Νέα

bella beauty

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anselmo lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.137
Like
8.081
Πόντοι
2.356
αρα απ τη μια η μουγκαμαρα της Στελλας
απ την αλλη την αλλη τα κακα μαντατα του συναγωνιστη
μεχρι στιγμης black list  :birdman:

υγ εχε υπ οψιν σου Στελλα πως φαινεσαι οταν εισαι μεσα
  οπως κ τωρα καλη ωρα
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
απ ότι φαίνεται τα φαινόμενα  Δεν απατούν  σε αυτοί την περίπτωση  :jerking: ΜΑΥΡΟ
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Αν ισχύουν αυτά που είπε ο συναγωνιστής, που δεν εχω λόγω να τον αμφισβητήσω, κρίμα προσωπικά περίμενα κατι καλύτερο. προς το παρων και εγω μαύρο μέχρι νεοτέρας. Ευτυχώς υπάρχουν πολλές που τιμούν το 60ευρω - 80ευρω ....
 
OP
OP
anselmo lover

anselmo lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Loipon paides mia xara timame autanpou mas dinete arkei na timate ki eseis auta pou pairnete.  Oi sinagonistes poloi sigoura  alla ki emeis exoume prosfores ennoeitaia peite mou ligo me piso tha isastan euxaristimenoi???
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Loipon paides mia xara timame autanpou mas dinete arkei na timate ki eseis auta pou pairnete.  Oi sinagonistes poloi sigoura  alla ki emeis exoume prosfores ennoeitaia peite mou ligo me piso tha isastan euxaristimenoi???
Καταρχήν ρε κοπελα μου.γραφε Ελληνικα γιατι μεχρι να ρθουμε θα ειμαστε με πρόβλημα ορατότητας....
 
OP
OP
anselmo lover

anselmo lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Να εχετε υποψη σας οτι ειμαστε νεος χωρος κι θελουμε να φερουμε κατι νεο κι παρειστικο να περναμε κι εμεις καλα .Φυσικα η γνωμη σας μετραει κι θα θελαμε να την ακουσουμε για να γινομαστε καλυτερες εμεις αισθητικοι ειμαστε ξερουμε απο μασαζ κι ξερουμε περι κρεμες κι τι αλλα προιοντα πρεπει να.χρησιμοποιουμε για μασαζ . Οσο για τους σκουφους κυκλοφορουν πολλες αρρωστιες κι θα επρεπε να να τιματε το γεγονος οτι προσεχουμε κι προσεχουμε κι εσας ξερω πολλες στο μουνι τους το κανουν.κι χωρις σκουφο αλλα μετα δεν.σας σωζει τπτ πανω απολα.ασφαλεια.παιδια .κι οσο για το βαρος το θεωρω νορμαλ υπαρχουν.κι μοντελα αλλα δυστυχως θα πληρωσετε πολλα παραπανω τα ξερετεε.εμεις προσπαθουμε για το καλυτερο θα φερουμε κι νεες.κοπελες αλλα το καλο αργει να γινει απλα ξανατονιζω ειμαστε νεος χωρως μια επιεικια αξιζει νομιζω ! Εξαλλου δεν περνατε μονο εσεις καλα αλλα κι εμεις .ΟΣΟ  ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕς  εδω ειμαι μπορειται να.μου κανετε προτασεις αλλωστε δεν.θελω σχεση πελατης κι αυτο ηταν θα ηθελα να ειναι κι φιλικο το επιπεδο. Αυτα απο μενα σε οποιον δεν αρεσει οκ δεκτον υπαρχουν κι αλλου γουστα ειναι αυτα εμεις απλα να περβαμε καλα θελουμε γιατι οσο παει ο χορος θα αλλαζει .... Αυτοι που δεν θελουν να ερθουν πια θα χασουν .Εγω παντως σας αγαπω ολους κι σας ευχαριστω για τα αρνητικα σχολια μας βοηθατε να.γινομαστε καλυτεροι ακομη κι εσεις που μας εχετε μπλακ λιστ ειστε ευσπροδεκτοι.με νεες τιμες φιλια πολλα με αγαπη απο  BELLABEAUTY
 
OP
OP
anselmo lover

anselmo lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
H bella beauty κανει νεες τιμες κι περιμενει να μας πειτε προτασεις ωατε να.γινομαστε καλυτεροι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
H bella beauty κανει νεες τιμες κι περιμενει να μας πειτε προτασεις ωατε να.γινομαστε καλυτεροι
Να γινετε εταιρια λαικης βασης και να μοιρασετε μετοχες στους πελατες...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
H bella beauty κανει νεες τιμες κι περιμενει να μας πειτε προτασεις ωατε να.γινομαστε καλυτεροι
Αφου θελετε να παιρνατε καλα μηπως να μας πληρωνετε εσεις καλυτερα....
Λεω εγω...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Απ το "Αλβανικό" όνομα του σπιτιού καταλαβαίνετε περί τίνος πρόκειται.
Αρπαχτή του (χοντρο)κώλου.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.137
Like
8.081
Πόντοι
2.356
ξεκινησατε με ατελειες οπως λες κ σιγα σιγα θα ρθειτε στα ισια σας
αλλα το 80αρι εκει σταθερα, αλλου ειναι 60 για μιση κ 80 για μια ωρα
το φιλο τον πηρατε 80 ενω απ τα λεγομενα του ζητημα να εμεινε μιση ωρα
κ εφοσον δε κανεται χωρις προφ  :pipa2: η τιμη θα επρεπε να ηταν 50 το πολυ
αν ειστε της αρπαχτης θα κανετε καποια ραντεβου χωρις επαναληψεις
για σκεφτητε το κ τα ξαναλεμε αλλιως θα πινετε ολη μερα καφεδακια

υγ. ζητησα περιγραφη κ ηλικιες για τις κοπελες αλλα δεν ειδα κατι ακομη
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Άλλον πουλαδερό είχαμε....θέλουμε ενημέρωση....
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μπααααα δεν γελιέμαι μιλάμε Ι.Κ.Ε.Α και για πολύ  ΚΟΜΟΔΙΝΑ
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
όχι άλλα πήγε ένας κολλητος μου του εξήγησαν τα προγράμματα  και δεν έβλεπε την ώρα να την κάνει με ελαφριά πηδηματάκια δεν του άρεσε γενικα φάση :S
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Εντάξει μωρέ, πρώτος η ο τελευταίος είναι....
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
με το ζόρι δε γίνετε πρεπει να σου κανι και λίγο κλικ που λέμε αιντε γουρούνι στο σακί
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Καταδρομική σήμερα στο εν λόγω μαγαζί, δίχως να έχω διαβάσει τα σχόλια συναγωνιστών.

2 κοπέλες μέσα στο μαγαζί, και οι δύο Ελληνίδες, και το μαγαζί ήταν πρόχειρα στημένο για μένα.  Οκ, νέο μαγαζί είναι, ας κάνουμε λίγη υπομονή μπας και διορθωθούν κάποια πράγματα (π.χ. να μπούνε μασαζοκρέβατα και ατομικές ντουζιέρες σε κάθε δωμάτιο). 

Για μένα, που πρώτος λόγος είναι το μασάζ, και μετά τα υπόλοιπα σε αυτά τα μαγαζιά, μπορώ να πω ότι πέρασα καλά.  Κι εξηγούμαι, η Θάλεια που μου έκανε μασάζ, ήξερε και που να πατήσει, και πόσο να πατήσει για να το ευχαριστηθώ, και αν και πήγα με σχετική ενόχληση στον αυχένα, δε με ενοχλούσε μετά, οπότε μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το οποίο εμένα με ευχαρίστησε και με εξέπληξε. 

Στα του αγώνα, ήταν πρόθυμη, αλλά λόγω άγχους δικού μου πάνω σε χρόνο, γιατί είχα ραντεβού για δουλειά καρφί μετά τη θεραπεία, και γιατί το είχα κλείσει τελείως τελευταία στιγμή για να χαλαρώσω λίγο τον αυχένα μου κυρίως, δεν μπόρεσα να απολαύσω ιδιαίτερα παραπάνω υπηρεσίες, παρόλο που η κοπέλα ήταν ιδιαίτερα πρόθυμη στο να τις προσφέρει.

Σε γενικές γραμμές, θα ξαναπεράσω κάποια στιγμή, όταν θα είμαι πιο χαλαρός, για να έχω μια καλύτερη άποψη.

Επιφυλάσσομαι για μετέπειτα ενημέρωση.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
261
Like
58
Πόντοι
1
Καταδρομική σήμερα στο εν λόγω μαγαζί, δίχως να έχω διαβάσει τα σχόλια συναγωνιστών.

2 κοπέλες μέσα στο μαγαζί, και οι δύο Ελληνίδες, και το μαγαζί ήταν πρόχειρα στημένο για μένα.  Οκ, νέο μαγαζί είναι, ας κάνουμε λίγη υπομονή μπας και διορθωθούν κάποια πράγματα (π.χ. να μπούνε μασαζοκρέβατα και ατομικές ντουζιέρες σε κάθε δωμάτιο). 

Για μένα, που πρώτος λόγος είναι το μασάζ, και μετά τα υπόλοιπα σε αυτά τα μαγαζιά, μπορώ να πω ότι πέρασα καλά.  Κι εξηγούμαι, η Θάλεια που μου έκανε μασάζ, ήξερε και που να πατήσει, και πόσο να πατήσει για να το ευχαριστηθώ, και αν και πήγα με σχετική ενόχληση στον αυχένα, δε με ενοχλούσε μετά, οπότε μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το οποίο εμένα με ευχαρίστησε και με εξέπληξε. 

Στα του αγώνα, ήταν πρόθυμη, αλλά λόγω άγχους δικού μου πάνω σε χρόνο, γιατί είχα ραντεβού για δουλειά καρφί μετά τη θεραπεία, και γιατί το είχα κλείσει τελείως τελευταία στιγμή για να χαλαρώσω λίγο τον αυχένα μου κυρίως, δεν μπόρεσα να απολαύσω ιδιαίτερα παραπάνω υπηρεσίες, παρόλο που η κοπέλα ήταν ιδιαίτερα πρόθυμη στο να τις προσφέρει.

Σε γενικές γραμμές, θα ξαναπεράσω κάποια στιγμή, όταν θα είμαι πιο χαλαρός, για να έχω μια καλύτερη άποψη.

Επιφυλάσσομαι για μετέπειτα ενημέρωση.

Από ηλικίες τι παίζει φίλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom