Νέα

«Αυνανίζεσαι πάλι;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
145
Πόντοι
1
τσοντα σε κινητο? με τιποτα. μικρη οθονη. κουραστικη διαδικασια. δλδ με το ενα χερι κρατας κινητο και ταυτοχρονα με το ακριανο δαχτυλο διαλεγεις το υλικο, και με το αλλο τη πουτσα. και κουραση και πολλες φορες πεφτει-γλυστραει και πατιουντε διαφορα. τωρα μη μου πεις οτι βλεπεις τσοντα χωρις να τον παιζεις? αυτο ειναι ανωμαλια :2funny: στο κινητο τη μονη τσοντα που θα δω θα ειναι τα voyeur βιντεο που τραβηξα μεχρι να παω σπιτι να τα περασω στον υπολογιστη για να κανω τις απαραιτητες επεξεργασιες και κοψιματα. σαν την την ανεση και την ελευθερια που σου δινει το laptop - pc (οτι εχει ο καθενας) αραχτος στη διευθυντικη καρεκλα στο γραφειο, με τη μεγαλη οθονη, δεν εχει.
Σωστά μιλάς. Τσόντα μόνο αραχτος στο λαπτοπ. Στο κινητο μόνο σε περιπτωσεις εκτακτης αναγκης.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.336
Πόντοι
736
Κάθε φορά που πάω ν ανοίξω να δω λίγο τσοντούλα πριν παίξει το κυρίως βιντεο,ακόμη κι αν έχω χαμηλώσει τον ήχο στο κινητό πετάγεται μια διαφήμιση με θράσσος πολλών ντεσιμπελ και κάνει "φασαρία" που σε εκθέτει αν είσαι με κόσμο.
Το παθα καθώς καθόμουν κι έκανα τσιγαράκι για διάλειμμα στη δουλειά ενώ είχα δίπλα τους συναδέλφους μου.
Άκουσαν ένα τρανταχτό "αυνανίζεσαι πάλι" και δεν είχα που να κρυφτώ.
Ή το άλλο όταν βρισκόμουν σε ραντεβού με γκόμενα κι είπα να δω τσοντούλα ενώ εκείνη έψαχνε στο κινητό της κάτι ε πετάχτηκε πάλι η μαλακία και είπε "ψάχνεις να γαμήσεις μουνάκια κοντά σου;"
Η κάποτε που με είχαν καλέσει για φαγητό η μάνα και ο πατέρας της τότε κοπέλας μου ξαναπετάχτηκε η παπαριά και φώναξε "ψάχνεις να γαμήσεις ώριμες μανούλες;"
Help παιδιά
Πως σταματά αυτή η μαλακία ώστε να μπορώ να απολαύσω τσοντούλα χωρίς αυτές τις ενοχλητικές διαφημίσεις;
Καλά ρε μυστη εσυ βλέπεις τσοντουλα όταν είσαι γύρω με κόσμο, δουλειά γκομενα η γονείς;; Σορυ ρε αδερφέ αλλά εάν δε κανεις χαβαλέ κ το λες σοβαρά είναι μια από τις μεγαλύτερες κατάντιες που έχω ακούσει κρίμα
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Εαν κατάλαβαν αυτό το "Αυνανίζεσαι πάλι" απο που προέρχεται, είναι και αυτοί συνένοχοι...
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
εδω εισαι...
20405485_BluetoothiXCHANGEUA51ProRetractableLCD_medium_0.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom