Νέα

Asian House Κασσάνδρας 4Α & Αχαρνών 85

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Ανοίγω αυτό το θέμα για να ανταλλάσσουμε πληροφορίες οι ασιατόφιλοι.
Εδώ και κάποιον καιρό στο Κασσάνδρας 4Α όροφο έχουμε κοπέλες αποκλειστικά από Ασία
(Μία, Νικόλ, Άννα, Eva και δυο τρεις ακόμα μπαλαντέρ). Κάποιοι συναγωνιστές μίλησαν για κοτέτσι και για συφοριασμένες ταϋλανδέζες, κάποιοι άλλοι γούσταραν και πέρασαν καλά. Έχει να κάνει με τα στάνταρς του καθενός και με τα φετίχ του. Οι κοπέλες απευθύνονται σε περιορισμένο αλλά υπαρκτό κοινό.
Όπως και να έχει είναι η πρώτη και μοναδική περίπτωση στούντιο που εστιάζει σε κοπέλες από Ασία (Κίνα, ταϋλάνδη, Φιλιππίνες) και μακάρι να πετύχει και να φέρνουν και πιο ωραίες κοπέλες.
Πρόσφατα άνοιξε το Αχαρνών 85 και κάποιες κοπέλες του Κασσάνδρας 4Α εμφανίζονται κι εκεί.
Οι τιμές στο Κασσάνδρας ξεκινάνε από 50 ενώ στο Αχαρνών από 30.
Η φάση είναι ψιλοερασιτεχνική. Συχνά οι κοπέλες εμφανίζονται με παντόφλες, άλλες φορές με πέδιλα και baby doll. Οτι να ναι γενικώς.
Για να προλάβω τους κακεντρεχείς, μην περιμένετε τίποτα κορεάτισες μουνάρες πορνοστάρ, μιλάμε για μπαζάκια προς μέτριες καθημερινές κοπέλες, μινιόν σε γενικές γραμμές, κάποιες είναι συμπαθητικές, αλλά τουλάχιστον είναι όντως ασιάτισσες.

Παραθέτω την κριτική μου για τη Νικόλ:
Asian house: Ας βάλουμε λίγο τα πράμματα στη νέα θέση τους σχετικά με το Κασσάνδρας 4Α.
Στο ασιατόσπιτο είχα πάει αμέσως μόλις άνοιξε μετά από ενημέρωση του συναγωνιστή ParisPapis.
Τότε είχε έναν κινέζο τσάτσο με τον οποίο δεν μπορούσες να συνεννοηθείς και τα προγράμματα ξεκινούσαν από 70 και ανέβαιναν αστρονομικά χωρίς όμως να μπορεί ο κινέζος να σου εξηγήσει τι πρόσφεραν οι κοπέλες σε αυτές τις τιμές.
Είχαν παρουσιαστεί τότε 4 κοπέλες που δεν έλεγαν και πολλά με εξαίρεση μία, την Άννα.
Χτες η περιέργεια με έσπρωξε πάλι εκεί.
Ανεβαίνω λοιπόν τα σκαλιά του Κασσάνδρας 4Α και μου ανοίγει μια κυρία που ευτυχώς μιλούσε ελληνικά και μου παρουσίασε 8 "ταϋλανδέζες" εκ των οποίων οι περισσότερες ήταν όμορφες και ωραία ενδεδυμένες και αρωματισμένες. Το πρόγραμμα ξεκινάει από 50 ευρώ τα βασικά και μετά είχε ποικιλία με owo, μασαζ, μία ώρα, δυο κοπέλες μαζί και πάει λέγοντας, με τις τιμές να ανεβαίνουν εκθετικά. Επέλεξα τη Νικόλ (να αναφέρω εδώ πως στις φωτογραφίες η Νικόλ είναι η ίδια και όχι fake, για τις άλλες δεν μπορώ να πω). Όλες οι κοπέλες ήταν ντυμένες όμορφα και όχι με παντόφλες όπως την προηγούμενη φορά. Η φάση στην παρέλαση θύμιζε go go bar.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
ενας ακομα λογος να κατέβουμε αθηνα...εφοσον οι υπηρεσιες ειναι καλες
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
την έχω πάρει τρεις φορές, μουνάρα αλλά κομοδίνο
τις αλλες απο κασσανδρας τις εχω δει σε φωτος και ειναι πανακυρες.
σκεψου απο κοντα λοιπον, οπως τα λες δηλαδη και εσυ.
τσεκ επισης κηφισου 30 :mati:
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
τις αλλες απο κασσανδρας τις εχω δει σε φωτος και ειναι πανακυρες.
σκεψου απο κοντα λοιπον, οπως τα λες δηλαδη και εσυ.
τσεκ επισης κηφισου 30 :mati:
H Alexa πρέπει να έφυγε. Την πήρα μία φορά, πολύ καλή. Δεν πρόλαβα δεύτερη.
Οι φωτό είναι άσχετες στο Κασάνδρας 4. Μόνο της Νικόλ είναι πραγματική νομίζω.
Είχε μια τούμπανη μπαμπάτσικη ένα Σάββατο βράδυ αλλά δεν μπορούσα να περιμένω.
Ελπίζω να την ξαναπετύχω. Θενκς όπως και να χει.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
H Alexa πρέπει να έφυγε. Την πήρα μία φορά, πολύ καλή. Δεν πρόλαβα δεύτερη.
Οι φωτό είναι άσχετες στο Κασάνδρας 4. Μόνο της Νικόλ είναι πραγματική νομίζω.
Είχε μια τούμπανη μπαμπάτσικη ένα Σάββατο βράδυ αλλά δεν μπορούσα να περιμένω.
Ελπίζω να την ξαναπετύχω. Θενκς όπως και να χει.
πιστευω οτι πρεπει να αλλαξεις και τιτλο για να ειναι πιο γενικο και οχι ετσι συγκεκριμενο για κασσανδρας π.χ.
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Πέρασμα πρωινό από Αχαρνών 85
Παρούσες Νικόλ και Άννα και άλλη μία
Ανοίγουν οι ίδιες την πόρτα
Σου δίνουν ένα χαρτάκι που γράφει προγράμματα και τιμές
Τα 30 ευρώ είναι 10 λεπτά
Τα 40 15 ευρώ και έχει και Owo
Πήρα την Άννα έτσι για αλλαγή, μπαμπάτσικη κοντή με τατουάζ και μακρυά σγουρά μαλλιά
Το πρόγραμμα έχει γίνει ξεπέτα.
Ο χώρος έχει μπάνιο στο δωμάτιο αλλά είναι ψιλοαχούρι, δεν έχει ούτε κρεμάστρα
Τελείωσα με πίπα έτσι για να βλέπω την σκυλέ φάτσα της
Ξεψάρωσαν γρήγορα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Δηλαδή τιμημένο κοράκι μου , για να καταλάβουμε, η φάση άρχισε εντυπωσιακά και ξεφούσκωσε ; Όλα μου θυμίζουν τον περιβόητο οίκο του Φου Μαντσού .Και εκεί ταμπελάκια με παράλογες αυξήσεις για πέντε λεπτά παραπάνω και ξεπέτες . Οι εμπνευστές τέτοιων εγχειρημάτων πρέπει να καταλάβουν ότι το πλεονέκτημα των ασιατισσών είναι η φιλικότητα προς τον χρήστη.Αν είναι να πάρουμε παλτά και κομοδίνα , πάμε σε λευκές που είναι και πιο όμορφες. Έλεος πια με τις αρπαχτές σε βάρος των πελατών! 40-50 ευρώ δεν είναι λεφτά για πέταμα! :thumbsdown:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Αααχ που είναι οι άπαιχτες ασιάτισσες μασαζούδες του παρελθόντος ;:undecided:
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Δηλαδή τιμημένο κοράκι μου , για να καταλάβουμε, η φάση άρχισε εντυπωσιακά και ξεφούσκωσε ; Όλα μου θυμίζουν τον περιβόητο οίκο του Φου Μαντσού .Και εκεί ταμπελάκια με παράλογες αυξήσεις για πέντε λεπτά παραπάνω και ξεπέτες . Οι εμπνευστές τέτοιων εγχειρημάτων πρέπει να καταλάβουν ότι το πλεονέκτημα των ασιατισσών είναι η φιλικότητα προς τον χρήστη.Αν είναι να πάρουμε παλτά και κομοδίνα , πάμε σε λευκές που είναι και πιο όμορφες. Έλεος πια με τις αρπαχτές σε βάρος των πελατών! 40-50 ευρώ δεν είναι λεφτά για πέταμα! :thumbsdown:
Ακριβώς!
Η Νικόλ που όταν την πήρα στο Κασσάνδρας την μπαλαμούτιαζα 10 λεπτά και την έγλειψα πατόκορφα, στο Αχαρνών χτες χτύπαγε τις πόρτες με το ρολόι στο χέρι αγχωμένη.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Ακριβώς!
Η Νικόλ που όταν την πήρα στο Κασσάνδρας την μπαλαμούτιαζα 10 λεπτά και την έγλειψα πατόκορφα, στο Αχαρνών χτες χτύπαγε τις πόρτες με το ρολόι στο χέρι αγχωμένη.
Τότε μαύρο στους κιτρινιαρηδες.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Πέρασμα πρωινό από Αχαρνών 85
Παρούσες Νικόλ και Άννα και άλλη μία
Ανοίγουν οι ίδιες την πόρτα
Σου δίνουν ένα χαρτάκι που γράφει προγράμματα και τιμές
Τα 30 ευρώ είναι 10 λεπτά
Τα 40 15 ευρώ και έχει και Owo
Πήρα την Άννα έτσι για αλλαγή, μπαμπάτσικη κοντή με τατουάζ και μακρυά σγουρά μαλλιά
Το πρόγραμμα έχει γίνει ξεπέτα.
Ο χώρος έχει μπάνιο στο δωμάτιο αλλά είναι ψιλοαχούρι, δεν έχει ούτε κρεμάστρα
Τελείωσα με πίπα έτσι για να βλέπω την σκυλέ φάτσα της
Ξεψάρωσαν γρήγορα
30 ευρω τιμη για μπουρδελο ειναι πολλα τη στιγμη που γυρω τους στην περιοχη της φυλης διδυμου φωκαιας υπαρχουν 20 αρικα πολυ ανωτερα απο αποψη εμφανισης τουλαχιστον...
Επι της ουσιας καλα θα κανουν να φερουν εστω μετριες εμφανησιακα Ασιατισες και το 30 αρι να παιξει στο Κασσανδρας 4Α που ειναι στουντιο σε περιοχη που παιζουν 50 αρικα.
Για την ωρα το οτι ειναι Ασιατισες δε προσφερει κατι γιατι οπως λεει και ο papaphilips ειναι πανακυρες
εμφανησιακα.
Στο 10 αρικο στην Ιασωνος ισως προσεκλυαν κοινο μια και η περιοχη εχει συνηθως μετριου προς χαμηλου επιπεδου εμφανισης κορασιδες...
Και επισης τι ψυχη εχει ενα 10 αρικο...
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746
Καλημέρα συναγωνιστές πέρασα σήμερα βόλτα από Αχαρνών 85 όπως και από Κασσάνδρας 4α οπου πήρα την Αννυ από περιέργεια. Θεωρώ τις τιμές στο Αχαρνών 85 που μου έδωσαν σε μία κόλλα χαρτί απαγορευτικές για το επίπεδο των κοριτσιών . Η ποιο προσιτή για ικανοποίηση είναι 80 ευρω δηλαδή σεξ με 69 και ελευθερο στοματικό. Στα 30 που αναφέρεστε έχει μόνο σεχ με προφύλαξη και ούτε κάν στοματικό με προφύλαξη μετά ξεκινούν το 10 + 10 + 10......... μεχρι 120 για υπηρεσίες. call girl. Τώρα κάτι ανάλογο γίνεται και στο στούντιο. Η Αννυ είναι αρκετά όμορφη όχι κάτι φανταστικό με υπηρεσίες υποφερτές θα αναφερθώ σε κριτική. Θεωρώ τα 70 πού έδωσα πολλά χρήματα για τις υπηρεσίες. Αυτό βέβαια ειναι αποψή μου
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Exω τουλαχιστον 10 χρονια παρε-δωσε με Κινα και με Κινεζες αλλα καποιες φορες και εδω. Ειδικα οι Κινεζες ειναι, οτι πληρωσεις παιρνεις. Ουτε ενα ευρω παραπανω.
(Φωτεινη εξαιρεση καποτε η Λουλου, στη Μαρνης)
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Πέρασμα πρωινό από Αχαρνών 85
Παρούσες Νικόλ και Άννα και άλλη μία
Ανοίγουν οι ίδιες την πόρτα
Σου δίνουν ένα χαρτάκι που γράφει προγράμματα και τιμές
Τα 30 ευρώ είναι 10 λεπτά
Τα 40 15 ευρώ και έχει και Owo
Πήρα την Άννα έτσι για αλλαγή, μπαμπάτσικη κοντή με τατουάζ και μακρυά σγουρά μαλλιά
Το πρόγραμμα έχει γίνει ξεπέτα.
Ο χώρος έχει μπάνιο στο δωμάτιο αλλά είναι ψιλοαχούρι, δεν έχει ούτε κρεμάστρα
Τελείωσα με πίπα έτσι για να βλέπω την σκυλέ φάτσα της
Ξεψάρωσαν γρήγορα
Να διορθώσω ότι πήρα την Καίτη, όχι την Άννα
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Exω τουλαχιστον 10 χρονια παρε-δωσε με Κινα και με Κινεζες αλλα καποιες φορες και εδω. Ειδικα οι Κινεζες ειναι, οτι πληρωσεις παιρνεις. Ουτε ενα ευρω παραπανω.
(Φωτεινη εξαιρεση καποτε η Λουλου, στη Μαρνης)
Αρχαίε μου δεν αντιλέγω αλλά εδώ στο Αθηναμπάντ που μας έχουν καταλάβει τι κορόιδα είμαστε , ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ για όσα λεφτά τους δίνεις αλλά πολύ λιγότερα .Σκέτη κοροϊδία ! Το κακό άρχισε με τα Τάι που μένουν εδώ και που είναι γενικά μεγάλες ξεπέτες και που δεν έχουν καμία σχέση με αυτές που είναι στο Σιάμ. Έχει αρχίσει να επεκτείνεται και στις άλλες ασιάτισσες (όσες έχουν μείνει) .Όποια έρχεται στην Ελλάδα μετά από λίγο χαλάει.!
θα διαφωνήσω μόνο στο ότι πέρα από την καλή Λουλού , υπήρχαν και άλλες καλές στα μασαζάδικα του κέντρου που τιμούσαν τα 40, 50 & 60 ευρώ! :undecided-old:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom