Νέα

Athens Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 157K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Πολύ κακο.

Με την είσοδο μου πρώτο πράγμα που με ρώτησε ο σερβιτόρος ήταν αν θα κεράσω ποτά ώστε να μου δώσει καλύτερη θέση..

Με ξενέρωσε ήδη και του είπα δεν ξέρω θα δείξει..

Το μαγαζί είχε γύρω στα 70 άτομα σχετικά γεμάτο..

Κοπέλες; Να ήταν 6-8 και αυτές κατόπιν παραγγελίας από τους σερβιτόρους.

Τακτική που ακολουθούν και στο golden, παιδάκια να περιμένουν όρθια να πάρουν έναν χώρο της πουτσας..

Ούτε είδα καμία ούτε μίλησα σε καμία σχεδόν
Ήπια την σόδα μου και έφυγα
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ας πει κάποιος τι γίνεται με αυτό το μαγαζί?
Ακόμα το ίδιο ρόστερ τόσο καιρό?
Έχω πολύ καιρό να πάω αλλά κάθε φορά που σκέφτομαι να παω
βλέπω και αρνητικά σχόλια.
Τι διάολο δεν τους νοιάζει τόσο καιρό?Κρίμα ήτανε από τα καλύτερα πριν κάποια χρόνια...
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Ρε παιδιά ας πει κάποιος τι γίνεται με αυτό το μαγαζί?
Ακόμα το ίδιο ρόστερ τόσο καιρό?
Έχω πολύ καιρό να πάω αλλά κάθε φορά που σκέφτομαι να παω
βλέπω και αρνητικά σχόλια.
Τι διάολο δεν τους νοιάζει τόσο καιρό?Κρίμα ήτανε από τα καλύτερα πριν κάποια χρόνια...
Καλημερα... Ειναι ευκαιρια να πας... Να δεις τι γινεται...
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
39
Πόντοι
0
Την Βαλαβάνη που δουλεύει εκεί την έχει πάρει κανείς για χορό η πριβέ λέει;
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ας πει κάποιος τι γίνεται με αυτό το μαγαζί?
Ακόμα το ίδιο ρόστερ τόσο καιρό?
Έχω πολύ καιρό να πάω αλλά κάθε φορά που σκέφτομαι να παω
βλέπω και αρνητικά σχόλια.
Τι διάολο δεν τους νοιάζει τόσο καιρό?Κρίμα ήτανε από τα καλύτερα πριν κάποια χρόνια...
Πιστεύω, ότι αλλαγή είναι να γίνει θα είναι σχετικά τώρα σαν νέο ρόστερ κοριτσίων.
Τελευταία επίσκεψη στα μέσα Ιουλίου, καθαρά και μόνο για τις προσφορές που συνέχισε από Μάιο και πριν φύγω Αύγουστο για διακοπές.
Οι πληροφορίες που είχα είναι ότι ο ιδιοκτήτης θα άνοιγε και άλλο ένα μαγαζί βόρεια προάστια (νομίζω Κηφισιά) και παλιές κοπέλες (σοφία, κατερίνα κ.α.) θα πήγαιναν εκεί μόνιμα διότι τους εξυπηρετεί καλύτερα. Το καθισιό παραμένει και δεν πρόκειται να φύγει, υπάρχουν καλές επιλογές αλλά αν δεν δοκιμάζεις, δεν θα βρεις και κάτι νέο.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Πιστεύω, ότι αλλαγή είναι να γίνει θα είναι σχετικά τώρα σαν νέο ρόστερ κοριτσίων.
Τελευταία επίσκεψη στα μέσα Ιουλίου, καθαρά και μόνο για τις προσφορές που συνέχισε από Μάιο και πριν φύγω Αύγουστο για διακοπές.
Οι πληροφορίες που είχα είναι ότι ο ιδιοκτήτης θα άνοιγε και άλλο ένα μαγαζί βόρεια προάστια (νομίζω Κηφισιά) και παλιές κοπέλες (σοφία, κατερίνα κ.α.) θα πήγαιναν εκεί μόνιμα διότι τους εξυπηρετεί καλύτερα. Το καθισιό παραμένει και δεν πρόκειται να φύγει, υπάρχουν καλές επιλογές αλλά αν δεν δοκιμάζεις, δεν θα βρεις και κάτι νέο.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αλλά τι εννοείς να δοκιμάζεις?
Έχω πάει σε όλα τα αλλά στριπ χαχαχα!
Στο συγκεκριμένο και εγώ τις 3 τελευταίες φορές που πήγα ήτανε
παραπάνω από χάλια για αυτό και εγώ διστάζω να πάω.
Ίδιες κοπέλες καμία αλλαγή στο ρόστερ,πανε σε συγκεκριμένα τραπεζια
κλπ κλπ...
Πιστεύω, ότι αλλαγή είναι να γίνει θα είναι σχετικά τώρα σαν νέο ρόστερ κοριτσίων.
Τελευταία επίσκεψη στα μέσα Ιουλίου, καθαρά και μόνο για τις προσφορές που συνέχισε από Μάιο και πριν φύγω Αύγουστο για διακοπές.
Οι πληροφορίες που είχα είναι ότι ο ιδιοκτήτης θα άνοιγε και άλλο ένα μαγαζί βόρεια προάστια (νομίζω Κηφισιά) και παλιές κοπέλες (σοφία, κατερίνα κ.α.) θα πήγαιναν εκεί μόνιμα διότι τους εξυπηρετεί καλύτερα. Το καθισιό παραμένει και δεν πρόκειται να φύγει, υπάρχουν καλές επιλογές αλλά αν δεν δοκιμάζεις, δεν θα βρεις και κάτι νέο.
Απλά
Πιστεύω, ότι αλλαγή είναι να γίνει θα είναι σχετικά τώρα σαν νέο ρόστερ κοριτσίων.
Τελευταία επίσκεψη στα μέσα Ιουλίου, καθαρά και μόνο για τις προσφορές που συνέχισε από Μάιο και πριν φύγω Αύγουστο για διακοπές.
Οι πληροφορίες που είχα είναι ότι ο ιδιοκτήτης θα άνοιγε και άλλο ένα μαγαζί βόρεια προάστια (νομίζω Κηφισιά) και παλιές κοπέλες (σοφία, κατερίνα κ.α.) θα πήγαιναν εκεί μόνιμα διότι τους εξυπηρετεί καλύτερα. Το καθισιό παραμένει και δεν πρόκειται να φύγει, υπάρχουν καλές επιλογές αλλά αν δεν δοκιμάζεις, δεν θα βρεις και κάτι νέο.
Θυμάσαι όταν πηγές αν πέτυχες την ροξανα?
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες αλλά τι εννοείς να δοκιμάζεις?
Έχω πάει σε όλα τα αλλά στριπ χαχαχα!
Στο συγκεκριμένο και εγώ τις 3 τελευταίες φορές που πήγα ήτανε
παραπάνω από χάλια για αυτό και εγώ διστάζω να πάω.
Ίδιες κοπέλες καμία αλλαγή στο ρόστερ,πανε σε συγκεκριμένα τραπεζια
κλπ κλπ...

Απλά

Θυμάσαι όταν πηγές αν πέτυχες την ροξανα?
με το να δοκιμάζεις, εννοώ για κάποια που μπορεί να βλέπεις, να θεωρείς μέτρια και να μην έχεις πάρει για χορό.
λεπτή γραμμή αυτό διότι δεν θέλεις να νιώθεις ότι πετάς τα λεφτά σου αλλά γενικά σε αυτά τα μαγαζιά πετάμε τα λεφτά μας χαχαχαχα (άλλη συζήτηση αυτό, άστο)

με το ροξάνα μήπως εννοείς οξάνα και ίσως μία απο αυτές?
αν όχι, πες μου λίγο παραπάνω πράγματα (εμφάνιση, ηλικία, νέα/παλιά κλπ) για μήπως καταλάβω.
 

Συνημμένα

  • 1693801819495.png
    1693801819495.png
    561,3 KB · Εμφανίσεις: 111
  • 1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    154 KB · Εμφανίσεις: 124

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
με το να δοκιμάζεις, εννοώ για κάποια που μπορεί να βλέπεις, να θεωρείς μέτρια και να μην έχεις πάρει για χορό.
λεπτή γραμμή αυτό διότι δεν θέλεις να νιώθεις ότι πετάς τα λεφτά σου αλλά γενικά σε αυτά τα μαγαζιά πετάμε τα λεφτά μας χαχαχαχα (άλλη συζήτηση αυτό, άστο)

με το ροξάνα μήπως εννοείς οξάνα και ίσως μία απο αυτές?
αν όχι, πες μου λίγο παραπάνω πράγματα (εμφάνιση, ηλικία, νέα/παλιά κλπ) για μήπως καταλάβω.
Την αριστερά με τα γυαλιά εννοώ ναι!
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Την αριστερά με τα γυαλιά εννοώ ναι!
Πληροφοριακά, είναι παντρεμένη με παιδί αυτή και ναι είχε ξαναέρθει μία περίοδο. Καλοκαίρι πρέπει να ήταν ελλάδα αλλά νομίζω είναι ουκρανία τώρα και ίσως είναι έγκυος.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Πληροφοριακά, είναι παντρεμένη με παιδί αυτή και ναι είχε ξαναέρθει μία περίοδο. Καλοκαίρι πρέπει να ήταν ελλάδα αλλά νομίζω είναι ουκρανία τώρα και ίσως είναι έγκυος.
Άρα χλωμό το βλέπω να την πετύχω και καλά θα κάνει δλδ!
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
Την Εύα την έχει πάρει κανείς πριβε, να μας πει εντυπώσεις;
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Την Εύα την έχει πάρει κανείς πριβε, να μας πει εντυπώσεις;
αν εννοείς μια με κοντό καρέ μαλλί ή μακριά ράστα μαλλιά ( όταν φοράει κάτι σαν περούκα ) και βλέμμα μέσα στη καύλα, τότε ναι ΑΞΙΖΕΙ τρομερά και σε χορό και σε πριβέ.
γύρισε στο μαγαζί μετά από τη καλοκαιρινή της περιοδεία στα νησιά? είχε φύγει για Ρόδο και ίσως Κρήτη.
βέβαια πρέπει να είχες πάρει και νούμερο προτεραιότητας για να σου έρθει. έχει κάνει δυνατό πελατολόγιο και βάζει από έναν κάθε μέρα μου φαίνεται.
τελευταία φορά που τη πήρα παίζει να ήταν και κοντά Πάσχα.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
αν εννοείς μια με κοντό καρέ μαλλί ή μακριά ράστα μαλλιά ( όταν φοράει κάτι σαν περούκα ) και βλέμμα μέσα στη καύλα, τότε ναι ΑΞΙΖΕΙ τρομερά και σε χορό και σε πριβέ.
γύρισε στο μαγαζί μετά από τη καλοκαιρινή της περιοδεία στα νησιά? είχε φύγει για Ρόδο και ίσως Κρήτη.
βέβαια πρέπει να είχες πάρει και νούμερο προτεραιότητας για να σου έρθει. έχει κάνει δυνατό πελατολόγιο και βάζει από έναν κάθε μέρα μου φαίνεται.
τελευταία φορά που τη πήρα παίζει να ήταν και κοντά Πάσχα.
και τι σου έκανε στο διπλό πριβέ οταν την πηρες?? εγω την ειχα ρωτήσει για σεξ στο διπλο πριβε οταν ειχε πρωτοερθει κ μου λεει πάμε και θα δούμε κ βεβαίως δεν πήγα δεν παίζουμε με τα λεφτα μας
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
και τι σου έκανε στο διπλό πριβέ οταν την πηρες?? εγω την ειχα ρωτήσει για σεξ στο διπλο πριβε οταν ειχε πρωτοερθει κ μου λεει πάμε και θα δούμε κ βεβαίως δεν πήγα δεν παίζουμε με τα λεφτα μας
δεν γαμιεται... τουλαχιστον οχι μεσα στο μαγαζι. στο πριβε ειναι απολυτα τυπικη στην ωρα της (κοιταει το ρολοι πριν ξεκινησει) αλλα δινει μια εξαιρετικη παρασταση.
η τυπισσα ειναι εντελως υποτακτικη και θελει να τη διαταζεις. παιρνει και τις πρωτοβουλιες της οταν περναει καλα.
περα απο γαμησι, αυτο που μπορω να θυμηθω ειναι οτι δεν σε αφηνει ειναι να της βαζεις δαχτυλο. αν το κανει, θα ειναι μονο για να νιωσεις ποσο υγρο ειναι το μουνακι της.
2 πριβε μου εχουν μεινει αξεχαστα μαζι της.

το πρωτο ηταν και η πρωτη φορα μαζι της σε πριβε. ορθιος με πλατη στη κουρτινα, κατεβαζει παντελονι και μου αρχιζει τη πιπα.
συνεχιζει με μια τρελη περιποιηση στα μπαλακια, βλεπει οτι μου αρεσει και το συνεχιζει για ωρα με εναλλαγη στη πιπα.
μετα την αρπαζω απο το λαιμο, τις ριχνω κατι σφαλιαρες στα βυζια, στο κωλο της και με βαζει να κατσω. παιζει μπροστα μου το μουνακι της, καθεται στα 4 και μου ξεκιναει ισπανικο.
στη κορυφωση, σηκωνομαι τη βαζω να μου γλυφει τα μπαλακια και την αφηνω να με τελειωσει πανω στα βυζια της.

το δευτερο, καταληγουμε σε σταση 69. καταλαβαινω οτι περναει καλα και οτι κανω καλη δουλεια. ωστοσο ο χρονος τελειωνε και της λεω κατσε.
παιρνω αλλο ενα και ξανα μπαινω μεσα. οταν μπαινω, τη βλεπω να εχει κατσει στη γωνια του καναπε / κρεβατιου και να τραβαει με μανια μαλακια.
με ξαπλωνει, με καβαλαει και αρχιζει το τριψιμο πανω στη πουτσα μου. στο τελος σηκωνομαι και τα πεταω ολα πανω στο μουνακι της και στο στομαχι.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
δεν γαμιεται... τουλαχιστον οχι μεσα στο μαγαζι. στο πριβε ειναι απολυτα τυπικη στην ωρα της (κοιταει το ρολοι πριν ξεκινησει) αλλα δινει μια εξαιρετικη παρασταση.
η τυπισσα ειναι εντελως υποτακτικη και θελει να τη διαταζεις. παιρνει και τις πρωτοβουλιες της οταν περναει καλα.
περα απο γαμησι, αυτο που μπορω να θυμηθω ειναι οτι δεν σε αφηνει ειναι να της βαζεις δαχτυλο. αν το κανει, θα ειναι μονο για να νιωσεις ποσο υγρο ειναι το μουνακι της.
2 πριβε μου εχουν μεινει αξεχαστα μαζι της.

το πρωτο ηταν και η πρωτη φορα μαζι της σε πριβε. ορθιος με πλατη στη κουρτινα, κατεβαζει παντελονι και μου αρχιζει τη πιπα.
συνεχιζει με μια τρελη περιποιηση στα μπαλακια, βλεπει οτι μου αρεσει και το συνεχιζει για ωρα με εναλλαγη στη πιπα.
μετα την αρπαζω απο το λαιμο, τις ριχνω κατι σφαλιαρες στα βυζια, στο κωλο της και με βαζει να κατσω. παιζει μπροστα μου το μουνακι της, καθεται στα 4 και μου ξεκιναει ισπανικο.
στη κορυφωση, σηκωνομαι τη βαζω να μου γλυφει τα μπαλακια και την αφηνω να με τελειωσει πανω στα βυζια της.

το δευτερο, καταληγουμε σε σταση 69. καταλαβαινω οτι περναει καλα και οτι κανω καλη δουλεια. ωστοσο ο χρονος τελειωνε και της λεω κατσε.
παιρνω αλλο ενα και ξανα μπαινω μεσα. οταν μπαινω, τη βλεπω να εχει κατσει στη γωνια του καναπε / κρεβατιου και να τραβαει με μανια μαλακια.
με ξαπλωνει, με καβαλαει και αρχιζει το τριψιμο πανω στη πουτσα μου. στο τελος σηκωνομαι και τα πεταω ολα πανω στο μουνακι της και στο στομαχι.
σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες φίλε..ναι είναι τρελη η τύπισσα εγω απλους χορους την έπαιρνα και έδινε πόνο κάτι έλεγε στα ρωσικά στο αυτί μου πανω στο χορο..λογικά πηρες το διπλό πριβέ για να να σου παρει πιπα ποσο σε χρέωσαν??,
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
αν εννοείς μια με κοντό καρέ μαλλί ή μακριά ράστα μαλλιά ( όταν φοράει κάτι σαν περούκα ) και βλέμμα μέσα στη καύλα, τότε ναι ΑΞΙΖΕΙ τρομερά και σε χορό και σε πριβέ.
γύρισε στο μαγαζί μετά από τη καλοκαιρινή της περιοδεία στα νησιά? είχε φύγει για Ρόδο και ίσως Κρήτη.
βέβαια πρέπει να είχες πάρει και νούμερο προτεραιότητας για να σου έρθει. έχει κάνει δυνατό πελατολόγιο και βάζει από έναν κάθε μέρα μου φαίνεται.
τελευταία φορά που τη πήρα παίζει να ήταν και κοντά Πάσχα.
Ναι αυτήν ακριβώς εννοώ. Είχα πάει μια φορά τότε νομίζω και γω γύρω στο Πάσχα, την είδα με τα ραστα τότε, μες τη καυλα ήταν και την έπιασα όπως πέρναγε και της είπα για χορό, πολύ απασχολημένη όντως ήρθε μετά από αρκετή ώρα, έκανα έναν απλό χορό μαζί της, ο καλύτερος μακράν, όταν ζήτησα δεύτερο μου είπε ότι κάνει μόνο έναν και αν θέλω πριβε, δεν ήθελα να πάω στα τυφλά οπότε δε πήρα, μετά πρέπει να έλειπε για καλοκαίρι, τώρα έχει γυρίσει, της είπα για χορό τις προάλλες είπε ότι έχει άλλους πριν από μένα, είδα ότι αργούσε και έφυγα. Πάντως στον έναν απλό χορό που πήρα την ρώτησα τι είναι το πριβε και τι κάνουμε, μου είχε πει στο "ακριβό" πριβε με κλειστή κουρτίνα ότι θα τα βγάλει όλα και μπορώ να τα βγάλω και γω, και της λέω αν είσαι εσύ γυμνή και εγώ γυμνός τι θα κάνουμε, μου λέει "we can do it". Εγώ κατάλαβα γαμήσι, τώρα το δικό της "it" μπορεί να είναι κάτι άλλο.
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες φίλε..ναι είναι τρελη η τύπισσα εγω απλους χορους την έπαιρνα και έδινε πόνο κάτι έλεγε στα ρωσικά στο αυτί μου πανω στο χορο..λογικά πηρες το διπλό πριβέ για να να σου παρει πιπα ποσο σε χρέωσαν??,
Από την αρχή φαινόταν πόσο καλή ήταν (σε σύγκριση και με τις άλλες). Στο χορό έχει φτιάξει πρόγραμμα / παράσταση.
Θα σε βάλει γωνία καναπέ, θα κάτσει να βγάλει τα τακούνια της, θα τα αφήσει δίπλα και θα αρχίσει να παίζει με τη πατούσα της πάνω στο πούτσο σου.
Καύλωσα μόνο και που τα σκέφτομαι....

Στα πριβε που ανέφερα, ήταν 40€ το πρώτο διότι σαν νέα ακόμα στο μαγαζί ήθελε ο κόσμος να τη μάθει τόσο από τους χορούς και από τα πριβέ.
Την είχα πετύχει από τη πρώτη μέρα στο μαγαζί που την ανακοίνωσε και ο Βασίλης ο dj όταν ανέβηκε για χορό στη σκηνή.
Παίζει να ήταν η δεύτερη βδομάδα της στο μαγαζί, η τρίτη φορά που την έπαιρνα για χορούς και πήγαμε στο σχετικό πριβέ.

Στο δεύτερο σκηνικό, ξεκίνησα με 40€ και πήρα άλλο ένα 40€ για το τελείωμα. Εδώ είχε περάσει λίγος καιρός, την μάθαινε ο κόσμος οπότε γινόταν η αλλαγή σε 80€ για τελείωμα.
 

gmele

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Ναι αυτήν ακριβώς εννοώ. Είχα πάει μια φορά τότε νομίζω και γω γύρω στο Πάσχα, την είδα με τα ραστα τότε, μες τη καυλα ήταν και την έπιασα όπως πέρναγε και της είπα για χορό, πολύ απασχολημένη όντως ήρθε μετά από αρκετή ώρα, έκανα έναν απλό χορό μαζί της, ο καλύτερος μακράν, όταν ζήτησα δεύτερο μου είπε ότι κάνει μόνο έναν και αν θέλω πριβε, δεν ήθελα να πάω στα τυφλά οπότε δε πήρα, μετά πρέπει να έλειπε για καλοκαίρι, τώρα έχει γυρίσει, της είπα για χορό τις προάλλες είπε ότι έχει άλλους πριν από μένα, είδα ότι αργούσε και έφυγα. Πάντως στον έναν απλό χορό που πήρα την ρώτησα τι είναι το πριβε και τι κάνουμε, μου είχε πει στο "ακριβό" πριβε με κλειστή κουρτίνα ότι θα τα βγάλει όλα και μπορώ να τα βγάλω και γω, και της λέω αν είσαι εσύ γυμνή και εγώ γυμνός τι θα κάνουμε, μου λέει "we can do it". Εγώ κατάλαβα γαμήσι, τώρα το δικό της "it" μπορεί να είναι κάτι άλλο.
"της είπα για χορό τις προάλλες είπε ότι έχει άλλους πριν από μένα, είδα ότι αργούσε και έφυγα"

χαχαχαχαχαχα αυτό ακριβώς και όπως είχα πει παραπάνω νούμερο προτεραιότητας.
Δυστυχώς τώρα έχει μαζέψει δυνατά πορτοφόλια δίπλα της που τα σκάνε αδρά μέσα και έξω από το μαγαζί.
Οπότε το να πάει για ένα χορό με "'άγνωστο" είναι λίγο χαμένος χρόνος για αυτό σου λέει ένα χορό και τέλος ή της λες κατευθείαν πριβέ αλλά και αυτό μαλακία.
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
35
Like
7
Πόντοι
0
"της είπα για χορό τις προάλλες είπε ότι έχει άλλους πριν από μένα, είδα ότι αργούσε και έφυγα"

χαχαχαχαχαχα αυτό ακριβώς και όπως είχα πει παραπάνω νούμερο προτεραιότητας.
Δυστυχώς τώρα έχει μαζέψει δυνατά πορτοφόλια δίπλα της που τα σκάνε αδρά μέσα και έξω από το μαγαζί.
Οπότε το να πάει για ένα χορό με "'άγνωστο" είναι λίγο χαμένος χρόνος για αυτό σου λέει ένα χορό και τέλος ή της λες κατευθείαν πριβέ αλλά και αυτό μαλακία.
Λογικό μου φαίνεται, αν παίρνει τόσα πριβε γιατί να χάσει το χρόνο της με απλό χορό, κάνει απλά έναν έτσι τη γνωριμία, να σε ψήσει για πριβε μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom