Νέα

Αρνητικές απόψεις γιά μέλη του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 514
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Ολοι οι καθυστερημένοι αγάμητοι, μιλάνε γιά Ανατολικές γκόμενες πού δέν έχουν γαμήσει ποτέ!!
Δέν έχουν πάει κάν στίς χώρες τους, αλλά έχουν άποψη γιά όλα.
Γκόμενα Ανατολική δέν έχουν βγάλει ποτέ. Καί ούτε πρόκειτε νά βγάλουν!!
Τίς βλέπουν στά Videos, καί μέ αυτό τόν τρόπο τίς φαντάζονται πώς είναι!!
Στήν καλύτερη περίπτωση νά βρήκαν κανένα πορνίδιο τής πούτσας...καί νά γάμησαν 5 λεπτά!! :sunglasses:
Γιατί πόσες ανατολικές βλέπεις εσύ στην Ελλάδα?μαλακίες λένε..εδώ φύγανε μέχρι και οι.
Βουλγάρες..και μείναμε με τις ελλεινιδες!!
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
452
Πόντοι
301
Πραγματικά δέν μπορώ νά πιστέψω, ότι υπάρχουν άτομα πού πάνε μέ επαγγελματίες γυναίκες καί παίζουν ακάποτα!!
Καί από τίς δύο μεριές βέβαια. Δηλαδή επαγγελματίες πού γλύφουν ψωλές ακάποτα ? Από τόσους άνδρες ?
Τί σόι επαγγελματίες είναι αυτές δηλαδή. Δέν γνωρίζουν ότι είναι φοβερά επικίνδυνο αυτό, γιά διάφορες αρρώστιες. :think:
Τί νά πώ...τραγικό!!
Το τσιμπουκι ακαποτο πρεπει να το ρουφαει η βιζιτα κανονικα.Το να βαζεις σκουφακι σε πεσμενο πεος χωρις να ρουφας και τα αρχιδια παραλληλα δε λεει...Δυσκολευεται το αρσενικο.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Γιατί πόσες ανατολικές βλέπεις εσύ στην Ελλάδα?μαλακίες λένε..εδώ φύγανε μέχρι και οι.
Βουλγάρες..και μείναμε με τις ελλεινιδες!!
Φυσικά καί λένε μαλακίες!!
Είναι ψεύτες καί παράλληλα αγάμητοι. Δέν έχουν καμία σχέση μέ μούνες. Είναι παντελώς άσχετοι.
Υπάρχουν στήν Ελλάδα Ανατολικές γκόμενες μουνάρες. Αλλά δέν είναι γιά αυτούς. Αυτοί είναι χάλια!!
Οι Ανατολικές γκόμενες πού υπάρχουν εδώ στήν Ελλάδα καί μετράνε, άν δέν έχεις χρήμα ούτε...νά σέ βλέπουν δέν θέλουν.
-Τό ίδιο ισχύει καί στίς χώρες τους. Αλλά εκεί άν μετράς εμφανισιακά καί έχεις λίγο χρήμα τά καταφέρνεις. Δέν μιλάω γιά επαγγελματίες-

Το τσιμπουκι ακαποτο πρεπει να το ρουφαει η βιζιτα κανονικα.Το να βαζεις σκουφακι σε πεσμενο πεος χωρις να ρουφας και τα αρχιδια παραλληλα δε λεει...Δυσκολευεται το αρσενικο.
Ατομο μου θεωρώ ότι κάνεις πλάκα. Μόνο ώς πλάκα τό παίρνω.
Διότι έτσι καί μιλάς σοβαρά, τί νά σού πώ.
Οι πρώτοι πού έπρεπε νά απαξιώνουν τίς επαγγελματίες πού κάνουν ακάποτα έπρεπε νά είναι οι πελάτες τους!!
Πήγαινε π.χ. εσύ στήν Ολλανδία, καί πές σέ μία επαγγελματία νά σού κάνει ακάποτο. Τήν αστυνομία θά φωνάξει!!
Αλλά...τί λέω τώρα!! :think:
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
452
Πόντοι
301
Φυσικά καί λένε μαλακίες!!
Είναι ψεύτες καί παράλληλα αγάμητοι. Δέν έχουν καμία σχέση μέ μούνες. Είναι παντελώς άσχετοι.
Υπάρχουν στήν Ελλάδα Ανατολικές γκόμενες μουνάρες. Αλλά δέν είναι γιά αυτούς. Αυτοί είναι χάλια!!
Οι Ανατολικές γκόμενες πού υπάρχουν εδώ στήν Ελλάδα καί μετράνε, άν δέν έχεις χρήμα ούτε...νά σέ βλέπουν δέν θέλουν.
-Τό ίδιο ισχύει καί στίς χώρες τους. Αλλά εκεί άν μετράς εμφανισιακά καί έχεις λίγο χρήμα τά καταφέρνεις. Δέν μιλάω γιά επαγγελματίες-


Ατομο μου θεωρώ ότι κάνεις πλάκα. Μόνο ώς πλάκα τό παίρνω.
Διότι έτσι καί μιλάς σοβαρά, τί νά σού πώ.
Οι πρώτοι πού έπρεπε νά απαξιώνουν τίς επαγγελματίες πού κάνουν ακάποτα έπρεπε νά είναι οι πελάτες τους!!
Πήγαινε π.χ. εσύ στήν Ολλανδία, καί πές σέ μία επαγγελματία νά σού κάνει ακάποτο. Τήν αστυνομία θά φωνάξει!!
Αλλά...τί λέω τώρα!! :think:
Καθολου πλακα δε σου κανω...Εμενα προσωπικα δε μου σηκωνεται με την ιδια ευκολια οταν μου τον παιρνει η αλλη κατευθειαν με καποτα.Στη φυλης κυριως και σε κατι αλλα μπουρδελα που εχω βρεθει,σοβαρη δουλεια δε γινεται.Για αυτο το λογο παω μονο σε ακριβα εσκορτ που τιμανε το μεροκαματο(τις πιο πολλες φορες τουλαχιστον).Μπαινεις στο δωματιο,πλενεις το πουτσο σου καλά και προσεκτικα και μετα ξεκινα το παιχνιδι.Τι πιο απλο απο αυτο που σου λεω?Τωρα αν εισαι μπιχλας σαν το red dragon,αλλαζει το πραγμα...
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Καθολου πλακα δε σου κανω...Εμενα προσωπικα δε μου σηκωνεται με την ιδια ευκολια οταν μου τον παιρνει η αλλη κατευθειαν με καποτα.Στη φυλης κυριως και σε κατι αλλα μπουρδελα που εχω βρεθει,σοβαρη δουλεια δε γινεται.Για αυτο το λογο παω μονο σε ακριβα εσκορτ που τιμανε το μεροκαματο(τις πιο πολλες φορες τουλαχιστον).Μπαινεις στο δωματιο,πλενεις το πουτσο σου καλά και προσεκτικα και μετα ξεκινα το παιχνιδι.Τι πιο απλο απο αυτο που σου λεω?Τωρα αν εισαι μπιχλας σαν το red dragon,αλλαζει το πραγμα...
Θά στό πώ μέ ένα παράδειγμα...διαφορετικά.
Ξέρεις πόσοι κωλομπαράδες καί ασέξουαλ άτομα, έχουν βρεθεί πρίν από εσένα μέ τήν επαγγελματία ?
Ο άλλος μπορεί νά πήγε πρίν καί νά γαμούσε Τραβελόπουστα. Καί μετά νά πήγε σέ επαγγελματία γκόμενα!!
Καί εσύ μού λές, ότι θά πλύνεις τόν πούτσο σου καί όλα Ok ? :think:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Θά στό πώ μέ ένα παράδειγμα...διαφορετικά.
Ξέρεις πόσοι κωλομπαράδες καί ασέξουαλ άτομα, έχουν βρεθεί πρίν από εσένα μέ τήν επαγγελματία ?
Ο άλλος μπορεί νά πήγε πρίν καί νά γαμούσε Τραβελόπουστα. Καί μετά νά πήγε σέ επαγγελματία γκόμενα!!
Καί εσύ μού λές, ότι θά πλύνεις τόν πούτσο σου καί όλα Ok ? :think:
Σε αυτές τις περιπτώσεις με τις τάνες/call girls/τζούδες κλπ δεν υπάρχει τίποτα "Ok". Απλά μιλάει η καύλα τις στιγμής. Όλα τα άλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε :hi:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Σε αυτές τις περιπτώσεις με τις τάνες/call girls/τζούδες κλπ δεν υπάρχει τίποτα "Ok". Απλά μιλάει η καύλα τις στιγμής. Όλα τα άλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε :hi:
Δέν υπάρχει στό Sex η καύλα τής στιγμής. Αυτό είναι Ελληνική πατέντα!!
Οποιοσδήποτε άνδρας μέ εμπειρία στίς γκόμενες, τά γνωρίζει αυτά. Είναι η ΑΒ τού Sex...αυτά πού λέω!!
Οι υπόλοιποι είναι ανίδεοι καί επικίνδυνοι, γιά τήν Δημόσια υγεία. Τό ίδιο ισχύει καί γιά τίς γκόμενες!!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Δέν υπάρχει στό Sex η καύλα τής στιγμής. Αυτό είναι Ελληνική πατέντα!!
Οποιοσδήποτε άνδρας μέ εμπειρία στίς γκόμενες, τά γνωρίζει αυτά. Είναι η ΑΒ τού sex...αυτά πού λέω!!
Οι υπόλοιποι είναι ανίδεοι καί επικίνδυνοι, γιά τήν Δημόσια υγεία. Τό ίδιο ισχύει καί γιά τίς γκόμενες!!
Δε διαφωνώ στο τι είναι σε καμία περίπτωση, αλλά φυσικά υπάρχει στη ΠΡΑΞΗ η "καύλα της στιγμής". Και φυσικά παγκόσμια. Μιλάω στο τι συμβαίνει στη πράξη, αυτό που γίνεται δηλαδή και όχι για ετυμηγορίες της έκφρασης. Στο bourdela.com είμαστε
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Δε διαφωνώ στο τι είναι σε καμία περίπτωση, αλλά φυσικά υπάρχει στη ΠΡΑΞΗ η "καύλα της στιγμής". Και φυσικά παγκόσμια. Μιλάω στο τι συμβαίνει στη πράξη, αυτό που γίνεται δηλαδή και όχι για ετυμηγορίες της έκφρασης. Στο bourdela.com είμαστε
Οπου καί νά είμαστε, τά μηνύματα πού "Πρέπει" νά περνάμε είναι γιά τό Δημόσιο καλό. Οπως καί γιά τήν Δημόσια υγεία!!
Καί όχι γιά 5 λεπτά σεξουαλικής ικανοποίησης...μέ αναπάντεχα-απρόσμενα αποτελέσματα!!! :dunno:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Οπου καί νά είμαστε, τά μηνύματα πού "Πρέπει" νά πέρναμε είναι γιά τό Δημόσιο καλό. Οπως καί γιά τήν Δημόσια υγεία!!
Καί όχι γιά 5 λεπτά σεξουαλικής ικανοποίησης...μέ αναπάντεχα-απρόσμενα αποτελέσματα!!! :dunno:
Στο ξαναλέω, δε διαφωνώ με αυτό που εκφράζεις. Εγώ στέκομαι στην/στις αιτία/ες. Και μιας που από ότι καταλαβαίνω και εσύ έχεις βρεθεί πολλές φορές στο εξωτερικό, θα έχεις διαπιστώσει τα άπειρα παραδείγματα που η υγεία, δημόσια και μη έρχεται σε δεύτερη, τρίτη κλπ μοίρα (καμία σχέση μόνο με Ελλάδα). Και φυσικά όχι μόνο στο σεξουαλικό!
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Στο ξαναλέω, δε διαφωνώ με αυτό που εκφράζεις. Εγώ στέκομαι στην/στις αιτία/ες. Και μιας που από ότι καταλαβαίνω και εσύ έχεις βρεθεί πολλές φορές στο εξωτερικό, θα έχεις διαπιστώσει τα άπειρα παραδείγματα που η υγεία, δημόσια και μη έρχεται σε δεύτερη, τρίτη κλπ μοίρα (καμία σχέση μόνο με Ελλάδα). Και φυσικά όχι μόνο στο σεξουαλικό!
Στίς χώρες πού έχω μείνει γιά πολλά χρόνια -Η.Π.Α-Ολλανδία-Μ.Βρετανία- δέν έρχονται καθόλου σέ 2η μοίρα.
Αν εννοείς χώρες π.χ. τύπου Βραζιλίας, Αιγύπτου, Βιετνάμ η πολλών Ανατολικών χωρών τής Ευρώπης...συμφωνώ 100%
Σέ αυτούς θέλουμε νά μοιάσουμε. Αυτά είναι τά πρότυπα μας ?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Στίς χώρες πού έχω μείνει γιά πολλά χρόνια -Η.Π.Α-Ολλανδία-Μ.Βρετανία- δέν έρχονται καθόλου σέ 2η μοίρα.
Αν εννοείς χώρες π.χ. τύπου Βραζιλίας, Αιγύπτου, Βιετνάμ η πολλών Ανατολικών χωρών τής Ευρώπης...συμφωνώ 100%
Σέ αυτούς θέλουμε νά μοιάσουμε. Αυτά είναι τά πρότυπα μας ?
Η.Π.Α δεν έχω μείνει, αλλά έχω επισκεφτεί για αρκετό χρονικό διάστημα. Μ. Βρετανία, όπως και Ολλανδία έχω απλά επισκεφτεί για τουρισμό. Αλλά έχω διαμείνει Δανία (για σπουδές) και Λουξεμβούργο (για δουλειά), δηλαδή "σοβαρά" κράτη. Τι δεν έχεις δει φίλτατε? Να γίνεται της ΠΟΥΤΑΝΑΣ κυριολεκτικά? Δανία σε πανεπιστήμιο είμουν. Σε events/διάφορα parties κλπ θέλεις να σου πω τι γινόταν? Εκ των έσω? Αν μιλάς σα νοοτροπία του ΓΕΝΙΚΟΥ πληθυσμού, εκεί να πω ότι υπάρχουν σίγουρα διαφορές. παντού βλέπεις "αίσχη" και οι αιτίες δε διαφέρουν
*Και εννοείται δεν αναφέρθηκα σε πρότυπα. Συμφωνώ σε αυτό που λες είπα
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Η.Π.Α δεν έχω μείνει, αλλά έχω επισκεφτεί για αρκετό χρονικό διάστημα. Μ. Βρετανία, όπως και Ολλανδία έχω απλά επισκεφτεί για τουρισμό. Αλλά έχω διαμείνει Δανία (για σπουδές) και Λουξεμβούργο (για δουλειά), δηλαδή "σοβαρά" κράτη. Τι δεν έχεις δει φίλτατε? Να γίνεται της ΠΟΥΤΑΝΑΣ κυριολεκτικά? Δανία σε πανεπιστήμιο είμουν. Σε events/διάφορα parties κλπ θέλεις να σου πω τι γινόταν? Εκ των έσω? Αν μιλάς σα νοοτροπία του ΓΕΝΙΚΟΥ πληθυσμού, εκεί να πω ότι υπάρχουν σίγουρα διαφορές. παντού βλέπεις "αίσχη" και οι αιτίες δε διαφέρουν
*Και εννοείται δεν αναφέρθηκα σε πρότυπα. Συμφωνώ σε αυτό που λες είπα
Λουξεμβούργο καί Δανία ?
Ναί γιά πές μου τί ακριβώς γινόταν ? Τίς έχω γυρίσει τίς χώρες αυτές γιά αρκετό καιρό!!
-Μέχρι τό Lindholm έχω επισκεφτεί-
Θά μού πείς ότι έπιναν "Σέα" καί γαμιόντουσαν ?
Η θά μού πείς, ότι οι υπηρεσίες καί τά νοσοκομεία τους...ήταν χάλια ?
P8160219.JPG
P8160224.JPG
P8160228.JPG
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Λουξεμβούργο καί Δανία ?
Ναί γιά πές μου τί ακριβώς γινόταν ? Τίς έχω γυρίσει τίς χώρες αυτές γιά αρκετό καιρό!!
-Μέχρι τό Lindholm έχω επισκεφτεί-
Θά μού πείς ότι έπιναν "Σέα" καί γαμιόντουσαν ?
Η θά μού πείς, ότι οι υπηρεσίες καί τά νοσοκομεία τους...ήταν χάλια ?
Σου είπα για νοσοκομεία και υπηρεσίες? Μιλάω ξεκάθαρα για σεξουαλική διασκέδαση! Εδώ δε μιλάω για κρατικές υποδομές. Αφού λοιπόν τις έχεις γυρίσει θα μου πες μου ότι όλοι έιχαν πρώτο τους μέλημα ποιον τσιμπούκωσε πριν 20 λεπτά η άλλη, άρα δεν θα τους τον δώσουν γιατί σκέφτονται τη προσωπική τους υγιεινή!
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Σου είπα για νοσοκομεία και υπηρεσίες? Μιλάω ξεκάθαρα για σεξουαλική διασκέδαση! Εδώ δε μιλάω για κρατικές υποδομές. Αφού λοιπόν τις έχεις γυρίσει θα μου πες μου ότι όλοι έιχαν πρώτο τους μέλημα ποιον τσιμπούκωσε πριν 20 λεπτά η άλλη, άρα δεν θα τους τον δώσουν γιατί σκέφτονται τη προσωπική τους υγιεινή!
Καλά σίγουρα!! Εχει κάποια βάση καί αυτό πού λές!!
Πάντα από τήν στιγμή, πού αναφέρεσαι σέ άξεστους καί πατσαβούρηδες.
Διότι σοβάρος "Ανδρας η νεαρός" αυτά δέν τά κάνει!!
Μόνο οι τελειωμένοι...καί αγάμητοι. :dunno:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Για να μην αναφερθούμε στα πρεζάκια μαχαιροβγάλτες που κυκλοφορούν "χαλαρά" με τα δημόσια μέσα στο Λουξεμβούργο :zombie::zombie::zombie:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Για να μην αναφερθούμε στα πρεζάκια μαχαιροβγάλτες που κυκλοφορούν "χαλαρά" με τα δημόσια μέσα στο Λουξεμβούργο :zombie::zombie::zombie:
Μέ τήν λογική αυτή, θά σού πώ καί γιά "Ζάκια" στήν Ελβετία!!
-Ασχετα πού μέσω προγράμματος εκεί, τούς πάνε σέ ειδικά νοσοκομεία καί "Βαράνε"-
Παντού στόν κόσμο υπάρχουν αυτά. Κανείς δέν λέει τό αντίθετο.
Απλά αυτοί πού τά λένε, καλό είναι νά τά έχουν δεί. Καί όχι νά τούς τά έχουν πεί άλλοι!!
Στήν Ελλάδα πιστεύω συμφωνείς ότι υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι. Δηλαδή...η πλειοψηφία!! :sunglasses:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Μέ τήν λογική αυτή, θά σού πώ καί γιά "Ζάκια" στήν Ελβετία!!
-Ασχετα πού μέσω προγράμματος εκεί, τούς πάνε σέ ειδικά νοσοκομεία καί "Βαράνε"-
Παντού στόν κόσμο υπάρχουν αυτά. Κανείς δέν λέει τό αντίθετο.
Απλά αυτοί πού τά λένε, καλό είναι νά τά έχουν δεί. Καί όχι νά τούς τά έχουν πεί άλλοι!!
Στήν Ελλάδα πιστεύω συμφωνείς ότι υπάρχουν πάρα πολλοί τέτοιοι. Δηλαδή...η πλειοψηφία!! :sunglasses:
Καλά για Ελλάδα (και για τον Έλληνα), ας μη το πιάσουμε γιατί δε θα τελειώσουμε ποτέ :confused:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.703
Like
3.557
Πόντοι
1.706
Καλά για Ελλάδα (και για τον Έλληνα), ας μη το πιάσουμε γιατί δε θα τελειώσουμε ποτέ :confused:
Τό θέμα είναι όμως ότι εδώ ζούμε. Καί πρέπει αν μη τι άλλο, νά έχουμε άποψη.
Ολά πρέπει νά τά λέμε κανονικά, όπως είναι. Καί όχι νά ωραιοποιούμε τήν κατάσταση!!
Πολλοί παρουσιάζουν τά προβλήματα τής χώρας, λές καί είμαστε αγελαδάρηδες...από τήν Σαμαρίνα!! :sunglasses:
 

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Κριτικές
4
Like
452
Πόντοι
301
Σου είπα για νοσοκομεία και υπηρεσίες? Μιλάω ξεκάθαρα για σεξουαλική διασκέδαση! Εδώ δε μιλάω για κρατικές υποδομές. Αφού λοιπόν τις έχεις γυρίσει θα μου πες μου ότι όλοι έιχαν πρώτο τους μέλημα ποιον τσιμπούκωσε πριν 20 λεπτά η άλλη, άρα δεν θα τους τον δώσουν γιατί σκέφτονται τη προσωπική τους υγιεινή!
Αν κανεις τα στοιχειωδη στο θεμα καθαριοτητας,δε θα χεις θεμα!Ποσω μαλλον η κοπελα στο δωματιο...Ουτως ή αλλως οι εσκορτς πλενονται παρα πολυ καλα πριν και μετα το ραντεβου!Στην εντελεια ομως,οχι μαλακιες...!Σε αυτη τη περιπτωση τι κακο θα μπορουσε να συμβει δηλαδη?Κοινη λογικη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom