Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
226
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Κανας χοντρος πουτσος για τωρα στο σινεμά;;
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Φίλε εσύ πού ήσουν σήμερα τό πρωί 10.30 μέσα με Την κουκλίτσα μπράβο σού πολύ καυλιαρικο μωρο
 

FURLOVER

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
Hi
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι. Λοιπόν έχω μια βελέντζα θα την προσαρμόσω επάνω μου να περισσεύει ο κώλος μου μόνο και θα πάω στο σκοτεινό υπόγειο του Αθηναϊκού να κάνω μπεεεεέ μπεεεεέ να χορτάσω πούτσες.........
Thelo ke goooo
 

FURLOVER

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
από το πρωί μέχρι το βράδυ αργά… αλλά κόσμο πολύ μαζεύει κυρίως Σαβ/ακα… μη περιμένεις όμως κυριλέ κόσμο… αλλοδαποί … μεγάλης ηλικίας ανώμαλοι… έχει πατάρι που αν γουστάρεις μένεις ολόγυμνος και παρτουζώνεσαι… υπόγειο με σκοτεινές βρωμερές καμπίνες… εγώ προτιμώ φάσεις σε ανοιχτό χώρο , για να μαζεύονται όλοι …
Αχ καλέ θέλω και γωωωω!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Έχω εγώ 4 κούτες καποτες να σου κάνω τον κλανιά σαν βουλγαρικο τούνελ μπουργκαζ Αλεξανδρούπολης.αντε παλιόβακετα που θα μιλήσεις εσύ μωρη αρπραχτρα για Ολυμπιακό..
Γλείψε καμιά πράσινη ψωλή εσύ και άνοιξε καλά τον κωλο σου όπως σου έχουμε μάθει βρωμιάρα :jerking::jerking::2funny::2funny:
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Γλείψε καμιά πράσινη ψωλή εσύ και άνοιξε καλά τον κωλο σου όπως σου έχουμε μάθει βρωμιάρα :jerking::jerking::2funny::2funny:
Βρε πήγαινε πλύνε τον πάτο σου οικογενειακώς παλιοτιτικα σαπιε πουτσογλυφτη.εχεις γίνει ο περίγελος μαλακα εδώ μέσα παλιορουφηχτρα.
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
134
Πόντοι
0
Αύριο το πρωί κατά τις 10 και μισή θα βάλω την στριγκάρα μου και θα πάω να τον κουνάω ώρες . Δεν μπορεί κάποιος θα συγκινηθεί να μου τον χώσει είτε στο υπόγειο είτε στο πατάρι . Θα περιμένω εθελοντές να τους αδειάσω . Όσοι πιστοί προσέλθετε .
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Αύριο το πρωί κατά τις 10 και μισή θα βάλω την στριγκάρα μου και θα πάω να τον κουνάω ώρες . Δεν μπορεί κάποιος θα συγκινηθεί να μου τον χώσει είτε στο υπόγειο είτε στο πατάρι . Θα περιμένω εθελοντές να τους αδειάσω . Όσοι πιστοί προσέλθετε .
Πες μας τι έγινε. Πέτυχες τίποτα;
 

Pathitikos_poustis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
32
Πόντοι
0
Μετά από δύο επισκέψεις τη προηγούμενη εβδομάδα έχω να πω ότι έχει πολύ παραπάνω κόσμο από ότι συνήθως. Καθώς ήταν μικρές οι επισκέψεις μου λόγο δουλειάς δεν πρόλαβα να δω πολλά πράγματα αλλά και τις δύο φορές στάθηκα τυχερός και έφαγα καυλι και σπέρμα, τη μία κάτω στο μπουντρούμι και την άλλη επάνω στον εξώστη. Ίσως να είναι η καλύτερη εποχή για το ίδρυμα, θα ενημερώσω στην επόμενη επίσκεψη
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
209
Πόντοι
21
Μετά από δύο επισκέψεις τη προηγούμενη εβδομάδα έχω να πω ότι έχει πολύ παραπάνω κόσμο από ότι συνήθως. Καθώς ήταν μικρές οι επισκέψεις μου λόγο δουλειάς δεν πρόλαβα να δω πολλά πράγματα αλλά και τις δύο φορές στάθηκα τυχερός και έφαγα καυλι και σπέρμα, τη μία κάτω στο μπουντρούμι και την άλλη επάνω στον εξώστη. Ίσως να είναι η καλύτερη εποχή για το ίδρυμα, θα ενημερώσω στην επόμενη επίσκεψη
ποιες μερες πηγες? και τι ωρα περιπου
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Μετά από δύο επισκέψεις τη προηγούμενη εβδομάδα έχω να πω ότι έχει πολύ παραπάνω κόσμο από ότι συνήθως. Καθώς ήταν μικρές οι επισκέψεις μου λόγο δουλειάς δεν πρόλαβα να δω πολλά πράγματα αλλά και τις δύο φορές στάθηκα τυχερός και έφαγα καυλι και σπέρμα, τη μία κάτω στο μπουντρούμι και την άλλη επάνω στον εξώστη. Ίσως να είναι η καλύτερη εποχή για το ίδρυμα, θα ενημερώσω στην επόμενη επίσκεψη
Πάκης ή Μαγκρεμπιανός στην έσκισε τη σούφρα σου; Ή δεν τον έβλεπες έτσι σκούρος που ήταν στο σκοτάδι...
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
455
Like
885
Πόντοι
81
ποιες μερες πηγες? και τι ωρα περιπου
σημερα τελειωσε το ραμαζανι,οσες πιστες κωλοτρυπες γουσταρετε να σας γκαστρωσουν εναι η στιγμη που περιμενατε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετά από δύο επισκέψεις τη προηγούμενη εβδομάδα έχω να πω ότι έχει πολύ παραπάνω κόσμο από ότι συνήθως. Καθώς ήταν μικρές οι επισκέψεις μου λόγο δουλειάς δεν πρόλαβα να δω πολλά πράγματα αλλά και τις δύο φορές στάθηκα τυχερός και έφαγα καυλι και σπέρμα, τη μία κάτω στο μπουντρούμι και την άλλη επάνω στον εξώστη. Ίσως να είναι η καλύτερη εποχή για το ίδρυμα, θα ενημερώσω στην επόμενη επίσκεψη
αυτα ειναι,αν φορας στριγκαρα και κουνηθεις σε εχουν γαμησει δεν την γλυτωνεις
 

Pathitikos_poustis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
32
Πόντοι
0
ποιες μερες πηγες? και τι ωρα περιπου
Μεσημέρι ήταν κάπου στις 4-5 και τις δύο φορές, πολύ κόσμος όλο περίεργος, την προηγούμενη Τετάρτη και Δευτέρα πήγα άμα θυμάμαι καλά τις μέρες μετά τη δουλειά.
Πάκης ή Μαγκρεμπιανός στην έσκισε τη σούφρα σου; Ή δεν τον έβλεπες έτσι σκούρος που ήταν στο σκοτάδι...
Θα σοκαριστεις γιατί και εγώ σοκαριστικα αλλά δεν είχε καθόλου Πάκι μέσα, εκτός και αν ήταν στη κεντρική καθισμένοι, γενικά δεν είδα καθόλου να περιφέρονται στον χώρο καμία από τις δύο μέρες
 
OP
OP
gay_johnjohn

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
115
Like
299
Πόντοι
21
Όποιος ενεργητικός έχει καβλες σήμερα να με γαμησει και να με ξεφτυλισει θα είμαι στο σινεμά 11 έως 1....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom