρίζει ο πελάτης. Κάποιοι είμαστε όλη μέρα στην δουυλειά. Μου λέει, κοίτα δεν έχεις πολύ χρόνο, μόνο 20 λεπτά και τελειώνουν γρήγορα. Κατάλαβα ότι πάει για ξεπέτα η γκόμενα. Της λέω καλά άστο φεύγω. Και εκεί βγήκε ο αληθινός χαρακτήρας και άρχισε και έβριζε...

Λοιπόν ότι λάμπει δεν είναι χρυσός και η συγκεκριμένη θέλει πολύ ξύλο για να στρώσει.
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
Όχι ρε φίλε, με την Ρουμάνα που έφτυσα 3 φορές στην Λάρνακα την πάτησες έτσι;;
Αυτή την πετυχα αρκετές φορές τις προηγούμενες βδομάδες σε αγγελία με άλλες φώτο. Άλλη περίμενα και άλλη έβγαινε. Δεν ήξερα ότι είχε τελικά και αγγελία με δικές της φώτο.
Δεν μου άρεσε καθόλου από φάτσα και έφευγα όταν την έβλεπα.

Που να ξέρω ρε φίλε, ότι αυτή είχε πλούσια δράση και στην Λάρνακα; Αν το ήξερα, ούτε που θα έμπαινα στον κόπο.. Ελπίζω τουλάχιστον τώρα να μην την πατήσουν κι’ άλλοι.Γεμισε ο τόπος κωλο Ρουμάνες..
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
Και αυτό ήθελα να το ποστάρω για θέμα συμπεριφοράς της κοπέλας αυτής από Ρουμανία.

Λοιπόν η γκόμενα υπέρμουνο.... Αληθινές οι φώτο. Καυλιάρα φάτσα, τούρλα κώλος και στητά σιλικονάτα βυζιά.
Στο πρώτο ραντεβού να πω ότι με έστησε, καθώς στην ώρα που είχαμε πει φτάνω και μου στέλενει μήνυμα περίμενε έρχομαι γιατί είμαι στον δρόμο. Εγώ έφυγα τότε γιατί βιαζόμουν.
Κανονίζεται δεύτερο ραντεβού, μπαίνω μέσα, με υποδέχεται με χαμόγελο, βλέπω αυτή την γκόμενα και λέω καλά πάμε.Συμφωνούμε στα 60ευρώ για 20λεπτά και είμαι έτοιμος να της τα δώσω. Αλλά εκεί βγήκε ο κωλοχαρακτήρας της.
Καταρχήν στράβωσε που ζήτησα να κάνω μπάνιο!! Αν είναι δυνατόν, που είναι καλό για εκείνη κιόλας να μην μυρίζει ο πελάτης. Κάποιοι είμαστε όλη μέρα στην δουυλειά. Μου λέει, κοίτα δεν έχεις πολύ χρόνο, μόνο 20 λεπτά και τελειώνουν γρήγορα. Κατάλαβα ότι πάει για ξεπέτα η γκόμενα. Της λέω καλά άστο φεύγω. Και εκεί βγήκε ο αληθινός χαρακτήρας και άρχισε και έβριζε...

Λοιπόν ότι λάμπει δεν είναι χρυσός και η συγκεκριμένη θέλει πολύ ξύλο για να στρώσει.

Επίσης απαράδεκτη συμπεριφορά.. ο άλλος πάει για να περάσει καλά και αυτές έχουν βάλει σκοπό να του σπάσουν τα νεύρα.. Αν είσαι επαγγελματίας, είναι δυνατόν να εκνευρίζεσαι για το μπάνιο;;;; Έλεος!!!
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Πώς με εκνευρίζει αυτή η τυπισσα.

Χτες τη ξαναπετυχα σε ψεύτικη αγγελία, όπου άλλες φωτογραφίες είχε η αγγελία και βγήκε αυτό το ζώο.
Δυστυχώς μετά κατέβηκε η αγγελία, οπότε δεν μπορώ να την βάλω εδώ.
Πριν 2-3 βδομάδες τη είχα πετύχει πάλι με άλλες ψεύτικες αγγελίες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Και αυτό ήθελα να το ποστάρω για θέμα συμπεριφοράς της κοπέλας αυτής από Ρουμανία.

Λοιπόν η γκόμενα υπέρμουνο.... Αληθινές οι φώτο. Καυλιάρα φάτσα, τούρλα κώλος και στητά σιλικονάτα βυζιά.
Στο πρώτο ραντεβού να πω ότι με έστησε, καθώς στην ώρα που είχαμε πει φτάνω και μου στέλενει μήνυμα περίμενε έρχομαι γιατί είμαι στον δρόμο. Εγώ έφυγα τότε γιατί βιαζόμουν.
Κανονίζεται δεύτερο ραντεβού, μπαίνω μέσα, με υποδέχεται με χαμόγελο, βλέπω αυτή την γκόμενα και λέω καλά πάμε.Συμφωνούμε στα 60ευρώ για 20λεπτά και είμαι έτοιμος να της τα δώσω. Αλλά εκεί βγήκε ο κωλοχαρακτήρας της.
Καταρχήν στράβωσε που ζήτησα να κάνω μπάνιο!! Αν είναι δυνατόν, που είναι καλό για εκείνη κιόλας να μην μυρίζει ο πελάτης. Κάποιοι είμαστε όλη μέρα στην δουυλειά. Μου λέει, κοίτα δεν έχεις πολύ χρόνο, μόνο 20 λεπτά και τελειώνουν γρήγορα. Κατάλαβα ότι πάει για ξεπέτα η γκόμενα. Της λέω καλά άστο φεύγω. Και εκεί βγήκε ο αληθινός χαρακτήρας και άρχισε και έβριζε...

Λοιπόν ότι λάμπει δεν είναι χρυσός και η συγκεκριμένη θέλει πολύ ξύλο για να στρώσει.
επιδει τα ξερω πρωτο χερι απο ρουμανια στο βουκουρεστι περσι και πριν 3 χρονια δεν
ασχοληθηκα καν με βιζιτες.ολες απατεωνισες,ξεπετες και ασε που ζητανε 100 ευρο το λιγοτερο.
μονο στα σαλον ρωσια και ουκρανια υπαρχει τιμια αντιμετωπιση και σλοβακια εμεινα ικανοπειημενος.
σοφια παλι δεν ειχα προβλημα.μακρια απο ρουμανες που ειναι εντελως σε νοοτροπεια να σε ξελασουν
και να μην γαμησεις.σου λενε τελειωσε ο χρονος,μαλακιες και ξεχασε τα λεφτα σου.
ποτε τοσα χρονια σε ρωσια και ουκρανια δεν ειχα αρνητικη εμπειρια ενω 5 φωρες
σε κυπρο 3 με κυπριες και 2 με ξενες ειχα ιδια αντιμετωπιση με τον φιλο πιο πανω.
με εκαναν νευριασα και δεν μπορουσα να λειτουργησω,ασε που δεν εδιναν πισω λεφτα.
επρεπε να αρχισω χαστουκια αλλα ηξεραν το κινιτο μου και θα μπλεξεις με αστυνομια.
κυπρο μονο ασιατικα,τελος.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Που να ξέρω ρε φίλε, ότι αυτή είχε πλούσια δράση και στην Λάρνακα; Αν το ήξερα, ούτε που θα έμπαινα στον κόπο.. Ελπίζω τουλάχιστον τώρα να μην την πατήσουν κι’ άλλοι.Γεμισε ο τόπος κωλο Ρουμάνες..
εχω τετειες εμπειριες απο ρουμανες σε βουδαπεστη και βουκουρεστι και απο κυπρο.
πηραν τα 100 ευρο και αρχισαν μην αγγιξεις,μην γλυψεις με νευριασαν και δεν μπορουσα
να ενεργησω.τα ιδια και 2 -3 κυπριες τρελες οπως αποδεικτηκαν.
παρε βιετναμεζακια να περνας καλα χωρις προβλημα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.401
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Παιδιά να μου επιτρέπεστε μια κουβέντα, σας παρακαλώ. Κάποια, που συχνά αλλάζει ονόματα και αριθμούς και φωτογραφίες είναι λογικά ύποπτη. Ο τόπος είναι μικρός και το πελατολόγιο περιορισμένο. Τότε στο τέλος να ανακαλύψουμε όλες ξεπέτες και να ή να πάνε σε άλλη χώρα ή να δουλεύουν στο ταμείο σε κάνα supermarket. Και να μείνουν σταθερές αξίες. Τέρμα και παύλα.
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Πώς με εκνευρίζει αυτή η τυπισσα.

Χτες τη ξαναπετυχα σε ψεύτικη αγγελία, όπου άλλες φωτογραφίες είχε η αγγελία και βγήκε αυτό το ζώο.
Δυστυχώς μετά κατέβηκε η αγγελία, οπότε δεν μπορώ να την βάλω εδώ.
Πριν 2-3 βδομάδες τη είχα πετύχει πάλι με άλλες ψεύτικες αγγελίες.

Πολύ προσοχή.

Έβαλαν νέα αγγελία με άλλες φώτο, αλλά είναι το ίδιο νούμερο με την μούφα τύπισσα.
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
Πώς με εκνευρίζει αυτή η τυπισσα.

Χτες τη ξαναπετυχα σε ψεύτικη αγγελία, όπου άλλες φωτογραφίες είχε η αγγελία και βγήκε αυτό το ζώο.
Δυστυχώς μετά κατέβηκε η αγγελία, οπότε δεν μπορώ να την βάλω εδώ.
Πριν 2-3 βδομάδες τη είχα πετύχει πάλι με άλλες ψεύτικες αγγελίες.

Ψεύτικες αγγελίες, εξαπάτηση πελάτη, σέρβις του κωλου για να πιάσει 50 ευρώ τζάμπα... Τούτην την τυπισσα είχα την ατυχία να πετύχω στην Καλλιπολεως.. Ξεφτιλιστε την  να μεν φάει και από άλλους λεφτά.
 

Rosofilos74

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
115
Like
100
Πόντοι
1
εχω τετειες εμπειριες απο ρουμανες σε βουδαπεστη και βουκουρεστι και απο κυπρο.
πηραν τα 100 ευρο και αρχισαν μην αγγιξεις,μην γλυψεις με νευριασαν και δεν μπορουσα
να ενεργησω.τα ιδια και 2 -3 κυπριες τρελες οπως αποδεικτηκαν.
παρε βιετναμεζακια να περνας καλα χωρις προβλημα

Είσαι πολύ σωστός φίλε. Αλλά δυστυχώς τα βιετναμεζακια,τα οποία παρεπιπτόντως όσες φορές πήγα με σεβάστηκαν, τα κυνηγήσαμε στην Λευκωσια..Έτσι μας έμειναν τούτα τα λαχεία που την Ρουμανία..
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Γελάω που έχουν και ύφος οι καριολες και σου λένε μερικές ότι κάτω από 70-80€ για 20 λεπτά δεν πάνε.

Και υποψιάζομαι ότι στο σερβις θα είναι ίδιες με αυτές του 50ρικου.
Πλέον καμία δεν ρουφάει ακαπωτο και ούτε δέχονται να τα παίρνουν στο στόμα. Τότε γιατί ζητάνε έξτρα χρήματα οι καριολες;;
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846

Καλά τι τρομάρα ήταν αυτή..
Τέτοια φάτσα είχα καιρό να δω. Περίμενα να δω κανένα τρελό λεπτό, ψιλο πιπινι και έσκασε ένα κοντό άσχημο κοριτσάκι.
Πήγα να φύγω και άρχισε να βρίζει σε άγνωστη γλώσσα. 
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846

Δηλώνει Τσεχα, 60€ για 20 λεπτά, πολύ χάλια εμπειρία. Δεν άφηνε να αγγίζεις μουνι, πολύ μηχανική πίπα και βιαστικό γαμησι. Μακριά.
 

typo8

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
75
Like
30
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom