Νέα

Aσχημα νέα για την Ελλάδα: 'Ολοι αγοράζουν αυτοκίνητα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    αυτοκίνητα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
17
Like
475
Πόντοι
290
Τις τελευταιες μερες πολλα ελληνικα sites αναδημοσιευσαν (προσθετοντας και δικα τους βασιμα η αβασιμα σχολια) ενα αρθρο απο την Daily Telegraph  που ισχυριζεται οτι η αυξηση των πωλησεων αυτοκινητων στην Ελλαδα ειναι αμεσα συνδεδεμενη με τους φοβους για επικειμενη χρεωκοπια και απαξιωση των καταθεσεων στις τραπεζες.
Πχ

Πιστευετε οτι κατι τετοιο οντως ισχυει ?

Επισης νομιζετε οτι οι φοβοι για πιθανη χρεωκοπια εχουν αυξησει τον τζιρο του sex επι πληρωμη ?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
φτυς το το θρεντακι μη το ματιασουμε :rolleyes:
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Και για να σώσει καποιος τα λεφτά του, αγοράζει κάτι που κάθε μέρα μειώνεται η μεταπωλητική του αξία; Δεν το νομιζω...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.733
Πόντοι
3.656
Τις τελευταιες μερες πολλα ελληνικα sites αναδημοσιευσαν (προσθετοντας και δικα τους βασιμα η αβασιμα σχολια) ενα αρθρο απο την Daily Telegraph  που ισχυριζεται οτι η αυξηση των πωλησεων αυτοκινητων στην Ελλαδα ειναι αμεσα συνδεδεμενη με τους φοβους για επικειμενη χρεωκοπια και απαξιωση των καταθεσεων στις τραπεζες.
Πχ

Πιστευετε οτι κατι τετοιο οντως ισχυει ?

Επισης νομιζετε οτι οι φοβοι για πιθανη χρεωκοπια εχουν αυξησει τον τζιρο του sex επι πληρωμη ?


τυπε μηπως αγοραζουν τα αυτοκινητα που πουλαει η eurobank με 250 ευρω απο κατασχεση;  :S
 
OP
OP
JohnC

JohnC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
17
Like
475
Πόντοι
290
τυπε μηπως αγοραζουν τα αυτοκινητα που πουλαει η eurobank με 250 ευρω απο κατασχεση;   :S
Η αυξηση πωλησεων αφορα νεες ταξινομησεις (καινουργια αυτοκινητα), οχι μεταχειρισμενα απο κατασχεση η μη.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
τυπε μηπως αγοραζουν τα αυτοκινητα που πουλαει η eurobank με 250 ευρω απο κατασχεση;   :S
εγω ρε τυπε δεν εχω πετυχει κανενα με 250...αμα ειναι να ξεφορτωθω το δικο μου κ να παρω ενα τετοιο
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.733
Πόντοι
3.656
εγω ρε τυπε δεν εχω πετυχει κανενα με 250...αμα ειναι να ξεφορτωθω το δικο μου κ να παρω ενα τετοιο


τυπε τα δειχνουν στο σαϊτ,εγω ειχα πετυχει αγγελια και με 250,αλλα μπορει να να βρεις και λιγο παραπανω με 350 κλπ.εχει ο,τι αυτοκινητο θες παντως σε πολυ χαμηλες τιμες,αλλα γαμησε τα,αμα σκεφτεις τους φουκαραδες που τα εχασαν  :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.733
Πόντοι
3.656
Η αυξηση πωλησεων αφορα νεες ταξινομησεις (καινουργια αυτοκινητα), οχι μεταχειρισμενα απο κατασχεση η μη.


μαλακια κανουν τυπε.και τα αυτοκινητα μετα απο λιγα χρονια θα εχουν χασει την αξια τους,και τα λεφτα των τυπων θα εχουν χαθει οριστικα  :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
τυπε τα δειχνουν στο σαϊτ,εγω ειχα πετυχει αγγελια και με 250,αλλα μπορει να να βρεις και λιγο παραπανω με 350 κλπ.εχει ο,τι αυτοκινητο θες παντως σε πολυ χαμηλες τιμες,αλλα γαμησε τα,αμα σκεφτεις τους φουκαραδες που τα εχασαν   :S
στειλε λινκ να δω.
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Ρε κυκλοφορεί πολύ χρημα μαύρο εκεί έξω! Τώρα πως το βγάζουν δεν ξέρω,γιατί αν ήξερα θα είχα και εγώ! Τα Audi Q5 και Q7 κάνουν πάρτη στους δρόμους, επίσης και πολλά καινούρια Mercedes! Τελικά λεφτά υπάρχουν! :rockon:
 

billythebuilder

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
612
Like
0
Πόντοι
6
Ρε κυκλοφορεί πολύ χρημα μαύρο εκεί έξω! Τώρα πως το βγάζουν δεν ξέρω,γιατί αν ήξερα θα είχα και εγώ! Τα Audi Q5 και Q7 κάνουν πάρτη στους δρόμους, επίσης και πολλά καινούρια Mercedes! Τελικά λεφτά υπάρχουν! :rockon:
Φυσικά και υπάρχουν,στις τσέπες ορισμένων που δεν κατάλαβαν κρίση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom