Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Δε θυμαμαι αν το εβαλα παλι αυτο.

Σεπτεμβρης 2008.Τσαρκα με τον μυστη μποτοφιλο στο Βαρδαρη και στο τελευταιο πανω στην Προμηθεως ο πελατης κρατουσε μεσα την πουτανα με το ζορι.Πηγε η τσατσα στην πορτα και προσπαθουσε να την ανοιξει  και αυτος κρατουσε με το ζορι κοντρα.

Τσατσα -"ΑΝΟΙΞΕ,ΦΤΑΝΕΙ ΕΙΣΑΙ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ"
Πελατης -"Αφησε με να χυσω γαμωτο,δε μπορω"
Τσ.  -ΦΤΑΝΕΙ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΒΓΕΙ"
Πελ.  -"ΟΧΙ"- (Το ειπε καπως με παραπονο ο τυπος οποτε ειχαμε λιωσει στο γελιο)
Τσ    -"ΕΤΣΙ ΕΙΣΑΙ? ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟΝ ΜΠΡΑΒΟ,ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗ "

Oποτε τα βλεματα ολων πηγαινουν στην πορτα απο το μπουρδελο,ανοιγει η πορτα και μπαινει μια τουρκοφατσα,παππους,1.50 υψος με μπακα ως το πατωμα και κρατουσε ενα κλειδι σαν μαχαιρι. :2funny:Μιλαμε τρελο γελιο.Βγαινει ο τυπος απο το δωματιο 2 μετρα,νταμαρι βγηκαν λιγο εξω και μιλησαν και οκ.Εμεις ειχαμε λιωσει απο το γελιο οποτε ξαναμπαινει ο παπππους(μπραβος) και του λεει η τσατσα να αλλαξει τη λαμπα.
Ετσι οπως ηταν πανω στη σκαλα και παλευε με τη λαμπα,η τσατσα τον στολιζε "Αντε Λευτερακη κανε και κατι που μπορεις επιτελους" και ο Λευτερακης οπως ζεματιστηκε απο τη λαμπα "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΑ" :2funny: :2funny:
Δεν αντεξαμε φυγαμε εξω οπου η πλακα συνεχιστηκε με εναν συναγωνιστη να μας λεει "Μη τον βλεπετε ετσι αυτον,ξερετε τι ξυλο ριχνει?"  Ισως σε κανα 5 χρονο ναι :2funny:
Εννοειται η τσαρκα εκει τελειωσε και συνεχιστηκε με μπυροποσια.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Καλο :2funny: :2funny:

Ακου κλειδι σαν μαχαιρι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ενα απογευμα πηγα με εναν grande συναγωνιστη του παρελθοντος στην Αφρο.Ηταν στο τελος της βαρδιας και δεν ειχε δωματιο οποτε η τσατσα ειχε βγει εξω και τιναζε κατι χαλια.Καθισαμε να κανουμε λιγο χαβαλε.Οποτε ο συναγωνιστης πηρε το ρολο της τσατσας και αρχισε να μιμειται την φωνη της (εν τω μεταξυ η Αφρο ηταν στην κουζινα).

-"Ελα λιγο κουκλα μου να σε δουνε τα παιδια"
-"Αντε καλη μου τι κανεις τοση ωρα?"

Οποτε ακουγεται η φωνη της πραγματικης τσατσας απ'εξω.

-"ΕΕΕΕΕ ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕΕΕΕ" και ερχεται μεσα στο μπουρδελο.Η πλακα ειναι οτι ακομα και οταν ηρθε η Αφρο στο σαλονι ο συναγωνιστης συνεχισε να την παρουσιαζει στον κοσμο,μπροστα στην τσατσα.

-"Να τη η κουκλα μου παιδια,θα περασουμε?" και

η Αφρο "Τι ηρθατε?ΔΕ θα μπειτε"
Τσατσα "Αντε τελειωσε η ωρα του παιδιου,πηγαινετε τωρα "  :2funny: :2funny:

Οταν βγηκαμε υπηρξε το δευτερο highlight .Ο γνωστος μπραβος ( :sunglasses:) ειχε απλωσει φαγητα στο τραπεζι και ετοιμαζοταν να τα λιωσει :2funny:  :2funny:

 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
:2funny: :2funny: :2funny: αρε χυστη τι μου θυμισες τωρα :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δε θυμαμαι αν το εβαλα παλι αυτο.

Σεπτεμβρης 2008.Τσαρκα με τον μυστη μποτοφιλο στο Βαρδαρη και στο τελευταιο πανω στην Προμηθεως ο πελατης κρατουσε μεσα την πουτανα με το ζορι.Πηγε η τσατσα στην πορτα και προσπαθουσε να την ανοιξει  και αυτος κρατουσε με το ζορι κοντρα.

Τσατσα -"ΑΝΟΙΞΕ,ΦΤΑΝΕΙ ΕΙΣΑΙ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ"
Πελατης -"Αφησε με να χυσω γαμωτο,δε μπορω"
Τσ.   -ΦΤΑΝΕΙ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΒΓΕΙ"
Πελ.  -"ΟΧΙ"- (Το ειπε καπως με παραπονο ο τυπος οποτε ειχαμε λιωσει στο γελιο)
Τσ     -"ΕΤΣΙ ΕΙΣΑΙ? ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟΝ ΜΠΡΑΒΟ,ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗ "

Oποτε τα βλεματα ολων πηγαινουν στην πορτα απο το μπουρδελο,ανοιγει η πορτα και μπαινει μια τουρκοφατσα,παππους,1.50 υψος με μπακα ως το πατωμα και κρατουσε ενα κλειδι σαν μαχαιρι. :2funny:Μιλαμε τρελο γελιο.Βγαινει ο τυπος απο το δωματιο 2 μετρα,νταμαρι βγηκαν λιγο εξω και μιλησαν και οκ.Εμεις ειχαμε λιωσει απο το γελιο οποτε ξαναμπαινει ο παπππους(μπραβος) και του λεει η τσατσα να αλλαξει τη λαμπα.
Ετσι οπως ηταν πανω στη σκαλα και παλευε με τη λαμπα,η τσατσα τον στολιζε "Αντε Λευτερακη κανε και κατι που μπορεις επιτελους" και ο Λευτερακης οπως ζεματιστηκε απο τη λαμπα "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΑ" :2funny: :2funny:
Δεν αντεξαμε φυγαμε εξω οπου η πλακα συνεχιστηκε με εναν συναγωνιστη να μας λεει "Μη τον βλεπετε ετσι αυτον,ξερετε τι ξυλο ριχνει?"  Ισως σε κανα 5 χρονο ναι :2funny:
Εννοειται η τσαρκα εκει τελειωσε και συνεχιστηκε με μπυροποσια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις θα με κάνετε να αρχίσω πάλι τα μπουρδέλα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δε θυμαμαι αν το εβαλα παλι αυτο.

Σεπτεμβρης 2008.Τσαρκα με τον μυστη μποτοφιλο στο Βαρδαρη και στο τελευταιο πανω στην Προμηθεως ο πελατης κρατουσε μεσα την πουτανα με το ζορι.Πηγε η τσατσα στην πορτα και προσπαθουσε να την ανοιξει  και αυτος κρατουσε με το ζορι κοντρα.

Τσατσα -"ΑΝΟΙΞΕ,ΦΤΑΝΕΙ ΕΙΣΑΙ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ"
Πελατης -"Αφησε με να χυσω γαμωτο,δε μπορω"
Τσ.   -ΦΤΑΝΕΙ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΒΓΕΙ"
Πελ.  -"ΟΧΙ"- (Το ειπε καπως με παραπονο ο τυπος οποτε ειχαμε λιωσει στο γελιο)
Τσ     -"ΕΤΣΙ ΕΙΣΑΙ? ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟΝ ΜΠΡΑΒΟ,ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗ "

Oποτε τα βλεματα ολων πηγαινουν στην πορτα απο το μπουρδελο,ανοιγει η πορτα και μπαινει μια τουρκοφατσα,παππους,1.50 υψος με μπακα ως το πατωμα και κρατουσε ενα κλειδι σαν μαχαιρι. :2funny:Μιλαμε τρελο γελιο.Βγαινει ο τυπος απο το δωματιο 2 μετρα,νταμαρι βγηκαν λιγο εξω και μιλησαν και οκ.Εμεις ειχαμε λιωσει απο το γελιο οποτε ξαναμπαινει ο παπππους(μπραβος) και του λεει η τσατσα να αλλαξει τη λαμπα.
Ετσι οπως ηταν πανω στη σκαλα και παλευε με τη λαμπα,η τσατσα τον στολιζε "Αντε Λευτερακη κανε και κατι που μπορεις επιτελους" και ο Λευτερακης οπως ζεματιστηκε απο τη λαμπα "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΚΑΡΙΟΛΑ" :2funny: :2funny:
Δεν αντεξαμε φυγαμε εξω οπου η πλακα συνεχιστηκε με εναν συναγωνιστη να μας λεει "Μη τον βλεπετε ετσι αυτον,ξερετε τι ξυλο ριχνει?"  Ισως σε κανα 5 χρονο ναι :2funny:
Εννοειται η τσαρκα εκει τελειωσε και συνεχιστηκε με μπυροποσια.
αυτο δεν ηταν μπουρδελο,αυτοι ανεβασανε παρασταση! :2funny: :2funny: :2funny:
(ο λευτερης ηταν ο χοντρος ο μουστακαλης?) :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ενα απογευμα πηγα με εναν grande συναγωνιστη του παρελθοντος στην Αφρο.Ηταν στο τελος της βαρδιας και δεν ειχε δωματιο οποτε η τσατσα ειχε βγει εξω και τιναζε κατι χαλια.Καθισαμε να κανουμε λιγο χαβαλε.Οποτε ο συναγωνιστης πηρε το ρολο της τσατσας και αρχισε να μιμειται την φωνη της (εν τω μεταξυ η Αφρο ηταν στην κουζινα).

-"Ελα λιγο κουκλα μου να σε δουνε τα παιδια"
-"Αντε καλη μου τι κανεις τοση ωρα?"

Οποτε ακουγεται η φωνη της πραγματικης τσατσας απ'εξω.

-"ΕΕΕΕΕ ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕΕΕΕ" και ερχεται μεσα στο μπουρδελο.Η πλακα ειναι οτι ακομα και οταν ηρθε η Αφρο στο σαλονι ο συναγωνιστης συνεχισε να την παρουσιαζει στον κοσμο,μπροστα στην τσατσα.

-"Να τη η κουκλα μου παιδια,θα περασουμε?" και

η Αφρο "Τι ηρθατε?ΔΕ θα μπειτε"
Τσατσα "Αντε τελειωσε η ωρα του παιδιου,πηγαινετε τωρα "  :2funny: :2funny:

Οταν βγηκαμε υπηρξε το δευτερο highlight .Ο γνωστος μπραβος ( :sunglasses:) ειχε απλωσει φαγητα στο τραπεζι και ετοιμαζοταν να τα λιωσει :2funny:  :2funny:
αμα κανανε οι συναγωνιστες την παρουσιαση της κοπελας πιστευω ολες οι τσατσαδες θα ειχαν βγει ταμειο ανεργιας  :2funny::2funny: :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
(ο λευτερης ηταν ο χοντρος ο μουστακαλης?) :2funny:
Ναι LOL !

Αυγουστος 2005 στο Ανδ.Γεωρ.4
Τοτε ηταν η Τζαστιν στις τελευταιες εμφανισεις της στην πολη και εσπαγε αρχιδια με τη συμπεριφορα της.Οταν βγηκα απο το δωματιο ηταν 2 πελατες που μαλωναν με την τσατσα γιατι η κοπελα τους ειχε διωξει στο 5λεπτο χωρις να χυσουν.Ηταν η καταπληκτικοεκπληκτικοφανταστικη τσατσα που της λειπουν κατι δοντια.

Πελ. -"Δωσε μας τα λεφτα πισω,δε γινεται να μας διωχνει στα 5 λεπτα"
Τσα2 -"Δε γινεται αυτο αγορι μου,εφοσον γαμησες δε γινεται" (Με τη κλασσικη χαμηλη φωνη διαλυμμενη απο τα τσιγαρα)
Πελ. -"Οχι θελω τα λεφτα πισω,αν δε τα δωσεις θα τα παρω μονος μου"
Τσα2 -"Τι θα παρεις μονος ρε αντε δινε του τωρα"

οποτε ο πελατης κανει μια κινηση να παει προς την κουζινα και το ταμειο -αλλος μαλακας κι αυτος- .Τρεχει η τσατσα ανοιγει γρηγορα την πορτα και φωναζει "ΓΙΑΑΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗ"  :2funny: .Ερχεται ο φυλακας (90% λιπος) γρηγορα και τους πιανει στη συζητηση.Οι τυποι επεμεναν οτι θελουν τα λεφτα πισω αλλα ο φυλακας ελεγε πως δε γινεται.

Φυλακας -"Αντε πηγαινετε τωρα παιδια,δε γινεται να παρετε τα λεφτα"
Πελ.    -"Γιατι αν δε φυγουμε τι θα γινει"
Φυλ.    -"Θα σας σπασω στο ξυλο"
Πελ.    -"Α,οκ"  και εφυγαν !!!

Εγω ειχα ξεραθει σε μια γωνια οπως εβλεπα το σκηνικο  :2funny:,οποτε μολις εφυγαν οι τυποι ερχεται η τσατσα προς το μερος μου και χαζογελωντας και η ιδια μου λεει "Δε πιστευω να θες κι εσυ τα λεφτα πισω?" . :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι LOL !

Αυγουστος 2005 στο Ανδ.Γεωρ.4
Τοτε ηταν η Τζαστιν στις τελευταιες εμφανισεις της στην πολη και εσπαγε αρχιδια με τη συμπεριφορα της.Οταν βγηκα απο το δωματιο ηταν 2 πελατες που μαλωναν με την τσατσα γιατι η κοπελα τους ειχε διωξει στο 5λεπτο χωρις να χυσουν.Ηταν η καταπληκτικοεκπληκτικοφανταστικη τσατσα που της λειπουν κατι δοντια.

Πελ. -"Δωσε μας τα λεφτα πισω,δε γινεται να μας διωχνει στα 5 λεπτα"
Τσα2 -"Δε γινεται αυτο αγορι μου,εφοσον γαμησες δε γινεται" (Με τη κλασσικη χαμηλη φωνη διαλυμμενη απο τα τσιγαρα)
Πελ. -"Οχι θελω τα λεφτα πισω,αν δε τα δωσεις θα τα παρω μονος μου"
Τσα2 -"Τι θα παρεις μονος ρε αντε δινε του τωρα"

οποτε ο πελατης κανει μια κινηση να παει προς την κουζινα και το ταμειο -αλλος μαλακας κι αυτος- .Τρεχει η τσατσα ανοιγει γρηγορα την πορτα και φωναζει "ΓΙΑΑΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗ"  :2funny: .Ερχεται ο φυλακας (90% λιπος) γρηγορα και τους πιανει στη συζητηση.Οι τυποι επεμεναν οτι θελουν τα λεφτα πισω αλλα ο φυλακας ελεγε πως δε γινεται.

Φυλακας -"Αντε πηγαινετε τωρα παιδια,δε γινεται να παρετε τα λεφτα"
Πελ.    -"Γιατι αν δε φυγουμε τι θα γινει"
Φυλ.    -"Θα σας σπασω στο ξυλο"
Πελ.    -"Α,οκ"  και εφυγαν !!!

Εγω ειχα ξεραθει σε μια γωνια οπως εβλεπα το σκηνικο  :2funny:,οποτε μολις εφυγαν οι τυποι ερχεται η τσατσα προς το μερος μου και χαζογελωντας και η ιδια μου λεει "Δε πιστευω να θες κι εσυ τα λεφτα πισω?" . :2funny: :2funny:
:2funny:φοβερη συνενοηση!
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτος ο λευτερης που λες,οποτε βγαινω απ το μπουρδελο στεκεται απο εξω και κοιταει λες και μολις του γαμισαμε την γυναικα :2funny:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μια φορα στην κωλεττη ειχα παει βραδυ με εναν φιλο με την μηχανη,μολις παρκαρα ηρθε ο αλβανος(φυλακας)και μου λεει -φιλε πανε λιγο πιο εκει την μηχανη εκει ενοχλει στο παρκινγκ,
του λεω -θα την προσεχεις δεν πιστευω να φυγει πουθενα?
αλβανος -ελα μωρε που τα παει ολο το χορο ντικο μας ειναι. :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
αυτος ο λευτερης που λες,οποτε βγαινω απ το μπουρδελο στεκεται απο εξω και κοιταει λες και μολις του γαμισαμε την γυναικα :2funny:
Μπορει και οντως να του τη γαμησαμε  :2funny: :2funny:

Ενα καλοκαιρι στο Βαρδαρη οι μπραβοι ειχαν βαλει 2 κρεββατια στο παρκινγκ Σαπφους με Προμηθεως και κοιμοταν :o.Τα ροχαλητα ακουγοταν παντου εκει γυρω  :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ταρκα τις προαλλες με το τρελο αγορι.Πηγαινουμε στην Κεφαλληνιας οπου εμφανιστηκε μια 30+ , χοντρη τανα.Γυρισαμε να φυγουμε και η τσατσα πεταει την απιστευτη ατακα.

"Παιδια δεν αστειευομαι,τι να σας πω,η κοπελα ειναι land cruiser,με ολη τη σημασια της λεξης"
"land cruiser,land cruiser πραγματικα"

το τρελο αγορι συνεχισε να μιλαει με την τσατσα και εγω αρχισα να φευγω προς την πορτα γιατι ειχα πεθανει στο γελιο οποτε μου κανει η τσατσα "Εεε,που πας εσυ?Τοσο ευκολα χανεις ενα land cruiser?" :2funny: :2funny:
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Ταρκα τις προαλλες με το τρελο αγορι.Πηγαινουμε στην Κεφαλληνιας οπου εμφανιστηκε μια 30+ , χοντρη τανα.Γυρισαμε να φυγουμε και η τσατσα πεταει την απιστευτη ατακα.

"Παιδια δεν αστειευομαι,τι να σας πω,η κοπελα ειναι land cruiser,με ολη τη σημασια της λεξης"
"land cruiser,land cruiser πραγματικα"

το τρελο αγορι συνεχισε να μιλαει με την τσατσα και εγω αρχισα να φευγω προς την πορτα γιατι ειχα πεθανει στο γελιο οποτε μου κανει η τσατσα "Εεε,που πας εσυ?Τοσο ευκολα χανεις ενα land cruiser?" :2funny: :2funny:

To Land Cruiser το έκανα test drive την επόμενη μέρα! Καλό αλλά όχι τόσο καλό!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ενα βραδυ στο Κωλετομαγαζο ξεσκιζομουν με τη Σαρα για 30 λεπτα περιπου.Ολα ειχαν μπλοκαρει,το σπερμα,η ανασα δεν υπηρχε τελος.Ειχα γινει χαλια απο τον ιδρωτα και ειχα κανει επισης τη Σαρα και το δωματιο χαλια.Οποτε η Σαρα εφυγε νευριασμενη και κατακοκκινη.
Καθομουν ορθιος και κοιτουσα προς την πορτα για να ηρεμησω οποτε τη βλεπω να ανοιγει και δειλα δειλα να μπαινει η τσατσα-μανταμ με το κοντο ασπρο μαλι κρατωντας ενα ποτηρι νερο.
Ερχεται μεσα και λεει "Εισαι καλα αγορι μου?Πιες λιγο νερο,νομισα επαθες καρδιακο" και με πιεσε να ξαπλωσω για λιγο :2funny: :2funny:
Απορουσα πως δε ντρεποταν που ημουν γυμνος,μετα εμαθα πως παλιοτερα ηταν κι αυτη του επαγγελματος :2funny:

 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ενα βραδυ στο Κωλετομαγαζο ξεσκιζομουν με τη Σαρα για 30 λεπτα περιπου.Ολα ειχαν μπλοκαρει,το σπερμα,η ανασα δεν υπηρχε τελος.Ειχα γινει χαλια απο τον ιδρωτα και ειχα κανει επισης τη Σαρα και το δωματιο χαλια.Οποτε η Σαρα εφυγε νευριασμενη και κατακοκκινη.
Καθομουν ορθιος και κοιτουσα προς την πορτα για να ηρεμησω οποτε τη βλεπω να ανοιγει και δειλα δειλα να μπαινει η τσατσα-μανταμ με το κοντο ασπρο μαλι κρατωντας ενα ποτηρι νερο.
Ερχεται μεσα και λεει "Εισαι καλα αγορι μου?Πιες λιγο νερο,νομισα επαθες καρδιακο" και με πιεσε να ξαπλωσω για λιγο :2funny: :2funny:
Απορουσα πως δε ντρεποταν που ημουν γυμνος,μετα εμαθα πως παλιοτερα ηταν κι αυτη του επαγγελματος :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:σε πεθανε στο γαμιση!!!
ακου εκει να σου φερουν και νερο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τσαρκα με τον ατακτο γκαυλετζο μποτοφιλο.
Πηγαινουμε στο Ματζαρου 10 οπου η τσα2 μιλουσε με εναν πελατη για κατι που ηταν ωραιο και ελιωνε στο στομα αργα-αργα και αφηνε τη γευση του για πολυ ωρα.Ειχαμε καρφωθει για να καταλαβουμε τι εννοουσε.
Μετα απο λιγο ξεκινησε συζητηση για το ΙΚΑ και ποσα ενσημα θελει η τσα2 για να βγει στη συνταξη.Μας ρωτουσε λεπτομερειες για το ΙΚΑ λες και γνωριζαμε.
Οποτε σηκωνεται να φυγει ο πελατης,τον φιλαει η τσατσα και του λεει "σ'ευχαριστω πολυ για το δωρο ακομα νιωθω τη γευση του"
Εκει δε κρατηθηκα και ρωτησα,οποτε μου λεει η τσατσα "Ψωμι ειναι αγορι μου,θες να δοκιμασεις?" και πηγε στην κουζινα και μου εφερε ενα καρβελι  :2funny: :2funny: 
Το εκανε βολτες στο σαλονι και κοβαμε απο ενα κομματι ο καθενας σαν πεινασμενοι Αιθιοπες. :2funny: :2funny:

 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τσαρκα με τον ατακτο γκαυλετζο μποτοφιλο.
Πηγαινουμε στο Ματζαρου 10 οπου η τσα2 μιλουσε με εναν πελατη για κατι που ηταν ωραιο και ελιωνε στο στομα αργα-αργα και αφηνε τη γευση του για πολυ ωρα.Ειχαμε καρφωθει για να καταλαβουμε τι εννοουσε.
Μετα απο λιγο ξεκινησε συζητηση για το ΙΚΑ και ποσα ενσημα θελει η τσα2 για να βγει στη συνταξη.Μας ρωτουσε λεπτομερειες για το ΙΚΑ λες και γνωριζαμε.
Οποτε σηκωνεται να φυγει ο πελατης,τον φιλαει η τσατσα και του λεει "σ'ευχαριστω πολυ για το δωρο ακομα νιωθω τη γευση του"
Εκει δε κρατηθηκα και ρωτησα,οποτε μου λεει η τσατσα "Ψωμι ειναι αγορι μου,θες να δοκιμασεις?" και πηγε στην κουζινα και μου εφερε ενα καρβελι  :2funny: :2funny: 
Το εκανε βολτες στο σαλονι και κοβαμε απο ενα κομματι ο καθενας σαν πεινασμενοι Αιθιοπες. :2funny: :2funny:
για να κοινωνισετε πριν αμαρτανετε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom