Νέα

Badoo (Κύπρος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα enaena
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounilatis

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια , ψαχνω για τερατοβυζα , του επαγγελματος η' οχι , οπουδηποτε κυπρος η' κατεχομενα,να εχει φυσικες καραβυζαρες (πανω απο 6 νουμερο) ,και ας ειναι και παχουλη ,οποιασδηποτε ηλικιας και εμφανισης , για  να κανω παιχνιδι ... :tits2: :boobies:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Επανέρχομαι για να  δώσω ξανά μερικές συμβουλές.
Στο badoo παίζει πολύ game αλλά θέλει να κατέχεις λίγο μπλά μπλά..... Έχω κάνει λογαριασμό fake γυναίκας για να δω τι στον πούτσο λένε άλλοι από περιέργεια και για πλάκα και τα αποτελέσματα ήταν τραγικά. Ατάκες του τύπου "τι φοράς", "είσαι υγρή;", "θες να βρεθούμε απόψε στις 12;" για ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ δεν πιάνουν. Δηλαδή ρε μάγκες σοβαρά, άμα βλέπετε μια γκόμενα στο μπαράκι η πρώτη σας κουβέντα είναι "είσαι υγρή;" ελεος δηλαδή δεν ήξερα αν θα γελάω ή θα κλαίω με τα χάλια. Από το online για να πηδήξεις πρέπει να πλησιάσεις μια γυναίκα όπως θα την πλησίαζες και σε ένα μπαράκι. Για να πιάσουν ατάκες του τύπου "πάμε να σε πηδήξω" πρέπει η γκόμενα να το θέλει από πριν και μόνο η μία MILF μου πρότεινε ξερά σεξ, από τις 100+ γυναίκες που μίλησα ή μιλώ online.

Στο badoo και mamba έχω πηδήξει τον τελευταίο χρόνο 2 MILF, μία 25χρονη, μια 28χρονη, μια 32χρονη όλες Κύπριες, μία 35χρονη Ρωσσίδα μόνιμη κάτοικος και 8 Φιλιππινεζάκια ηλικίας 25-35. Σε κλίμακα ευκολίας τα φιλιππινεζάκια είναι μακράν οι πιό εύκολες, μιας και τις πήδηξα όλες πλην μίας από την πρώτη συνάντηση, όλες τις υπόλλοιπες Κυπραίες συμπεριλάμβανομένου απτην δεύτερη......

ΑΛΛΑ, χρειάζεται προσέγγιση. Ξεκινάτε με ένα "Γεια σου, τι κάνεις;", πιάστε κουβέντα, ρωτήστε από που είναι, πόσο καιρό είναι κύπρο για τις ξένες, που δουλεύουν, και κομπλιμέντα από τη δεύτερη μέρα και μετά. Μην παραλείπεται το καλημέρα/καληνύχτα κάθε φορά, μιλάτε για διάφορα κάθε μέρα και στην εβδομάδα προτείνετε συνάντηση. Ανα πάσα ώρα μιλώ με 8-10 γυναίκες, από τις οποίες κάθετε μία στάνταρ.

Μπορεί να ακούγεται βερεμάρα, αλλά σκεφτείτε, δωρεάν, πραγματικά δωρεάν, γαμήσι με κοπέλλες καθαρές που δεν είναι πουτάνες (πέτυχα παρθένα τη μια Κύπρια) και την έχεις για όσο καιρό γουστάρεις.
Απλά οι γυναίκες κάθε εθνικότητας θέλουν λίγο πούλημα αγάπης και έρωτα. Πραγματικά δεν βλέπω λόγω να δίνω έστω 10 ευρώ για 10 λεπτά σε μια κινέζα που την πηδάνε 20 άτομα κάθε μέρα παρά να δώσω 10 ευρώ για να πάρω για καφέ ή ποτό μια νορμάλ κοπέλλα και να την πηδάω μετά σπίτι της όλη νύχτα και όπως θέλω.

ετσι ειναι!! οταν διαβαζα κριτικες εμεινα...δινουν τοσα λεφτα για το τπτ..ενω υπαρχουμε τοσες κοπελες διαθεσιμες εκει εξω!
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Πολλες milfares κ ασσιατισες κυκλοφορουν στο badoo
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Επανέρχομαι για να  δώσω ξανά μερικές συμβουλές.
Στο badoo παίζει πολύ game αλλά θέλει να κατέχεις λίγο μπλά μπλά..... Έχω κάνει λογαριασμό fake γυναίκας για να δω τι στον πούτσο λένε άλλοι από περιέργεια και για πλάκα και τα αποτελέσματα ήταν τραγικά. Ατάκες του τύπου "τι φοράς", "είσαι υγρή;", "θες να βρεθούμε απόψε στις 12;" για ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ δεν πιάνουν. Δηλαδή ρε μάγκες σοβαρά, άμα βλέπετε μια γκόμενα στο μπαράκι η πρώτη σας κουβέντα είναι "είσαι υγρή;" ελεος δηλαδή δεν ήξερα αν θα γελάω ή θα κλαίω με τα χάλια. Από το online για να πηδήξεις πρέπει να πλησιάσεις μια γυναίκα όπως θα την πλησίαζες και σε ένα μπαράκι. Για να πιάσουν ατάκες του τύπου "πάμε να σε πηδήξω" πρέπει η γκόμενα να το θέλει από πριν και μόνο η μία MILF μου πρότεινε ξερά σεξ, από τις 100+ γυναίκες που μίλησα ή μιλώ online.

Στο badoo και mamba έχω πηδήξει τον τελευταίο χρόνο 2 MILF, μία 25χρονη, μια 28χρονη, μια 32χρονη όλες Κύπριες, μία 35χρονη Ρωσσίδα μόνιμη κάτοικος και 8 Φιλιππινεζάκια ηλικίας 25-35. Σε κλίμακα ευκολίας τα φιλιππινεζάκια είναι μακράν οι πιό εύκολες, μιας και τις πήδηξα όλες πλην μίας από την πρώτη συνάντηση, όλες τις υπόλλοιπες Κυπραίες συμπεριλάμβανομένου απτην δεύτερη......

ΑΛΛΑ, χρειάζεται προσέγγιση. Ξεκινάτε με ένα "Γεια σου, τι κάνεις;", πιάστε κουβέντα, ρωτήστε από που είναι, πόσο καιρό είναι κύπρο για τις ξένες, που δουλεύουν, και κομπλιμέντα από τη δεύτερη μέρα και μετά. Μην παραλείπεται το καλημέρα/καληνύχτα κάθε φορά, μιλάτε για διάφορα κάθε μέρα και στην εβδομάδα προτείνετε συνάντηση. Ανα πάσα ώρα μιλώ με 8-10 γυναίκες, από τις οποίες κάθετε μία στάνταρ.

Μπορεί να ακούγεται βερεμάρα, αλλά σκεφτείτε, δωρεάν, πραγματικά δωρεάν, γαμήσι με κοπέλλες καθαρές που δεν είναι πουτάνες (πέτυχα παρθένα τη μια Κύπρια) και την έχεις για όσο καιρό γουστάρεις.
Απλά οι γυναίκες κάθε εθνικότητας θέλουν λίγο πούλημα αγάπης και έρωτα. Πραγματικά δεν βλέπω λόγω να δίνω έστω 10 ευρώ για 10 λεπτά σε μια κινέζα που την πηδάνε 20 άτομα κάθε μέρα παρά να δώσω 10 ευρώ για να πάρω για καφέ ή ποτό μια νορμάλ κοπέλλα και να την πηδάω μετά σπίτι της όλη νύχτα και όπως θέλω.

Πόσο δίκιο έχεις!

Έζησα χρόνια στην Κύπρο και το έβλεπα καθημερινά αυτο...τώρα ζώ στην Ολλανδία, άλλη φάση εδώ άλλο καμάκι  :s&m_2:
 

sexpunter

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Θέλω να ενημερωσω ότι χθες Μίλησα ούτε 5 λεπτά με μια κοπέλα από Αφρική, 27χρ. Συμφώνησαν να βρεθούμε περίπου 1 ώρα αργότερα για καφέ, και λιγότερο από 2 ώρες μετά ήταν στο κρεβάτι μου. Αρχικά μου έπαιζε την δύσκολη αλλά δεν διήρκησε και πολλή ώρα... Τεράστια βιζιά, όμως έχει και τα κιλά της... Ή πίπα της καλή και το παίρνει αρκετά βαθιά. Για λίγο της έβαλα και γύρω στα 15 εκατοστα και της γαμουσα το στόμα.

Την γαμησα 2 φορές και μετά την πήρα πίσω σπίτι της απλώς διότι δεν ήθελα να μείνει σε μένα...

Έχω όμως το πλεονέκτημα ότι μιλάω γαλλικά.

Οποίος ενδιαφέρεται, να προσπαθήσει με γαλλικά, να συμπεριφερθεί σωστά και να της πει αυτό που θέλει να ακούσει... Θα την βρείτε στην Λάρνακα, το προφίλ της Monique (στη φώτο έχει στόμα για πίπες....)

Εννοείται μη της πείτε ότι μαθατε από μένα  :2funny:

Αλλιώς στο Tinder έχω στο ψητό μια Κύπρια, μια Ελλαδιτισσα και μια Γαλλίδα... Μοναδικό πρόβλημα είναι ότι δεν μένω Κύπρο και φεύγω σε 2 μέρες... Κατά τα άλλα δεν είμαι καθόλου το στυλ που ελκύει τις γυναίκες!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Θέλω να ενημερωσω ότι χθες Μίλησα ούτε 5 λεπτά με μια κοπέλα από Αφρική, 27χρ. Συμφώνησαν να βρεθούμε περίπου 1 ώρα αργότερα για καφέ, και λιγότερο από 2 ώρες μετά ήταν στο κρεβάτι μου. Αρχικά μου έπαιζε την δύσκολη αλλά δεν διήρκησε και πολλή ώρα... Τεράστια βιζιά, όμως έχει και τα κιλά της... Ή πίπα της καλή και το παίρνει αρκετά βαθιά. Για λίγο της έβαλα και γύρω στα 15 εκατοστα και της γαμουσα το στόμα.

Την γαμησα 2 φορές και μετά την πήρα πίσω σπίτι της απλώς διότι δεν ήθελα να μείνει σε μένα...

Έχω όμως το πλεονέκτημα ότι μιλάω γαλλικά.

Οποίος ενδιαφέρεται, να προσπαθήσει με γαλλικά, να συμπεριφερθεί σωστά και να της πει αυτό που θέλει να ακούσει... Θα την βρείτε στην Λάρνακα, το προφίλ της Monique (στη φώτο έχει στόμα για πίπες....)

Εννοείται μη της πείτε ότι μαθατε από μένα  :2funny:

Αλλιώς στο Tinder έχω στο ψητό μια Κύπρια, μια Ελλαδιτισσα και μια Γαλλίδα... Μοναδικό πρόβλημα είναι ότι δεν μένω Κύπρο και φεύγω σε 2 μέρες... Κατά τα άλλα δεν είμαι καθόλου το στυλ που ελκύει τις γυναίκες!
Merde ! Mon lit est a Nicosie  :headbang:
 

sexpunter

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Ε τι να σου πω; Ρώτα την πότε πάει Λευκωσια  :)
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ετσι ειναι!! οταν διαβαζα κριτικες εμεινα...δινουν τοσα λεφτα για το τπτ..ενω υπαρχουμε τοσες κοπελες διαθεσιμες εκει εξω!

Ο σοφος ο λαος λέει:

Το πιατο του ψαρα και του κυνηγού είναι δέκα φορές αδειανο και μια φορά γεμάτο....

τις φορές που είναι αδειανό πρέπει να παραγγειλεις delivery  :grin: :grin: :grin:
 

arxigos18

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2015
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Επανέρχομαι για να  δώσω ξανά μερικές συμβουλές.
Στο badoo παίζει πολύ game αλλά θέλει να κατέχεις λίγο μπλά μπλά..... Έχω κάνει λογαριασμό fake γυναίκας για να δω τι στον πούτσο λένε άλλοι από περιέργεια και για πλάκα και τα αποτελέσματα ήταν τραγικά. Ατάκες του τύπου "τι φοράς", "είσαι υγρή;", "θες να βρεθούμε απόψε στις 12;" για ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ δεν πιάνουν. Δηλαδή ρε μάγκες σοβαρά, άμα βλέπετε μια γκόμενα στο μπαράκι η πρώτη σας κουβέντα είναι "είσαι υγρή;" ελεος δηλαδή δεν ήξερα αν θα γελάω ή θα κλαίω με τα χάλια. Από το online για να πηδήξεις πρέπει να πλησιάσεις μια γυναίκα όπως θα την πλησίαζες και σε ένα μπαράκι. Για να πιάσουν ατάκες του τύπου "πάμε να σε πηδήξω" πρέπει η γκόμενα να το θέλει από πριν και μόνο η μία MILF μου πρότεινε ξερά σεξ, από τις 100+ γυναίκες που μίλησα ή μιλώ online.

Στο badoo και mamba έχω πηδήξει τον τελευταίο χρόνο 2 MILF, μία 25χρονη, μια 28χρονη, μια 32χρονη όλες Κύπριες, μία 35χρονη Ρωσσίδα μόνιμη κάτοικος και 8 Φιλιππινεζάκια ηλικίας 25-35. Σε κλίμακα ευκολίας τα φιλιππινεζάκια είναι μακράν οι πιό εύκολες, μιας και τις πήδηξα όλες πλην μίας από την πρώτη συνάντηση, όλες τις υπόλλοιπες Κυπραίες συμπεριλάμβανομένου απτην δεύτερη......

ΑΛΛΑ, χρειάζεται προσέγγιση. Ξεκινάτε με ένα "Γεια σου, τι κάνεις;", πιάστε κουβέντα, ρωτήστε από που είναι, πόσο καιρό είναι κύπρο για τις ξένες, που δουλεύουν, και κομπλιμέντα από τη δεύτερη μέρα και μετά. Μην παραλείπεται το καλημέρα/καληνύχτα κάθε φορά, μιλάτε για διάφορα κάθε μέρα και στην εβδομάδα προτείνετε συνάντηση. Ανα πάσα ώρα μιλώ με 8-10 γυναίκες, από τις οποίες κάθετε μία στάνταρ.

Μπορεί να ακούγεται βερεμάρα, αλλά σκεφτείτε, δωρεάν, πραγματικά δωρεάν, γαμήσι με κοπέλλες καθαρές που δεν είναι πουτάνες (πέτυχα παρθένα τη μια Κύπρια) και την έχεις για όσο καιρό γουστάρεις.
Απλά οι γυναίκες κάθε εθνικότητας θέλουν λίγο πούλημα αγάπης και έρωτα. Πραγματικά δεν βλέπω λόγω να δίνω έστω 10 ευρώ για 10 λεπτά σε μια κινέζα που την πηδάνε 20 άτομα κάθε μέρα παρά να δώσω 10 ευρώ για να πάρω για καφέ ή ποτό μια νορμάλ κοπέλλα και να την πηδάω μετά σπίτι της όλη νύχτα και όπως θέλω.


Τι λες ρε φιλε; Εγω εχω στειλει σε πανω απο 20 γυναικες καμια δεν απαντησε. Και ειχα και φωτογραφίες στο προφιλ μου κανονικες
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Γιατι μου λεει συνεχεια οτι θελει credits για να μιλησω με καποια?
 

lukegreen

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
29
Like
24
Πόντοι
0
προφανώς για να σου φάνε τα ριάλια  :idiot:
 

Jet0304

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0

Για όποιον θέλει Ασιάτισσα

Μην πάτε κατευθίαν στο ψητό, στην 3-4 μέρα θα δεχθεί να σας συναντήσει την Κυριακή που έχει το off της
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
ίιιιιιου
 

sexytrelos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
pou mporo na kaleso se thl k na knoniso na erthei edw se ksenodoxeio gia sex

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

salus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
...γειαχαρανταν και τα κουκια μπαγλαν

που λετε εμπλεξα σε σπειρα με σπουργιτια και στην οικια δεν θελω κουτσουλιες
κΑνενα καλο διακριτικό ξενοδοχειο εις την αγαπημενη λευκωσια, το οποιο προθυμα παρεχει υπηρεσιες καθαρισμου κουτσουλιων;

μην μας δει και κανενα σχολαστικο ματι
:orchestra:
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
sky hotel λαϊκή γειτονιά καπου 40 ευρω ψιλοχάλια κατάσταση
delphi hotel πλατεία σολωμού καπου 40 ευρώ ψιλοχάλια κατάσταση
Denis hotel αγλαντζιά (εδώ δεν θα σε δει και κανένας) 45 ευρω πολύ καλή κατάσταση.
η πας για διαμερισματα με την ημέρα κάπου 40 ευρώ την ημέρα πχ Elysium Capital Residence
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom