Νέα

Αρσενικά που ξέρουν να περνούν καλά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα saks9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

saks9

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0

απο α8ινα ,για αρσενικα που ξερουν να παιρνουν καλα...
με πα8ιτικο αγορι που δια8ετει ωραιο κωλαρακι και δια8εσi
μονο αρσενικα.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Τι γίνεται ρε παιδί μου στον κόσμο
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
για κάτι τέτοια βαρέα και ανθυγιεινα δεν έπρεπε να πληρωνόμαστε για τον κόπο μας κιολας; :) χαχαχα
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Χαχαχα ο τίτλος του thread είναι για τα πανηγύρια! Αρσενικά που ξέρουν να περνούν καλά...Ε όχι και για να περάσω καλά να γίνω κρυφοπουστάρα!Θαρρείς και μόνο οι πούστηδες περνάνε καλά!Χαλαρώστε! Σεμνά!Να ανοίξω και εγώ τότε ένα νεό thread που θα λέγετε: πας μη straight μαλάκας; Δεν θα άρεσε σε μερικούς! Για αυτό όταν βάζουμε τίτλο thread, να μην είναι παραπλανητικός ή υποτιμητικός. Και ναι θεωρώ ότι με υποτιμάει κάποιος όταν μου λέει : Ξέρεις κάτι; Επειδή είσαι straight, δεν περνάς καλά...μόνο οι κολομπαράδες περνάνε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χαχαχα ο τίτλος του thread είναι για τα πανηγύρια! Αρσενικά που ξέρουν να περνούν καλά...Ε όχι και για να περάσω καλά να γίνω κρυφοπουστάρα!Θαρρείς και μόνο οι πούστηδες περνάνε καλά!Χαλαρώστε! Σεμνά!Να ανοίξω και εγώ τότε ένα νεό thread που θα λέγετε: πας μη straight μαλάκας; Δεν θα άρεσε σε μερικούς! Για αυτό όταν βάζουμε τίτλο thread, να μην είναι παραπλανητικός ή υποτιμητικός. Και ναι θεωρώ ότι με υποτιμάει κάποιος όταν μου λέει : Ξέρεις κάτι; Επειδή είσαι straight, δεν περνάς καλά...μόνο οι κολομπαράδες περνάνε
τί ψαχνεις τωρα κι εσυ με τα πουστάκια ????
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Χαχαχα ο τίτλος του thread είναι για τα πανηγύρια! Αρσενικά που ξέρουν να περνούν καλά...Ε όχι και για να περάσω καλά να γίνω κρυφοπουστάρα!Θαρρείς και μόνο οι πούστηδες περνάνε καλά!Χαλαρώστε! Σεμνά!Να ανοίξω και εγώ τότε ένα νεό thread που θα λέγετε: πας μη straight μαλάκας; Δεν θα άρεσε σε μερικούς! Για αυτό όταν βάζουμε τίτλο thread, να μην είναι παραπλανητικός ή υποτιμητικός. Και ναι θεωρώ ότι με υποτιμάει κάποιος όταν μου λέει : Ξέρεις κάτι; Επειδή είσαι straight, δεν περνάς καλά...μόνο οι κολομπαράδες περνάνε
Με ολο τα θαρος ...ξερω οτι η παρουσια μου ισως να προκαλεσει αυτο που συνηθως γινεται (βρισιες, προσβολες  κ.τ.λ.) Λεω απο την αρχη οτι δεν ψαρευω αντρες και δεν θιγω κανεναν... δεν απανταω με βαση καμια σεξουαλικη προτιμιση ..μιλαω σαν ανθρωπος ...λεω λοιπον να μην ανησυχεις ρε συ κουκλε ...δεν θελει κανεις να πει οτι κανεις λαθος ... αλλα επετρεψε στους ανθρωπους να κανουν αυτο που θελουν ... ειναι πραγματικα σπουδαιο να μπορεις να εισαι αυτο που εισαι και να μην θιγεσαι απο εναν τιτλο... το λεω απλα ..ξερω οτι ισως να αντιδρασετε βριζοντας... το οτι πας με γυναικες αποκλειστικα ειναι σιγουρα καλο ... τι σε ενοχλει αν καποιος εχει αλλες επιλογες ...μια αγγελεια γνωριμιας ειναι ...βρισε και μενα αν θες ...ετσι μου καταργεις δικαιωματα, που πριν υπεραστικες..το δικαιωμα να ακουω οσα λες και να λεω οσα πιστευω...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Με ολο τα θαρος ...ξερω οτι η παρουσια μου ισως να προκαλεσει αυτο που συνηθως γινεται (βρισιες, προσβολες  κ.τ.λ.) Λεω απο την αρχη οτι δεν ψαρευω αντρες και δεν θιγω κανεναν... δεν απανταω με βαση καμια σεξουαλικη προτιμιση ..μιλαω σαν ανθρωπος ...λεω λοιπον να μην ανησυχεις ρε συ κουκλε ...δεν θελει κανεις να πει οτι κανεις λαθος ... αλλα επετρεψε στους ανθρωπους να κανουν αυτο που θελουν ... ειναι πραγματικα σπουδαιο να μπορεις να εισαι αυτο που εισαι και να μην θιγεσαι απο εναν τιτλο... το λεω απλα ..ξερω οτι ισως να αντιδρασετε βριζοντας... το οτι πας με γυναικες αποκλειστικα ειναι σιγουρα καλο ... τι σε ενοχλει αν καποιος εχει αλλες επιλογες ...μια αγγελεια γνωριμιας ειναι ...βρισε και μενα αν θες ...ετσι μου καταργεις δικαιωματα, που πριν υπεραστικες..το δικαιωμα να ακουω οσα λες και να λεω οσα πιστευω...
συμπαθή τσουλα  :-* ωραια τα λες ! πολυ ωραια μαλιστα !!!!


το προβλημα έγκειται στο ότι αυτα τα πραγματάκια πρεπει να λειτουργουν αμφιδρομα, πραγμα που τα γκέουλα αρνουνται να κανουν, την ιδια ακριβως στιγμη μαλιστα που φωναζουν οτι ετσι πρεπει να γινεται.
γνωστη πλεον και αποδοτικη τακτικη.

μολις για παραδειγμα φερεις κατι προς συζητηση, αμεσως θα σου προσαψουν κοσμητικα απο ομοφοβικο εως μισογκέι.

και μολις τους πει ετεροφοβικους και μισοστρέιτ αρχιζουν τις πουστιές.. ειναι τυχαια εξαλλου η λεξη ????  :rolleyes:
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
συμπαθή τσουλα  :-* ωραια τα λες ! πολυ ωραια μαλιστα !!!!


το προβλημα έγκειται στο ότι αυτα τα πραγματάκια πρεπει να λειτουργουν αμφιδρομα, πραγμα που τα γκέουλα αρνουνται να κανουν, την ιδια ακριβως στιγμη μαλιστα που φωναζουν οτι ετσι πρεπει να γινεται.
γνωστη πλεον και αποδοτικη τακτικη.

μολις για παραδειγμα φερεις κατι προς συζητηση, αμεσως θα σου προσαψουν κοσμητικα απο ομοφοβικο εως μισογκέι.

και μολις τους πει ετεροφοβικους και μισοστρέιτ αρχιζουν τις πουστιές.. ειναι τυχαια εξαλλου η λεξη ????  :rolleyes:
συμφωνω με οσα λες ...φυσικα και ειναι ετσι...αμφιδρομα εννοειται αυτο ...εσυ ξερω οτι τα εννοεις ...ξαναλεω οτι ενω μιλαω σαν ανθρωπος , θες να ποσταρω σε θεμα των στραιιτ ? θα με βρισουν οσο δε παιρνει αλλο...αν και θα μιλησω π.χ. για θεμα ποδοσφαιρου θα ακουσω οσα δεν ακουσα 2 χρονια...εχεις δικιο αμφιδρονα πρεπει να ειναι ολα ...εγω απαντησα σε θεμα γνωριμιας ενος ομοφιλοφιλου του οποιου την αγγελια σχολιασαν ετεροφιλοι, βριζοντας τον ....θα μπορουσες να μου προσαψεις οσα λες, εφοσον επροκειτω για αγγελια ετεροφιλου στην οποια επενεβεναν αμοφιλ...το οτι εγινε το αντιθετο δεν σε ενοχλει. Συγνωμη για την παρεμβαση..δε με ενδιαφερει να κανω προμο σε ο,τιδηποτε...σαν ανθρωπος μιλαω ..οχι σαν συλλεκτης φυλετικων οργανων
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
συμπαθή τσουλα  :-* ωραια τα λες ! πολυ ωραια μαλιστα !!!!


το προβλημα έγκειται στο ότι αυτα τα πραγματάκια πρεπει να λειτουργουν αμφιδρομα, πραγμα που τα γκέουλα αρνουνται να κανουν, την ιδια ακριβως στιγμη μαλιστα που φωναζουν οτι ετσι πρεπει να γινεται.
γνωστη πλεον και αποδοτικη τακτικη.

μολις για παραδειγμα φερεις κατι προς συζητηση, αμεσως θα σου προσαψουν κοσμητικα απο ομοφοβικο εως μισογκέι.

και μολις τους πει ετεροφοβικους και μισοστρέιτ αρχιζουν τις πουστιές.. ειναι τυχαια εξαλλου η λεξη ????  :rolleyes:
α και να σου πω ..'πουστια" ειναι η κεκκαλυμενη - κρυφη συμπεριφορα ...η λεξη προκειπτει απο τους στρ8 καθως οι μη στρ8 εκριβαν τις προτιμησεις τους..οποτε η λεξη δεν περιγραφει την συμπεριφορα των ομοφιλοφιλων αλλα την αποψη της επικρατουσας ομαδας σε οσους εκριβαν τις προτιμησεις τους ....
 
OP
OP
S

saks9

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
με συγχωρεισ.δεν ειχα καμια διαθεση να προσβαλω κανεναν....
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Με ολο τα θαρος ...ξερω οτι η παρουσια μου ισως να προκαλεσει αυτο που συνηθως γινεται (βρισιες, προσβολες  κ.τ.λ.) Λεω απο την αρχη οτι δεν ψαρευω αντρες και δεν θιγω κανεναν... δεν απανταω με βαση καμια σεξουαλικη προτιμιση ..μιλαω σαν ανθρωπος ...λεω λοιπον να μην ανησυχεις ρε συ κουκλε ...δεν θελει κανεις να πει οτι κανεις λαθος ... αλλα επετρεψε στους ανθρωπους να κανουν αυτο που θελουν ... ειναι πραγματικα σπουδαιο να μπορεις να εισαι αυτο που εισαι και να μην θιγεσαι απο εναν τιτλο... το λεω απλα ..ξερω οτι ισως να αντιδρασετε βριζοντας... το οτι πας με γυναικες αποκλειστικα ειναι σιγουρα καλο ... τι σε ενοχλει αν καποιος εχει αλλες επιλογες ...μια αγγελεια γνωριμιας ειναι ...βρισε και μενα αν θες ...ετσι μου καταργεις δικαιωματα, που πριν υπεραστικες..το δικαιωμα να ακουω οσα λες και να λεω οσα πιστευω...

Μπορείς να κάνεις ότι θες, με όποιον θες...απλά μην προσπαθείς να παραπλανείς. Δεν φοβόμαστε τους gay, ούτε τους μισούμε, αλλά μην μου παρουσιαζετε ότι αν είσαι gay είσαι αρσενικό που ξέρει να περνάει  καλά! Δηλαδή εμείς δεν ξέρουμε να περνάμε καλά, είμαστε οι άχρηστοι!Δεν ενοχλούμε με τις επιλογές σου αλλά με τον τρόπο που παρουσιάζονται τα πράγματα!

Υ.Γ. Και δεν καταργώ κανένα δικαίωμα σου. Μην βλέπεις ρατσιστικές συμπεριφορές εκεί που, πολύ απλά, δεν υπάρχουν!Εκτός και αν είναι τις μόδας όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου να του κολλάτε την ρετσινιά του ρατσισμού!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μπορείς να κάνεις ότι θες, με όποιον θες...απλά μην προσπαθείς να παραπλανείς. Δεν φοβόμαστε τους gay, ούτε τους μισούμε, αλλά μην μου παρουσιαζετε ότι αν είσαι gay είσαι αρσενικό που ξέρει να περνάει  καλά! Δηλαδή εμείς δεν ξέρουμε να περνάμε καλά, είμαστε οι άχρηστοι!Δεν ενοχλούμε με τις επιλογές σου αλλά με τον τρόπο που παρουσιάζονται τα πράγματα!

Υ.Γ. Και δεν καταργώ κανένα δικαίωμα σου. Μην βλέπει ρατσιστικές συμπεριφορές εκεί που, πολύ απλά, δεν υπάρχουν!Εκτός και αν είναι τις μόδας όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου να του κολλάτε την ρετσινιά του ρατσισμού!
μην κολλας ρε συ,ειναι γνωστο συνθηματικο....
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Μπορείς να κάνεις ότι θες, με όποιον θες...απλά μην προσπαθείς να παραπλανείς. Δεν φοβόμαστε τους gay, ούτε τους μισούμε, αλλά μην μου παρουσιαζετε ότι αν είσαι gay είσαι αρσενικό που ξέρει να περνάει  καλά! Δηλαδή εμείς δεν ξέρουμε να περνάμε καλά, είμαστε οι άχρηστοι!Δεν ενοχλούμε με τις επιλογές σου αλλά με τον τρόπο που παρουσιάζονται τα πράγματα!

Υ.Γ. Και δεν καταργώ κανένα δικαίωμα σου. Μην βλέπεις ρατσιστικές συμπεριφορές εκεί που, πολύ απλά, δεν υπάρχουν!Εκτός και αν είναι τις μόδας όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου να του κολλάτε την ρετσινιά του ρατσισμού!
Ξαναδιαωασε ρε κουκλε οσα ειπα πριν...εχεις κατι κατα νου και δεν διαβαζεις καν τι ειπα..οκ σε καταλαβαινω ...εχει γινει μοδα κ.τ.λ. ομως κατι αλλο ειπα..πριν ...ενασ ομοφιλοφιλος εβαλε  αγγελια και εσυ τα πηρες στο κρανιο ...οκ δε σου αρεσει, το καταλαβαινω ...σωστος ...απαντησες καπως ασχημα ...σωστος αφου δεν συμφωνεις οκ...αλλα μη λες για ρατσισμο...ρατσισμος θα ηταν αν εσυ εβαζες αγγελια και επενεβαινε ενας ομοφιλοφιλος ...ξαναλεω σε διαβασες καν την απαντηση μου ..ενοχλεισαι και καλα κανεις ... ενας τιτλος δεν θιγει τον ανδρισμο σου , ουτε σε θετει υπο αμφισβιτηση, ουτε θετει κανονες στην κοινωνια, ουτε διαδιδει κατι (το site απευθυνεται σε ενηλικες, αρα κατασταλαγμενους) ...ουτε σε παρασυρει, εφοσον εισαι στρ8, ...οποτε γιατι τοσος θυμος ? ξαναλεω δεν συλλεγω ανδρικα μορια απο εδω, ουτε με ενδιαφερει να υπερασπιστω καμια επιλογη...απλα δεν καταλαβαινω τον λογο που αγχωνεσαι...ενας τιτλος μια αγγελιας δεν ειναι ικανος να αλλαξει κατι..αν ηταν τοσο ευκολο, θα αλλαζαν πολλα ασχημα..αλλα δεν ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. ....θες να ποσταρω σε θεμα των στραιιτ ? θα με βρισουν οσο δε παιρνει αλλο...
2. ..δε με ενδιαφερει να κανω προμο σε ο,τιδηποτε...
1. καλο θα ειναι λοιπον η γκέι κοινοτητα (διοτι ετσι θελει Η ΙΔΙΑ να αυτοαποκαλειται, κοινοτητα), να αναρωτηθει το λογο που συμβαινει αυτο, τον πραγματικο λογο εννοω, οχι αυτον ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΕΙ και να αναθεωρησει ριζικα τη σταση της εν γενει..

2. ναι ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ..



α και να σου πω ..'πουστια" ειναι η κεκκαλυμενη - κρυφη συμπεριφορα ...η λεξη προκειπτει απο τους στρ8 καθως οι μη στρ8 εκριβαν τις προτιμησεις τους..οποτε η λεξη δεν περιγραφει την συμπεριφορα των ομοφιλοφιλων αλλα την αποψη της επικρατουσας ομαδας σε οσους εκριβαν τις προτιμησεις τους ....
τωρα,

δεν προκειται να μου φερεις εμενα το αυτονοητο προς συζητηση οπως κατα κόρον κανουν οι γκέι-πουστηδες..

το λεξικο ειναι σαφές, {πουστιά = μπαμπεσιά (πηγή: magenta απο το πι σι μου)}, πουθενα δεν αναφέρεται η κεκκαλυμενη ή κρυφη συμπεριφορα.
επισης οτο λεξικο οντως δεν συνδεει τη λεξη με τη συμπεριφορα των γκέι. τη συνδέει ομως ο σοφός (?) λαός..

για το ''επικρατουσα ομαδα'' αστο καλλιτερα, ας μην το ανοιξουμε το θεμα, διοτι θα εκπλαγείς με το ποιά ειναι η επικρατουσα ομαδα. (καλα, δε θα εκπλαγεις εσυ, εσυ ξερεις καλα. ισως αλλος κοσμος)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επιπροσθετως για τον τιτλο του θρεντ να πω και το εξης..


εκ προοιμίου δεν μπορει να ειναι ''αρσενικος'' καποιος που τρυπαει πουστάκια δηλαδη αρσενικα..

διοτι αν ειναι ''αρσενικος'' καποιος που τρυπαει πουστακια, δηλαδη αρσενικα, καποιος αλλος που τρυπαει κοριτσακια, δηλαδη θηλυκα τί ειναι ????

ο μεν και ο δε ειναι το ιδιο ???? ο - ε - ο ????????  :) :)


πλλλλλλλλλλλλλλλλλλλάκα με κανετε ???????????
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
1. καλο θα ειναι λοιπον η γκέι κοινοτητα (διοτι ετσι θελει Η ΙΔΙΑ να αυτοαποκαλειται, κοινοτητα), να αναρωτηθει το λογο που συμβαινει αυτο, τον πραγματικο λογο εννοω, οχι αυτον ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΕΙ και να αναθεωρησει ριζικα τη σταση της εν γενει..

2. ναι ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ..


τωρα,

δεν προκειται να μου φερεις εμενα το αυτονοητο προς συζητηση οπως κατα κόρον κανουν οι γκέι-πουστηδες..

το λεξικο ειναι σαφές, {πουστιά = μπαμπεσιά (πηγή: magenta απο το πι σι μου)}, πουθενα δεν αναφέρεται η κεκκαλυμενη ή κρυφη συμπεριφορα.
επισης οτο λεξικο οντως δεν συνδεει τη λεξη με τη συμπεριφορα των γκέι. τη συνδέει ομως ο σοφός (?) λαός..

για το ''επικρατουσα ομαδα'' αστο καλλιτερα, ας μην το ανοιξουμε το θεμα, διοτι θα εκπλαγείς με το ποιά ειναι η επικρατουσα ομαδα. (καλα, δε θα εκπλαγεις εσυ, εσυ ξερεις καλα. ισως αλλος κοσμος)
ok σεβομαι εσενα και την αποψη σου ...ια να μην θεωρηθω οτι κανω προμο σταματω ...εχεις δικιο , η αποψη σου ειναι πραγματικα σεβαστη ... ισως να περιμενες να πω οτι ειμαι λαθος ... δε το λεω, γιατι η ανθρωπινη υπαρξη ποτε δεν ειναι λαθος....δεν ειμαι παραδειγμα και δε θελω κανεις να περασει την μεχρι τωρα ζωη μου ...θα ηταν πιο ευκολαα τα πραγματα αν ειμουνα ευ ....ποσταρα εδω γιατι θεωρησα αδικη την επιθεση προς εναν ανθρωπο με διαφορετικη σεξουαλικ η προτιμιση...απλα αυτο !!!! μπορεις να επικαλεστεις χιλιαδεσ λαθη ...καλα κανεις ...απλα ειπα οτι ειαναι αδικο να εμποδισουμε καποιον ανθρωπο να βρει αυτο που θελει...εσυ μπορει να διαφωνεις...εγω το υποστηιρζω...μη με κρινεις ομως ...απλα υπερασπιστηκα το δικαιωμα ενος ανθρωπου, κι ασ μην ταιριαζει με το γουστο σου κουκλε..."θα υπερασπιζω και με την ζωη μου ακομα, το δικαιωμα σου να λες οσα πρεσβαυεις" ...μη με χρεωνεις για προμο...τα ιδια θα ελεγα αν κρινοσουν κι εσυ ...αναγνωρισε μου το δικαιωμα να εχω αποψη χωρις να θεωρειτε προμο και το δικαιωμα μοθ να μιλαω
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
1. καλο θα ειναι λοιπον η γκέι κοινοτητα (διοτι ετσι θελει Η ΙΔΙΑ να αυτοαποκαλειται, κοινοτητα), να αναρωτηθει το λογο που συμβαινει αυτο, τον πραγματικο λογο εννοω, οχι αυτον ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΕΙ και να αναθεωρησει ριζικα τη σταση της εν γενει..

2. ναι ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ..


τωρα,

δεν προκειται να μου φερεις εμενα το αυτονοητο προς συζητηση οπως κατα κόρον κανουν οι γκέι-πουστηδες..

το λεξικο ειναι σαφές, {πουστιά = μπαμπεσιά (πηγή: magenta απο το πι σι μου)}, πουθενα δεν αναφέρεται η κεκκαλυμενη ή κρυφη συμπεριφορα.
επισης οτο λεξικο οντως δεν συνδεει τη λεξη με τη συμπεριφορα των γκέι. τη συνδέει ομως ο σοφός (?) λαός..

για το ''επικρατουσα ομαδα'' αστο καλλιτερα, ας μην το ανοιξουμε το θεμα, διοτι θα εκπλαγείς με το ποιά ειναι η επικρατουσα ομαδα. (καλα, δε θα εκπλαγεις εσυ, εσυ ξερεις καλα. ισως αλλος κοσμος)
στη παραθεση που χρησιμοπιησεσ εκοψες τις προτασεις ....
αυτο ειπα εγω...

1) θες να ποσταρω σε θεμα των στραιιτ ? θα με βρισουν οσο δε παιρνει αλλο...αν και θα μιλησω π.χ. για θεμα ποδοσφαιρου θα ακουσω οσα δεν ακουσα 2 χρονια... (ειναι σωστο να περιοριστω στον καιαδα?)

2)δε με ενδιαφερει να κανω προμο σε ο,τιδηποτε...σαν ανθρωπος μιλαω ..οχι σαν συλλεκτης φυλετικων οργανων (σαν ανθρωπος μιλαω)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...αναγνωρισε μου το δικαιωμα να εχω αποψη χωρις να θεωρειτε προμο και το δικαιωμα μοθ να μιλαω
γι αυτο ακριβως μιλαω εγω..

σου ειπα πουθενα οτι δεν εχεις το δικαιωμα να εχεις αποψη και να την εκφερεις ????

γιατι αλλαζεις το αντικειμενο της κουβεντας, οπως κανουν παντα οι γκέι ???? ειδες πουθενα να γραψω οτι δεν εχεις δικαιωμα να πεις την αποψη σου ??  :dunno: :dunno:

απο εκει ξεκινησε η κουβεντα με αφορμη το ποστ του vanzel ????  :uglystupid: :uglystupid:

αλλη ειναι η ταμπακιερα και εντέχνως την αλλαζεις. ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΓΚΈΙ !!!!

το ποστ του vanzel ειχε ΑΛΛΟ αντικειμενο !!!!


και ξαναλεω για να εμπεδωσεις και να επανελθουμε στο θεμα του ποστ του vanzel..


''εκ προοιμίου δεν μπορει να ειναι ''αρσενικος'' καποιος που τρυπαει πουστάκια δηλαδη αρσενικα..

διοτι αν ειναι ''αρσενικος'' καποιος που τρυπαει πουστακια, δηλαδη αρσενικα, καποιος αλλος που τρυπαει κοριτσακια, δηλαδη θηλυκα τί ειναι ????

ο μεν και ο δε ειναι το ιδιο ???? ο - ε - ο ????????  :uglystupid: :uglystupid:


πλλλλλλλλλλλλλλλλλλλάκα με κανετε ???????????''
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom