Νέα

Αστεία/ αμήχανα σκηνικά που σας έχουν συμβεί κατά τη διάρκεια της πράξης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νιμουπαγίδας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Νιμουπαγίδας

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
579
Like
1.193
Πόντοι
206
Έχω πάει άπειρες φορές οπότε το ποσοστό γκαντεμιας είναι πολύ μικρό, ας πούμε ότι ήταν δύο άτυχες στιγμές
Πάλι καλά. Φαντάσου να είχε τύχει να πας δύο φορές μόνο και αυτές οι δύο φορές να ήταν αυτές με τις πόρτες. Ακραία γκαντεμιά. Τουλάχιστον έχεις να τα θυμάσαι. Εκείνη την στιγμή που συμβαίνουν, μερικές φορές είναι εντελώς αμήχανα.
Μετά από καιρό όταν τα σκέφτεσαι ή τα λες κάπου, είναι αστεία.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.124
Πόντοι
206
Άλλο ένα περίεργο που μου έχει συμβεί πάλι σε ξενοδοχείο , έτος 2005 τραβιεμαι με μια παντρεμένη το πρώτο γαμιση έχει γίνει σε προγενέστερο ραντεβού και παλεύω για το δεύτερο, αφού με τα πολλά την ψήνω να συναντηθούμε έρχεται στο ραντεβού αλλά μου λέει έχει μόνο μία ώρα γιατί θα επιστρέψει ο σύζυγος μια χαρά της λέω προλαβαίνουμε, τα πιο κοντινά ξενοδοχεία από εκεί που είμαι είναι αυτά στον Σκαραμαγκά οδηγάω με χίλια και φτάνουμε,περνω κλειδί μπουκαρουμε στο δωμάτιο και αρχικά μου κάνει ένα στριπτιζακι όνειρο, αφού τα έχει βγάλει όλα θέλει να κάνει ένα ντουζακι για φρεσκαρισμα μπαίνοντας στο μπάνιο κλειδώνει κάνει το ντουζ αλλά η πόρτα δεν ξεκλειδώνει με τίποτα για να βγει, προσπαθώ τίποτα, αρχίζω να ανεβάζω πίεση, παίρνω τηλέφωνο τον ρεσεψιονίστ του εξηγώ και έρχεται με ένα κατσαβίδι αλλά δεν μπορεί να την ανοίξει με τίποτα,μου λέει θα φωνάξω κλειδαρά, η γκόμενα μέσα τσιτσιδη τα ρούχα τής πεταμένα έξω στο δωμάτιο το κινητό της να βαράει πιθανός από τον συζηγο, τελικά ήρθε κλειδαράς μετά από μία ώρα άνοιξε η γκόμενα ντύθηκε την έβαλα σε ένα ταξί και δρόμο, ο ρεσεψιονίστ μου λέει τι θα γίνει με την πληρωμή του δωματίου μόνο που δεν τον πλακωσα, την γκόμενα δεν την ξαναδα ποτέ.
Δεν πειράζει
Η μαλακισμένη κλείδωσε ?
Τι φοβόταν, μην μπεις και την γαμήσεις ?
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
281
Κριτικές
1
Like
1.051
Πόντοι
81
Καλημέρα μάγκες!

Η φάση δεν έγινε πάνω στην πράξη, αλλά έχει να κάνει με την όλη διαδικασία.

Συναυλιακός τουρισμός στη Βουλγαρία πριν καμιά δεκαπενταριά χρόνια και, αφού έχουμε δει τους AC/DC και έχουμε χύσει, γυρίζουμε στο διαμέρισμα που μέναμε και λέμε να καλέσουμε πουτάνες για να χύσουμε και κανονικά. Δύσκολη η συνεννόηση με τα σπαστά αγγλικά του νταβά, μας λέει έχω μια διαθέσιμη τώρα και άλλη μια σε κανένα δίωρο. Ντέφι να γίνει λέμε, για παρτούζα δεν είχαμε διάθεση, φέρε την πρώτη και όταν μπορείς φέρε και την άλλη. Μιλάμε με τον φίλο μου και του λέω οκ, αντέχω να περιμένω, γάμα πρώτος εσύ. Deal? Deal!

Χτυπάει μετά από κανένα εικοσάλεπτο το θυροτηλέφωνο, κατεβαίνω εγώ για να την παραλάβω και βλέπω μπροστά μου μια καραμπαζιόλα του κερατά. Να πω άκυρο δεν υπήρχε περίπτωση (τη συνόδευαν δύο άσβερκοι), οπότε την ανεβάζω επάνω, τη βλέπει ο δικός μου, μου ρίχνει δέκα καντήλια, την πήρε στο δωμάτιο, κουτσά στραβά τη σαβουρογάμησε. Τελειώνουν, κάνει η μπαζιόλα ένα ντουζ, παίρνει τηλ. τον νταβά και της λέει κατέβα σε 5 λεπτά και πες τους έφερα και την επόμενη. Μέσα στα νεύρα ο δικός μου, μου λέει άσε θα την κατεβάσω εγώ και να δω τι μπουρούχα θα φέρουν και σε εσένα.

Λίγα λεπτά αργότερα, ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα δίμετρο θεόμουνο μπροστά μου και από πίσω τον φίλο μου να λέει "παλιομαλάκα κοίτα να γαμήσεις καλά, γιατί ούτως ή άλλως εγώ μετά θα γαμήσω εσένα". :grin:
 
OP
OP
Νιμουπαγίδας

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
579
Like
1.193
Πόντοι
206
Καλημέρα μάγκες!

Η φάση δεν έγινε πάνω στην πράξη, αλλά έχει να κάνει με την όλη διαδικασία.

Συναυλιακός τουρισμός στη Βουλγαρία πριν καμιά δεκαπενταριά χρόνια και, αφού έχουμε δει τους AC/DC και έχουμε χύσει, γυρίζουμε στο διαμέρισμα που μέναμε και λέμε να καλέσουμε πουτάνες για να χύσουμε και κανονικά. Δύσκολη η συνεννόηση με τα σπαστά αγγλικά του νταβά, μας λέει έχω μια διαθέσιμη τώρα και άλλη μια σε κανένα δίωρο. Ντέφι να γίνει λέμε, για παρτούζα δεν είχαμε διάθεση, φέρε την πρώτη και όταν μπορείς φέρε και την άλλη. Μιλάμε με τον φίλο μου και του λέω οκ, αντέχω να περιμένω, γάμα πρώτος εσύ. Deal? Deal!

Χτυπάει μετά από κανένα εικοσάλεπτο το θυροτηλέφωνο, κατεβαίνω εγώ για να την παραλάβω και βλέπω μπροστά μου μια καραμπαζιόλα του κερατά. Να πω άκυρο δεν υπήρχε περίπτωση (τη συνόδευαν δύο άσβερκοι), οπότε την ανεβάζω επάνω, τη βλέπει ο δικός μου, μου ρίχνει δέκα καντήλια, την πήρε στο δωμάτιο, κουτσά στραβά τη σαβουρογάμησε. Τελειώνουν, κάνει η μπαζιόλα ένα ντουζ, παίρνει τηλ. τον νταβά και της λέει κατέβα σε 5 λεπτά και πες τους έφερα και την επόμενη. Μέσα στα νεύρα ο δικός μου, μου λέει άσε θα την κατεβάσω εγώ και να δω τι μπουρούχα θα φέρουν και σε εσένα.

Λίγα λεπτά αργότερα, ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα δίμετρο θεόμουνο μπροστά μου και από πίσω τον φίλο μου να λέει "παλιομαλάκα κοίτα να γαμήσεις καλά, γιατί ούτως ή άλλως εγώ μετά θα γαμήσω εσένα". :grin:
Μία ακόμη άκρως ερωτική φιλία. Μπορεί και όχι. Προχωράμε.
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
146
Like
336
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά και είθε, μέρα που είναι σήμερα, να συγχωρεθούν οι αμαρτίες μας, αν και αμφιβάλω. Η ανταλλαγή ευχών σήμερα λοιπόν με έφερε σ’ επικοινωνία μ’ ένα φιλαράκι από τα παλιά, τα χρόνια τα μαθητικά και θυμηθήκαμε ένα γεγονός που τότε έβγαλε πολύ γέλιο, σκέφτηκα λοιπόν να το μοιραστώ μαζί σας.....
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
146
Like
336
Πόντοι
21
.........Στη μαθητική παρέα ήμασταν 4, με διαφορά ηλικίας κάτι μήνες, μ’ εμένα τον μικρότερο. Περιττό να τονίσω ότι στην ηλικία εκείνη είχαμε ήδη αντιληφθεί το περιεχόμενου του βρακιού μας και προσπαθούσαμε εναγωνίως να ικανοποιήσουμε τις πιεστικές του ανάγκες πλην όμως τα χρόνια δύσκολα και μονόδρομος οι γνωστές βόλτες στους ευαγείς οίκους που κάποιες φορές μάλιστα μας είχαν κυνηγήσει οι «κυρίες των τιμών» στην υποδοχή, με ατάκες του τύπου «άντε ρε να βυζάξετε στη μάνα σας που θέλετε και γυναίκα». Να σκεφτείτε δε επειδή και το χαρτζιλίκι ήταν πενιχρό, κάναμε το σκατό μας παξιμάδι για να συγκεντρώσουμε το ανάλογο ποσό, εκεί δε να δείτε αλληλεγγύη και συντροφικότητα προς όποιον δεν το είχε, όχι όπως σήμερα που γίναμε ατομιστές και μοναχοφάηδες. Μάλιστα δε αποφεύγαμε σ΄ αυτές τις επισκέψεις τις ώρες αιχμής των οίκων, μη τυχόν και πέσουμε πάνω σε κανέναν θείο ή μεγαλύτερο ξάδερφο και φάμε και τίποτα φάπες, καταπίεση του κερατά, αλλά και σεβασμός στον μεγαλύτερο, τι να σας λέω.........
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
146
Like
336
Πόντοι
21
........Έτσι λοιπόν και την υπόψη μέρα ξεκινήσαμε τον αθλητικό περίπατο σε Λιοσίων και Φυλής, ανέκαθεν ήταν και παραμένουν οδοί της αμαρτίας, για να καταλήξουμε σ΄ ένα οίκο που βρήκαμε ανοικτό, όπου ήταν η «κυρία των τιμών» και το κορίτσι, που λέει ο λόγος, κι εμείς οι μόνοι ενδιαφερόμενοι. Μετά τις σχετικές διαπραγματεύσεις, επειδή υπήρχε και ένα κλίμα έτσι ας πούμε χαράς και η «κυρία» δεκτική στο χαβαλέ και συμμετείχε μάλιστα, αφού της την πέσαμε κι αυτής, ήταν γύρω στα 60, αλλά μας απέκρουσε ευγενικά γελώντας, είπαμε ότι το κορίτσι δεν χρειάζεται να σηκώνεται κάθε φορά αλλά εμείς θα περνάμε διαδοχικά για την συνεύρεση.......
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
146
Like
336
Πόντοι
21
......Μέσα λοιπόν σε κλίμα χαράς και ευωχίας, πέρασε πρώτα ο μεγαλύτερος, όλα κι όλα η ιεραρχία – ιεραρχία και μόλις τέλειωσε και βγήκε τον υποδεχτήκαμε με χειροκρότημα και τα γνωστά επιφωνήματα «Άξιος-Άξιος» ακολουθούμενα από έντονα χαχανητά. Ακολούθησε ο 2ος με το σκηνικό να επαναλαμβάνετε και στην έξοδο του 3ου ακολουθούσε και το κορίτσι, όπου στάθηκε στην πόρτα και ρώτησε, προφανώς συμμετέχοντας στην πλάκα, «τι τρέχει ρε παιδιά, πείτε μου κι εμένα να γελάσω». Ακολούθησε βέβαια πανδαιμόνιο, με την «κυρία των τιμών» να προσπαθεί να επιβάλει την διασαλευθείσα τάξη όπου πλέον έχοντας σειρά εισήλθα για προσκύνημα. Τελειώνοντας και πριν καν προλάβω να σηκωθώ, αυτή τη φορά το «Άξιος-ΑΞΙΟΣ ΚΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ» το φώναξε το κορίτσι… ακολούθησε αιφνιδιασμός και μερικών στιγμών σιωπή και στη συνέχεια η τσογλανοπαρέα με ακολουθούσα την «κυρία των τιμών», μπούκαραν στο δωμάτιο και όπως ήμουν από πάνω ξεβράκωτος, άρχισαν τις φάπες όπου έβρισκαν σβέρκο-πλάτη- κωλομέρια με το κορίτσι να προσποιείται ότι προσπαθεί δήθεν να με προστατέψει και να λέει «μη ρε αλήτες το μωρό». Όταν λέμε ΤΟ γέλιο της αρκούδας … και έμεινε αξέχαστο το σκηνικό. Αυτά θυμηθήκαμε με τον παλιό συμμαθητούλη σήμερα... και γελάω ακόμη. Να είσαστε όλοι καλά.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
Αμήχανο, δεν θα το έλεγα, αλλά μακράν το πιο αστείο, ήταν όταν είχα μόλις τελειώσει το ΤΕΛ σαν ηλεκτρονικός, και δύο εβδομάδες πριν παρουσιαστώ σαν ΕΠΥ στο ναυτικό. Εννοείται, το είχα ρίξει σε καθημερινές καταδρομικές, με τουλάχιστον δύο γύρους την ημέρα, για να έχω πλήρως ξεχαρμανιάσει στη βασική εκπαίδευση. Ένα βράδυ λοιπόν, στη βόλτα για τον δεύτερο γύρο της ημέρας, μπήκα σε ένα σπιτάκι, κάπου στη φωκαίας. Αν θυμάμαι καλά, ήταν σχεδόν γωνιακό με την Αχαρνών. Τότε, η Φωκαίας δεν ήταν το άτυπο mall strip που είναι σήμερα, και ήταν λιγάκι μια φυλής απο τα lidl, σε γενικότερη εικόνα. Δεν έβρισκες τις ρουμανολατίνες με τα πλαστικά παντού που βρίσκει κανείς τώρα, έβρισκες είτε β κατηγορίας ανατολικές (φρέσκες τότε) είτε μιλφογκιλφ. Μπαίνοντας λοιπόν, δεν είχε και κόσμο, βλέπω ΟΛΕΣ τις πόρτες των δωματίων ανοιχτές, την τσατσά να τρέχει σαν παλαβή απο δωμάτιο σε δωμάτιο, τον φουσκωτό να την ακολουθεί με κατσαβίδια, καλώδια και μια αρμαθιά τηλεκοντρόλ στα χέρια, και, ανάμεσα στο χάος να βγαίνει και μια μιλφ να μου παρουσιάζει μόνη της το πρόγραμμα... πληρώνω (σε δραχμές), περνάμε σε ένα απο τα δωμάτια, ρίχνω το δεύτερο γύρο, και βγαίνοντας, παρατηρώ (και καταλαβαίνω) τι γινόταν. Συνέδεαν οθόνες, για να παίζει τσόντα στα δωμάτια, αλλά δεν μπορούσαν να συντονίσουν τις τηλεοράσεις με το multiswitch διανομής σήματος RF. Ναι, δεν είχαν πάρει διανεμητή scart. Βγαίνω απο το δωμάτιο, πιάνω τον ντουλάπα και του λέω "μεγάλε, πόσα δίνεις να σας φτιάξω τις οθόνες, να παίζουν παντού;". Ο τύπος με κοιτάει καλά καλά, και αρχίζω και σκέφτομαι "μαλακία έκανα, θα με βγάλουν4 απο εδώ μέσα", αλλά, η απάντηση είναι "φτιάξτες, και μπαίνεις τσάμπα για μια γύρα ακόμα.".

Υ.Γ.
Ναι, ρύθμισα το σύστημα, ήθελε απλά να βγάλουν τη συχνότητα του διανεμητή απο το κανάλι 2 VHF πού ήταν ρυθμισμένο, να το πάνε στα UHF στο κανάλι 36 (τότε, για όσους είχαν βίντεο και, είτε το βίντεο, είτε η τηλεόραση, δεν έπαιρναν scart, το κανάλι 36 UHF ήταν το στάνταρ κανάλι για να συντονίσει στο βίντεο. Όλες οι τηλεοράσεις το είχαν αυτό), και, ναι, μπήκα και για τρίτο γύρο. Ωραίες εποχές, τότε που μπορούσαμε να γαμάμε ανα μισάωρο και να μας είναι πάλι κάγκελο με την πρώτη ευκαιρία
 
OP
OP
Νιμουπαγίδας

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
579
Like
1.193
Πόντοι
206
......Μέσα λοιπόν σε κλίμα χαράς και ευωχίας, πέρασε πρώτα ο μεγαλύτερος, όλα κι όλα η ιεραρχία – ιεραρχία και μόλις τέλειωσε και βγήκε τον υποδεχτήκαμε με χειροκρότημα και τα γνωστά επιφωνήματα «Άξιος-Άξιος» ακολουθούμενα από έντονα χαχανητά. Ακολούθησε ο 2ος με το σκηνικό να επαναλαμβάνετε και στην έξοδο του 3ου ακολουθούσε και το κορίτσι, όπου στάθηκε στην πόρτα και ρώτησε, προφανώς συμμετέχοντας στην πλάκα, «τι τρέχει ρε παιδιά, πείτε μου κι εμένα να γελάσω». Ακολούθησε βέβαια πανδαιμόνιο, με την «κυρία των τιμών» να προσπαθεί να επιβάλει την διασαλευθείσα τάξη όπου πλέον έχοντας σειρά εισήλθα για προσκύνημα. Τελειώνοντας και πριν καν προλάβω να σηκωθώ, αυτή τη φορά το «Άξιος-ΑΞΙΟΣ ΚΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ» το φώναξε το κορίτσι… ακολούθησε αιφνιδιασμός και μερικών στιγμών σιωπή και στη συνέχεια η τσογλανοπαρέα με ακολουθούσα την «κυρία των τιμών», μπούκαραν στο δωμάτιο και όπως ήμουν από πάνω ξεβράκωτος, άρχισαν τις φάπες όπου έβρισκαν σβέρκο-πλάτη- κωλομέρια με το κορίτσι να προσποιείται ότι προσπαθεί δήθεν να με προστατέψει και να λέει «μη ρε αλήτες το μωρό». Όταν λέμε ΤΟ γέλιο της αρκούδας … και έμεινε αξέχαστο το σκηνικό. Αυτά θυμηθήκαμε με τον παλιό συμμαθητούλη σήμερα... και γελάω ακόμη. Να είσαστε όλοι καλά.
Χρόνια πολλά φιλαράκο. Να είσαι πάντα καλά, υγιής και τυχερός. Από όλες τις ιστορίες. Οι αστείες μπουρδελοϊστόριες με φιλαράκια, είναι από τις καλύτερες που υπάρχουν. Γνώμη μου. Έχω και εγώ μερικές στην «φαρέτρα» μου. Που ίσως μοιραστώ και εδώ, για να γελάσουμε.
 
OP
OP
Νιμουπαγίδας

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
579
Like
1.193
Πόντοι
206
Αμήχανο, δεν θα το έλεγα, αλλά μακράν το πιο αστείο, ήταν όταν είχα μόλις τελειώσει το ΤΕΛ σαν ηλεκτρονικός, και δύο εβδομάδες πριν παρουσιαστώ σαν ΕΠΥ στο ναυτικό. Εννοείται, το είχα ρίξει σε καθημερινές καταδρομικές, με τουλάχιστον δύο γύρους την ημέρα, για να έχω πλήρως ξεχαρμανιάσει στη βασική εκπαίδευση. Ένα βράδυ λοιπόν, στη βόλτα για τον δεύτερο γύρο της ημέρας, μπήκα σε ένα σπιτάκι, κάπου στη φωκαίας. Αν θυμάμαι καλά, ήταν σχεδόν γωνιακό με την Αχαρνών. Τότε, η Φωκαίας δεν ήταν το άτυπο mall strip που είναι σήμερα, και ήταν λιγάκι μια φυλής απο τα lidl, σε γενικότερη εικόνα. Δεν έβρισκες τις ρουμανολατίνες με τα πλαστικά παντού που βρίσκει κανείς τώρα, έβρισκες είτε β κατηγορίας ανατολικές (φρέσκες τότε) είτε μιλφογκιλφ. Μπαίνοντας λοιπόν, δεν είχε και κόσμο, βλέπω ΟΛΕΣ τις πόρτες των δωματίων ανοιχτές, την τσατσά να τρέχει σαν παλαβή απο δωμάτιο σε δωμάτιο, τον φουσκωτό να την ακολουθεί με κατσαβίδια, καλώδια και μια αρμαθιά τηλεκοντρόλ στα χέρια, και, ανάμεσα στο χάος να βγαίνει και μια μιλφ να μου παρουσιάζει μόνη της το πρόγραμμα... πληρώνω (σε δραχμές), περνάμε σε ένα απο τα δωμάτια, ρίχνω το δεύτερο γύρο, και βγαίνοντας, παρατηρώ (και καταλαβαίνω) τι γινόταν. Συνέδεαν οθόνες, για να παίζει τσόντα στα δωμάτια, αλλά δεν μπορούσαν να συντονίσουν τις τηλεοράσεις με το multiswitch διανομής σήματος RF. Ναι, δεν είχαν πάρει διανεμητή scart. Βγαίνω απο το δωμάτιο, πιάνω τον ντουλάπα και του λέω "μεγάλε, πόσα δίνεις να σας φτιάξω τις οθόνες, να παίζουν παντού;". Ο τύπος με κοιτάει καλά καλά, και αρχίζω και σκέφτομαι "μαλακία έκανα, θα με βγάλουν4 απο εδώ μέσα", αλλά, η απάντηση είναι "φτιάξτες, και μπαίνεις τσάμπα για μια γύρα ακόμα.".

Υ.Γ.
Ναι, ρύθμισα το σύστημα, ήθελε απλά να βγάλουν τη συχνότητα του διανεμητή απο το κανάλι 2 VHF πού ήταν ρυθμισμένο, να το πάνε στα UHF στο κανάλι 36 (τότε, για όσους είχαν βίντεο και, είτε το βίντεο, είτε η τηλεόραση, δεν έπαιρναν scart, το κανάλι 36 UHF ήταν το στάνταρ κανάλι για να συντονίσει στο βίντεο. Όλες οι τηλεοράσεις το είχαν αυτό), και, ναι, μπήκα και για τρίτο γύρο. Ωραίες εποχές, τότε που μπορούσαμε να γαμάμε ανα μισάωρο και να μας είναι πάλι κάγκελο με την πρώτη ευκαιρία
Και τις τηλεοράσεις τους έφτιαξες τύπε. Και τους «γύρους» με τις εταίρες τους έριξες. Και τις τσοντούλες σου καθώς έσπρωχνες είδες.
Είχες πρόγραμμα.
Δραχμές, ΠΑΣΟΚ και μπουρδέλα των 90s. Άλλες εποχές πραγματικά.
 
OP
OP
Νιμουπαγίδας

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
579
Like
1.193
Πόντοι
206
Σήμερα ξύπνησα με αυτή την ανάμνηση στο μυαλό μου, για κάποιον ομοφυλόφιλο λόγο.
Οπότε πάρτε την.

Πρέπει να ήταν 2010 ή 2011.
Στην παρέα μου έχουμε έναν φιλαράκο (για ευνόητους λόγους όνομα δεν θα πω). Ο οποίος αν η κάρτα τιμημένου μέλους Μεταξουργείου υπήρχε, θα ήταν η ύπαρξη του.
Μαζευόμασταν λοιπόν 5-6 άτομα και κατεβαίναμε αρκετά συχνά στα «σπιτάκια» στο Μετάξι.
Μία από αυτές τις ημέρες. Αφού ήδη έχουμε τσεκάρει το «προϊόν» σε μερικά εξωφωταγωγούμενα. Φτάνουμε σ' ένα με μία μεγάλη πράσινη και σιδερένια πόρτα (ΝΑΙ, ακόμα θυμάμαι αυτήν την λεπτομέρεια).
Ανεβαίνουμε κάτι σκαλοπάτια και μπαίνουμε κατευθείαν στο χώρο αναμονής με τις ντισκομπάλες και τα στροβιλιζόμενα φώτα (γαμώ την μεταξένια που έδιναν μαζί με τα καρναβαλοχρώματα, ξέρω εγώ τι λέω).
Εκεί εμφανίζεται μία πανέμορφη μαύρη γαζέλα, η Τζέσικα (κάποιοι συναγωνιστές, ίσως την είχατε προλάβει και την θυμάστε).
Αρκετά ψηλή, με απίστευτο σφιχτό και καλοσχηματισμένο κωλαράκι, μακρύ ίσιο και μαύρο μαλλί, μικρό και στητό στήθος και μία απίστευτη φάτσα για άδειασμα μέχρι τελευταίας ρανίδος.
Πριν προλάβουμε καν να κάτσουμε, γίνεται το εξής παράδοξο. Μου κάνει «επίθεση» στα ίσια. Έρχεται κάθεται στα πόδια μου και με σπαστά Ελληνικά, μου λέει: «Εσύ να μην φύγκει από ντω σήμερα, εάν ντεν με γκαμήσει».
Εγώ, που δεν είχα ζήσει κάτι παρόμοιο πάλι. Δηλαδή «εργαζόμενη απόλαυσης» να κάνει συγκεκριμένα σ' εμένα τέτοιο επιθετικό μάρκετινγκ. Είχα μείνει παγωτό.Η παρέα μου προφανώς να έχει γαμηθεί στο γέλιο και να μου λένε μαλακίες τύπου: «Την πήρε την κάρτα διαμονής η τυχερούλα η Τζέσικα».
Να της λέω εγώ πως δεν έχω χρήματα να μπω στο δωμάτιο, μαζί της. Να μου λέει αυτή, ντε πειράζει έλα μέσα και θα τα βρούμε. Να της λέω εγώ, σιχαίνομαι τα σεντόνια που είναι γεμάτα με σωματικά υγρά άλλων. Να μου λέει αυτή, έλα συ και θα τ' αλλάξω εγκώ. Σε αυτό το σημείο, ν' αναφέρω για τους κακοπροαίρετους, πως ούτε στιγμή δεν το πήρα επάνω μου ή πίστεψα πως μ' ερωτεύτηκε. Ούτε θέλω να περάσω αυτή την υπόνοια.
Συνέχιζε ακάθεκτη αυτή. Μπαίναν μέσα άλλοι. Αυτή καθισμένη στα πόδια μου, δεν σηκωνόταν καθόλου, σ' αντίθεση με την ληψώ μου. Η οποία ήταν ήδη σηκωμένη, γιατί μου την χαΐδευε πάνω από το παντελόνι και μου έβαζε τα χέρια μου στο στήθος της.
Με ρώτησε τ' όνομα μου. Της έδωσε ένα ψεύτικο, της είπα πως με λένε Πέτρο. Άρχισε μετά: «Πέτρο όμορφο αγκόρι. Πέτρο όμορφο παιντί, θέλω γκαμητούμε».
Είδαν οι υπόλοιποι της παρέας μου, πως εγώ δεν είχα σκοπό να μπω. Βγαίνει μπροστά ο φίλος με την κάρτα μέλους που ανέφερα πριν.
Της λέει: «Θα μπω εγώ μαζί σου».
Καζούρα οι υπόλοιποι: «Ωωωω σου κλέβει ο έτσι την γυναίκα. Τα μισά να έλεγε για την αλλοδαπή γυναίκα μου» και άλλα τέτοια. Ακόμα και η τσατσά είχε βγει πλέον στο σαλόνι και με δούλευε και αυτή.
Μπήκε λοιπόν ο φίλος μαζί της. Βγαίνει αυτή έξω, έρχεται πάλι επάνω μου. Σαν να μην γαμήθηκε μόλις με τον φίλο μου, ποτέ. «Σειρά σου τώρα», μου λέει.
Μου λέει ο φίλος: «Αν δεν μπεις μέσα μαζί της, είσαι εντελώς μαλάκας. Η κοπέλα είναι τούμπανο στο κρεβάτι και σχεδόν σε παρακαλάει. Εδώ μέσα μου είπε, πείσε τον φίλο σου να μπει. Αν δεν έχεις τα λεφτά, σου κολλάω εγώ και τα βρίσκουμε μετά».
Εγώ ακόμα σε φάση: «Το ζω όντως αυτό; Μου κάνουν καμία φάρσα (κάναμε συχνά ο ένας στον άλλον στην παρέα μου, όχι όμως τόσο «τραβηγμένες») για να γελάνε αιωνίως μαζί μου τα μουνόπανα;». Με τα πολλά αποφάσισα να σηκωθώ, καθόλου ψύχραιμα και να τρέξω προς την έξοδο. Η τύπισσα αχάμπαρη. Με ακολούθησε, ως την πράσινη σεδερένια εξώπορτα και μου φώναξε: «Τα σε περιμένω άλλη φορά Πέτρο. Φιλάκια ρουφηχτά.»
Έρχονται και οι φίλοι μου ξωπίσω της και φεύγουμε. Περιττό να πω. Εκείνη την ημέρα, εβδομάδα, μήνα, αιωνιότητα με «ΠΕΘΑΝΑΝ» στο πείραγμα.

Πηγαίνουμε πάλι μετά από κανά διβδόμαδο όλοι μαζί στο Μετάξι. Γυρνάμε κλασσικά τα σπιτάκια.
Φτάνουμε έξω από την πράσινη πόρτα.
Όλοι οι υπόλοιποι γελούσαν ήδη, πριν καν την πλησιάσουμε. Εγώ πάλι όχι. Τους λέω: «Μαλάκες ανεβείτε. Εγώ δεν το διακινδυνεύω αν δεν έχει γίνει rotation, να πέσω στην ίδια». Αφού με βρίσανε, ανέβηκαν να τσεκάρουν και μου έρχεται μήνυμα sms κάνα πεντάλεπτο μετά: «Ανέβα πάνω, μπήκε δωμάτιο ένας άλλος και μετά θα μπει ο φίλος. Δεν είναι εδώ η Τζέσικα».
Απευθείας εγώ σκέφτηκα, πως αυτοί τώρα μου λένε μαλακίες για να πάω , να εμφανιστεί η Τζέσικα και να γελάσουν. Όμως βαριόμουν να περιμένω ολομόναχος κάτω (δεν υπήρχαν και τα εξυπνοτηλέφωνα τότε, να δω κάνα βιντεάκι στο yt, να περάσει η ώρα). Οπότε διάβηκα την εξώπορτα, ανέβηκα τα σκαλοπάτια. Βλέποντας πολύ κόσμο μέσα στο σαλόνι. Προφανώς είχαν στηθεί οι γαμημένοι, για ν' απολαύσουν την παράσταση. Με πρωταγωνιστή εμένα τον μαλακουάρδο και την Τζέσικα.
Με το που πατάω το πόδι μου μέσα στο σαλόνι. Πετιέται από το πουθενά η Τζέσικα και πηδάει επάνω μου αγκαλιάζοντας με: «Ήξερα εσύ επιστρέψει Πέτρο. Πάμε δωμάτιο.ΤΩΡΑ!». Είχα λίγο χρόνο αντίδρασης. Στον οποίο δεν κατάφερα, ν' αποφύγω την «επίθεση αγάπης» της Τζέσικα.
Όλοι να γελάνε. Αυτή την φορά και εγώ μαζί τους. Αν δεν μπορείς να τους νικήσεις, συνόδεψε τους λένε. Πιο συγκεκριμένα ήθελα να τους συνοδεύσω στην τελευταία τους κατοικία εγώ. Αλλά οκ.
Τώρα έλειπε μόνο ο Φερεντίνος. Να μπει μέσα και να μου πει: «Φιλαράκι ηρέμησε, είσαι στο Μπαμ!».
Για όσους συναγωνιστές διαβάζετε ακόμη με την ελπίδα να γάμησα την Τζέσικα.
Συγνώμη από τα έγκατα της καρδιάς μου. Είμαι η προσωποποίηση του Κωνσταντίνου Κατακουζηνού σε αυτό το ζήτημα. Δηλαδή αν το έκανα. Θα ήθελα επί τόπου να κάνω μπάνιο με μπεταντίν.
Είχα φτάσει κοντά σε σημείο να υποκύψω; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. Οποιοσδήποτε κοινός ετεροφυλόφιλος θνητός, πιστεύω πως θα έφτανε ή και θα το έκανε.
Κράξτε ελεύθερα, μπορεί και να το αξίζω στην τελική.
Το σημείο που σιγουρεύτηκα μέσα μου, ότι δεν θα την γαμήσω πάλι. Ήταν όταν προσπάθησε να με φιλήσει στο στόμα και το στόμα της μύριζε «αδικοχαμένα παιδιά» των προηγούμενων. Και εμένα να κάνω μανούβρα αποφυγής, που θα ζήλευε, ολόκληρη η φιλμογραφία του Ζαν Κλωντ του Βαν Νταμ. Έπειτα της ψιθύρισα στο αυτί, πως θα επιστρέψω αύριο μόνος μου και θα μπω δύο φορές μαζί της στο δωμάτιο. Επειδή ντρέπομαι τους φίλους μου.
Το πίστεψε, χαλάρωσε το οριακό κεφαλοκλείδωμα/ αγκαλιά που μ' είχε κάνει και με άφησε να φύγω.
Δεν σας κρύβω,πως όντως ήθελα να επιστρέψω. Άσχετα που την δεδομένη στιγμή, το είπα απλά με την ελπίδα, να μ' αφήσει να φύγω.
Τελικά δεν πήγα ποτέ.
Θυμήθηκα σήμερα την ιστορία και γέλαγα μόνος μου.
Μέχρι και σήμερα αναφέρεται στην παρέα μου, σε συνδυασμό με άλλες ιστορίες όλων μας και γελάμε όλοι μαζί. Σήμερα είπα να την μοιραστώ και μαζί σας.
Τιμή και δόξα στην Τζέσικα. Οπουδήποτε και αν βρίσκεται.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom