Νέα

BBW για μασάζ (σε χώρο της ή κατ' οίκον)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikolakis2112
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 358
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Thanstam

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα
Φίλε δώσε και σε εμένα αν μπορείς σε παρακαλώ το τηλέφωνο της. είμαι και σε κοντινή περιοχή..ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: skrp89

Daft

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
47
Like
28
Πόντοι
0
Παίδες παίζει να έχω και εγώ σε πμ το τηλ της χαρουλας του βύρωνα ;;
 

Thanstam

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
Παίδες παίζει να έχω και εγώ σε πμ το τηλ της χαρουλας του βύρωνα ;;
Θέλω και εγώ το τηλ της χαράς σε παρακαλώ δεν καταλαβαίνω γράφουν κριτική για την χαρά τηλ λένε pm και μετά τίποτα...
 

Gavriil

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Επειδή έχω διαβάσει πολλά, επειδή μίλησα μαζί της και μου έδωσε το τηλέφωνο της και επειδή θέλω να κάνω καταδρομική για τσιμπούκι μια ισπανική, μπορεί κάποιος φίλος να μου πει υπεύθυνα εμπειρία μαζί της; ευχαριστώ.


Μπορείς να δώσεις τηλέφωνο αφού το έχεις;
 

Gavriil

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Όλοι ζητάνε τηλ και κριτικές μηδέν. Τους βύθισαν τα θωρηκτά? Παθαν λουμπαγκο?
 

giatros28

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Χαρούλα στον Βύρωνα, 58χρ. μόνο για μερακλήδες....ψοφάει για πιπα και φυσικά τα καταπίνει, βυζια κτήνη και ρωγες σαν μπουλονια ζάντας φορτηγού...πινελαδα σε όλη την περιοχή έτσι κ της δώσεις το πράσινο φως, είναι ψυχαρα από τις λίγες γυναίκες με μπεσα απλά θέλει και αυτή εχεμύθεια διότι δέχεται στο σπίτι της και είναι πολυκατοικια με πολύ δύσκολο πάρκινγκ η γειτονιά. Τώρα εάν κάποιος καταφέρει και την καρφώσει θα πρέπει να είναι μαθημενος στα βαρη...
 

ntontos 2002

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Χαρούλα στον Βύρωνα, 58χρ. μόνο για μερακλήδες....ψοφάει για πιπα και φυσικά τα καταπίνει, βυζια κτήνη και ρωγες σαν μπουλονια ζάντας φορτηγού...πινελαδα σε όλη την περιοχή έτσι κ της δώσεις το πράσινο φως, είναι ψυχαρα από τις λίγες γυναίκες με μπεσα απλά θέλει και αυτή εχεμύθεια διότι δέχεται στο σπίτι της και είναι πολυκατοικια με πολύ δύσκολο πάρκινγκ η γειτονιά. Τώρα εάν κάποιος καταφέρει και την καρφώσει θα πρέπει να είναι μαθημενος στα βαρη...
καλησπερα
νεος στο sait ,,
θα ηθελα και γω αν φυσικα μπορεις το τηλ της χαρας απο βυρωνα.Μενω πολυ κοντα οποτε..
ευχαριστω
 

analcoda

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα θα το ηθελακαι εγω το τηλεφωνο της Χαρας ,θα παω σιγουρα και θα γραψω εντυπωσεις ....ευχαριστω πολυ καλη συνεχεια
 

voxir

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
37
Πόντοι
0
Στην περιοχή του Παγκρατίου επί της οδού Δαμάρεως είχε το τσαρδι της και η Λουίζα μασάζ αλλά στο ραντεβού δεν ήταν αυτή αλλά μια άλλη τορπίλη με φοβερά πενταρια πλας βυζιά με καλή πίπα. Από μασάζ πίπες...
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Τα μασταρια της Χαρούλας έχουν μαζέψει όλο το μαρουλι
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει καμία BBW από Ηλιούπολη και Δάφνη;

Μαρία youtuber αν θες σκηνικό με edmond honda από Στρητ φαητερ. Δε ξέρω αν κάνει μασάζ ακόμα πάντως το φαι της το τρώει όλο. Κ το ντελιβερα τρωει
 

Jimjim1998

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
23
Like
49
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Χαρούλα στον Βύρωνα, 58χρ. μόνο για μερακλήδες....ψοφάει για πιπα και φυσικά τα καταπίνει, βυζια κτήνη και ρωγες σαν μπουλονια ζάντας φορτηγού...πινελαδα σε όλη την περιοχή έτσι κ της δώσεις το πράσινο φως, είναι ψυχαρα από τις λίγες γυναίκες με μπεσα απλά θέλει και αυτή εχεμύθεια διότι δέχεται στο σπίτι της και είναι πολυκατοικια με πολύ δύσκολο πάρκινγκ η γειτονιά. Τώρα εάν κάποιος καταφέρει και την καρφώσει θα πρέπει να είναι μαθημενος στα βαρη...
Θα μας δωσεις το τηλεφωνο αδερφε ;
 

lougkridion

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Χαρούλα στον Βύρωνα, 58χρ. μόνο για μερακλήδες....ψοφάει για πιπα και φυσικά τα καταπίνει, βυζια κτήνη και ρωγες σαν μπουλονια ζάντας φορτηγού...πινελαδα σε όλη την περιοχή έτσι κ της δώσεις το πράσινο φως, είναι ψυχαρα από τις λίγες γυναίκες με μπεσα απλά θέλει και αυτή εχεμύθεια διότι δέχεται στο σπίτι της και είναι πολυκατοικια με πολύ δύσκολο πάρκινγκ η γειτονιά. Τώρα εάν κάποιος καταφέρει και την καρφώσει θα πρέπει να είναι μαθημενος στα βαρη...

συναγωνιστή τηλέφωνο σε pm please
 

johnxost

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2021
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Χαρούλα στον Βύρωνα, 58χρ. μόνο για μερακλήδες....ψοφάει για πιπα και φυσικά τα καταπίνει, βυζια κτήνη και ρωγες σαν μπουλονια ζάντας φορτηγού...πινελαδα σε όλη την περιοχή έτσι κ της δώσεις το πράσινο φως, είναι ψυχαρα από τις λίγες γυναίκες με μπεσα απλά θέλει και αυτή εχεμύθεια διότι δέχεται στο σπίτι της και είναι πολυκατοικια με πολύ δύσκολο πάρκινγκ η γειτονιά. Τώρα εάν κάποιος καταφέρει και την καρφώσει θα πρέπει να είναι μαθημενος στα βαρη...
Καλησπερα
Να μπω κι εγω στην σειρά για το τηλ της Χαρουλας , αν μπορεις θα το ηθελα
Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom