Νέα

Άρτεμις από Sirina

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.624
Πόντοι
2.596
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
170 η ώρα, 1,70 ύψος. Τί πληρώνεις; Ένα ευρώ τον πόντο ανά ώρα μόνο.:P:P
Ναι μωρή αγαπητή 1 ευρώ τον πόντο έχεις κάποιο θέμα εμφανίσου με real προφίλ καταρχήν και μετά ελα να μου το παίξεις έξυπνη! Ζηλιααααα
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Πολύ μαγκιά. Κόψε λίγο το υφάκι κοπελιά, καλό θα σου κάνει...
Καταρχήν εμφανίσου με αληθινό προφίλ και μετά ελα να μου πεις εμένα για υφάκι!!! Άντε βασκλας μισό γήινη !!!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Καταρχήν εμφανίσου με αληθινό προφίλ και μετά ελα να μου πεις εμένα για υφάκι!!! Άντε βασκλας μισό γήινη !!!
κουκλα τα εχεις παιξει !!!
και λιγη ευγενεια δεν θα σε βλαψει.
ηρεμησε και σκεψου τι βλακειες γραφεις και πως απαντας.
δεν μπορει να ζητας διακοσιαρα με συμπεριφορα τσατσας μπουρδελου στην Εθνικη οδο !!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
Καταρχήν εμφανίσου με αληθινό προφίλ και μετά ελα να μου πεις εμένα για υφάκι!!! Άντε βασκλας μισό γήινη !!!
Κορίτσι μου είσαι εντελώς χαζό; Με τί αληθινό προφίλ θέλεις να σου εμφανιστώ με το όνομά μου ας πούμε, απαγορεύεται από τους κανονισμούς του σάιτ, δεν το ξέρεις;
Τώρα αν εννοείς πως αυτό εδώ το προφίλ με 16.000 ποστς το έφτιαξα για να την πω σε εσένα είσαι ακόμα πιο χαζή!
Και μαζί με την χαζομάρα σου ψωνίστηκες πως το θρεντ σου ανήκει. ΔΕΝ σου ανήκει λοιπόν όποιος θέλει γράφει κι όποιος γράφει εκτίθεται.

Υ.Γ. Το "βασκλας" σημαίνει υποθέτω "basse classe", το μισό γήινη όμως σημαίνει "μισογύνης"; Είσαι και "μορφωμένη" τρομάρα σου.:buck2::buck2:
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Κορίτσι μου είσαι εντελώς χαζό; Με τί αληθινό προφίλ θέλεις να σου εμφανιστώ με το όνομά μου ας πούμε, απαγορεύεται από τους κανονισμούς του σάιτ, δεν το ξέρεις;
Τώρα αν εννοείς πως αυτό εδώ το προφίλ με 16.000 ποστς το έφτιαξα για να την πω σε εσένα είσαι ακόμα πιο χαζή!
Και μαζί με την χαζομάρα σου ψωνίστηκες πως το θρεντ σου ανήκει. ΔΕΝ σου ανήκει λοιπόν όποιος θέλει γράφει κι όποιος γράφει εκτίθεται.

Υ.Γ. Το "βασκλας" σημαίνει υποθέτω "basse classe", το μισό γήινη όμως σημαίνει "μισογύνης"; Είσαι και "μορφωμένη" τρομάρα σου.:buck2::buck2:
Έχεις σοβαρό πρόβλημα ζήλια αυτό έχω να πω, έκατσε και έγραψες Κατεβατό κείμενο για να μου πεις μπούρδες φιλάκια δεν κανείς,πάρε τίποτα χάπια για την ζήλια θα πάθεις τίποτα στο τέλος!!!
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
κουκλα τα εχεις παιξει !!!
και λιγη ευγενεια δεν θα σε βλαψει.
ηρεμησε και σκεψου τι βλακειες γραφεις και πως απαντας.
δεν μπορει να ζητας διακοσιαρα με συμπεριφορα τσατσας μπουρδελου στην Εθνικη οδο !!
κουκλα τα εχεις παιξει !!!
και λιγη ευγενεια δεν θα σε βλαψει.
ηρεμησε και σκεψου τι βλακειες γραφεις και πως απαντας.
δεν μπορει να ζητας διακοσιαρα με συμπεριφορα τσατσας μπουρδελου στην Εθνικη οδο !!
Όταν κρίνεις κάποια να περιμένεις την ανάλογη απάντηση και άσε τώρα αυτά που λες ένα άτομο και γραφεις από εκατό fake προφίλ ποσό ζήλια Θεέ μ, γελάω
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Όμορφη καλησπέρα.. Θεσσαλονίκη βρίσκεσαι ή Αθήνα?
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Όταν κρίνεις κάποια να περιμένεις την ανάλογη απάντηση και άσε τώρα αυτά που λες ένα άτομο και γραφεις από εκατό fake προφίλ ποσό ζήλια Θεέ μ, γελάω
Εντελως φιλικά να σου πω δυο πραγματάκια
Εδώ μέσα δεν μπηκες γιατί δεν είχες κάτι καλύτερο να κάνεις αλλά για να προωθήσεις την δουλειά σου και να βρεις υποψήφιους πελάτες. Δεν το λέω για κακό - καλά κανεις. Άλλωστε, κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες σεξ εδώ θα μπει, όχι στο σάιτ της εκκλησίας.
Πριν από σένα έχουν παρελάσει από το σάιτ δεκάδες, για να μην πω εκατοντάδες, κοπελες.
Νήματα, με σταθερή παρουσία των κοριτσιών, ζήτημα να υπάρχουν δέκα αυτή τη στιγμή. Το αντιλαμβάνομαι πως κάποια σχόλια μπορεί να μην σ’ αρέσουν, πρέπει να καταλάβεις όμως κι εσύ πως το να απαντάς με επιθετικό ύφος μόνο κακό θα κάνει στην δουλειά σου.
Αυτά, και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Εντελως φιλικά να σου πω δυο πραγματάκια
Εδώ μέσα δεν μπηκες γιατί δεν είχες κάτι καλύτερο να κάνεις αλλά για να προωθήσεις την δουλειά σου και να βρεις υποψήφιους πελάτες. Δεν το λέω για κακό - καλά κανεις. Άλλωστε, κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες σεξ εδώ θα μπει, όχι στο σάιτ της εκκλησίας.
Πριν από σένα έχουν παρελάσει από το σάιτ δεκάδες, για να μην πω εκατοντάδες, κοπελες.
Νήματα, με σταθερή παρουσία των κοριτσιών, ζήτημα να υπάρχουν δέκα αυτή τη στιγμή. Το αντιλαμβάνομαι πως κάποια σχόλια μπορεί να μην σ’ αρέσουν, πρέπει να καταλάβεις όμως κι εσύ πως το να απαντάς με επιθετικό ύφος μόνο κακό θα κάνει στην δουλειά σου.
Αυτά, και χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
Καλό θα ήταν να σεβόμαστε και λίγο τις κοπέλες και να έχουμε τρόπους!!! Όταν γράφουν τέτοια σχολεία είναι λογικό να στρέφομαι με επιθετικό ύφος ίδιος όταν γράφουν για έμενα!!! Μα σεβόμαστε και λίγο δεν θα πάθουμε κάτι!!! Οποίος μου μιλάει ωραια θα του το Ανταποδώσω έπι 10!!! Οποιος μιλάει άσχημα χωρίς λόγο θα έχω και εγώ τέτοια συμπεριφορά!!! Κακό δεν κάνω σε καμία δουλειά μου πίστεψε με !!!!!
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Επίσης αυτά εδώ που γράφουν προφανώς και είναι από γραφεία!!!! Είμαι σίγουρη!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όμορφη καλησπέρα.. Θεσσαλονίκη βρίσκεσαι ή Αθήνα?
Αυτήν την στιγμή Θεσσαλονίκη!!!!!:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
81
Είναι Θεσσαλονίκη αυτό το αθυρόστομο και γλυκύτατο πλάσμα; Και έχει και νήμα και κανένας δεν είπε τίποτα; οχιές.
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Είναι στο πρόγραμμα να κατέβεις Αθηνα?
Την άλλη εβδομάδα σίγουρα!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι Θεσσαλονίκη αυτό το αθυρόστομο και γλυκύτατο πλάσμα; Και έχει και νήμα και κανένας δεν είπε τίποτα; οχιές.
Θεός!!!!:grin::grin::kiss-mark:
 

George Iakovidis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.609
Κριτικές
43
Like
5.077
Πόντοι
2.846

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Καλό θα ήταν να σεβόμαστε και λίγο τις κοπέλες και να έχουμε τρόπους!!! Όταν γράφουν τέτοια σχολεία είναι λογικό να στρέφομαι με επιθετικό ύφος ίδιος όταν γράφουν για έμενα!!! Μα σεβόμαστε και λίγο δεν θα πάθουμε κάτι!!! Οποίος μου μιλάει ωραια θα του το Ανταποδώσω έπι 10!!! Οποιος μιλάει άσχημα χωρίς λόγο θα έχω και εγώ τέτοια συμπεριφορά!!! Κακό δεν κάνω σε καμία δουλειά μου πίστεψε με !!!!!
Σεβασμός φυσικά και πρέπει να υπάρχει, δεν αντιλέγω.
Γνώμη μου όμως είναι πως, ακόμη και με αυτούς που κάνουν κακεντρεχή (κατά την γνώμη σου) σχόλια, οφείλεις να είσαι - στο μετρό του δυνατού - ευγενική.
Για να το κάνω πιο λιανά, ένας φίλος έκανε σχόλιο περί ύψους και αμοιβής (1.70 ύψος - 170€ χρέωση, πόντος και ευρώ). Δεν είπε και κάτι κακό αλλά οκ, έτσι το εξελαβες.
Θα μπορούσες να απαντήσεις με χιούμορ και όχι να του την πέσεις κατευθείαν.
Γνώμη μου
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
Σεβασμός φυσικά και πρέπει να υπάρχει, δεν αντιλέγω.
Γνώμη μου όμως είναι πως, ακόμη και με αυτούς που κάνουν κακεντρεχή (κατά την γνώμη σου) σχόλια, οφείλεις να είσαι - στο μετρό του δυνατού - ευγενική.
Για να το κάνω πιο λιανά, ένας φίλος έκανε σχόλιο περί ύψους και αμοιβής (1.70 ύψος - 170€ χρέωση, πόντος και ευρώ). Δεν είπε και κάτι κακό αλλά οκ, έτσι το εξελαβες.
Θα μπορούσες να απαντήσεις με χιούμορ και όχι να του την πέσεις κατευθείαν.
Γνώμη μου
Έχεις δίκιο!!!!! Παραφέρθηκα λίγο..!!!
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom