Νέα

Ασιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pervaros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pervaros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
58
Like
52
Πόντοι
0
Παιδιά, επειδή υπάρχει ζήτηση καλο θα είναι να γίνει αυτό το νήμα για συνεννόηση…
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Αχαρνών 85 σάπιες, Κασσάνδρας 4Γ πάνω σάπιες, 2 ακόμα σάπιες που τσαρκάρουν έξω απ τον Ορφέα στην ομόνοια και κάνα δυο ψευτοκαζακστανές call girls... αυτή είναι η κατάσταση τώρα αθήνα!
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81
Υπάρχει ένα κενό στην αγορά δηλαδή... Θα έπρεπε να γίνει επένδυση σε αυτον τον τομεα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Υπάρχει και η Γιν Γιν στο στούντιο Φυλής 104 ή στο Κατεχάκη, πολύ όμορφη κινέζα και τίμια και η κινέζα Νίνα στο μασάζ Καλιρρόης 48, αξιοπρεπέστατη.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.985
Κριτικές
1
Like
32.880
Πόντοι
6.256
Υπάρχει και η Γιν Γιν στο στούντιο Φυλής 104 ή στο Κατεχάκη, πολύ όμορφη κινέζα και τίμια και η κινέζα Νίνα στο μασάζ Καλιρρόης 48, αξιοπρεπέστατη.
Θα πηρε συνταξη αυτη.
Και μούφα και ημίργρια.
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
Αχαρνών 85 σάπιες, Κασσάνδρας 4Γ πάνω σάπιες, 2 ακόμα σάπιες που τσαρκάρουν έξω απ τον Ορφέα στην ομόνοια και κάνα δυο ψευτοκαζακστανές call girls... αυτή είναι η κατάσταση τώρα αθήνα!
Για τις άλλες δεν ξέρω αλλά Κασσάνδρας καλές φαίνονται στις φωτογραφίες από ποιας πλευράς είναι σάπιες ? δώσε μας τα φώτα σου συναγωνιστή.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Παιδιά, επειδή υπάρχει ζήτηση καλο θα είναι να γίνει αυτό το νήμα για συνεννόηση…
παιζουν και αλλα παρομοια θρεντακια αν κανεις ενα σερτσ
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
παιζουν και αλλα παρομοια θρεντακια αν κανεις ενα σερτσ
Για Κύπρο ρωτάει, όχι Αθήνα ...
Forum > Εκτός Ελλάδας > Ευρώπη > Κύπρος > Ασιάτισσες
Για Κύπρο λέει ο νηματοθέτης @Pervaros και όχι για Αθήνα. Τουλάχιστον, το θέμα άνοιξε στον πίνακα της Κύπρου.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Λεμεσό περιοχή μολου έξω από Μιστράλ χοτελ έχει συνέχεια κάποια βιετναμεζακια δεν αξίζουν και τόσο όσο αφορά φάτσα, τιμή 20€ + 25€ το ξενοδοχείο, αργά απόγευμα πίσω από βιβλιοθήκη κοντά στο πρακτορείο οπαπ βιετναμεζακια έχει ένα όμορφο 20€ γαμας μέσα στο αυτοκίνητο
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
596
Like
593
Πόντοι
86
Λεμεσό περιοχή μολου έξω από Μιστράλ χοτελ έχει συνέχεια κάποια βιετναμεζακια δεν αξίζουν και τόσο όσο αφορά φάτσα, τιμή 20€ + 25€ το ξενοδοχείο, αργά απόγευμα πίσω από βιβλιοθήκη κοντά στο πρακτορείο οπαπ βιετναμεζακια έχει ένα όμορφο 20€ γαμας μέσα στο αυτοκίνητο
Έχει όντως μια όμορφη, εμένα δεν μου κάθονται στο αυτοκίνητο θέλουν να βγούμε στο χωράφι. Καθε μερικούς μήνες παω για μια Πίππα, μπορεί και να γαμήσω στο τέλος πας τη καύλα μου αλλά μετα μετανιώνω και κάνω 3 μπάνια. Ο χώρος γενικά είναι γεμάτος χυσομαντιλα και χρησιμοποιημένα προφυλακτικά, μια αηδία...

Οι τιμές είναι όντως 20 ευρώ, κάποτε δέχονται και 15 κάποτε φεύγουν αν τους πω 15, και εννοείται φεύγω και εγώ
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Έχει όντως μια όμορφη, εμένα δεν μου κάθονται στο αυτοκίνητο θέλουν να βγούμε στο χωράφι. Καθε μερικούς μήνες παω για μια Πίππα, μπορεί και να γαμήσω στο τέλος πας τη καύλα μου αλλά μετα μετανιώνω και κάνω 3 μπάνια. Ο χώρος γενικά είναι γεμάτος χυσομαντιλα και χρησιμοποιημένα προφυλακτικά, μια αηδία...

Οι τιμές είναι όντως 20 ευρώ, κάποτε δέχονται και 15 κάποτε φεύγουν αν τους πω 15, και εννοείται φεύγω και εγώ
Για πιο χωράφι μιλάς φίλε? Εγώ την γαμαω μέσα στο αυτοκίνητο
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
596
Like
593
Πόντοι
86
Για πιο χωράφι μιλάς φίλε? Εγώ την γαμαω μέσα στο αυτοκίνητο
Πίσω από τη βιβλιοθήκη που την βάζεις στο αυτοκίνητο δεν σου λέει να πας δεξία ξανά δεξιά, τέρμα δεξιά και να μπεις αριστερά σε ένα χωράφι/ παρκινγκ; και μετά παρκάρω σε μια γωνία και θέλει να κατέβουμε, βασικά στο όρθιο γαμάω. Εσύ στον ίδιο χώρο πας;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Πίσω από τη βιβλιοθήκη που την βάζεις στο αυτοκίνητο δεν σου λέει να πας δεξία ξανά δεξιά, τέρμα δεξιά και να μπεις αριστερά σε ένα χωράφι/ παρκινγκ; και μετά παρκάρω σε μια γωνία και θέλει να κατέβουμε, βασικά στο όρθιο γαμάω. Εσύ στον ίδιο χώρο πας;
Εγώ την πάω στο ΓΣΟ στο μεγάλο πάρκινγκ, είναι την Ντίνα που γαμας? Έχω ανακαλύψει ένα μέρος κοντά στο ldl που είναι η keo δεν έχει ψυχή μετά τις 7 σήμερα θα την πάω εκεί
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
191
Like
74
Πόντοι
1
Ο ΓΣΟ κόυκει μακριά, τίποτα Λευκωσία?
 

Peternorth1995

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας.
Τηλέφωνα για καμιά Θαιλάνδή?
Ήξερα δύο πολύ καλές.
Την πρώτη την έπιασα από Λάρνακα και την πήρα σπίτι. Πολύ καλό. Μετά μου σύστησε μια φίλη της η οποία ήταν πανέμορφη (πραγματικά)
Την πήρα και αυτή σπίτι.

Πέρασε καιρός και έχασα τα contact τους.
Αν ξέρετε κανένα καλό στέιλτε μου.
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
191
Like
74
Πόντοι
1
Πάμε καλά μάγκες?, Τωρα ζήτουν και 50αρικο οι βιετναμεζες που μπηκαν στο παζαρακι. Κυκλομα μου μυρίζει η κάνανε καμια συντεχνια.

Έχετε τιποτε νέο σε βιετναμεζα που κίνητε στο δρόμο ?
 

Sexykokos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
363
Like
380
Πόντοι
21
Πάμε καλά μάγκες?, Τωρα ζήτουν και 50αρικο οι βιετναμεζες που μπηκαν στο παζαρακι. Κυκλομα μου μυρίζει η κάνανε καμια συντεχνια.

Έχετε τιποτε νέο σε βιετναμεζα που κίνητε στο δρόμο ?
Φίλε αλλο τι ζητούν και αλλο τι δίνεις..
Τελευταία πήγα σε μια με πολύ ωραιο κορμί ήθελε 50 τις ειπα 30 .. δίστασε λίγο ..έκανα να φύγω και μουπε οκ..τότε τις ειπα και με κολο .. οχιιιι είπε .. οκ φεύγω και άνοιξα την πόρτα …
Οκ οκ μου λέει αλλά α σιγά σιγά από πίσω…
Μπήκε από πίσω πολύ εύκολα
Ανοικτός ο κολος τις και έκανε και Κουτσια… χαχαχα
Μην δίνετε ότι ζητούν…
Αυτή τιν βρήκα στο πάρκινγκ του οχι.. ωραιο κορμί με μεγαλούτσικο κορμί και καθαρη
Δεν εχω τηλεφωνο .. μου είπε βάζει αγγελία στο offer..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom