Νέα

Αυνανισμός με παρέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trompa86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Οκ.
Χαλαρά,δεκτή η συγνώμη. :hi:
Και εγώ συγνώμη για τους Πακιστανούς και τις πούτσες.

:tooth:
Αυτό δεν είναι προβλήμα το πρόβλημα είναι ότι μπερδεύεις την ιστορία της εποχής του 67 με το σήμερα και κρίνεις τους ανθρώπους που τους αρέσει να ζουν σε μια πατρίδα ελεύθερη χωρίς εισβολείς και να είναι καλητερα εσύ αυτούς τους κρίνεις σαν ακραίους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.370
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Καλά οκ, εσείς εδώ μέσα όποιον γκέι είτε Λίλα θα τον λέτε είτε ποδόλαγνο :P
Είμαι 30χρ bi και μου αρέσει να μαλακίζω ψωλές για την καύλα, δεν το κάνω επαγγελματικά
Επίσης γουστάρω/καυλώνω να μαλακίζω ψωλές σε στρ8 άντρες, για την εμπειρία, όχι σε γκέι που θέλουν κάτι παραπάνω, όπως και το παιδί που έκανε το θρεντ οπότε μην επιτίθεστε, να αλληλομαλαγαπηθούμε χρειάζεται :grin: ΄όχι να τη λέμε ο ένας στον άλλο...
Άλλωστε και όλο το bourdela στην καύλα στηρίζεται... στην ανάγκη μας να χύνουμε...

:wanker:
Τυπε για ξυρισμα δεν εγραψες κατι κι ανησυχω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.370
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει είτε είναι ξυρισμένο σαν δέρμα μωρού είτε σαν θάμνος, όπως είπα και παραπάνω κυρίως το μέγεθος με ενδιαφέρει για να το απολαύσουμε περισσότερο και οι δύο (όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο).

Ψάχνω και κανα σκλόγκαν αν έχει κανείς καμία καλή ιδέα και θέλει να βοηθήσει... κάτι για τη μαλακία/τρόμπα κτλπ.
Τυπε εδω μεσα ειμαστε οπαδοι του ξυρισματος οποτε πρεπει κι εσυ να το γυαλισεις το εργαλειο σου.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.249
Κριτικές
8
Like
25.198
Πόντοι
6.336
Αυτό δεν είναι προβλήμα το πρόβλημα είναι ότι μπερδεύεις την ιστορία της εποχής του 67 με το σήμερα και κρίνεις τους ανθρώπους που τους αρέσει να ζουν σε μια πατρίδα ελεύθερη χωρίς εισβολείς και να είναι καλητερα εσύ αυτούς τους κρίνεις σαν ακραίους
Φίλε κρίνω το ότι πούλησαν την Κύπρο.
(Για το ανελευθερο του καθεστώτος αφήνω να μιλήσουν όσοι τα έζησαν....)
Απέσυραν το 1968 την μεραρχία.
Δηλαδη άνοιξαν την πόρτα για την εισβολή.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει είτε είναι ξυρισμένο σαν δέρμα μωρού είτε σαν θάμνος, όπως είπα και παραπάνω κυρίως το μέγεθος με ενδιαφέρει για να το απολαύσουμε περισσότερο και οι δύο (όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο).

.
κριμα εγω το εχω μονο 13 ποντους και αρκετο κρυβεται αυτη την περιοδο κατω απο την πατσοκοιλια μου
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Φίλε κρίνω το ότι πούλησαν την Κύπρο.
(Για το ανελευθερο του καθεστώτος αφήνω να μιλήσουν όσοι τα έζησαν....)
Απέσυραν το 1968 την μεραρχία.
Δηλαδη άνοιξαν την πόρτα για την εισβολή.
Ναι έφυγε το 1968 η δύναμη χάθηκε η μισή Κύπρος αλλά όλα μέχρι σήμερα δείχνουν ότι έχουν αντάλλαγματα το 68 η δυνατότητα του μαγαζιού είχε περιοριστεί γιατί χάρισε δάνεια και έδωσε λευτα στο κόσμο και έφτιαξε την βιομηχανία οπότε κάπου θα υπάρχε αδυναμία και βρίσκεται η αδυναμία που ψάχνει χρόνια ο γείτονας μας να βρει και μπενει μέσα ο Στυλιανός Παττακός και ο Γιώργιος Παπαδόπουλος δεν ήθελαν να κυβερνήσει την Ελλάδα ο εδεα η νέα γενιά της αριστεράς αλλά στην κοινωνική αντίδραση που υπάρχε δεν ήθελαν ούτε τον Ανδρέα Παπανδρέου να ορκίσει κυβέρνηση στο Σύνταγμα μόνος του ο βασιλιάς Κωνσταντίνος ήταν παιδί και δεν είχε δύναμη να κάνει κάτι και ο Κανελοπούλος είχε αναλάβει υπηρεσιακός πρωθυπουργός οπότε υπάρχε αδυναμία της κυβέρνησης του Γιώργιου Παπανδρέου να πάει σε εκλογές
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.249
Κριτικές
8
Like
25.198
Πόντοι
6.336
Ναι έφυγε το 1968 η δύναμη χάθηκε η μισή Κύπρος αλλά όλα μέχρι σήμερα δείχνουν ότι έχουν αντάλλαγματα το 68 η δυνατότητα του μαγαζιού είχε περιοριστεί γιατί χάρισε δάνεια και έδωσε λευτα στο κόσμο και έφτιαξε την βιομηχανία οπότε κάπου θα υπάρχε αδυναμία και βρίσκεται η αδυναμία που ψάχνει χρόνια ο γείτονας μας να βρει και μπενει μέσα ο Στυλιανός Παττακός και ο Γιώργιος Παπαδόπουλος δεν ήθελαν να κυβερνήσει την Ελλάδα ο εδεα η νέα γενιά της αριστεράς αλλά στην κοινωνική αντίδραση που υπάρχε δεν ήθελαν ούτε τον Ανδρέα Παπανδρέου να ορκίσει κυβέρνηση στο Σύνταγμα μόνος του ο βασιλιάς Κωνσταντίνος ήταν παιδί και δεν είχε δύναμη να κάνει κάτι και ο Κανελοπούλος είχε αναλάβει υπηρεσιακός πρωθυπουργός οπότε υπάρχε αδυναμία της κυβέρνησης του Γιώργιου Παπανδρέου να πάει σε εκλογές
Βάζε καμμια τέλεια ρε φατσέα.
Πονεσαν τα μάτια μου...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.249
Κριτικές
8
Like
25.198
Πόντοι
6.336

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Καλησπέρα φίλε,η τρόμπα καλή είναι,αν υπάρχει καλή τσόντα και με φίλους.
Μύστη συνάδελφε η καλύτερη τρόμπα είναι στη Ομόνοια μέσα στο Χόντο, απλά πρέπει να είσαι τεχνίτης,μην σε πάρουν χαμπάρι, και σε κάνουν ντουλάπα στο ξύλο
 

θανος_38

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
90
Like
151
Πόντοι
0
Μύστη συνάδελφε η καλύτερη τρόμπα είναι στη Ομόνοια μέσα στο Χόντο, απλά πρέπει να είσαι τεχνίτης,μην σε πάρουν χαμπάρι, και σε κάνουν ντουλάπα στο ξύλο
Χαχα,κομματάκι δύσκολο να μη γίνει αυτό φίλε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom